Rüyada Dolmuş Görmek

Rüyada dolmuş görmek, yakın zamanda çıkılacak yolculuktan mutlu bir şekilde geri dönüleceğine yorumlanır. Özellikle iş görüşmesi gibi vesileler ile gidilecek yerde şans sizlerden yana olacak. Ya da ortaklıklar için görüşmeye giden kişiler iş seyahatlerinden beklenen sonuçları alırlar. İş ya da eğitim vesilesi ile bir yerlere gitmek olasıdır. Hatta hiç hesapta yokken de bir iş görüşmesi ya da eğitim amacı ile başka bir yere yolculuk yapmanız gerekebilir.

Rüyada kendini dolmuşta görmek, iş hayatında elde edilen bol kazanç ile birlikte refaha erişmek anlamına da gelir. Hatta bu sebeple kendinizi ödüllendirmek ve yakın bir yere tatile gitmeyi planlayabilirsiniz. Bu bir kutlama amacıyla da olabilir. Gelecek müjdeli haberler sonrasında sevdiklerinizle bir yerlere gidip keyifli zaman geçirebilir, bunu kutlayabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Sürmek

Bir süredir ertelenen işlerinizin artık başlaması, yarım kalan plan projelerin tamamlanması anlamına gelir. Eğer bir süredir kararsızlık yaşadığınız için yeni bir iş kurmak ya da bir işe girişmek konusunda endişeliyseniz, artık kararlı olacaksınız. Sıfırdan bir şeye başlayarak kısa sürede olumlu sonuçlar almanız olasıdır.

Rüyada Dolmuşa Binmek

İş ya da eğitim hayatında şansın açık olması, makam mevki sahibi olmak ve güzel haberler almak anlamına gelir. İşleriniz açılacak ve iş hayatındaki sıkıntılardan kurtulacaksınız. Bir süredir uğraştığınız işler de olumlu sonuçlanabilir ve görevleriniz azalabilir.

Rüyada Dolmuştan İnmek

İş değişikliği olarak yorumlanır. Eğer işinizden memnun değilseniz, başka biri iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler de eğitimlerinde değişiklik yapabilirler. Memnun olmadığınız ne varsa son verip, kendinizi yeni hedefler belirleyebilir ve şansınızı başka yerlerde deneyebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Dolmuş Görmek

Çok istediğiniz bir yere gitmek ve yeni yerler görmek olarak yorumlanır. Çıkılacak yolculuk sizi mutlu edecek. Aileniz veya yakın çevrenizle de bir yolculuk yaparak farklı yerler gezebilirsiniz. Bir süreliğine de olsa yaşadığınız yerden uzaklaşarak yeni yerler keşfetmek sizi mutlu edebilir. Hatta müjdeli haberlerle geri dönebilirsiniz.

Rüyada Siyah Dolmuş Görmek

Bir süredir maddi zorluk çeken kişilerin para sıkıntısının sona ermesi ve rahat bir nefes almaları anlamına gelir. Bir vesile ile daha güzel bir yerde daha yüksek maaşa iş bulabilirsiniz, ya da aileden başka birinin de geliri artabilir. Bu sayede maddi yönden ailece rahat edecek ve evinizin eksikliklerini de kolayca karşılayabileceksiniz.

Rüyada Mavi Dolmuş Görmek

Uzun süredir görmediğiniz eş dost ya da akrabalarınızı ziyaret edeceğinize yorumlanır. Bir kutlama ya da başka vesileler ile yıllardır görmediğiniz insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sizin için oldukça nostaljik olacak ve gideceğiniz davette eski samimi dostluklar kaldığı yerden devam edebilir.

Rüyada Dolmuş Kaçırmak

Sizi kandırmaya çalışan ve aklınızı çelmek için uğraşan biri olabilir. Bu kişiye karşı temkinli olun. Çünkü sizin düzeninizi bozmaya çalışıyor. Sizi birilerinden uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir. Ya da kendine daha yakın olun diye sizin düzeninizi bozmak istiyor. Bu kişinin size ısrarcı tavırları yüzünden hata yapmanız olasıdır. Kafanız karışabilir ve iki seçenek arasında kalabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Satın Almak

Çalışan kişiler için çalışma ortamlarının değişmesi, başka bir yerde çalışmaya başlamaları ve yüzünden şehir değişikliği yapmaları anlamına gelir. Tüm düzeninizi değiştirip başka bir yerde yaşamaya ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu durum sizi mutlu edecek. Belki uzun süredir hayal ettiğiniz bir fırsat da olabilir.

Rüyada Dolmuş Temizlemek

Yeni bir kursa ya da sertifikaya yazılmak, yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Kendinizi geliştirmek için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle size yol gösteren birileri sayesinde bir sınav ya da kursa kayıt olarak kariyeriniz için faydalı şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada Dolmuşta Ayakta Gitmek

Rakiplerinizin size yetişememesi ve herkesten önce bir şeyleri başarmak, kendi çalışkanlığınızı ve yaratıcılığınızı kanıtlamanız anlamına gelir. Kendi özgün çalışma stiliniz ve yeteneklerinizin yanı sıra çalışma azminiz de birileri tarafından fark edilebilir. Bu sayede çok büyük teklifler alabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Kullanmak

Yapacağınız bir iş ile farkınızı ortaya koyacağınıza ve sizi işlerinizde başkalarının kıskanacağına yorumlanır. Size özenen ve sizin gibi olmak isteyenler de sizden bir şeyler öğrenmek isteyebilir. Çalıştığınız yerde takım lideri olabilirsiniz. Kendi işini yapanlar da mesleklerinde saygınlık ve çevre edinecekler. Rüyada dolmuş kullandığını görmek, aynı zamanda aileniz için önemli kararlar almanız gerekeceğine yorumlanır. Bazı konularda size danışabilirler.

Rüyada Durakta Dolmuş Beklemek

Uzun yıllardır sabır ettiğiniz ne varsa artık sabrınızın sonucunu alacaksınız. Yıllarca emek verdiğiniz işlerin artık meyvesini toplamaya başlayabilir, daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Sizi bekleyen güzel günler umutlarınızı arttıracak. Artık huzursuzluklara elveda diyeceksiniz.

Rüyada Dolu Dolmuş Görmek

Evinize kalabalık misafirler gelebilir. Özellikle söz, nişan gibi vesileler ile evinizde yabancı misafirler ağırlayabilirsiniz. Çok mutlu vesileler sayesinde eviniz dolup taşacak ve evinizin bereketi artacak.

Rüyada Dolmuş Şoförü Görmek

İş hayatında sizin dedikodunuzu yapan kişiler ile aranızda bazı sıkıntılar yaşansa da hepsi geride kalacak. Biri sizi koruyup kollayabilir ve bu sayede bundan sonra kimse size bir şey diyemeyecek. İş yerinde artık fesat kişiler sizden uzak duracaklar. Hatta sizden tedirgin olabilirler. Rüyada dolmuş şoförü ile kavga etmek, artık sabır edemeyerek birine katlanmak yerine o kişiyi hayatınızdan çıkarabilir, ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Kazası Görmek

Hayatınız farklı yönde şekillenecek ve istedikleriniz olmasa da başka şeyler sizi tatmin edecek. Hayallerinize erişememiş olabilirsiniz. Ancak önünüze çıkan başka fırsatlar da sizi mutlu edecek. Maddi manevi zararları da kısa sürede atlatabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, meslek hayatında önemli müjdeler almak ve çıkılacak yolculuklarda çok hayırlı gelişmelerin olması demektir. Yakın zamanda iş ve eğitim hayatında sürpriz gelişmeler olabilir, makam mevki sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz bir yere atamanız gerçekleşebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ufuk dedi ki:

  Rüyamda hareket halindeki dolmuş un içindeyim şoför misafirimiz var diyip yoldan geçen beyan renk ama tamamen kuduz olan bir köpek in önünde duruyor köpek de dolmuşa biniyor benim yanıma geliyor hareket ederken uyanıyorum

 2. İrem dedi ki:

  Rüyamda dolmustaydım çok yeni değildi oturuyorduk ben teyzem kuzenim felan ellerimizde eşyalarımız piknik yapmaya kıra dağına gidiyorduk yolda normal dağ yolu küçük küçük kayaların üstünden geçiyoduk eğtim açısından beklediğim haber var acaba onla lgili mi

 3. İrem dedi ki:

  Rüyamda bi dolmuştaydım yanımda teyzem felan bi kaö kuzenlerim oturuyorduk ve piknik yapmaya kıra dağına gidiyorduk yolda küçük küçük kayaların üstünden geçiyorduk klasik dağ yolu kayaları küçük o şekilde acaba anlamı ne eğtim açısından beklediğim bi haber var onunla ilgili mi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bi yerden gelecek hayırlı habere yorumlanır.

 4. Vildan dedi ki:

  Rüyamda bi kadınla tanıştım gitmek istediği bir yer varmış onu götürmek için dolmuşa bindim. Sonra dolmuş şoförü gittiğimiz yerin biraz uzağından geçeceğini söyledi ben de indim. İndiğim mahalleyi tanımıyorum yürüyerek yolumu bulup ana caddeye çıktım ama kadını kaybettim. Kadının cep telefonu benim elimdeydi ve şarjı bitmek üzereydi ama ben kadının telefonundan bir oyun açıp oynamaya başladım. Yanımda bir adam vardı o da kadına ulaşmaya çalışıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni yerler gezip görmeye, uzakta yaşayan birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

   1. İrem dedi ki:

    Rüyamda bi dolmuştaydım yanımda teyzem felan bi kaö kuzenlerim oturuyorduk ve piknik yapmaya kıra dağına gidiyorduk yolda küçük küçük kayaların üstünden geçiyorduk klasik dağ yolu kayaları küçük o şekilde acaba anlamı ne eğtim açısından beklediğim bi haber var onunla ilgili mi

 5. km dedi ki:

  merhaba ben ruyamda boyle fazla agachli tepe gibi bir yerde arabadaydim. araba jeap di. daha somra kim kardashian ve kizi north arabanin kapisini achdi ve ben indim. sonra kim kardashian omzumdan tutdu yuruduk araban bu mu dedi? arabaya baktigimda jeap deyilde eski pusku bir araba gordum

  1. admin dedi ki:

   İş ya da başka bir sebeple çıkılacak yolculuğun hayır getirmesine yorumlanır.

 6. anonym dedi ki:

  merhaba ben ruyada cip gibi bir arabadaydim agaclarin altinda duruyodum. birden kim kardashian ve buyuk kizi north arabanin kapisini achdi ve indim bende sonra kim kardashian omzuma elini koydu yuruduk. Arabamin oldugu yere baktigimda cip deyil harabe bir araba gordum. Anlami nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere yapılan başvuru varsa kabulüne yorumlanır.

 7. Dilek dedi ki:

  Rüyamda işe geç kalmıştım durak kalabalıktı nasıl bindim anlamadım ayakta bindim şöför dolmuşu sürdü arkadaşımın sesini duydum şöföre diyecektim arkadaşımı alalım baktım şöför duraga geldi arkadaşımı aldı bir kaç kişi fazla bindi bir kişiye tokat attım el teması yaptı diye sonra şöföre 10 lira kagıt para verdim nerede inecegimi unuttum herkese bagırmaya başladım gideceğim yeri unuttum neyse şöfere söyledim siz devam edin ben inecegim yeri biliyorum isim olarak aklım başımdan git

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni bir olanak elde etmek ve sevince yorumlanır.

 8. Zaza dedi ki:

  Ruyamda dolmusdayim ayakta gidiyorum tam karsimda bir erkke var ve onunla konusuyorum ve ondan hoslaniyorum ve ondan numarasini istoyirem evden ciktimi belirtiyorum

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri görüşmek isteyebilir.

 9. Tolga dedi ki:

  Rüyamds küs olduğum eşimi gördüm önce o böyle tramway gibi bişeye biniyor ardından ben gidiyorum ama bindiğim şey yüksekten ve hızlı gidiyor havaya yükseliyor tekrar iniyor felan. Sonra iniyorum dolmuşa biniyorum küs olduğum eşim daha ilerdeymiş diyerek dolmuşa binip ora doğru gitmekte başlıyorum tabiri nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Aranıza mesafeler girebilir, yer değişikliği yapılabilir.

 10. Sanem dedi ki:

  Gerçek hayatta iş ortağım olan arkadaşımla mavi dolmuş alıyoruz. Yolda bir bayana yardımcı olmak için dolmuş a aldık. Gideceği yere bıraktık. Bırakırken Yolda dolmuş bekleyen insanlar vardı. Dolmuşa binmek istediler ben de biz dolmuş cu değiliz dedik. Sonrasında o insanları aldık mı almadık mı bilmiyorum. Eve geçtiğimizi gördüm. Evde gerçekte hayyata borçlu olduğum dükkan sahibi bayan bekliyordu. Güzel bir şekilde onunla konuştuk ama ne konuştuk bilmiyorum. Böylece uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş için seyahate çıkmak ve kazancın artmasına yorumlanır.

 11. Selen dedi ki:

  S.a Rüyamda kuzenimle dolmuş bekliyoruz. Beklerken aynı zamanda dolmuşun geçtiği güzergahta yürüyoruz. Dolmuş geliyor bize çok yakın yan yola sapıyor ve oradan geçip geçmeyeceğinden emin değildik ama biz ama aslında bize de çok yakın geçiyor. Ellerimizi kaldırıyoruz sesleniyoruz ama durmuyor. Şoför bizi görmüyor ve geçip gidiyor. Nasıl bizi görmez çok yakındık deyip kızıyorum ben. Neyse diyorum bekleyelim beş dakika sonra başkası gelecek inş. Uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızdan çıkan bazı insanları tamamen geride bırakmak ve artık tamamen geleceğe odaklanmak demektir.

 12. Yusuf dedi ki:

  Selamun aleyküm hocam rüyama geçeyim. İzmir’de yaşıyorum ve dolmuş şoförüyüm. Rüyamda bir yola giriyorum ve dolmuşun güzergahı U dönüşü yapmam gerekiyor. Manevra yapıyorum ama dolmuş dönmüyor. Bir daha yapıyorum dönmüyor bir daha yapıyorum artık oradaki levhaya çarpıcam diye duruyorum ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı masraflar yüzünden bir süre ekonomik yönden sıkıntı çekmeye, beklenmedik masraflara yorumlanır.

 13. Selahattin dedi ki:

  Rüyada kendime ait beyaz dolmuşa tanıdık kişileri bindirdim. Yanımdaki oturan kişiye de bindirdim. Kişilerin tanıdık olduğunu anlatıyorum. Bir yerde durduk ve para yatırdım. Yanımdaki kişi de kendinde para olduğunu gösterdi. Ben de sana yardımcı olmak isterim diye kendi kartvizitimi aramaya başladım. Çok kartvizit gördüm. Cebine elimi arıyorum kartvizitler çıkıyor ama kendi kartvizitimi bulamıyorum. Arabanın içine de bakıyorum kartvizit dolu dolu ama kendi kartvizitimi bulamadım. Kendi kartvizitimi benzer bulduklarım isim başka yazıyor. Ondan sonra yemek yemek için indik. kendim yemek yaptım, yedik o yanımdaki arkadaşın benimde arkadaşım olan kişi ile karşılaştık. Yemek güzel olmuş dedikten sonra yürümeye başladıktan sonra yerlere benim yaptığım yemekten dökülen yemek parçaları mı gördük bunlarda kıymalı pidenin parçaları oradan çıkıp evlere baktık. Arsa aldık ve sonra satmayalım müteahhite verelim dedik. O bu da çok büyük dedikten sonra yok TOKİ az veriyor dedik. Burası TOKİ dedik olsun arsa büyük genelde çok alırız dedik şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında karlı çalışmalar yapmak ve birikimleri arttırmak, borcu varsa tez zamanda kapatmaya yorumlanır. Evinizin bolluk ve bereketi artabilir, yeni iş olanakları karşınıza çıkabilir.

 14. Dilek dedi ki:

  Rüyamda bir dolmuşun içindeyim ve şoför dolmuşun yolunu kaybetmiş gibi denize sürdü. Suların her yeri doldurduğunu gördüm. Hemen ardından yine ailecek bir arabanın içindeyken birden yol kesildi patlamalar oldu. Polis kılığında bir adam arabaları kontrol edip, sağ kalanları öldürüyordu. Ben de çocuklara ölü taklidi yapın dedim. Adam gelince benim sağlık olduğumu anladı. Ben de onun silahını alıp, onu vurdum ve oradan kurtulduk ama adamı vurduğum için korktum.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmak ve alacağınız güzel bir haber ile birlikte endişelerinizin geride kalması anlamına gelir. İçinizin rahat etmesinde biri de destek olabilir.

DMCA.com Protection Status