Rüyada Dolmuş Görmek

Rüyada dolmuş görmek, yakın zamanda çıkılacak yolculuktan mutlu bir şekilde geri dönüleceğine yorumlanır. Özellikle iş görüşmesi gibi vesileler ile gidilecek yerde şans sizlerden yana olacak. Ya da ortaklıklar için görüşmeye giden kişiler iş seyahatlerinden beklenen sonuçları alırlar. İş ya da eğitim vesilesi ile bir yerlere gitmek olasıdır. Hatta hiç hesapta yokken de bir iş görüşmesi ya da eğitim amacı ile başka bir yere yolculuk yapmanız gerekebilir.

Rüyada kendini dolmuşta görmek, iş hayatında elde edilen bol kazanç ile birlikte refaha erişmek anlamına da gelir. Hatta bu sebeple kendinizi ödüllendirmek ve yakın bir yere tatile gitmeyi planlayabilirsiniz. Bu bir kutlama amacıyla da olabilir. Gelecek müjdeli haberler sonrasında sevdiklerinizle bir yerlere gidip keyifli zaman geçirebilir, bunu kutlayabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Sürmek

Bir süredir ertelenen işlerinizin artık başlaması, yarım kalan plan projelerin tamamlanması anlamına gelir. Eğer bir süredir kararsızlık yaşadığınız için yeni bir iş kurmak ya da bir işe girişmek konusunda endişeliyseniz, artık kararlı olacaksınız. Sıfırdan bir şeye başlayarak kısa sürede olumlu sonuçlar almanız olasıdır.

Rüyada Dolmuşa Binmek

İş ya da eğitim hayatında şansın açık olması, makam mevki sahibi olmak ve güzel haberler almak anlamına gelir. İşleriniz açılacak ve iş hayatındaki sıkıntılardan kurtulacaksınız. Bir süredir uğraştığınız işler de olumlu sonuçlanabilir ve görevleriniz azalabilir.

Rüyada Dolmuştan İnmek

İş değişikliği olarak yorumlanır. Eğer işinizden memnun değilseniz, başka biri iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler de eğitimlerinde değişiklik yapabilirler. Memnun olmadığınız ne varsa son verip, kendinizi yeni hedefler belirleyebilir ve şansınızı başka yerlerde deneyebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Dolmuş Görmek

Çok istediğiniz bir yere gitmek ve yeni yerler görmek olarak yorumlanır. Çıkılacak yolculuk sizi mutlu edecek. Aileniz veya yakın çevrenizle de bir yolculuk yaparak farklı yerler gezebilirsiniz. Bir süreliğine de olsa yaşadığınız yerden uzaklaşarak yeni yerler keşfetmek sizi mutlu edebilir. Hatta müjdeli haberlerle geri dönebilirsiniz.

Rüyada Siyah Dolmuş Görmek

Bir süredir maddi zorluk çeken kişilerin para sıkıntısının sona ermesi ve rahat bir nefes almaları anlamına gelir. Bir vesile ile daha güzel bir yerde daha yüksek maaşa iş bulabilirsiniz, ya da aileden başka birinin de geliri artabilir. Bu sayede maddi yönden ailece rahat edecek ve evinizin eksikliklerini de kolayca karşılayabileceksiniz.

Rüyada Mavi Dolmuş Görmek

Uzun süredir görmediğiniz eş dost ya da akrabalarınızı ziyaret edeceğinize yorumlanır. Bir kutlama ya da başka vesileler ile yıllardır görmediğiniz insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sizin için oldukça nostaljik olacak ve gideceğiniz davette eski samimi dostluklar kaldığı yerden devam edebilir.

Rüyada Dolmuş Kaçırmak

Sizi kandırmaya çalışan ve aklınızı çelmek için uğraşan biri olabilir. Bu kişiye karşı temkinli olun. Çünkü sizin düzeninizi bozmaya çalışıyor. Sizi birilerinden uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir. Ya da kendine daha yakın olun diye sizin düzeninizi bozmak istiyor. Bu kişinin size ısrarcı tavırları yüzünden hata yapmanız olasıdır. Kafanız karışabilir ve iki seçenek arasında kalabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Satın Almak

Çalışan kişiler için çalışma ortamlarının değişmesi, başka bir yerde çalışmaya başlamaları ve yüzünden şehir değişikliği yapmaları anlamına gelir. Tüm düzeninizi değiştirip başka bir yerde yaşamaya ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu durum sizi mutlu edecek. Belki uzun süredir hayal ettiğiniz bir fırsat da olabilir.

Rüyada Dolmuş Temizlemek

Yeni bir kursa ya da sertifikaya yazılmak, yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Kendinizi geliştirmek için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle size yol gösteren birileri sayesinde bir sınav ya da kursa kayıt olarak kariyeriniz için faydalı şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada Dolmuşta Ayakta Gitmek

Rakiplerinizin size yetişememesi ve herkesten önce bir şeyleri başarmak, kendi çalışkanlığınızı ve yaratıcılığınızı kanıtlamanız anlamına gelir. Kendi özgün çalışma stiliniz ve yeteneklerinizin yanı sıra çalışma azminiz de birileri tarafından fark edilebilir. Bu sayede çok büyük teklifler alabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Kullanmak

Yapacağınız bir iş ile farkınızı ortaya koyacağınıza ve sizi işlerinizde başkalarının kıskanacağına yorumlanır. Size özenen ve sizin gibi olmak isteyenler de sizden bir şeyler öğrenmek isteyebilir. Çalıştığınız yerde takım lideri olabilirsiniz. Kendi işini yapanlar da mesleklerinde saygınlık ve çevre edinecekler. Rüyada dolmuş kullandığını görmek, aynı zamanda aileniz için önemli kararlar almanız gerekeceğine yorumlanır. Bazı konularda size danışabilirler.

Rüyada Durakta Dolmuş Beklemek

Uzun yıllardır sabır ettiğiniz ne varsa artık sabrınızın sonucunu alacaksınız. Yıllarca emek verdiğiniz işlerin artık meyvesini toplamaya başlayabilir, daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Sizi bekleyen güzel günler umutlarınızı arttıracak. Artık huzursuzluklara elveda diyeceksiniz.

Rüyada Dolu Dolmuş Görmek

Evinize kalabalık misafirler gelebilir. Özellikle söz, nişan gibi vesileler ile evinizde yabancı misafirler ağırlayabilirsiniz. Çok mutlu vesileler sayesinde eviniz dolup taşacak ve evinizin bereketi artacak.

Rüyada Dolmuş Şoförü Görmek

İş hayatında sizin dedikodunuzu yapan kişiler ile aranızda bazı sıkıntılar yaşansa da hepsi geride kalacak. Biri sizi koruyup kollayabilir ve bu sayede bundan sonra kimse size bir şey diyemeyecek. İş yerinde artık fesat kişiler sizden uzak duracaklar. Hatta sizden tedirgin olabilirler. Rüyada dolmuş şoförü ile kavga etmek, artık sabır edemeyerek birine katlanmak yerine o kişiyi hayatınızdan çıkarabilir, ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Kazası Görmek

Hayatınız farklı yönde şekillenecek ve istedikleriniz olmasa da başka şeyler sizi tatmin edecek. Hayallerinize erişememiş olabilirsiniz. Ancak önünüze çıkan başka fırsatlar da sizi mutlu edecek. Maddi manevi zararları da kısa sürede atlatabilirsiniz.

Rüyada Dolmuş Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, meslek hayatında önemli müjdeler almak ve çıkılacak yolculuklarda çok hayırlı gelişmelerin olması demektir. Yakın zamanda iş ve eğitim hayatında sürpriz gelişmeler olabilir, makam mevki sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz bir yere atamanız gerçekleşebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

26 Yorum

 1. İrem
 2. İrem
  • admin
 3. Vildan
  • admin
   • İrem
 4. km
  • admin
 5. anonym
  • admin
 6. Dilek
  • admin
 7. Zaza
  • admin
 8. Tolga
  • admin
 9. Sanem
  • admin
 10. Selen
  • admin
 11. Yusuf
  • admin
 12. Selahattin
  • admin
 13. Dilek
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status