Rüyada Dolu Yağması

Rüyada dolu yağdığını görmek, plan ve projelerin yarım kalmasına ve parasal engeller yüzünden bazı isteklerinizi ertelemek zorunda kalmaya yorumlanır. Örneğin çok yüklü bir maddi kayıp olabilir, bu sebeple de bir süre de olsa tasarruf etmeniz gerekebilir. Rüyada dolunun üzerine yağdığını görmek, elinizden çıkacak olan para ya da mal mülk olarak tabir edilir. Bu rüya pek de hayra yorulmaz. Rüyada gökten dolu yağması, bazı yorumcular tarafından da sıkıntıların ardın sıra gelmesine yorumlanır. Mesela ard arda işiteceğiniz sözler sebebi ile kalbiniz kırılabilir, hak edilmeyen laflar duyulabilir. Bu laflar yüzünden bazı insanlarla aranız da açılabilir.

Rüyada dolu yağdığını izlemek, son anda zarardan kurtulmak olarak yorumlanır. Özellikle de sizi zarara uğratmak isteyen düşmanlar varsa bu emellerine erişemezler. Rüyada dolu yağdığını seyretmek, evli olanlar için eşleri ile arasına girmek isteyen kişilere yorumlanır. Huzurunuzu kaçırmak isteyen birileri olabilir.

Rüyada Dolu Yağması ve Doluyu Yemek

Kazancın zor olmasına ve her zamandan daha fazla mücadele içerisinde olmaya yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında sizi zorlayan insanlar olabilir. Ya da insanların beklentisi fazla olabilir. Bu sebeple de kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Verilen sözlere de dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Eve Dolu Yağması

Ev içerisinde maddi sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Elinizden çıkan para yüzünden ev içerisinde zorluk olabilir, masraflarınızı karşılamak için daha fazla fedakarlık yapmak isteyebilirsiniz. Bir süreliğine çekilen geçim sıkıntısı evde gerginliğe sebep olabilir.

Rüyada Yağmur ve Dolu Yağması

Aynı anda birden fazla haber almak ve bu haberler yüzünden kafanızın çok karışmasına yorumlanır. Örneğin hem iyi hem de kötü haberler gelebilir. Hangisine sevinip de hangisine üzüleceğiniz konusunda çok şaşırabilirsiniz.

Rüyada Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması

Mal mülk ve miras konularında anlaşmazlıklar olmasına, maddi yönden zarara uğramaya yorumlanır. Büyük harcamalar yapılabilir. Kredi çekilebilir ya da elinizden bir yatırımı çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyen kişilerin de bir süre daha beklemesinin daha hayırlı olacağına işarettir.

Rüyada Dolu Yağması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, verilen sözlerin tutulmaması ile birlikte bazı insanlara karşı inancınızın azalmasına, özellikle de parasal anlamda sizi yarı yolda bırakacak kişilere yorumlanır. Bazı insanlar sizi zor gününüzde hayal kırıklığına uğratabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yavuz dedi ki:

  Selam ben ruyamda uyuyordum evde ve ustume dolu yagiyordu butun vucuduma ve cok aciyordu yerimden kalkacak halim yoktu sonra disari ciktim kar yagiyordu tipi gibiydi tum akrabalr vardi yanliz cok urkutucuydu disarisi cvp gelirse sevinirim tskrler simdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk alım satımı olacağına yorumlanır.

 2. Oya dedi ki:

  Rüyamda ağrı dağının zirvesine çıkıyorum çıkarken o esnada kar yağmaya başlıyor ve cok seviniyorum hemen fotoğraf çekiyorum yorumumuz için teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Mesleğinizde büyük bir başarıya ve başvuru varsa kabulüne yorumlanır.

 3. Rabia dedi ki:

  Rüyamda uyuyorum dolunun sesine uyanıyorum kafamı kaldırıp pencereye doğru bakıyorum ceviz büyüklüğünde dolu yağıyor yerimden kalmadan annemi uyandırıp anne dolu yağıyor diyorum annemde evet diyor sonra tekrar uyuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve yeni gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 4. Selim macin dedi ki:

  Ruyada dolu yagiyor ve dolu kar gibi birlesip evimizin sacagi olmamasina ragmen arabamin ustune 2. Kattan dusuyor ve arabamin motor kaputu vs on tarafi haşat oluyor.arabam kullanilamaz oluyor

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntıları atlatmaya ve temiz haber almaya yorumlanır.

  2. Turhan dedi ki:

   Bir restorantta 3 kişi yemek yiyoruz sonra dolunun yağacağını havaya bakıp anladıktan sonra doluya yakalanmadan evin kapısının evine bırakıyorlar beni sonra da çok büyük, kaya parçaları büyüklüğünde dolu yağıyor

   1. admin dedi ki:

    Bol kazanca ve yeni iş imkanına yorumlanır.

 5. Hakan dedi ki:

  Rüyamda cevizden daha büyük dolu yağdığı nı evden seyrediyorum Dışarda arabam var ama hiç zarar görmüyo bi süre sonra duruyo el arabalarına yüklenmesini görüyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk sahibi olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status