Rüyada Döşek Görmek

Rüyada döşek görmek, hayatınıza bir yenilik gelmesine ve yeni bir şeye adapte olmaya yorumlanır. Bekar olanlar için evlenerek kendi yuvalarını kurmalarına tabir olur. Eğer evliyseniz, evinizi değiştirebilir ya da başka bir değişiklik ile çok mutlu olabilirsiniz. Bu durum sizi bir hayli sevindirecek. Monoton geçen günler son bulur ve yeni şeyler sizi hem heyecanlandırabilir, hem de yüzünüzü güldürebilir. Belki iş hayatınıza yönelik de önemli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Size karşı verilen bir söz tutulabilir ya da sürpriz bir şekilde yenilikler gelebilir, hayatınız renklenebilir.

Rüyada döşek yüzü görmek, eğer yaşadığınız bir takım sıkıntılar varsa bunların son bulması anlamına gelir. Boşanmak isteyenler için bu alacakları karar gelecek günlerde onlar için hayırlı olabilir. Ya da hayatınızda değiştirmek istediğiniz başka bir şey varsa bunun için ihtiyacınız olan cesareti toplayabilirsiniz. Sizin için hayırlı olacak bir seçim yapmanız olasıdır.

Rüyada Döşek Atmak

Hiç beklenmedik bir yerden gelecek bir haber sizi bir hayli mutlu edebilir. Eğer iş arıyorsanız, iş konusunda şansınız açılabilir ve bir anda karşınıza çıkan bir fırsat ile birlikte bir anda istekleriniz gerçek olabilir. Bu müjdeli gelişmeler ile birlikte geleceğe yönelik de daha emin ve kararlı bir o kadar da azimli olabilirsiniz. Sizi daha çok hırslandırabilir.

Rüyada Döşek Sermek

Rüyasında döşek serdiğini görmek, yepyeni olanaklar elde etmek ve emek harcanan ne varsa bu konuda yüzünüzün gülmesi, hakkınız olanı almak demektir. Eğer bir dava ve mahkeme işleri varsa olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Bir takım sorunlar büyümeden çözülebilir.

Rüyada Döşek Taşımak

Rüyada döşek taşıdığını görmek, sizi huzursuz hissettiren bir konuda gönül rahatlığına erişmek anlamına gelir. Eşiniz ya da çocuklarınıza dair endişeleriniz de son bulabilir. Rüyada sırtında döşek taşımak, zor günleri geride bırakmaya yorumlanır. Sizi sıkıntıya sokan kişiler veya olaylar geride kalabilir.

Rüyada Döşek Dikmek

Yüzleşmek istemediğiniz bazı gerçekler varsa bunlar ile yüzleşebilir ve iç huzur yakalayabilirsiniz. Eğer derdinizi açmak istediğiniz kişiler varsa bu kişiler de size yardımcı olabilirler ya da af dilemek istediğiniz biri size anlayış gösterebilir. Rüyada döşek yüzü dikmek, yapılan bir hatayı telafi etmek olarak yorumlanır. Bir zamanlar yapılan yanlışların farkına vararak bir şeylerin yoluna girmesini sağlayabilirsiniz.

Rüyada Yün Döşek Görmek

Mutlu bir evlilik ve bolluk bereket dolu günlere yorumlanır. Aile hayatında çok mutlu olabilir, maddi yönden de birlikte rahata erişebilirsiniz. Rüyada yün döşek taşıdığını görmek, evinize yakın zamanda gelen misafirler sizi çok mutlu edebilirler ve size müjdeli haberler getirebilirler, hayırlı misafir anlamına gelir.

Rüyada Kirli Döşek Görmek

Bazı yatırımlardan yüzünüzü güldürecek sonuçlar almak, mal mülk sahibi olmak ya da kazancın artması anlamına gelir. İş hayatında uzun süredir beklenen kazanca erişebilir ya da elinizdeki parayı en iyi şekilde değerlendirmenin yolunu bulabilirsiniz.

Rüyada Döşek Değiştirmek

Eğer ilişkiniz bittiyse yeni biri kalbinizi çalabilir, özel hayatınızda hiç beklenmedik bir anda karşınıza biri çıkabilir. Özel hayatınızda hem sizi çok mutlu edecek hem de size şans getirecek biri hayatınıza girebilir. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insan size bir sürpriz yapabilir.

Rüyada Döşek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda meydana gelecek pek çok değişiklik ile birlikte hem siz hem de sevdikleriniz çok mutlu olabilir. Sizin adınıza sevinebilirler, şansınızın açılması ile birlikte emek harcadığınız bir konuda karşılığını hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Visi dedi ki:

  Rüyamda eski evimdeydim, eski sevgilim de evdeymiş, mutfakta bir şeyler hazırlıyorum. Sonra kızdım ve evden kovmak istedim, bende ayakkabısı kalmış. Onu verip göndermek istiyorum, birlikte ayakkabılığa gidiyoruz. Aradığım ayakkabıyı bulamıyorum, daha da sinirlenip ağlamaya başlıyorum. Bu sırada o bir poşetin içinden yeşil, uzun dallar çıkarıp ucundan koparıp bana veriyor. Almak istemiyorum, zorla elime tutuşturuyor ve elime baktığımda yeşil dalda, kırmızı taze kuşburnular olduğunu görüyorum. Neden diye düşünürken beni kucağına alıyor ve koridorun sonundaki yatağıma yatırıyor. Kendisi başucumda üzgün şekilde beklerken uyandım. Nasıl yorumlanır?

 2. Serap dedi ki:

  Rüyamda evimin yanında biri bana yeni bir yer yapıyor… yuksek tavanlı kocaman bir yer. Içine girdiğimde çok yüksekte bir yatak görüyorum benimmis bu yatak ama kral tahtı gibi birşey. Aşağıda da 1 büyük döşek yanında da 4 veya beş küçük döşek. Içimden bu büyük oğlum için oburlerinde de arkadaşları yatar diyorum. Yapıyı yapanlara ya ne gerek vardı, niye zahmet ettiniz diyorum onlarda seni bu hale biz getirdik sana borcluyduk diyorlar. Yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ev sahibi olmaya ve manevi olarak huzur bulmaya yorumlanır.

 3. Yaren dedi ki:

  Gelinlikle yorgancıda serili 2 döseyi yerden toplamak ne anlama geliyor acaba, şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi olarak birinden destek görmeye yorumlanır.

 4. Havva dedi ki:

  Rüyamda kerpiç bi evin damında döşekler vardı çok sayıda, damına çıkıyordum evin çok sayıda döşek olduğunu görünce bu dam yıkılır dedim aşağıya indim . Evin arkasında bir kuruyemiş dükkanı vardı. Oralardan geçiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evşnizde berekete, hayırlı kazanca yorumlanır.

 5. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda annem yatakta yatıyor biraz doğrulup bana bişeyler söylüyor ne söylediğini hatırlamıyorum. Yatakta yanında da bir uğur böceği var. Uğur boceğide kanatlarını açmış çırpıyor uçmaya hazırlanıyor.

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin açılması ve aile içinde sevince yorumlanır.

 6. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda mavi renkli bir battaniyeye sarılmış yolda yürüyordum yanimda bir erkek arkadas oluyor ve bende sarılayım battaniyeye deyip yanıma geliyor ve beraber battaniyeye sarılıp yürüyoruz yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Baskıdan kurtulmak ve kendi isteklerini gerçekleştirmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status