Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

Rüyada duvar kağıdı görmek, ev hayatınızda uzun süredir ertelediğiniz görevleri tamamlayabilir, ev içerisine eşya satın alabilir ya da tadilat işleri ile uğraşabilirsiniz. Evinizde eksik olan bir şey için de gereken bütçeniz olabilir. Eğer bir süredir güven sorunları yaşıyorsanız, bu konuda da önemli bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Sizi rahatsız eden biri varsa sonunda hayatınızdan çıkabilir. Artık yarım kalan tüm işleri tamamlayarak kendinize de zaman ayırma şansınız olabilir. Ev yenileme ya da yaşam alanınızda başka değişiklikler de yapabilirsiniz.

Rüyada duvar kağıdı almak, Bazı kötü niyetli insanlardan uzak durmak, düşmanlarınızın size zarar verememesi anlamına gelir. Belki sizi küçük duruma düşürmek isteyen birileri olabilir. Ancak sizin hakkınızda hain planları olan kişiler bu emellerine ulaşamayacaklar. Rakiplerinizin istemediği başarılar sergileyebilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı galibiyet elde edebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Duvar Kağıdı Görmek

Uğraştığınız işlerde başkaları tarafından takdir görmek ve çok güzel sözler işitmek, birinden takdir görmek olarak yorumlanır. Aile büyüklerini mutlu edebilirsiniz. Sizin başarılarınız ile övünebilirler ve sizden beklenen başarıyı sergileyebilirsiniz.

Rüyada Mavi Duvar Kağıdı Görmek

Geleceğe dair yapılan planlara tahmin edilen daha kısa sürede ulaşmak olarak yorumlanır. Çok büyük hayalleriniz size heyecan verebilir, bir şeyler beklediğinizden de hızlı gerçekleşebilir. İş hayatına yönelik de umutlarınızı artıracak haberler alabilirsiniz.

Rüyada Çiçekli Duvar Kağıdı Görmek

Başka bir yere seyahat etmek ya da yaşadığınız yerden uzaklaşmak bir süre başka bir yerde yaşamak anlamına gelir. İş ya da başka sebepler ile başka bir yere taşınmanız gerekebilir. Bu çok istediğiniz bir yer olabilir. Yeni bir çalışma ortamına da girebilirsiniz.

Rüyada Yeni Duvar Kağıdı Görmek

Hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir, monoton bir durumdan kurtulabilirsiniz. Uzun süredir sıkıldığınız veya şikayetçi olduğunuz bir şey son bulabilir. Bundan sonra bazı değişiklikler tam da istediğiniz gibi olabilir.

Rüyada Yırtık Duvar Kağıdı Görmek

Biri ile yapacağınız tartışma sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Belki yanlış anlaşılma olabilir ve kalbinizi kıracak sözler işitebilirsiniz. Sevdiğiniz ile de bir süreliğine ayrılık söz konusu olabilir. Rüyada duvar kağıdının yırtılması, yapılan iyiliklerin karşılığını alamamak ve kıskanç birinin sizinle uğraşması, hevesinizi kırmaya çalışması olarak yorumlanır. Sizi bir konuda engellemeye çalışabilir.

Rüyada Duvar Kağıdı Sökmek

İş hayatında yükselişe geçmek ve ticari hayatta da müşterilerin artması, işlerin açılması anlamına gelir. Gün geçtikçe gelirinizde artış olabilir. Eğer borçlarınız varsa, bu borçlarınızı da daha kısa sürede kapatma şansı elde edebilirsiniz. Gelirinizde önemli bir artış olabilir.

Rüyada Duvar Kağıdı Yapmak

Alacağınız bazı kararlar sizi her ne kadar mutlu etse de çevreniz tarafından tepki ile karşılaşabilirsiniz. Bazı isteklerinizi gerçekleştirmek isteseniz de size engel olan birileri olabilir. Mesela aile fertleri ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Size bir konuda güvenmeyerek kalbinizi kırabilirler.

Rüyada Duvar Kağıdı Silmek

Bazı sıkıntıların geçmişte kalması ile birlikte artık daha mutlu olmak, aile hayatında da huzur sağlamak olarak yorumlanır. Sürekli stres veren bir şeyden kurtulabilirsiniz. Ev içerisinde çözülmeyen bazı sorunlar varsa bunlar da tez zamanda çözüme ulaşabilir.

Rüyada Duvar Kağıdı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ev içerisinde bazı değişikliklerin olmasına ve başka bir yere taşınmaya ya da ev yenilemeye yorumlanır. Hane içerisinde mal mülk ile ilgili görüşmeler olabilir, aile içerisinde bir toplantı olabilir. Özellikle maddi yönden ev içerisinde önemli bir rahatlama olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mirrahib dedi ki:

  Ruyada kardesimin baldizi bizim evin kagit duvarlarini detarjan ile silib kopurtmusduler bu ne anlama geliyor ?

 2. Mirrahib dedi ki:

  Ruyada kardesimin baldizi bizim evin kagit duvarlarini detarjan ile silib kopurtmusduler bu ne ankama geliyor ?

 3. Kemal dedi ki:

  Rüyamda evimin duvar kağıtları sökülüyordu

 4. Alafa dedi ki:

  Rüyamda eve geldiğimde daha eve girmeden giriş kapının yanında ki duvarda çok güzel bir duvar kağıdı kaplanmıştı ve bende o duvar kağıdına bakıp gülümsedim. Sanki bir şeyin cevabını almışım gibi. (Jevap verirseniz sevinirim)

  1. admin dedi ki:

   Evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

   1. Deniz dedi ki:

    Ruyamda , babam yatak odasinda yataginda uzanmis gorunuyordu , akrabalarim babamin oldugunu o yuzden yattigini soylediler. Bende babam uyuyor deyip inanmiyorum. Am sonradan inaniyorum ve evden cikip agliyorum.Daha sonra telefonum caliyor babam ariyor cok mutlu oluuorum. Sen olmedin mi diyorum., yok uyuya kalmisim dior

    1. admin dedi ki:

     Evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

 5. Amina dedi ki:

  Rüyada odaların duvar kağıdının benden habersiz değiştirildiğini ve ben bunu geç fark ettiğimi gördüm. Değiştiren adama -aile adamımızdır kızdığımı gördüm. Renk seçimi ise gök renk olmuştur. Ne anlama geldiğini öğrenmek isterim. Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Baskıdan kurtulmak ve aile içerisinde küs olduğunuz kişilerle barışmaya yorumlanır.

 6. Ermab dedi ki:

  Rüyada kendi evinin duvar kağıtlarının koptuğunu evin tamirinin bozulduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada gördüğüm evde şu an oturmuyorum. Eşya ile dolu, kapısı kilitli.

  1. admin dedi ki:

   Hiç beklenmedik masraflar ile karşılaşmak ve harcamaların artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status