Rüyada Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek, birinden gelecek iyiliğe ve bu kişinin sizin her daim yanınızda olacağına yorumlanır. Size dert ortağı olabilir ve sizin dertlerinizi kendi derdi gibi benimseyerek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Eğer bekarsanız, birinin size talip olduğunu öğrenebilirsiniz. Aracı olan kişi sizinle evlenmek isteyen birinin olduğunun haberini getirebilir. Evli olanlar için de çok hayırlıdır. Ev içinde dert ve sıkıntı tez zamanda birinin yardımıyla son bulur. Rüyada ebe hemşire görmek, cömert ve eli açık birine de yorumlanır. Eğer maddi sıkıntı içerisinde iseniz, biri size para desteğinde bulunabilir. Ya da kazançlı bir işe girmenize yardım edebilir. Onun sayesinde parasal engeller ortadan kalkar.

Rüyada ebe olduğunu görmek, yapılan iyiliklere ve başkalarından bol bol hayır duası almaya yorumlanır. Birinin evlenip barklanmasında vesile olabilirsiniz. Sizin sayenizde biri kendi yuvasını kurup çoluk çocuğa karışabilir. Hanede bekar biri varsa onun evliliğinde öncülük edilebilir.

Rüyada Ölmüş Ebeni Görmek

Yapılan iyiliklerin yerine ulaşmasına ve çok mutlu olmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde birine yapılacak bir iyilik sizi manevi yönden çok mutlu edebilir. Dini yönden de görevlerinizi yerine getirebilir, maneviyata ağırlık artabilir.

Rüyada Hastanede Ebe Görmek

Sağlık sorunları olan biri varsa iyileşip sağlığına kavuşmasına ve tez zamanda eski sağlığına dönmesine yorumlanır. Eğer yakınlarınız arasında hasta biri varsa onun iyileşme sürecinde de destek vermeniz gerekebilir. Bu kişiye büyük bir iyiliğiniz dokunabilir.

Rüyada Ebelik Yapmak

Bebek müjdesi almak ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Evli olanlar ve bebek sahibi olmak isteyenler için de çok hayırlı bir rüyadır. Hayırlı evlat sahibi olmayı müjdeler. Evde çocuk sesi artar ve evinizde huzur aile saadeti eksik olmaz.

Rüyada Ebe Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı bir rüyadır ve size yardım eli uzatacak bir ile birlikte sıkıntılardan kurtulmaya, hayatınızda mutluluk verici gelişmeler olacağına yorumlanır. Sizin uzun süredir verdiğiniz emekleri gören biri yardım eli uzatabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Dertli dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda bekarken durdugum evdeyim gerçekte kardeşim ile eşi oturuyor neyse ben odanın kapısındayim dış kapiya doğru bakıyorum annem içeri giriyor kapıyi ortmuyor sonunu kadar kapı açık kalıyor anne niye kapıyı ortmedin diye soruyorum birşey demeden ebur odaya geçiyor ben dış kapiya doğru giderken kapının yanında duvardaki tuğlalar çıkmış bir şekilde duruyor ama yerde degiller sonra değişik sesler duyuyorum annemin geçtiği odadan o tarafa doğru yönelirken o kapıda sonuna kadar açık önünde de yastık var kapının bir anda istifra eder gibi bogurmeye başlıyorum sonra bir anda kendimi salonda yerde bir sürü el benim cekistiyor bende onlardan kurtulmaya çalışırken uyanıyorum bunun anlamı nedir acaba cevap yazarsaniz sevinirim

DMCA.com Protection Status