Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada elektrik çarptığını görmek, bir anda her şeye ara vermeye ve enerjinizi tüketen bir şey varsa son bulmasına yorumlanır. Gelecek günlerde sizi yoran ve külfet olan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Ancak bazı sorumlulukların bitmesi bir anda kendinizi boşlukta gibi hissetmenize sebep olabilir. Çalışan kişiler için işlerine ara vermek ya da emekli olup kendi kabuğuna çekilmek anlamına da gelir. Bir süreliğine de olsa hayatınızdaki koşuşturma son bulur.

Rüyada birine elektrik çarpması, başka birinin gelip sizden yardım istemesine ve bu kişinin aklının karışık olmasına, net bir fikre ihtiyaç duymasına yorumlanır. Önemli bir konuda size akıl danışmak isteyebilir. Bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak isteyen kişiler olabilir.

Rüyada Prizden Elektrik Çarpması

Hayatınızda karmaşık bir sürece girmek, gerçekleri bilmek ve belirsizliklerin ortadan kalkmasını istemeye yorumlanır. Bazı anlaşmazlıklar ve engeller yüzünden bir türlü düzene koyamadığınız şeyler canınızı sıkabilir.

Rüyada Elektrik Çarpmasından Kurtulmak

Büyük bir zorluğu aşmak ve kaldığınız yerden işlerinize asılmaya, iş hayatında aksiliklerin bitmesine yorumlanır. Mesleki hayatta durağan dönem geride kalır. Bunun yerine işlerinizi düzene sokabilir ve endişelerden arınabilirsiniz.

Rüyada Elektrik Çarpması Sonucu Ölmek

Yapılan hataların sonradan öğrenilmesine ve başkaları ile de aranızın açılmasına yorumlanır. Sizi yargılayan, davranışlarınız ve aldığınız kararlar sebebi ile sizi suçlu bulan kişiler olabilir. Sevdikleriniz ile ilişkilerinizde ayrılıklar olabilir.

Rüyada Elini Elektrik Çarpması

Elinize geçen bir miktar paranın size hayır getirmesine ve aldığınız riskler sonrasında da kar etmeye yorumlanır. Bir süredir maddi sıkıntı çeken ve iş peşinde koşan kişiler için de bolca kazanç ve hızla yükselişe geçmek demektir.

Rüyada Elektrik Çarpması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mesleki hayatta sürpriz gelişmeler yaşanması ancak sizi pek de mutlu etmemesine yorumlanır. Yaşanan bazı talihsizlikler iş değişikliği ya da ayrılığına sebep olabilir. Bir süre işsiz kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Barış dedi ki:

  Rüyamda amcamların evindeyim elektrik sigortalarıyla uğraşırken açık kablolardan iki kolumuda elektriğe kaptırdım bağırıyorum yarı baygın halde kurtulmaya çalışıyorum ama nafile sonra kendimi yere atıyorum bu defa kablolar üzerime düşüyor ben hala çırpınıyorum amcam geliyor ama beni kurtaran yok. Teşekkürler

 2. Ali dedi ki:

  Rüyamda eve hırsız girdiğini işittim ama hırsız kapının önüne böcek gibi birşey serpmiş ona bastığımda elektrik çarptı yere yığıldım hırsızın gittiğini farkettim ama yüzünü göremedim.elektiriğin etkisi geçtiğinde eşyaları kontrol ettim birşey çalınmamış.

 3. Asude dedi ki:

  Rüyamda bir kedi elektrik tellerinin ustundeydi ve kediyi elektrik çarpıyordu,gozleri yerinden çıkacak gibi oluyordu.

 4. Hayati nalbant dedi ki:

  Merhaba
  Ben rüyamda elektriğe çarpılan bir çocuğun öldüğünü gördüm bir müddet sonra üç kişinin beni ensemden bıçakladığını gördüm kan görmedim ve uyandım

 5. Zehra dedi ki:

  İyi günler rüyamda geniş bir alanda bir mekanizma gibi bir şey vardı. Çok ortada insanlar üzerine basar elektrik çarpar diye uyarıyordum. Aynı anda bana çarpmaya başladı fakat çok şiddetli bir şekildeydi titremiyordum ama ruhumun çıkmaması için çok çaba veriyordum. titremekten ziyade üzerimde bir ağırlık varmış ve ben ayakta kalmaya çalışıyormuşum gibi kitlenmiş gibiydim. İnsanların yardım etmesi için beklerken bir yandan da ölmemek için ruhumun çıkmaması için dayanıyor gibiydim. Çok zirve bir noktada kendiliğimden uyandım. Fakat uyandığım ilk 3 saniye titriyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni sosyal çevreye girmek, yeni insanlar tanımaya yorumlanır.

  2. Burak dedi ki:

   Aynisini bende gördüm tıpa tıp aynı rüya bende olmemek icin cok cabaladim nefes nefese titriyo olarak uyandim

 6. Zehra dedi ki:

  Rüyamda ortada duran bir mekanizma gibi birşey var dikkat edin çok ortada kalmış diyorum. Sonra bir anda ben tutuluyorum ama böle çok derinden içimden onunla savaşıyorum ölmemek için sanki ruhumu zor içimde tutuyormuşum gibi hissediyorum. Bir yandan da biri yardım eder diye dayanmaya çalışıyorum. Sonra bir anda ruhum çok zorlanırken uyandım. Ama uyandığım ilk 3 saniyesi elektrik çarpmış gibi titredim.

 7. ffzzaa dedi ki:

  rüyamda kapı zili çalmıştı bende bakmaya gittim o sırada salonun lambasını açtım ama beni elektrik tuttu çok kısa sürdü sonra elimi geri çektim rüyam bitti. bunun yorumunu yaparmısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden misafire yorumlanır.

 8. Erkay özcan dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda ucu açık yerde duran ekektirik kablosuna iki elimi birden değdiriyorum . Kablo mıknatıs gibi elime yapışıyor elektirik çarpıyor. Kabloyu yere atmak için uğraşıyorum nefesinin kesildiğini hissediyorum. Yakınımda bi arkadaşım var ve ölüyorum kurtar diyorum. Ve sonra kablonun üstüne ayağımı basıp kurtuluyorum. Teşekkürler

 9. Erkay özcan dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda ucu açık yerde duran ekektirik kablosuna iki elimi birden değdiriyorum . Kablo mıknatıs gibi elime yapılıyor elektirik çarpıyor. Kabloyu yere atmak için uğraşıyorum nefesinin kesildiğini hissediyorum. Yakınımda bi arkadaşım var ve ölüyorum kurtar diyorum. Ve sonra kablonun üstüne ayağımı basıp kurtuluyorum. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfke duyulan birine karşı öfkenin dinmesine yorumlanır.

 10. Admin dedi ki:

  Rüyamda bir odadaydık oturuyorduk sevgilim ve kardeşide ben ve bir kaç arkadaşım sonra birden ilk bir elektrik akımı geldi elektriğe kapıldık ama sonra gecti çok sürmedi sonra bir daha olacağını öğrendik bu sefer cok şiddetliydi hatta bu sefer ki elektrik çarpması canımı yaktı nefesim kesildi olucek gibiydim bitmiyordu hepimiz zorlaniyorduk sonra bir arkadaşım kapı kolunu sandalyeyle kırdı ve dışarı çıktık o zmn kurtulduk ve dışarısı çok güzeldi yeşillik dağlar çimenler sonra odaya geri döndüm sevgilim oturuyordu kenarda kuran okuyordu yanina gittim ona sarildim ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden hediye almak, sürprize yorumlanır.

 11. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda bisikletle giderken zorlu bir yola düşüyorum ve elektrik tellerinin altından sürünerek geçerken sürekli hafif hafif saçlarımdan ve ellerimden çarpılıyorum. Sonra kurtuluyorum ama dar ve karanlık bir yere düşüyorum, bisiklet elimde. Bir çıkış buluyorum bir adam tamam ben sana yardim edeyim diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi zorluk ve sorunların bitmesine yorumlanır.

 12. Sinan abdi dedi ki:

  Selamlar , ruyamda yuksek gerilim hattinda 2 kisinin yanarak öldugunu gordum ben epey uzaktan izledim cok etkilendim nedir acaba yorumu lutfen yorumlarmisiniz cok tesekkur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz birine öfkenin dinmesine yorumlanır.

   1. Sinan dedi ki:

    Cok tesekkur ederim

 13. Selçuk Taş dedi ki:

  Rüyamda kapı kolundan tutunca elektrik çarptı gözlerim karardı yere düştüm ama geri kalktım ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırgın olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

 14. Fatih dedi ki:

  Merhaba. Oncelikle güvercin besledigimi belirtmek isterim. Ruyamda ise iş çıkışı guvercinlerime yem vermeye gittim. Arkadaslarla otururken kuşlara yem vermeye gittiğimi söylüyorum ve kuşların kapısını actigimda elektrik çarpıyor ve son anda bi hamle yaparak kendimi kurtarıyorum. O an ölümü hissettiğimi söyleyebilirim .
  Sizce ruyamin yorumu nedir. Simdiden tesekkur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıran öfkelendiğiniz birine karşı öfkenin dinmesine yorumlanır.

 15. Gizem dedi ki:

  Ruyamda çocuğumun çığlığını duyup eşimle birlikte koşuyoruz. Oğlumu elektirik akımından kurtarıyorum fakat bir sure sonra yüzünde yanık izleri çıkmaya başlıyor ve şişiyor.

  1. Gizem dedi ki:

   Bu arada eşimin arkadaşı odada namaz kilmaya başlıyor ve eşim onunla dalga geçiyor. Arkadaşı namazdan sonra pijama veriyor.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya birine küstüyseniz barışmaya yorumlanır.

 16. Sevda dedi ki:

  Ruyamda is ortami da kolumu ekektrik carpti acidimi hatirlamiyorum ama kolumda cizik izler kaldmisti korkmustum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine öfkenin dinmesine yorumlanır.

 17. Melek dedi ki:

  Rüyamda annanemle dedemin evindeyiz, odalardan biri kızımın sevdiği çocuğa aitmiş. Çocuk bir yere gidecekmiş, odayı bana emanet ediyor anahtarlarını bana veriyor, ben dönene kadar kimseyi içeri sokma diyor. Odada da teyzemler var zorla dışarı çıkartıyorum, kapıyı kilitliyorum, çocuğu uğurlamak için dış kapının oraya geliyoruz, (ananemin evi çiftlik evi gibiydi), çocuk ananemin evinin sahibiymiş, ahırı restore edip hizmetli dairesine çevirmiş, daire bi güzel anlatamam, iki tane kız kalıyor, kendinin hizmetlileriymiş, az önce kitlediğim odadan için orası o haliyle çok güzeldi, o güzelliğine dokunup bozmak istemedim diyor. Vedalaşmak için sarılıyorum elektrik çarpıyor kendisinden. Gittiğini görmedim öylece uyandım acaba yorumlayabilir misiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerin sizi aramasına, hasretlerin bitmesine yorumlanır.

 18. Melih dedi ki:

  Rüyamda ışıkları açtığım gibi elektrikler gidiyordu tekrardan açmak isterken elektrik çarpıyordu. Çarpınca bağırıyordum ve Titriyerek uyandım 3 saniye sonra kendime geldim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayal edilen bir şeye kavuşmaya yorumlanır.

 19. Safa dedi ki:

  Rüyamda kapalı bir alanda elektrik kaçağı vardı. Ben o alanın içinde kaçacak yer arıyordum. Tam ailemden birilerine koşarken çok şiddetli bir akıma kapıldım. O kadar gerçekçiydi ki çarpmasıyla gözlerim kararır gibi oldu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntü kederden kurtulmak, sıkıntıları çözmeye yorumlanır.

 20. Murat adar dedi ki:

  Rüyamda abdest almak için arkadaşim bana panoyu sök oyle abdest al dedi panoyu sökerken oyle bir elektrik çarptı ki allah diye çığlık attim çok gerçekçiydi kalktigimda hala elektrik carpiyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işler yapmaya yorumlanır.

 21. Muhammet dedi ki:

  Ruyamda çalıştığı kurumun koridorunda tadilat var ustalar var yangın detektörü bağlıyorlar kabloların bir bölümüde yrde patronu.geliyor diyorki a man dikkat ediliyor elk çarpmasın diyo tam esnada kabloyu tutuyor elk carpildigini görüyor bu sefer hizlicakabloyu elimle çekiyom beni çekiyor kurtarmak istiyorum iki elimle öyle bir yakaliyorki hic bırakmıyor o şekilde uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni görevler almaya yorumlanır.

 22. Kemal dedi ki:

  Rüyamda yönetici olduğum sitenin kapısının orada bir şeyler ile uğraşırken biri kameran olsa ne olacak işe yaradığında çalışmıyor diye söylendiğinde koşarak gelen komşu oğlu havuzunda kediye elektrik çarptığını söylediler koştum havuzda elektrik vardı koşarak şalteri kapattım çok korkmuştum kediyi görmedim fakat komşulardan nasıl olduğunu ve kedinin çarpılma ile nasıl elektiğin onu nasıl fırlattığını anlattırlarken uyandım .imsak kesmesine 7 dk vardı sabah namazını kılmaya hemen abdest aldım sünneti kıldım ama çok sıkıştım güneş de doğdu bir saat sonra kıldım sonra yönetime devam etme konusunda kararsızım ondanmıdır bu durumun yorumunu merakla bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı kaygıların sona ermesine, sorunları çözmeye yorumlanır.

 23. Aynur dedi ki:

  Ruyamda kotu bir insanlar tarafindan yakanaldim para almak icin benim belime bisey taktilar bombami ne anlamadim sonra benim yakinlarimdan birini bekliyorlar para getirmesini istediler bende onlara yerden tas alip vurmaya basladim bir seye tikladilar ve benim kafama kotu bir ses geldi kafam patlayacak gibi uyandim o anda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü hilekar kimselerin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

 24. Ilyas dedi ki:

  Rüyamda cep telefonumu kabloyla prize takmışım. Pilini dolduruyorum. Telefon elimde. Birden elektrik çarpıyor. Titremeye başlıyorum, tüm elektriği vücudumda hissediyorum. Yan odada kardeşim var. Odanın kapısı kapalı. Ona sesleniyorum, bagriyorum ama duymuyor beni. Sonra uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerden telefonla haber almaya yorumlanır.

 25. Türker dedi ki:

  Rüyamda bir evdeydik arkadaşımla böyle elektrik paneli vardı onun ayarlamasını yapıyorken elektrik çarptı ve titremeye başladım garip tarafı arkadaşım benden daha fazla etkilendi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan gelecek bir habere çok şaşırmaya yorumlanır.

  2. Melek dedi ki:

   Rüyamda annanemle dedemin evindeyiz, odalardan biri kızımın sevdiği çocuğa aitmiş. Çocuk bir yere gidecekmiş, odayı bana emanet ediyor anahtarlarını bana veriyor, ben dönene kadar kimseyi içeri sokma diyor. Odada da teyzemler var zorla dışarı çıkartıyorum, kapıyı kilitliyorum, çocuğu uğurlamak için dış kapının oraya geliyoruz, (ananemin evi çiftlik evi gibiydi), çocuk ananemin evinin sahibiymiş, ahırı restore edip hizmetli dairesine çevirmiş, daire bi güzel anlatamam, iki tane kız kalıyor, kendinin hizmetlileriymiş, az önce kitlediğim odadan için orası o haliyle çok güzeldi, o güzelliğine dokunup bozmak istemedim diyor. Vedalaşmak için sarılıyorum elektrik çarpıyor kendisinden. Gittiğini görmedim öylece uyandım

 26. Ceysura dedi ki:

  Rüyamda anfi gibi bir yerdeyim.yerde şu sızıntısı var. Yakın arkadaş bir bay ve bayan yan yana oturuyor. Bayan saçını uyumuyor saç ütüsü ile. Sonra adama verdi. Ben su olduğu için endişe ettim. Sonra adam sıra üzerindeki su birikintisine saç ütüsünü dokunurdu aynı andada bayan dudağını suya dokundurdu . Ben bu kişileri tanımıyorum bu arada .sadece izliyorum. Sonra bayani elektrik carpti ama bayan ates topu gibi o elektriği etrafına saçmaya ve başkalarinında çarpılmasına sebep olmaya başladı.ben ve bazı tanımadığım insalar binana nasıl kurtuluş diye düşünürken iki gurp olduk el ele tutuştuk değişik bi şekil yaptık. O iki gurubu toplu oldukları için çarpmadı. Yorumlar misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kızgın olduğunuz biri ile barışmak, işlerinizde berekete yorumlanır.

 27. Melek dedi ki:

  Rüyamda banyoda çamaşır makinesi su akıtıyordu eşimi çağırıyorum baksın dıye, bakarken elektrık çarpıp onu duvara fırlattı. Bıkaç sanıye baygın kaldı sonra kendıne geldı. Acaba ne demektı, yazarsanız sevınırım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize yeni bir eşya almaya yorumlanır.

 28. Emine güzel dedi ki:

  Rüyamı net hatırlamıyorum ama bi iş yaparken işaret parmağıma elektrik akımı geldiğini yine de işi yapmaya devam ettiğimi,direndiğimi hatırlıyorum.elektrik akımı beni etkilemiyordu yani ben daha güçlüydüm akımdan ama bi taraftan da ya bana zarar verirse diye korkuyordum.yine de direnmeyi sürdürüp işe devam ettim ve bi süre sonra akım kesildi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına yorumlanır.

   1. Emine güzel dedi ki:

    Çok tşk ederim bu güzel yorumunuz için Şu sıralar iş arıyordum zaten 🙂

 29. Aylin dedi ki:

  Merhabalar. 9 aylık bir kızım var ve dün gece rüyamda kızım kucagimdayken prizden fişi çekecekken elektrik çarptı bana ve kucağımda olan bebeğimde etkiledi haliyle.hatta elektrik sanki benim vücudundan geçip kızıma ulaştı gibiydi. Ve ben elektrik çarpmasını sanki gerçekten yaşamışım gibi bir hisle sıçrayarak uyandım hatta kiZimda yanımda uyuyodu onuda korkuttum istemeden. Elektrik çarpmasıyla ilgili birbirinin tam tersi iki farklı yorum okudum ama kötü olan daha fazla etkiledi. Aydınlanmak için detaylı anlatmak istedim yardımcı olursaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırıldığınız sizi üzen birinin özür dileyeceğine ve kızgınlıkların biteceğine yorumlanır.

   1. Aylin dedi ki:

    Kızımla alakası nedir peki açık ve net onuda çarptı elektrik başıma geleceklerin onuda etkileyeceği anlamını mi tasiyo acaba? Kötüye yormamalimiyim

 30. Bekir dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerde ki trafo üzerine üst üste 2 kere yıldırım düşüyor çok yüksek sesle ve parçalanıyor eşim ve oğlumda benden biraz ilerde yıldırım etkisiyle ne olduğunu soruyorlar o esnada trafoda kopan elektrik tellerinden bir tanesi benim üzerime doğru geliyor bana değmesinden kıl payı kurtuluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 31. Ebru duman dedi ki:

  Ruyyamda tren deydıkdık ındık cocuklarım oynayken tren rayınına oglum dokundu ve elektırık carptı merdıven boslugu gıbı bıryere dusdu ıcımdede su kuyusu cıkartamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden davet gelmesine yorumlanır.

 32. Elvan dedi ki:

  Merhaba rüyamda elektrik tellerine kuslar konuyor sonra kuşları tek tek elektrik çarpıyor bende o sırada telin altından gecmeye çalışıyorum geçerken kolum tele değiyor ama elektrik çarpmıyor hafif acıyor sadece biraz ilerisinde bir kız bebeği görüyorum onu hemen uzaklastiriyorum ordan elektrik çarpmasın diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen haberlere çok sevinmek, başvuruların kabulüne yorumlanır.

 33. Umit dedi ki:

  Merhaba temiz su dolu bir kuvette elimdeki sac kurutma makikasini bilmeden suya sokuyorum ve elekrige kapiliyorum ne kadar cabalasamda cikamiyorum ve uyaniyorum yorumlayabilirseniz sevinirim sevgiler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haber almak ve helal kazanca yorumlanır.

 34. Ebru dedi ki:

  Ikizim ve kuzenim ile para çekecekken atm den onun yapamaması ve benim geçip yapmak istemem sonucu çok kısa süreli bi elektrik çarpması yaşadım rüyamda bi kabloya dokundum atm çalışsın diye sorunluydu ve sıçrayarak uyandim kabloya dolunca elektrik çarptı çünkü

  1. admin dedi ki:

   Aranızda kırgınlık olan biri ile barışmaya yorumlanır.

   1. Ebru dedi ki:

    Binlerce yoruma baktım herşeyi tarttım kendimce psikolojik olarak kendimi tarttım ama böyle birşey düşünemedim. Merakımı hor görmeyin benim için önemli nasıl böyle bir yorumda bulundunuz neye dayanarak gerçekten merak ediyorum benim için hassas bir konu.

 35. Cino dedi ki:

  Ruyamda fırtınalı bir havada elektrik telleri birbirine çarpıyordu bende koşarak çıkmaya çalışıyordum ve teller kopup üstüme düştü çarpılmanın etkisiyle uyandım

  1. admin dedi ki:

   Maddi endişelerin bitmesine yorumlanır.

 36. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda bir elektrik telini tutuyorum. Elektrik çarpmaya başlayınca kurtulmaya çalışıyorum ama kurtulamıyorum. Öleceğimi düşünerek Kelime-i şahadet getiriyorum. Daha sonra kurtulabileceğimi düşünerek dua ediyorum ve kurtulmak için çaba sarfediyorum. O ara uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bazı hataların telafisine ve küs olduğunuz kimselerle barışmaya yorumlanır.

  2. Osman dedi ki:

   Rüyamda amirim ile çalıştığım elektrik işinde kolumdan çok hafif elektrik çarpıyor. Sonra yanık oluşuyor

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya borç yükünden kurtulmaya yorumlanır.

 37. Zeki Tuzlu dedi ki:

  Selamın aleyküm rüyamda eşimle bir örümcek ağı dolu bir odadayiz ve ben eşime diyorum ki ben bir sopa alıp geleyim ağları temizlemek için diyorum ve oradan çıkıp yan odaya gidiyorum sopa ararken bir anda elektrik kablosuna deyiyorum ve çok kısa süre elektrik çarpıyor fakat acımıyo ve kablo vücuduma dolanıyor ama kendimi carptirmadan uzerimden çıkarıp atıyorum sizce bu rüyanın anlamı nedir yorumlarsaniz çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntılar tez zamanda aşılır, size külfet olan kişiler artık kendi kazancını sağlar.

   1. Arzu osma dedi ki:

    Merhaba ruyamda kardesimin bir yerden atlarken elektrik tellerine dokunup yanarak olmesini gordum komur gibi olmustu bense arkama donup bakmadan yoluma devam ettim o yanarak oldu yorum rica ediyorum

    1. admin dedi ki:

     Uzun ömre ve sıhhate yorumlanır.

     1. Dogan dedi ki:

      Merhaba tanımadigim biriyle beraber kabloları onarmaya çalışıyordum kablolar birbirine temas etti ikimizide elektrik carpti nefes almakta zorlaniyorum can cekisiyodum derken uyandım

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi kızdıran biri varsa barışmaya yorumlanır.

 38. Caner dedi ki:

  Rüyamda, bir kaç yıl önce ölümden dönen bir arkadaşıma elektrik çarparak öldiğini gördüm. Bu ne anlama geliyor olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Ömrüne ömür katıldığına yorumlanır.

  2. Ceyda dedi ki:

   Rüyamda giysi alırken spot ışıkların elektriği elimi çarpıyordu daha sonra kendime geldiğimde bir süredir baygınmışım ve kalbimden beynimden amilyat olmuşum saçlarım kesilmiş doktorum benimle çok iyi konuşuyor daha sonra ölmüş babam annemle barışıp ziyaretime annem uzun biri ama cüce olmuş. Ben babama sarılıyorum annemde dizime. Sizce bu rüyamın yorumu nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi kıran üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

 39. Dilek dedi ki:

  Rüyamda ocakta çaydanlık vardı be bianda ocağın söndüğünü ve gaz kaçırdığını fark ettim ve kapatmak için çaydanlığa dokunduğunda elektrik gibi elimi çarptı ama ben genede tekrar deneyip korkarak kapattım başımı çevirdiğimde eşim masada kiraz yemiş tabakta kiraz vardı birde kahve bardağı vardı sonra eşim bana küs gibi hiç konuşmadan çıktı işe gitti

  1. admin dedi ki:

   Uzun sohbetler yapmaya ve misafir ağırlamaya, maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status