Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüyada elektrik direği görmek, iş hayatında bazı aksiliklerin olması ve bu sebeple canınızın sıkılması, sebepsiz yere keyfinizin kaçması gibi anlamlara gelir. Yeni bir işe başlayan kişiler bekledikleri başarıyı henüz yakalamamış olabilirler. Ancak hemen aceleci olmayın ve biraz daha bekleyin. İş ya da eğitim hayatındaki sorunlar yakında çözüme erişecektir. Elinizi her attığınız işin ters gitmesi belki hayallerinizin suya düşmesine yol açabilir. Fakat hayallerinizden vazgeçmemeli, zor günleri bir şekilde aşmaya odaklanmalısınız.

Rüyada Demir Elektrik Direği Görmek

Başınıza gelecek bazı sıkıntıların ve önünüze çıkacak engellerin sizi yıldırmayacağına, gücünüzü toplayacağınıza ve hiçbir şekilde hedeflerinizden şaşmamanıza yorumlanır. Ne tür zorluk olursa olsun pes etmek istemeyeceksiniz. Bu sayede gelecekte daha güzel günlere erişebilirsiniz. Son derece sabırlı olacağınız bir dönem sizleri bekliyor.

Rüyada Elektrik Direğinin Devrildiğini Görmek

Rüyada elektrik direğinin devrilmesi, zorlukları aşmak ve refaha erişmek anlamına gelir. Artık sizi sinirlendiren, sürekli canınızı sıkan şeyleri bir şekilde geride bırakmayı başaracaksınız. Bazı insanların üzerinize baskı yapması yakında sona erebilir. Esaret biter ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Bir takım sorumlulukların da sona ermesi sizi rahatlatabilir.

Rüyada Elektrik Direğinin Yandığını Görmek

Rüyada elektrik direğinin yanması, yüzünüz gülerken bir anda duyacağınız ya da yaşayacağınız şeyler yüzünden moralinizin bozulması, üzülmek demektir. Belki bazı korku duyduğunuz şeyler ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle aile içerisinde dile getirmek istediğiniz şeyler için bu cesareti gösterebilirsiniz. Üzüleceğinizi bile bile cesur hamleler yapmak isteyeceksiniz. Hatta ilişkinizin bozulacağını bildiğiniz halde birine isyan edebilirsiniz.

Rüyada Elektrik Direğinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada elektrik direğinin yıkılması, hayallerinize giden yolda karşınıza çıkan zorlukları çok iyi bir şekilde aşacağınıza yorumlanır. Her türlü zorluk tez zamanda aşılacak ve destek göreceksiniz. Sizin başarılı olmamanızı isteyen insanlar hüsrana uğrayacaklar. Artık üzerinizdeki tembellik ve endişeler sona erebilir.

Rüyada Elektrik Direği Dikmek

Maddi yönden yaşanan kayıpların yerine yenisini koymak ya da borçları kapatmak olarak yorumlanır. Bir zamanlar elinizden çıkan şeyler geri gelecek. Hatta üzüldüğünüze bile değmeyecek. Eğer kaybettiğiniz bir eşya varsa, onu da bulabilirsiniz. Maddi kayıplar yerine gelecek ve endişe etmeyeceksiniz.

Rüyada Elektrik Direğinin Patlaması

Sosyal çevrenizde yakın dostlarınız arasında büyük bir kavga yaşanması, tartışmalar olması ve duyguların gün yüzüne çıkması demektir. Biri sizin tahammül duygunuzu zorlayabilir ve bir anda aranızda büyük bir tartışma olabilir. Şu günlerde ikili ilişkilerde gerginliklere dikkat edin.

Rüyada Elektrik Direğinin Düşmesi

Rızkın azalması, geçim sıkıntısı çekmek ve enerjinin azalması gibi anlamlara gelir. Bir süre canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Bazı şeyleri geleceğe ertelemek sebebi ile maddi yönden de sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak bunları aşmanız için bir süre zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Elektrik Direği Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aşk hayatında hayal kırıklıkları ile karşılaşmak, moralinizin bozulması, iş motivasyonunun azalması, güçsüz hissetmek demektir. Bazı sorunların çıkması sizi hayallerinizden vazgeçirmemeli ve sakinliğinizi korumalısınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nazlı dedi ki:

  Mrb. Ruyamda; Deniz kenarında demirden elektrik diregi denize yıkıldı yani yatay olarak yıkıldı akşam vaktiydi denizde de oğlan kardeşimin tam üstüne düştü kardeşim o anda vefat etti. Denizde birde ablam ve hatırlayamadığım 2 kişi daha vardı ben kıyıdaydım yani kumsalda biliyordum elektrik direğinden çok yoğun elektrik verildiğini denizdeki bütün canlılar ölecek diye çıkın çıkın diye bağırdım çok korktum

 2. Bircan dedi ki:

  Rüyamda, denizin ortasında dev demirden yapılmış bir elektrik direği gördüm. Bu elektrik direğini 2 cephesinden birer halatla bağlanmış tutuyordu. Halatlar direğe bağlandığı yerden çözülüp denize düştüler. Dev demir direk halatların çözülmesi ile serbest kalıp, halatların bağlandığı yerleri üzerinden atarcasına üst kısmını yıkıp attı. Kalan demir direk bütün ihtişamı ile ayaktaydı. Sanırım sonrasında yıkılarak harekete geçti, bu kısmını çok hatırlayamadım.

 3. Süleyman gökç dedi ki:

  Rüyamda demir eleektirik direğinin tepesinden düştüm sağ tarafıma birşey olmadı. Çocuklarım ya jmdaydi.Çocuklar büyükler bende sabah namazın iki kıldım yattım duya gördüm. Tžk.

 4. Nida dedi ki:

  Ruyamda eski evimize tasinmisiz.kapinin onundeyiz kaldirimds elektirik telleri yere degiyor kizima onlarla oynsma diyevuyarida bulunuyordum

 5. Bilge Işık dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle bir mekanda oturuyorduk. Sonra eve gitmek için büyük elektrik direkleri ve hatlarının olduğu bir caddeden geçiyordum ve çok korkuyordum. Ama yolun sonuna geldim ve toplu taşımaya bindim. Çocukluk arkadaşımın kzkardeşinin nişanına gidiyordum bu sefer yanımda küçük kardeşim de vardı. Sorunlu bir şekilde ayrıldığım işyerinden ayrılmama neden olan kadınları görüyorum ve sinirleniyorum. Sonra yine aynı demir elektrik direk ve hatlarının olduğu alandan geçtim. İçim her defasında ürperiyor ve korkarak geçiyordum. Bu kez yağmur da yağıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve ailenizin destek olmasına yorumlanır.

 6. pikaçu dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşimle piknik yaparken gökyüzüne bakıyorum elektrik direği var ama çok ızakta gibi duruyor sonra tekrar bakıyorum üzerimize tam yıkılacakken kardeşimi uyarıyorum kılpayı kurtuluyoruz oysa çok uzakta görünüyordu yıkılsa bile bize isabet etmeyeceğinden çok emindim ve sonra piknik yaptığımız örtüden eşyalarımızı almaya gittik gözüm gibi sakındığım gözlüğüm paramparça olmuştu telefonumda sağlam görünüyordu sonra o da bir anda paramparça oldu garipti anlam veremedim sadece sım kartını kurtarabildim diye sevindim ama gözlüğüm için çok üzüldüm sonra oradan ayrıldık sokakta dolaşırken başka yerlerde de direklerin devrildiğini gördüm tam devrildiği anı hatta nihat hatipoğluydu sanırım emin değilim onunda üstüne devriliyordu ama kurtuluyordu herhalde neyse sonra hiç anlaşamadığım bizimle birlikte yaşamayan bir babam var kendisinden hiç haz etmem ama ne hikmetse otobüsteyiz ya da minibüs bilmiyorum gayet güzel bir şekilde dolaşıyoruz ben buna anlatıyorum üzülerek gözlüklerim gitti telefon gitti bir sürü para harcayacagım simdi o da dinliyor iyi anlaşıyoruz baya hiç olmadığı kadar yani normali bu aslında ama biz hiç böyle bir şey yaşamadığımız içib bana çok garip hissettirdi uyanınca sonra babamla bir yere gidiyoruz avm tarzı bir mağazaya giriyorum bunlar bir defter yapmış içinde kuranı kerimden cüzler var resimli güzel mağazadan ürün bakmak ve almak için cüz almanız gerekiyor neyse işte ben çok oyalanıyorum iki saat karar veremiyorum sonra en kısa olanını seçip oradan ayrılıyorum ve bu karantina sürecinde kuran okumayı çok boşladım bazen korkuyorum ya okumayı unutursam diye bu rüyanın yorumu nedir neye göre yorumluyorsunuz mesleğiniz nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sveince ve haneden müjdeli haberler almaya, daha rahat geçime yorumlanır.

 7. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımla çok büyük ve elektrik direği gibi karmakarışık bir demire tırmanıyorduk. Önce o tırmanıyordu sonra ben de hemen arkasından onun yönlendirmesi ile çıkıyordum. Sonra o kadar çok tırmandık ki ve çabucak oldu ben aşağı baktım çok yüksekteydim ve her an düşebilirdim çok korktum inmek isteyince bir baktım demir aralıklar da geniş. tekrar aşağı inmekten de korktum ve riskliydi kendimi ölüme çok yakın hissettim oysaki tırmanışımız kolay ve hemen olmuştu ve tırmanmaktan başka çarem kalmadı tırmandım ve en yüksek yere gelmemize bir tırmanış kaldı ve ben bir kere aşağı bakıp ne kadar yüksekte olduğumuzu ve tehlikeli olduğunu gördüğümden tırmanmaya çok korkuyordum korkulan olmadı düşmedik en sonda arkadaşım ya da bir ses bana en yüksek yere ateistlerin çıktığını söyledi. Sonra biz de en yüksek yere çıkmadık. En yüksek yerin bir altında kaldık.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı korkuların yakında bitmesine, arkadaşlarınızdan da iyi haberler almaya yorumlanır.

 8. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda lösemili kızımı hastaneden taburcu ettik çıkarken çok tatlı bir açık mavi temiz ütülü gömlek giydim gece olmuştu eşim kızım ben birlikte el ele çarşıda gezdik. Gece olmasına rağmen heryer ışıl ışıl ışıklandırılmıştı. Mevsim de yazdı. Anlamı nedir teşekkürler

 9. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda eşim beni sürpriz bir tatil için otele götürüyor. Akşam döneceğini yemek yiyeceğimizi söyleyip işe gidiyor. Pencerenin dibinde elektrik direğini tamir ediyorlar. Akşam akrabalarımız alıp getiriyor sürpriz yapmak için. Beraber neşe içinde yemek yiyoruz anlamı nedir. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

   1. Yasemin dedi ki:

    Tesekkur ederim bir yorum daha yaptım ama göremiyorum rüyamda kızımı hastaneden taburcu ettik çıkarken açık tatlı renkli indigo mavisi ütülü temiz kadın gömleği giydim çarşıda eşim kızım ben el ele gezdik gece olmasına rağmen heryer ışıl ışıl ışıklandırılmıştı. Mevsim yazdı manası nedir (kızım lösemi hastası ilik nakli bekliyor)

 10. Emine dedi ki:

  evimizin önünde bir tane elektrik direği var rüyamda direğin yıkılıp 3 parçaya ayrıldığını görüyorum ama eve düşmemiş eve girip noldu diye soruyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir mülk edinmeye yorumlanır.

 11. Ibrahim dedi ki:

  Rüyamda cadde de yürürken 4 tane elektrik direği eğri bi şekilde yarı devrilmiş halde duruyordu onları gördükten sonra genç bir kadının bağlı halde duran inekleri zorla satmaya çalışıyordu oradan hızlıca uzaklaştım ondan sonra da biyere geldim ince bir ağaç vardı kesecektim sonra da daha çok genç bir ağaç diyip kesmekten vazgeçtim sonrada çok geniş kesilmiş bir ağaç vardı yaşlı bir ağaç yerden yüksekliği 1 metre kalmış halde kökünden sökmeye çalışıyorlardı ben de tek hamleyle ağacı kökünden çıkardım öyle bir rüyaydı şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa hepsini kapatmaya yorumlanır.

 12. Aytac dedi ki:

  Surekli ruyamda ahireti,dunyanin sonunun nasil oldugunu goruyorum,denizler kabariyo,tasiyo ,boguluyorum enson gorduyumde ahiretimiz gelmisdi ve gokden Kurani Kerim ayeleri iniyordu

 13. Aytac dedi ki:

  Salamlar,mən bakidan …ruyamda cok siddetli firtina ximmisdi ve gokden yildirimlar dusuyordu ,ardarda dizilmis elektrik direkleri yildirimin dusmesi ile birbir yikildi ve uzerinden 1adam kafasi asagiya topraga girdi,cok iri damlalarla yagmur yagdi ve biz siyah arabaya binip kaciyorduk kocam,cocuklarimla,yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz insanlarla barışmak ve mutlu olmaya yorumlanır.

 14. Metin dedi ki:

  Ruyada bir araçla bize elektrik direği gelmiş abim ve babamla yeni bir hat çekmeye çalışıyoruz hatta babam direk yeri kazımaya başladı ben diyorum baba oraya gerek yok eski hattın yanı ona bağlarız diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zaman önce yapılan yatırımlar varsa kar getirmesine yorumlanır.

 15. Emre dedi ki:

  Rüyamda 3 5 adet köpekler beni kovalıyordu bende onlardan kaçmak icin bir duvara cikip elektirik diregine tirmandim ve yularidan asagiya baktigimda ucurumdu ve sonra önüme baktigimda köpeklerin gittigini gördüm ve elektirik direginden indim

  1. admin dedi ki:

   Korku ve endişelerden arınmak, arkadaşlarınızdan hayırlı haber almaya yorumlanır.

 16. Tomas dedi ki:

  yolu bilmediyimiz icin (iselmiyen ) elekrik dereyine kalkdiq ve yolu ordan axtardiq.

 17. güneş dedi ki:

  Rüyamda baya yüksek demir bir elektrik direğinin tepesinde oturuyordum. Anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Kendi işlerinde başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 18. Gldn dedi ki:

  Rüyada birisinin elektrik direğine tırmandığını görmek?

  1. admin dedi ki:

   Birinden iyilik görebilirsiniz.

   1. Oğuzhan dedi ki:

    Rüyamda elektrik direğinde çalışma yapan bi adam direğin ortadan kırılması sonucu düşmüş kafasında kan vardı ambulans beş dk da gelmiş adamı alıp götürdüğünü gördüm. Anlamı varmıdır

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kazancın artmasına ve borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

 19. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda karanlıktı elektrikli direğin yanında duruyordum nedenli demir elektrik diregi

  1. admin dedi ki:

   Öfke duyduğunuz birine kalbiniz yumuşayabilir.

 20. meryem dedi ki:

  rüyamda dikilmek üzere kaldırıma sıralanmış beton elektrik direkleri gördüm.nedir manası?

  1. admin dedi ki:

   Yolunuzu gözleyen biri olabilir.

 21. Bahar dedi ki:

  Rüyamda evde odadayim ve pencereden bahçeye bakiyorum yağmur rüzgar var baya şiddetli yağıyor esiyor , tahta elektirik direği ortadan kırılıyor düşüyor yere ,ama elektirik telleri kopmuyor .

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve yeni iş olanaklarına yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda elektrik direklerinin helikopterler tarafından havaya kaldırıldığını gördüm aynı şekilde hastane de öyle bu ne anlama geliyor olabilir.

    1. admin dedi ki:

     Uzak bir yerden iş teklifi gelebilir.

  2. Esma dedi ki:

   Komsunun elektrik diregini yanlislikla devirdim onlarin isiklari gelip gidiyordu korkudan eve kactim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birine borcunuz varsa kapatmaya yorumlanır.

 22. Yldz dedi ki:

  Ruyamda evin onunde sokaktaki elektrik diregi devrildi bende olayi camdan gordum. Sonra camdan sokaga baktigimda biride kocaman bir otobusn altinda kalmis onu otobusun altindan cikardilar

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sıkıntısı olan biri gelip sizinle dertleşebilir.

 23. Haydar dedi ki:

  Rüyamda 3 tepeli tarlamızda tepenin üstünde yüksekteyim ğörünmeyen bir ses ismimle bana üçüncü tepenin sivrisinde 2 metre derinde1 küp altın var sabahleyin vur kazmayı çıkar diyor korkup besmele çekiyorum korkma şeytaniye deyil rahmaniye diyor. 30 yıl geçti anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden güçlenmek ve rahat geçime yorumlanır.

   1. Selcuk dedi ki:

    Rüyamda eski tip ağaçtan elektrik direğinin içine birisi bir kovan arı koyup tuzak kurmuş. Beni oraya gönderiyor, açıyorum üzerime arılar üşüşüyor, kovalıyorlar ama ısırılmıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir gelir kapısına yorumlanır.

 24. Bilge ķılınç dedi ki:

  Rüyamda Dedeman evinde benim kaynımın düğünü vardı ama karanlıkta oynuyorlardı. Sonra lamba taktılar. Bu seferde şu değdi şartel attı. Elektrik kesildi bahçedeki ağaçlar devrildi. Elektrik ağaçları da devrildi. Biri beni kovalıyordu taciz ediyordu. Sonra hamile bir kadın gördüm ona çay doldurdum. Karışık rüyalar gördüm. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde hakkınızı vermeyen veya göz koyan biri olabilir, bu kişi ile aranızda tartışma olabilir.

DMCA.com Protection Status