Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek, uzun süreden vicdani açıdan sizi tedirgin eden ya da rahatsız olduğunuz bir konuda içinizin rahat etmesine yorumlanır. Rahat bir nefes alacaksınız ve bazı sıkıntılar da geride kalacak. Özellikle eski sevgiliniz ile halledemediğiniz bir mesele varsa artık geçmişte kalır. Örneğin eski sevgiliniz sizi sürekli rahatsız ediyorsa ve onun yüzün hep bir endişe yaşıyorsanız artık son bulur. İkiniz de kendi yolunuza gidersiniz ve hayatınıza başkaları girer. Eğer sizin eski sevgilinize yaptığınız bir hata varsa sizi affeder. Bir şekilde ikiniz de uzlaşırsınız ve hayatlarınıza rahat bir şekilde devam edersiniz.

Rüyada eski sevgilinin barışmak istemesi, onunla karşılaşmak ve ondan pek de iyi haberler almamak anlamına gelir. Onun hayatına başka biri girebilir ve birlikte görebilirsiniz. Rüyada eski sevgili ile barışmak istemek, yeni birinin hayatınıza girmek istemesine, bu kişinin sizden hoşlandığını söyleyip sizden duygularına karşılık beklemesine yorumlanır. Sizin kalbinizi kazanmak için çabalayan biri olabilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak Öpüşmek

Bir süredir çok iyi anlaştığınız bir insanın hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Bu kişi ile dostluğunuz çeşitli sebepler ile bitebilir. Size yalan söylemesi ya da güven sorunları sebebi ile bu kişiyle yolunuzu ayırabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmaya Çalışmak

Sizin gönlünüzü almaya çalışacak birine yorumlanır. Bu kişi sizin peşinizden sizi ikna etmek için çok çaba harcayabilir. Eski sevgiliniz ya da sizden hoşlanan biri peşinizden uzun süre koşarak duygularına karşılık bulmak isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi huzursuz eden insanların hayatınızdan çıkmasına ve artık kontrolü elinizde tutmaya, zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Özellikle geçmişte sizin kalbinizi kıran kişiler varsa bu kişilerle artık hiçbir şekilde bağınız kalmaz. Tamamen hayatınızdan çıkabilirler ve endişeler de biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ferhat dedi ki:

  Ruyamda yülsek bşr yerden eşimin üstüne işiyordum ve o hiç kaçmıyordu

 2. Harun dedi ki:

  Rüyamda bir buçuk ay önce ayrılalı eski sevgilimi gördüm şuan onun için ztn çabalıyorum hatta tekrar onu kazanmam için bana bir ay bir şans verdi ben rüyamda şu şekilde gördüm okulda ve sınıftayız normalde aynı okullarda değiliz ama rüyamda aynı sınıfta yiz ve barisiyoruz sonra birbirimize sarılıyor uz sonra on sıralara yakın birlikte oturuyor uz kalemlimden kalem veriyorum ona sonra ben su almaya gdiyirum ona ama okulun kantinine değilde dışardayim ve büyük bir alış veriş merkezinin bahçesi gibi bir yerdeyim Nescafe makineleri gibi bir makinede sular var karşıdan giriyorum makineyi sonra parayı atıp suyu alıyorum ama bı anda su yerine ayran geliyor bende o an suyu değilde sanki ayranı arıyor muşum gibi yanlış olanı fark etmiyorum ayranın azını carkalamadan açıyorum carkalamak için iki parmamida koyup carkalamak geliyor içimden ama carkaladimmi carkalamadimmi bilmiyorum sonra sevdiğim kız sonra görüyor ben onu carkalamasanda içerim diyor ben bu şekilde bir rüya gördüm ve bunu yorumlayıp beni açarsaniz çok memnun olurum .

 3. Zühal dedi ki:

  Merhabalar rüyamda eski sevgilimi görüyorum onunla ayrıyız onun eski sevgilisiinün düğününe gidiyoruz orda küsüz hala konuşmuyoruz ona bir kız bakıyor kıskanıyorum kıza ters ters bakıyorum o gülüyor hoşuna gidiyor bu durum daha sonra bana bir kutuda hedşye veriyor içinden 3 tane yüzük çıkıyor biri taşsız alyans biri tek taş biride kelebekli bir yüzük daha sonra onunla dana ediyoruz kollarımı boynuna doluyor öpüşerek dans ediyoruz daha sonra düğünün sonuna doğru gözleri doluyor ağlıyor eski sevgilisi evlendi diye ve balkona kaçıyor bende peşinden gidiyorum o ağlıyor diye sinirlenip ağlıyorum kavga ediyoruz onunla ve orda ilk 3 renkli kedi görüyorum uyuyor daha sonra o kedi uyandığında gri oluyor biz kavga ederken bakıyor

 4. Maleyka dedi ki:

  Ayrıldığımızda benim suçum olduğunu sanıyodu . Ama rüyamda gördüm ki ağlayıb barışmak istiyordu nende göz yaşlarını silp öpüyordum ağlama falan söylüyordum ve barışdık.

 5. Aleyna tez dedi ki:

  Eski sevgilimi kırmızı bi arabayla beni almaya gelmiş hiç bisey olmamış gibi konuşuyoruz aynı araba bindik ben güncel bi konu yüzden kendi kendi soyleniyorum oda beni onaylıyor ya bildiğin hiç bisey olmamış gibi davranıyoruz sonra işte ben ha bu ara( kendisi gerçek hayatta nişanlı 3 gün sonra nikâhı var ) tam neden gittin benden nisanlidan neden ayrildin geldin diyecektim uyandım

 6. Fthhhh dedi ki:

  Rüyamda , sevdiğim ama uzun süredir benimle arasına mesafe koymuş, benimle konuşmayan kişi ile, eskiden hoşlandığım ama sonradan arkadaş olarak görmeye devam ettiğim ve bana mesafe koymuş birkaç kişinin , benimle aralarına koydukları mesafeleri kaldırdıklarını, sevdiğim kızın benimle konuşmaya başladığını , sosyal medyalardan dahi engelleri kaldırdığını gördüm. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görmediğiniz biriyle görüşmeye, iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Gamze dedi ki:

  Hayırlı akşamlar. Bu rüyamın anlamı nedir acaba? Bugün rüyamda eski sevgilim beni kolumdan çekiştire çekiştire evime getiriyo. Gözleri dolmuş ağlıyo. Noluyo diye soruyorum cevap vermiyo. Eve giriyorum yatak odasinda ablamin birinin üstünde dügün kıyafetleri felan var. Yeğenime yemek yediriyo. Bi yandan da ağlıyo. Noldu abla diyorum bana sinirli sinirli bakıp senin abin öldü sen hâla dışarıda gez gamze diyo. Mutfaga giriyorum baska bi ablam ağlayarak helva kavuruyo annem de yanında ağlıyo. Koridora çıkıyorum en küçük ablam kucağında yeni dogmus bi bebekle ağlıyo. Kaynanası bebegi kucağından alıyo ver kızım düşüp kalcan şimdi diyo. Oturma odasina geliyorum başka bi ablam yere oturmus dizinde yegenim yatiyo hem ağlıyo hem onun başını okşuyo. Abla noluyo bana şaka mı yapıyonuz diyorum. Sonra pencereye doğru bakıyorum. Sela okunuyo, en sonunda da abimin ismi söyleniyo selada. O an öldüğüne inanıyorum. Kalbimi tutup ağlıyorum. Uyandigimda da kalbimi tutup(kalp hastasıyım aşırı ağrım oldu) ağlıyodum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden konuşmak, sizi aramasına yorumlanır.

  2. Salih eren dedi ki:

   Abi ben yüramda 1 tl nin arkasında oğuz kağanı gördüm anlamı nedir

 8. Beatrix dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle iş yerinde karşılaşıyoruz ama önce kaçıyorum ondan.. daha sonra odama geliyor ona diyorumki insanlar sevdikleri için kavga ederler ve beni öpmeye başlıyor.. öpüşürken birileri bizi görüyor ve şikayet edeceklerini söylüyorlar. Eski sevgilimde peki kusura bakmayın falan diyor ama bana sorun olmaz diyor. Ne de olsa evleneceğimiz için kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyoruz ve ben odama gelen diğer insanları kovuyorum sonra kıyafet bakıyoruz beraber bana (iş yerindeki odamda yatak falan var) ve uyandım sonrasında.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile karşılaşmak ve iş hayatında yeni iş teklifleri almaya yorumlanır.

 9. Gül dedi ki:

  Yorumum kayboluyo sürekli kusura bakmayın bikaç kez yazdım.Rüyamda eski sevgilim(hâla cok seviyorum) bizim eve gelmiş. Annem de var evde. Ben duş alıyorum saçımı kuruturken kurutma makinesi bozuluyo. Sonra içeriye gidiyorum. Eski sevgilime hadi sende git duş al üstündekiler kirlenmiş onları makineye atıyım diyorum. Zorsunarak giriyo. Pantolonunu bana veriyo al makineye at diye. Ceplerini bosalttin mi diyorum evet diyo. Ceplerine bakıyorum telefon çıkıyo hani boşaltmiştin diyorum. Diger cebinde de bozuk paralar bi de küçük bayan pedleri çıkıyo. Bunları napıyosun diyorum. Kullanıyorum diyo. Gülüyorum ona bakıp sonra uyandım.

 10. Gül dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim(hâla cok seviyorum) bizim eve gelmiş. Annem de var evde. Ben duş alıyorum saçımı kuruturken kurutma makinesi bozuluyo. Sonra içeriye gidiyorum. Eski sevgilime hadi sende git duş al üstündekiler kirlenmiş onları makineye atıyım diyorum. Zorsunarak giriyo. Pantolonunu bana veriyo al makineye at diye. Ceplerini bosalttin mi diyorum evet diyo. Ceplerine bakıyorum telefon çıkıyo hani boşaltmiştin diyorum. Diger cebinde de bozuk paralar bi de küçük bayan pedleri çıkıyo. Bunları napıyosun diyorum. Kullanıyorum diyo. Gülüyorum ona bakıp sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin aramasına, yeniden konuşmaya başlamaya yorumlanır.

 11. Gül dedi ki:

  Rüyamda bikaç ay önce ayrıldığım(sevdiğim) sevgilim bizim evimize geliyo. Annem de var evde.Ben duş alıyorum saçımı kurutamıyorum kurutma makinesi bozuluyo. Sonra eski sevgilime sende gir bi duş al üstün başın kirlenmiş kıyafetlerini makineye atalim diyorum.Zorsunuyo girmek istemiyo sonra giriyo. Seni seviyorum demek istiyorum sonra bana kızar diye vazgeçiyorum. Pantolonunu bana veriyo makineye at diye. Cepleri boş mu diyorum evet boş diyo. Bi bakiyorum cebinde telefon var, bozuk paralar var bi de bikcaç tane de küçük bayan pedi çıkıyo. Bunlar ne geziyo sende diyorum gülüyorum. Yüzüne bakıyorum uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden görüşmek ve sizinle barışmak istemesine, haber yollamasına yorumlanır.

 12. Gamze dedi ki:

  Rüyamda eski evimizdeyim, iki katli bi ev müstakil. Merdivenden dısariya iniyorum. Aşagida 4 ay önce ayrıldığımız( küs olmadığım ve hâla çok sevdiğim) sevgilimle ailesi oturuyo. Bi engelli cocuk kaybolmus her yerde onu ariyoruz. Sonra onlarin yanina gidiyorum ben. Eski sevgilim de ben de büyümüsüz bikac yaş. Takım elbise giymiş o. Eline bakıyorum parmağında yüzük var. Kendi parmağımda da aynı yüzükten var. Onun annesi biz kaybolan çocuğu buluruz hadi siz çıkın gezin biraz yeni nişanlısınız evde boş boş durmayın diyo. Ve elimi tutuyo gitmek için. Uyandım sonra.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden yolların kesişmesine, sürpriz haberler almaya yorumlanır.

 13. ilayda dedi ki:

  Rüyamda gerçekte hiç görmediğim birisine aşıktım yani rüyamda sevgiliydik onla beraber yatakta oturuyorduk sonra sarılarak uyuyalım dedim bunu diyeceğini biliyordum dedi o sarıldı bende babam gelecekmiş gibi hissediyorum dedim içimden sonra babam geldi ilk bakıp gitti sevgilim olan çocukta bir anda yok oldu babam da gelip bana kızıyordu hatta vuruyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden görüşmeye yorumlanır.

 14. ali gokdeniz dedi ki:

  Ruyada eski sevgilimin goz yaslari icinde bana sarilip agladigini goruyorum ben icimdeki kini nefreti bagirarak kusuyorum ona yaptiklarini tek tek yuzune vuriyorum daha once hic birini kabul etmezken simdi sadece sarilip agliyor ben sarilmasinada musade etmiyorum cunku bana yaptiklarini dusundukce daha cok cilgina donuyorum o sorunlarini kendi cocugunun ona nasil sikinti cikardigini anlatiyor agliyarak duymak istemiyorum barismaya calisiyor reddediyorum gercek hayatimda nasil ofkeliysem ona karsi ayniyim ruyadada yorumlasaniz sevinirim saygilar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile haberleşmek, pişmanlık duymasına yorumlanır.

 15. Mine dedi ki:

  Eski erkek arkadaşımın bı anda karşımda durarak sağlamasıyla benim ona sarılmami görüyorum sonra konuşuyoruz bunu nasıl yorumlarsiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi görmek isteyeceğine aramasına yorumlanır.

 16. Benhur dedi ki:

  Tanıdıgım zengin bir müşterimiz yine tanıdıgımız bir personelle agız kavgası ediyor. Personel özür dile yoksa kötü olur falan diyor kalabalık bir ortam var. O müşteri beni soruyor ben yok deyin diyorum. Sonra geliyor beni görüyor. Babası geliyor , babası için çok iyi yerde çalıştı uzun yıllar diyor, babası oğlunu o agız kavgasında korumak için bi yerlere gidiyor. Rüyanın devamında Ayni müşteri bana pahalı pul kolleksiyonunı gösterip istersen sana hediye edim diyor…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında önemli bir fırsatın sunulmasına yorumlanır.

 17. Benhur dedi ki:

  Rüyamda Eski sevgilim beni tanıdıgım bi adamla aldatmış nedeni soruyorum ona ağlayarak bilmediğin şeyler var mecbur kaldım diyor…yorum lütfen

 18. Leila dedi ki:

  Yorumumu kaybettiğim için bi kaç yere yazdım k.bakmyin. biz ayrılalı 5 yıl oluyor ama ortak arkadaşlarımız var. Bende ruyamda ortak arkadaşlarımızla takılıyordum. Sonrasında bi arkadaşımızın eski sevgilisine geri döndüğünü söylüyor . Sonrasında benim eski erkek arkadaşımda bi telefon görüşmesi esnasında ağlamaklı bir ses tonuyla beni özlediğini ve benle barismak istediğini 1 ay olsa bile barışıp kavuşmayı istediğini söylüyor sonra benim en yakin arkadasim bunu duyuyor. Ve gelip bana söylüyor sonra rüyam bitti

  1. Isimsiz dedi ki:

   Yorumumu kaybettiğim için bi kaç yere yazdım k.bakmyin. biz ayrılalı 5 yıl oluyor ama ortak arkadaşlarımız var. Bende ruyamda ortak arkadaşlarımızla takılıyordum. Sonrasında bi arkadaşımızın eski sevgilisine geri döndüğünü söylüyor . Sonrasında benim eski erkek arkadaşımda bi telefon görüşmesi esnasında ağlamaklı bir ses tonuyla beni özlediğini ve benle barismak istediğini 1 ay olsa bile barışıp kavuşmayı istediğini söylüyor sonra benim en yakin arkadasim bunu duyuyor. Ve gelip bana söylüyor sonra rüyam bitti

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sevdiğiniz kişi ile yeniden konuşmaya ve barışmaya yorumlanır.

 19. Deniz kızı dedi ki:

  Yorumumu kaybettiğim için bi kaç yere yazdım k.bakmyin. biz ayrılalı 5 yıl oluyor ama ortak arkadaşlarımız var. Bende ruyamda ortak arkadaşlarımızla takılıyordum. Sonrasında bi arkadaşımızın eski sevgilisine geri döndüğünü söylüyor . Sonrasında benim eski erkek arkadaşımda bi telefon görüşmesi esnasında ağlamaklı bir ses tonuyla beni özlediğini ve benle barismak istediğini 1 ay olsa bile barışıp kavuşmayı istediğini söylüyor sonra benim en yakin arkadasim bunu duyuyor. Ve gelip bana söylüyor sonra rüyam bitti

 20. Kübra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ve arkadaşlarımızlayız arkadaşlarımı gönderip yalnız kalıyoruz ağlamaya başlıyor bende göz yaşlarını siliyorum sizin yorumunuz nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya eski sevgili ile yeniden konusmaya yorumlanir.

   1. Ayşe dedi ki:

    Eski sevgilimle aksamüstü gibi havada karsi karsiya konusuyoruz bir seyler söylüyordu pisman olduna dair ama hatirlamiyorum sonra ben elini bir kez tutabilmek icin ne yapmazdim falan diyorum (gercekte mesafe iliskimiz vardi) o da elini uzatiyo aglayarak eve giriyorum koltuğa oturup Disari bakarak agliyorum o da karsi koltuga oturuyo aglayarak ismimi söylüyo sonra birden oturma odasinda yine karsi karsiya oturuyoruz ama bir sürü kisi var bir de annem ve babam var birisi herkes sevdigini söylesin kizmicaz diyor eski sevgilimle bende söylemisiz ama orayı görmedim sonra bize kiziyorlar birlikte olmamizi istemiyorlardi (kötü bir sekilde ayrilmistik)

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgilinin yeniden görüşmek istemesine, sizi aramasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status