Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek, hayatınıza yeni bir yön vermek istemek ve hırsın artmasına, ödün verdiğiniz şeylerde artık ödün vermemek anlamına gelir. Özellikle de yarım kalan plan ve projeleriniz için bundan sonra kimseyi dinlemeden yeniden başlangıç yapabilir, önceliğiniz olarak kendi istek ve arzularınıza odaklanabilirsiniz. Eğer hayatınızda kimse yoksa, bir süre daha yalnız kalmak ve hayatınıza kimseyi sokmamak isteyebilirsiniz. Bunun yerine aileniz ile vakit geçirmek sizi daha mutlu edecektir. Onların gurur duyacağı şeyler yapmaya başlayabilir, gereken azim ve gücü elde edebilirsiniz. Size engel olan kimse kalmaz.

Rüyada eski sevgilinin annesi ile tanışmak, ilerleyen günlerde tanışacağınız bir kadın tarafından çok eleştirilmek anlamına gelir. Bu kadın sizi bazı konularda yargılayabilir ve canınızı sıkacak sözler söyleyebilir. Özellikle de ailenizin yanında bu kadın sizinle uğraşabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesi İle Konuşmak

Yeni bir ilişki kurmak ve bu ilişkide kısa sürede sevgilinin ailesi ile tanışmak anlamına gelir. Ailesi ile sizi tanıştırarak niyetini herkese belli etmek isteyebilir. Rüyada eski sevgilinin annesi ile telefonda konuşmak, ilerleyen günlerde gelen bir telefon ile birlikte bir süredir görmediğiniz biri ile konuşmaya yorumlanır. Bu kişi hiç ummadığınız bir kadın olabilir ve sizden bir yardım isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesine Sarılmak

Yeni bir aşk ve evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki anlamına gelir. İlişkiniz varsa artık iki taraf da evlilik için ilk adımları atabilir. İkiniz de birbirinizi aileniz ile tanıştırmak isteyebilir, bunun için plan program yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle sizi ilk annesi ile tanıştırmak isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesinin Evine Gitmek

İlerleyen günlerde ev ziyaretine gitmek ve bir süredir görmediğiniz insanlar ile bir araya gelmek anlamına gelir. Hane içerisinde düğün dernek gibi vesileler ile akrabalarınızın mutluluğuna ortak olabilirsiniz, bu bahaneyle de özlem giderilebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Kavga Etmek

Eski sevgiliniz ile ilgili bazı anıları şu günlerde yeniden hatırlamak ve huzursuz olmak, kendinize haksızlık yaptığınızı anlamak anlamına gelir. Geçmişte yapılan hatalar yüzünden keyfiniz kaçabilir ve hala kabullenemediğiniz şeyler olabilir. Şu günlerde bu yüzden gergin hissedebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesinin Elini Öpmek

Yeni bir aşka yelken açmak ve evlilik yolunda ilerlemeye yorumlanır. Aileniz de bu durumu kabule derler ve tahmin edilen sorunlar çıkmaz, her şey yolunda ilerler. Kısmetiniz açılır ve çok iyi bir eş adayı ile tanışabilir, aileniz tarafından da onay alabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Ölmüş Annesini Görmek

Yeni haberler almak ve eski sevgiliniz ile karşılaşmak, onunla ilgili bazı bilgiler öğrenmek anlamına gelir. Onun adına mutlu olacağınız bir şey olabilir. Eğer aranız kötüyse de düzelmeye başlayabilir, kızgınsanız onu affetmeye yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizden hiç de beklenmeyen başarıların altına imza atmak ve kendiniz için hayırlı işler yapmak anlamına gelir. Artık hayatınızı dolu dolu yaşayabilir, kendiniz için çok faydalı şeyler yapabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler için de gelecekte parlak bir istikbale ve ailenizin sizinle gurur duymasına yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Enes Şahin dedi ki:

  İki iki buçuk hafta önce sevgilimden ayrıldım ama hala aşıgız birbirimize bunu biliyor ve hissediyorum dün gece rüyamda bir an da ayrıldığım sevgilimin annesi benu aradı acil gel dedi tamam dedim gittim bir anda evlerinin önündeydim ellerime yapıştı öpmeye çalıştı sarıldı içeri gel dedi pişman bir halde beni affet oğlum dedi kızımı kurtar dedi ne oldu dedim biri var aklına girdi senden başkası düzeltemez sana çok çektirdim dedi kız nerde dedim oda da dedi çocuk birazdan gelicek saygisiz bana çok çektiriyor senin değerini bilemedim oğlum dedi serseri gibi biri girdi kız onu gordu sarildi beni gormuyor annesini de gormuyordu aradan bakiyorum ben ne diyim kizina cocuktan nasil kurtariyim dedim sen yaparsin hala aklın da sen varsın dedi üzülmemek için ağlamamak için onunla konusuyor sevmiyor onu hala seni seviyor dedi rüyaların da bile seni görüyor seni sayıklıyor dedi tamam allah’ın izniyle düzelticem dedim beni gordu dondu ellerini tuttum bir kaç dua okudum hatırlayamadığım ya sarıldı barıştık uyandım ya da sarsıldık uyandım yada ellerinu tutarken dua okurken uyandım bu rüyayı görürken de 3 kere falan uyandım ama kaldığın yerden devam etti rüya

 2. Miray dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin annesine bi tabakla bişey götürüyodum ve yanındada halamvardı ben tabağı verip arkamı döndükten sınra eski sevhilimin annesi halama kızda çok güzelmiş dedi halamda işte kübraya ybani eski sevgilimin kardeşiyle iyi gelin görümce olurdediler ve burda bitti ben bişey çıkartamadım lütfen yorumlayabilirmisinizzzz.

 3. Aysun dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimin annesi evime gelmişti ona ve kendime kahve yaptım biraz sohbet ettik anlamı nedir acaba

 4. Deniz dedi ki:

  Eski sevgilimin annesi yle aynı apartmanda oturuyoduk birbirimizi sevmiyoruz gerçek hayatta da ruyada da aşağa bizim kata indi benim kapıyı açma sesimi duydu başladı saymaya sövmeye merdivenlerde ayağı kaydı ağzı burnu kan aldı ben sadece şaşkınlıkla izliyorum yaptıklarını sonra kalktı tekrardan birseyler söyledi ve bu sefer komple yuvarlandı öldü ben kameraya baktım hemen çekiyor mu diye suç üzerime kalmasın diye sonra kamerayla ilgilendim sürekli degistirmesinler diye sizce neden boyle bir sey gördüm

 5. Ayk dedi ki:

  Az önce harf hatası olmuş beni evimde benim yatagimda

 6. Ayk dedi ki:

  Ruyamda benden ayrılan sevgilimin annesi evinde benim yatağımda sırt üstü yatmıştı ve üstü örtülü yanına uzandım kizinin ayrıldığı sevgilisi bendim dedim ve güldü bende sen zaten kizinin merak ettiğin sevgilisi benim.oldugimu biliyordun dedim onayladı kizinin ayrilamsina üzüldüğünü gösteren bir ifade gösterdi ve rüya bitti… gercektete kızını senin sevgilin o cocuk degilmi diye sorup onaylamış benden bahs ederek

 7. Selim dedi ki:

  Merhaba rüyamds kız arkadaşımın evine gidiyorum annesi bize hamurla bişeyler açıyor sonra ben pencereyi bir açıyorum karşımda masmavi deniz yorumlaraanız sevinirim

 8. Besra22 dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık 1 yıl önce benden ayrılan eski sevgilimin annesini, kız kardeşini ve kuzenini gördüm.kuzeni benim yakın arkadaşım zaten. Annesi gerçek hayatta beni tanımıyor. rüyamda beni öğreniyor, saygılı olup olmadığımı anlamak için birşeyler yapıp beni deniyor, ben oldukça saygılı davranıyorum ve pek tepki vermiyorum yaptığına ve daha sonra kuzeni aracılığıyla kız kardeşi benden annesi adına özür diliyor.kuzeni de özür diliyor. sonra annesi gerçeği itiraf edip yine kuzeni aracılığıyla benden özür diliyor eski sevgilimin olan bitenden haberi var ama hiç tepki vermiyor. Hemen yorumlarsanız sevinirim 🙂

 9. Dila dedi ki:

  Eski sevgilimin kuzenine hastaneye yardim icin kan vermeye gittim, orda da eski sevgilimin annesini gordum ve konustum. Ona orda neden oldugumu ve oglunun iliskiyi bittirdigini anlattim. Sonra sarildik ettik ilk basta bitsin diye isteyen annesi ruyamda uzuldu bittigine ve ruyamda da hamile oldugumu oglundan soyledigimde, karnima elini koyup durdu. Uzgunce ayrildim ordan.

 10. Tugce dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin annesiyle akşam yemeği hazırlıyorduk ayrılma sebebimizi sordu ve bana hak verdiğini dedi sonra kapı çaldı eski sevgilime kapiyi ben açtım gözleri dolmuş halde odasına gitti arkasından ben gittim sarıldı kucağıma yatı elimi tuttu ve ağladı

 11. Yıldızlara Kaçan dedi ki:

  Son bir haftadır eski sevgilim iki kez rüyama girdi. İlkin de kapadokya da ışıl ışıl bir gökyüzünün altında bana evleneceğini söyledi. İkinci rüyamda annemle beraber onların evine misafirliğe gitmişiz. Ama annesi bilmiyor oğlunun eski sevgilisi olduğumu. Böyle annesinin arkadaşları, annem onun annesi ben onların evinde oturuyoruz. Daha sonra o gelip annesine evleneceğinin söylüyor ama kız ben değilim tabi. Annesi de çok mutlu oluyor sonra kız tarafına götürmek için pirinç pilavı yapmaya başlıyor. Oğluna artık tek bir sıfatın eksik kaldı diyor o da baba olmak. Biz annemle o evde misafiriz anlamadım ben onla karşılaşmamaya çalışıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim çok garip bir rüya.

 12. Elnur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ve annesi ile denize gidiyorduk bu Arada annesi beni hiç sevmez ve istemezdi hatta ayrılmamızdaki en büyük sebepte budur ama rüyamda çok ilgili ve bana karşı çok iyiydi denize inebilmek için büyük bir kayalıktan taşlardan inmek zorundaydık ben inemem dedim yokuş ve keskindi düşerim diye korktum o elimden çekip gel ben yardım ederim dedi ve ben daha ama bile diyemeden çekip indirdi beni düşmedim indik ve güzel vakit geçirdik ama aklımda nasıl geri çıkacağız düşüncesi vardı .

 13. Yağmur dedi ki:

  Lütfen rüyamı yorumlayın 🙏Eski sevgilim annesi istemediği için benden ayrıldı. Rüyamda onların evindeydim ve çok ağlıyordum. Annesi yanıma gelip bizi ayırdığı için pişman olduğunu ve oğluyla konuşup aramızı duzeltecegini söylüyordu. Bunun anlamı nedir lütfen yorumlar mısınız

 14. Asmin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin annesi ile hastanede karşılaştık. Normalde bir kız kardeşi var ama rüyamda annesi ve yanında iki kız ile benle konuşmaya çalışıyorlardı. Ben ayıp olmasın diye biraz konuşup yanlarından ayrılıyordum. Hastanede yakın bir arkadaşım yatiryordu onun yanına gidiyorum. Hasta yataginda ben yatıyordum. Birde kapı açılıyordu ve eski sevgilimin annesi odaya girince beni hasta sanıyordu ben iyiyik diyip yataktan kalkıyordum hemen. Annem de geliyordu odaya sonra. Şuan sevgilim var eski sevgilim ise evlendi. Annesi çok severdi beni ayrıldığımızda da hep oğluna bana ayıp ettiğini söylerdi. Yorumlar mısınız acaba?

 15. Kezban dedi ki:

  Rüyada eski sevgilisinin ailesinin evine gidiyordum ailesiyle kutluyduk gülüyordum ama o bana surat asıyordu konuşmuyordu

 16. Yagmur dedi ki:

  Ruyamda babamin kapali yengesi gordum yeni siteli bahceli bir evdeyiz babamin yengesi eski sozlumun annesi takin bir sekilde oturmus annem 3 u oturuolardi bende vardim asortman kiyafet aliodum nefemek

DMCA.com Protection Status