Menu

Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek

Rüyada eski sevgilinin babasını görmek, iş ve eğitim hayatında kendini ispatlamak, ekonomik yönden güçlenmek ve kimseye muhtaç olmamak anlamına gelir. Verdiğiniz mücadeleye değer ve en sonunda hak ettiğiniz başarılar ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Bu sayede aileniz de sizinle gurur duyar. Bir süre evlilik ve ilişkiyi erteleyebilir, kendi hayatınız ve önceliklerinize önem verebilirsiniz. Geçmişteki hataları tekrar etmemek önceliğiniz olabilir. Özellikle aile büyüklerinden bir erkekten gelecek olan destek sayesinde hiç kimseye muhtaç olmadan kendi başınıza bir şeyler başarmanız olasıdır.

Rüyada eski sevgilinin anne ve babasını görmek, kendi aileniz ile aranızın iyi olmasına, birlikte mutlu mesut geçinmeye yorumlanır. Anne ve babanız sizinle gurur duyarlar. Onların sizden beklentilerini karşılayabilirsiniz. Özellikle de babanız sizin seçimlerinizde yanınızda olacaktır.

Rüyada Eski Sevgilinin Babası İle Tanışmak

Yeni insanlar ile tanışmak ve kimin iyi kimin kötü niyetli olduğunu ayırt etmek anlamına gelir. Sizden yaşça büyük olup da sizi engellemeye çalışan insanlar olabilir. Ancak bu kişilere kulak asmamalı, bildiğiniz yoldan şaşmamalısınız. Yoksa yanılabilir, pişman olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Babası İle Konuşmak

Eski sevgiliniz ile ilgili bir haber almak ve ona karşı kalbinizin yumuşamasına yorumlanır. Araya giren ve aranızı yapmak isteyen biri de olabilir. Rüyada eski sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak, gelen bir telefon ile birlikte hayırlı bir talibin olduğunu öğrenmek anlamına gelir. Size talip olup tanışmak isteyen biri olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Ölmüş Babasını Görmek

Eski sevgiliniz ile ilgi ön yargılar ve öfkenin bitmesine, artık onu düşününce sinir olmak yerine öfkenizin dinmesine yorumlanır. Bazı şeyleri artık geçmişte bırakmanın vakti geldiğini anlayacaksınız. Eğer pişmansa sizden bir şans isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Babasıyla Tartışmak

Eski sevgiliniz ile tartışmak ya da ondan gelen bir habere çok sinir olmak anlamına gelir. Şu günlerde onunla ilgili şeyler duymak keyfinizi kaçırabilir ya da beklenmedik bir anda karşınıza çıkabilir. Rüyada eski sevgilinin babasıyla kavga etmek, kendi aileniz ile fikir ayrılıkları yaşamak anlamına da gelir. Babanız ile gerginlik olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size güç veren ve hırsınızı arttıran haberler almak, bazı insanların sizi kaybettiğine çok üzülmesine yorumlanır. Size karşı haksızlık yapan kişilerin bunu anlamasını sağlayabilirsiniz. Bazı söylenen laflar kulağınıza gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

142 Yorum
 1. Busra Kasım 29, 2019 / Cevapla
  • admin Aralık 12, 2019 / Cevapla
 2. Nilay Kasım 21, 2019 / Cevapla
 3. Asude Öztoprak Kasım 15, 2019 / Cevapla
  • admin Kasım 17, 2019 / Cevapla
 4. saliha Kasım 14, 2019 / Cevapla
  • saliha Kasım 14, 2019 / Cevapla
  • admin Kasım 17, 2019 / Cevapla
 5. Emel Kasım 10, 2019 / Cevapla
  • admin Kasım 12, 2019 / Cevapla
 6. Samet Kasım 3, 2019 / Cevapla
  • admin Kasım 7, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status