Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek

Rüyada eski sevgilinin babasını görmek, iş ve eğitim hayatında kendini ispatlamak, ekonomik yönden güçlenmek ve kimseye muhtaç olmamak anlamına gelir. Verdiğiniz mücadeleye değer ve en sonunda hak ettiğiniz başarılar ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Bu sayede aileniz de sizinle gurur duyar. Bir süre evlilik ve ilişkiyi erteleyebilir, kendi hayatınız ve önceliklerinize önem verebilirsiniz. Geçmişteki hataları tekrar etmemek önceliğiniz olabilir. Özellikle aile büyüklerinden bir erkekten gelecek olan destek sayesinde hiç kimseye muhtaç olmadan kendi başınıza bir şeyler başarmanız olasıdır.

Rüyada eski sevgilinin anne ve babasını görmek, kendi aileniz ile aranızın iyi olmasına, birlikte mutlu mesut geçinmeye yorumlanır. Anne ve babanız sizinle gurur duyarlar. Onların sizden beklentilerini karşılayabilirsiniz. Özellikle de babanız sizin seçimlerinizde yanınızda olacaktır.

Rüyada Eski Sevgilinin Babası İle Tanışmak

Yeni insanlar ile tanışmak ve kimin iyi kimin kötü niyetli olduğunu ayırt etmek anlamına gelir. Sizden yaşça büyük olup da sizi engellemeye çalışan insanlar olabilir. Ancak bu kişilere kulak asmamalı, bildiğiniz yoldan şaşmamalısınız. Yoksa yanılabilir, pişman olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Babası İle Konuşmak

Eski sevgiliniz ile ilgili bir haber almak ve ona karşı kalbinizin yumuşamasına yorumlanır. Araya giren ve aranızı yapmak isteyen biri de olabilir. Rüyada eski sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak, gelen bir telefon ile birlikte hayırlı bir talibin olduğunu öğrenmek anlamına gelir. Size talip olup tanışmak isteyen biri olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Ölmüş Babasını Görmek

Eski sevgiliniz ile ilgi ön yargılar ve öfkenin bitmesine, artık onu düşününce sinir olmak yerine öfkenizin dinmesine yorumlanır. Bazı şeyleri artık geçmişte bırakmanın vakti geldiğini anlayacaksınız. Eğer pişmansa sizden bir şans isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Babasıyla Tartışmak

Eski sevgiliniz ile tartışmak ya da ondan gelen bir habere çok sinir olmak anlamına gelir. Şu günlerde onunla ilgili şeyler duymak keyfinizi kaçırabilir ya da beklenmedik bir anda karşınıza çıkabilir. Rüyada eski sevgilinin babasıyla kavga etmek, kendi aileniz ile fikir ayrılıkları yaşamak anlamına da gelir. Babanız ile gerginlik olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size güç veren ve hırsınızı arttıran haberler almak, bazı insanların sizi kaybettiğine çok üzülmesine yorumlanır. Size karşı haksızlık yapan kişilerin bunu anlamasını sağlayabilirsiniz. Bazı söylenen laflar kulağınıza gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ank dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babası ve annesi evime geldi. Babası oğlunun durumundan dolayı ağlıyordu. Benden yardım istedi.

 2. B dedi ki:

  Eski sevgilim evliymiş bilmiyordum duyunca ayrıldım gerçek hayatta bu Babası rüyamda silahla düğünümü basıyordu oğlunun aklında hala olduğum içim peşimden silahla koştu

 3. Erek. dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin annesini ve babasini gördüm beni gördükleri zaman çok mutlu oldular beni arabaya bindirip bir karanlıkta dağ yamacı gibi bir yoldan geçirip evlerinin önüne götürüyorlardı. Orda eski sevgilimin babası bana eski sevgilimin beni hala sevdiğini ve ona haksızlık ettiğimi söylüyordu.Onun başka biri ile ilişkisinin olmadığını arkadaşlarının bana yalan söylediğini söylüyordu. O konuşmadan sonra ben çok heyecanlanıyordum bende hâlâ onu seviyorum barışabiliriz aslında diye bu durumu gidip anneme anlatmaya gidiyordum.

 4. Berat dedi ki:

  Bir kız vardı tanıştık niyetimiz ciddiydi üç aydan fazla konuştuk bana evlilikte önün açıkmı evlenebilirmisin diye sordu bende evet dedim konuyu aileme açtım o güne kadar bana evlen sıram senindir diyen abim ben evlnecem dedi konuyu kıza açtım kız abin evlenirse biz en az 2 yıl beklemek zorunda kalacaz ben seninle iki yıl gezemem dedi ayrıldık rüyamda daha hiç görmediğim babasını be onu gördüm bizim eve geldiler misafir odasında oturdular kız tekli koltuğa bariz bir şekilde kuruldu sırtına falan dayadı rahat bir şekilde rüyayla ilgili hatırladığım bu kadar

 5. Rose dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin hiç gitmedigim evini gördüm ama sanki onlar benim orada olduğumun farkında değildi bı ruh gibiydim öyle düşünebilirsiniz. Sonra eski sevgilim babasıyla telefonda konusuyodu ve odaları geziyodu bı yandan bende o nereye giderse oradan onu izliyodum babasi sanki ondan bı konuda akıl aliyo gibiydi.

 6. ayşe dedi ki:

  merhaba annem rüyasında eski sevgilimin ailesinin evli olan ablamı istemeye geldiğini görmüş ablam rüyasında bekarmış kararsız kalıyomuş ve eski sevgilimin babası çok ağlıyomuş

 7. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babası hastanede kalıyor. Bende onun yanında kalıyorum. Sonra onu eve getiriyorum. Bunu öğrenen eski sevgilim önce mesaj atıyor sonra beni arıyor telefonda tartışıyoruz.

 8. İkranur dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda WhatsApp da grup kurulmuş erkekler arasi ve fotoğrafa baktigimda eski sevgilim ve babasini gördüm eski sevglimin baana msj attigini sandim ama bakiordum atmamasti aaa falan diyip üzülüyordum ama yine fotoğrafa bKiordm babasi ile kendisine

 9. Vildan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgili ile onun arabasında oturup muhabbet ettiğimizi beni evden almaya geldiğini biryerlere piknik yapmaya gittiğimizi gördüm yorumlarsnz sevinrm

 10. Vildan dedi ki:

  Merhaba eski sevgilimle ayrılalı 7 ay oldu bu süre zarflarında onunla ilişkiye girdiğimi, evlendiğimizi, barıştığımızı, elinde ikimizin fotoğrafları olduğunu, benim evime geldiğini, onun babası ile konuştuğumu gördüm yorumlarsanız sevinirim.

 11. Hilal dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babasıyla selamlastigimi gördüm nasılsın kızım dedi bende çok şükür iyiyim siz nasılsınız dedim oda şükür iyiyim dedi gülümsedi bunu babasıyla konuşurken eski sevgilim de bana bakıyordu

 12. Nisa dedi ki:

  Ben rüyamda gerçekte hiç görüşemediğim eski sevgilimin evine gidiyordum ilk önce evlerinin orda annesini ve kız kardeşini gördüm sonra oda ilerdeydi beni uzaktan tanıdı ve biraz konuştuk barışmak istediğini söyledi onlarda kaldım 2 gün babasınıda gördüm tabi eski sevgilim çok kibar davrandı hep sonra eve döndüm (şehir dışındaydı)

 13. Eylül dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim ile barışmışım ve evine gitmişim. Sonra kendi evime gitmek için onun odasında üstümü değişirken babası ve abisine yakalandim yarı çıplak bi halde ama bana bişey demediler. Sonra teyzesi gelince kapıyı kilitleyip saklanmaya çalıştık ama teyzesi delikten bakmaya başladı. Daha sonra kapının kilidi kendiliğinden açıldı ve ben ayakkabı ve ceketimi alamadan teyzenin pembe terlikleriyle dışarı koştum.

 14. Admin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babasının telefondan kendisi video izliyordu videoda eski sevgilim ve sevgilisi vardı sonra fotoğrafa vardı çok kıskanıyorum izlerken ve sonra Bi anda evlerine giriyordum sanki eski sevgilimin küçüçük Bi salonları vardı ve gözüm annesini ariyordu ama görmedim sonra çıktım yoldayım birlikte geliyorkardı hiç konuşmadan baktım onlara yanyana kız çok güzel görünüyordu siyah parlayan Bi elbise vardı üstünde sonra öyle bitti

 15. Kübra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle barisiyordum tefonuna bakarken anne babasının ve yanlarında bir tane erkek çocuğu olan bir kaç fotoğraflarinı gördüm eski zamana ait fotoğraflar,, annesi rahmetli olduğu için hiç tanımıyorum, barismamiza rağmen bana ilgisiz davranıyordu sinirlendim ve üzüldüm bu buruma

 16. Fatih dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimin babası bana imalı birşeyler anlatmaya çalışıyordu ve tren istasyonunda trene binmeye gidiyordum yorumlarsanız çok memnun olurum

 17. Naza dedi ki:

  Selam dun ruyamda eski sevgilimin babasini ve anesini gordum babasi bana sanki nefretle bakiyor ve sanki guluyor..Sonra bana para uzatdi ben almak istemedim israr etdi al diye guya temizlik falan yapmiwim onun icin veriyor bende aldim sonra gecmiw sevgilimle cok ucuz eve tawiniyoruz ve bana diyoki wimdi gucumuz buna yetiyo iyi olucak..sonra arabaya binip gidyoruz orda artik uyandim

 18. Serendipity dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babası her kese “Bu bizim gelinimiz olmayacak artık” diyor. Sonradanda ben onun evine gidiyorum. Dolapların ve tezgahın üstü hamurdu. Acaba bu neye yorumlanırz.

 19. Ayda dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eski sevgilimin babasının doğum gününe yemek yaptım ve götürdüm çok sevindi ne anlama gelir?

 20. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babası ve bir arkadasi bize gelmişlerdi. Yemek yedik güzel vakit geçirdik evlerini yenikemekten tadilattan bahsettik. Geri doberler diye yanlarına yolluk hazırladık içki köfte ve kuru üzüm. Eski sevgilim aradı babasinintelefonun ekranında adı yazıyordu baya sesi dışarı geliyordu bişey sordu babasına sonrada sen nerdesin dedi Nurlara geldim ben dedi. İnanamadi yada şaşırdı biraz nerdeyim Dedin dedi tekrar Nurlarayim dedi. (Bjz ayrıldık endişesi ve şaşkınlığı vardı ses tonunda)

 21. idil genç dedi ki:

  Şu başka biriyle evliyim ama rüyamda eski nişanlımla tekrar nişanlanıyorduk kırmızı bi abiye vardı üzerimde güya ama daha çok bindallı gibiydi nişanlanıyoruz ama bi nişan ortamı değil yani normalde olduğu gibi yüzük takma falan yok eski nişanlım yüzü asık kırmızı bi arabanın içinden bana bakıyor sanki bana kızgın gibi tabi köyümüzde oluyormuşuz ve benim üzerimde dediyim gibi abiye elimdede bi güğüm var köy çeşmesinden şu getiriyormuşum ama içimdede bi korku gene gidecek beni bırakacak yine kaybedeceğim onu korkusu sonra babası çıkıyor karşıma fakat babasının şimdiki hali değil daha çökmüş daha bi yaşlanmış sanki başka biri gibi ikimizde ağlıyoruz bana doğru yaklaşıyor kızım diyor bende babacım diyerek ve ağlayarak birbirimize sarılıyoruz. Başka şeylerde gördüm gibi sanki ama çok silik hatırlayamıyorum annesini de gördüm sanki.
  Yorumlarsanız çok sevinirim TEŞEKKÜR EDERİM

 22. Ömür dedi ki:

  Rüyamda aramız bozuk olan sevgilimin babasını gördüm. Beni bir tek sen ziyarete gelmemiştin neden şimdiye kadar gelmedin seni bekliyordum dedi. Bende gelemedim sevgilimin yüzünden dedim. İyi ki geldin diyip sarıldı

 23. Muharrem Ovacıklı dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin ölmüş babasıyla konuştuk, hastaydı ayakları tutmuyordu ayağa kaldırdım, bastonla yürümeye başladı, 1 dakika içinde bastonu da attı sağlıklı bir adama dönüştü

DMCA.com Protection Status