Rüyada Eski Sevgilinin Çocuğu Olması

Rüyada eski sevgilinin çocuğu olduğunu görmek, çok mutlu olacağınız bir evlilik yapacağınıza ve karşınıza çıkacak olan iyi bir eş adayına yorumlanır. Evleneceğiniz kişiye dair kurmuş olduğunuz hayaller gerçek olabilir. Tam da sizin hayal ettiğiniz gibi biri karşınıza çıkabilir ve yollarınız kesişebilir. İlişkisi olmayan birine talip haberi gelir, size talip olmak ve evlenmek isteyen hayırlı bir talip haber gönderebilir. İlişkisi olanlar da evlilik yolunda ilerler. Evlenmek ve çocuk yapmaya daha sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin bebeği olması, müjdeli bir haber almaya ve sevince yorumlanır. Kişi aradığı mutluluğu tez zamanda bulur, üzüntüler biter. Hayatına anlam katacak biri ile tanışabilir. Çocuk sahibi olmak isteyeceğiniz biri ile mutlu bir yuva kurulur.

Rüyada eski sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek, eskis evgilinize dair artık duyguların bitmesine ve ikinizin de kendi yollarınıza gideceğinize, aradığınız mutluluğu bulacağınıza yorumlanır. Sizi seven ve el üstünde tutan, değer veren biri ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Çocuğunun Olması

Aile hayatında daha fazla önem vermek ve evlilik konusunda düşüncelere kapılmaya yorumlanır. Tez zamanda sözlenebilir ve muradınıza erersiniz. Hayatınıza giren kişi ile kısa zaman içerisinde evlilik kararı alınabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin İkiz Çocuğunun Olması

İki yerden birden kısmetin açılmasına ve çok hayırlı haberler almaya yorumlanır. Hem kariyerinizde hem de özle hayatınızda mutluluk verici gelişmeler olur. Çok sevineceğiniz bir işe imza atabilir, anlaşma yapabilir bir yandan da ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Erkek Çocuğunun Olması

Bol kazanca ve çok zengin olmaya, rahat bir hayata yorumlanır. Özel hayatınız geri planda kalabilir ve kendinizi işlerinize verebilir, önceliklerinizi değiştirebilirsiniz. Bakış açınız değişebilir ve ekonomik güç sağlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Kız Çocuğunun Olması

Hakkınızda olur olmaz sözler söyleyen ya da arada laf taşıyanlar huzurunuzu kaçıramaz. Sizinle uğraşmaya çalışan veya eleştiren kişiler olsa da yakında her şey değişir. Gerçek dostlukların değeri anlaşılır.

Rüyada Eski Sevgilinin Baba Olması

Kendi ekonomik özgürlüğüne kavuşmak ve ailesine destek olmaya, anne ve babasına hayırlı evlat olmaya yorumlanır. Ailenizi mutlu edecek olaylar olur. Rüyada eski sevgilinin baba olduğunu duymak, ilişki ve evliliğe sıcak bakmayanların fikrini değiştirecek birinin karşısına çıkacağına yorumlanır.  

Rüyada Eski Sevgilinin Çocuğu Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, tez zamanda gelen hayırlı haberlere ve anne baba rızası ile evlenmeye yorumlanır. Ailenizin de onayını alacak bir ilişkiniz olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayanların karşı tarafın ailesi ile tanışıp daha yakında tanıyabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ebrar dedi ki:

  Rüyamda yakın zamanda biten uzun süreli ilişkimdeki adamın , eski sevgilimin yeni sevgilisinden çocuğu olduğunu gördüm hem üzülüyordum hem de yeni sevgilisinin ve doğan çocuğun çok güzel olduklarını düşünüyordum içten içe . bu tam anlamıyla neye yorumlanır bilgi verirseniz çok mutlu olurum ??/

 2. Ayşe dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimle yatakta uzanırken oğlu olduğunu söyledi ben biraz kızınca şaka dedi

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim oğlu olduğunu söyledi sonrada şaka dedi. Bide aynı yatakta annem ben eski sevgilimi uzanırken gördüm yorumlarsanız sevinirim

 4. Fatima dedi ki:

  Salam. Ruyamda gordun ki, esgi sevgilim kizina benim adimi koymuş. Bende bunu duydugumda cok mutlu oldum.

 5. ŞEYMA VARLI dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin sevgilisinin kucağında iki bebek vardı birisini emziriyordu. O bebekler de eski sevgilimle kendi bebeğiydi….

 6. Nara dedi ki:

  Ben rüyamda gördüm ki eski sevgilimin kızı olmuş ve benim bi kaç tanıdığım ve annem telefonda görüntülü konuşuyordular ve aniden o kameraya geçib kızıma bakın bana da gösterilmesni söyledi. bende 2-3 dakika olmuşdu ki oradan ayrılmışdım o ise sanki benim kasıtlı olarak benim onu kıskandığımçin oradan ayrıldığmı sandı. Çok nefret ediyorum ona karşı çook

 7. merjen dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden oğlumun olduğunu gördüm ama rüyamda benim yüzüme bile bakmıyor cocugumuzaysa değer veriyor ona çok iyi bakıyordu ama beni istemiyordu bu ne anlama gelir

 8. Nurlana dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin benden önce biriyle tanışıp evli olduğunu ve o kadından bir çocuğunun olduğunu öğrendim ve sonra benle tanıştıktan sonra benden sakladığını öğrendim annesi ve bir yakını yani birisi bana bunları itiraf etti bu arada annesi vefat etmiş hayatta değil nedir rica etsem yorumlar mısınız ?

 9. seher dedi ki:

  Merhabalar. Su anda sadece arkadaş olduğumuz eski sevgilim beni rüyasında, elimde küçük bir köpekle onunla karsilasirken görmüş. Sonra birlikte yürümeye başlamışız, bir pitbull çıkmış karşımıza, elimdeki köpeğe saldıracaklar gibi bakmis, o ara ortalik durulmuş, kopekler kaybolmuş ve ikimiz yururken konuşmaya başlamışız, sonra yanimda bir erkek çocuk belirtmiş, ben bir itirafta bulunmuşum; ben once bir evlilik yaptim, bu çocukta ondan diye, bunu ondan saklamanın mahcubiyeti ile cok utanmışim onun yaninda. O da neden gizledin benden bunu falan demiş…ne anlama geliyor bu rüya? Cok tesekkür ederim.kolay gelsin

 10. Karmasik dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin karısı ben ve bir arkadaş ortamında karşılaşıyoruz ve sohbet halinde oluyoruz ve kız bende haşır neşir oluyor sürekli böyle bir arkadaşlık durumu oluyor düğünleri varmış elbise seçiyoruz ona kırmızı bir elbise giysem nasıl olur diyor sonuç ikinci evlilik olur diyorum benim bir kırmızı elbisen var sana vereyim diyorum resmini gösteriyorum öyle konuşuyoruz kız sanki beni çok seviyor sonra eve baskalarida geliyor ve içlerinden biri yine başka bi eski sevgilim ustu başı darma dağın lesgibi konuşmak barışmak istiyor ve istemediği söylüyorum bunu gören evli eski sevgili kıskanıyor rahatsız oluyor bir şekilde onun ortak arkadaşımız beliriyor akşam karanlık sohbet halinde yüz benim güzel olduğunu söylüyor bende karisida güzel kız diyorum beni ordan götürüyor ve gitmek istemediğini söylüyorum bu arada yokuş aşağı iniyoruz sanki arabalar geçiyor duvarda bir ilan görüyorum kız bebekleri olucakmi kızların adı yazılı hoş geldin gi bi pankart otobüs gibi biseyinicindeyim sonra birşeyden yol kenari biyer oluyor toprak yol oraya uzanıyorum sonra eski sevgilin karisida yanım oluyor sigara içiyoruz yumurta var elimde ve bebek varmış içinde onun saklamaya mi uğraşıyorum eski sevgili görsün diye uğraşıyorum pek emin değilim ama kosuturmaca halinde yıl başka insanlarda hava aydınlık guzel sonra evde oluyoruz kızla kanka halinde kiz çok mutlu durum nesi güzel sacmasapan bidurum olsun bak biz çok güzel arkadaş olduk diyor ve uyanıyorum uygunsuz halde bulundum diye beni suçluyorlar babamda orda baba kuran’a el basarak yemin ettim birşey yapmadığını karşılı ev kalabali yerde sofra gibi bişeyin etrafında insanlar var küçük bir kız çocuğu var onunla oynuyorum

 11. FatihK dedi ki:

  Merhaba , rüyamda
  Eskiden çok sevdiğim kişinin yeğeni oluyor sonra bir gün yolda karşılaşıyoruz, benden çocuğa bir gün bakıp bakamayacağımı soruyor, ben de kabul ediyorum. Çocukla ilk başta anlaşamasak da sonradan çok iyi anlaşmaya başlıyoruz, sonra bir anda kendimizi okulda buluyoruz, çocuğu da götürmüşüm. O sırada sevdiğim kız geliyor, çocuğu kontrol ediyor, yeğeni de benimle mutlu olduğunu söylüyor, sonra eve götürüyor yeğenini. Sonra okulda arkadaşları falan bununla biraz eğleniyorlar, bizim sevgili olduğumuzu düşünüyorlar, kız tabi reddediyor fakat sonra gülümseyerek yanıma geliyor, sevgili olma, evlenme imasinda bulunuyor.

 12. Batıl dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda eski sevgilimin benden hamile olduğunu gördüm. Yanına eğildim bana keşke bu çocuğumuzu beraber evimizde yanlızca ikimiz büyütebilseydik dedi. Sonra bir anda ciddileşip ama yeni sevgilisiyle ondan bir çocuğu olduğunu ve onu onunla bütüceğini söyledi. Bir kız çocuğu gördüm. Eski sevgilimin şuanki sevgilisi o kıza bir üst giydirdi. Daha sonra düşüp yere yıkıldı

 13. Can dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimin kucağında bebeği ile birilerinden kaçarcasına evime geldi ve ben onu hayla sevdiğimi belli etmeyerek başı dertte olduğunu düşünerek eve aldım ve ben hayla bekar ve sefil gibiydim ve ona evimden bir oda verdim Bir iki gün susbus aynı evi paylaşıyor ve ben ise onları aç bırakmıyorum tüm ihtiyaçlarını karsiliyorum ben ona olan sevgimi anlatmak istiyor anlatamıyorum oda aynı şekilde anlatamıyordu ve nikahıma dahi almak gelmiyor içimden ve üçüncü gün oluyor kafamda deli sorularla bu ev artık senin evin diyerek anahtarı verip çıkıyorum evden o arkamdan göz yaşı döküyor ve 50 metre kadar gidip yere yıkılıyorum..
  Bunun anlamı ne olabilir

 14. Ramazan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin kızı olduğunu öğreniyorum.

 15. Yasin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle karşılaştık, sohbet ederken Mina gel kızım buraya diye bağırdı , çok şaşırdım , evet kızım var benim dedi . Babası da benden sonra sevgili olduğu çocuğa aitti ama adam bunları terketmişti , ne anlama gelebilir acaba bu rüya ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile ilgili birinden haber almaya yorumlanır.

   1. Nurlana dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimin benden önce evli olduğunu ve çocuk sahibi olduğunu gördüm sonra benle sevgiliyken bunu benden sakladığını öğrendim bir bahçede vefat etmiş annesini ve bir yakınını gördüm anneannesi yoksa babaanesimiydi tam bilmiyorum o kişi bana dediki onun başka kadında çocugu var bende neden bunu benden sakladi dedim anneside yanımdan geçerek bana iyi davranarak güldü bu rüyayı yorumlar mısınız lütfen ?

 16. Nazrin dedi ki:

  Selamlar. Eski sevgilimin kucaginda bir bebek vardi. Bende onlardaydim ve bebege birlikde bakiyorduk. Bebek bizimle mutlu gibiydi sanki. Daha sonra benim kucagima verdi bebeyi birazcikda oyle sohbet etdik. Ama benim bebegim olmadigini biliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 17. Hilal dedi ki:

  Eski sevgilimin yeni doğmuş bebeği vardı ve benden ona annelik yapmamı istiyordu. Bebeği görmeye gelenler vardı ve onlara gerçek annesi benim diye söylüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fıratlara ve müjdeye yorumlanır.

 18. Elif dedi ki:

  Eski sevgilimin yeni sevgilisinin kucağında bebek vardı kız mıydı erkek miydi tam hatırlamıyorum ama eski sevgilim mutluul değil gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 19. Burçak y. dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin şuanki sevgilisinden bir bebek sahibi oldugunu gördüm. Kız bebek ti ve çok güzeldi. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir plan projeye başlamaya yorumlanır.

 20. Yavuz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle bir bankta oturuyoruz ve konuşuyoruz eski sevgilim üzüntülü bir şekilde ben evlendim çocuğum oldu falan diye anlatıyor sonra rüyadan uyanıyorum zaten

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe yorumlanır.

 21. Hayal dedi ki:

  Merhaba rüyamda gördüğüm kişi eskiden sevdiğim erkekti. Aramızda bir şey olamadı. Şu an bir senelik ilişkisi var başkasıyla. O kızla da evleniyor ve bir bebeği oluyor. Bebeği mavi kıyafetli ama sanki kız çocuğu gibi yüzü çok güzel. Bebeği kucağıma alıp seviyorum. Tebriklerimi ve iyi dileklerimi iletiyorum onlara. Gözlerim doluyor o sırada. Rüyam boyunca da farkediyorum ki benim hala o çocuğa ilgim var…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinin yakından tanımak istemesine yorumlanır.

 22. Hayat dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden kiz cocugum olmus ve o ara anneminde cocugu olmus ama eski sevgilim istemiyor çocuğu ilgilenmiyor beni yalniz bırakıyo evlik yolunu ailesi kabul ediyo beni ama ben ona güvenmediğimden istemiyorum yanimdayken baska kadınlara bakiyordu aldatmış beni . Ve çocuğumu tek basima büyütüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışıp evlenmek isteyen birine yorumlanır.

 23. Elif dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin bir kızı olduğunu gördüm eski sevgilimle iyi anlaşıyorduk bir kadın vardı kızına bakıyordu bana ağlayarak sarıldı sonra birşeyler oldu kadın gitti kızı bana koşarak sarıldı sonra onun evinde kızıyla ve ailesiyle beraber yaşamaya başladık kızıyla oyunlar oynayıp yemek yapıp toplamıştım sonra evin dinlendiğini fark ettik nolduğunu anlamaya çalışırken uyandım

  1. Elif dedi ki:

   Eski sevgilim ağlarken biraz tereddütlüydü sonra balım sarılarak ağladı

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya sevinçli bir haber almaya, aşk hayatında güzel gelişmeler olmasına yorumlanır.

 24. Caner dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm onunla evliydik galiba ve 3 çocuğumuz vardı biri bana çok benziyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe yorumlanır.

 25. Berivan dedi ki:

  ben bekar bir kizim.ve hala seviyprum eski sevgilimi.Rüyamda , eski sevgilimden iki tane çocuğum olduğunu görüyordum biri kız biri erkek ama eski sevgilimle tartisiyorduk ve çocuklarımı bana göstermiyordu.birseyler istiyordu .bunları yap ondan sonra sana gostercem çocuklarını diyordu.bende onun dediklerini yapiyprdum ve sonra bana çocukları veriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkinin habercisidir.

 26. Ayse dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimin eski sevgilisiyle barisdigini ve 3 cocugunun oldugunu gordum ilki erkek 4 yasinda filan 2 tanede kiz ve ben eski sevgilim ve onun eski sevgilisi ayni sinifda okudugumuz icin bir birimizi taniyoruz.amma o kizla hic gorusmedik.ruyamda 3muz ve onlarin cocuklari bir arabadayiz ben ortada oturuyorum sagimda eski sevgilim ve solumda onun karisi.Ve her birimizin kucayinda bir bebek var gezmeye gidiyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle niyeti ciddi olan birinin haber yollamasına yorumlanır.

 27. Gündüz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin bir tane erkek çocuğu olmuştu ve boşanmış bende onunla evlenmek için ailemi ikna etmeye çalışıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kazançlı bir işe girmeye yorumlanır.

 28. Rabia dedi ki:

  Öğle namazını kılıp uyuduktan sonra gördüm rüyayı. Bir hafta önce terk edildiğim eski sevgilimin başka bir kadınla evli oldugunu gördüm kadın çok güzeldi bir tane de erkek çocukları olmuştu. Çok mutlulardı. Bu rüyanın anlamı nedir yorumlar mısınız? Terk edildim çok seviyordum çokta umut verildi bana hayır olur inşaAllah bu rüya.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır.

 29. Ayse dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle evli oldugumu 3 tane cocugumuz oldugunu gordum tatile cikiyoruz 2 si kiz digeri erkek cocugumuz vardi ruyamda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya karşınıza çıkacak yeni biri ile evlilik kararı almaya yorumlanır.

 30. elif dedi ki:

  Merabalar hayırlı günler ben rüyamda 2 yıl beklediğim ilk okul arkadaşım ama ilişkimin olmadığı kişiyi gördüm Karşımda gülerek yüzümü okşuyo ve daha sonra bu kişiyle evli olduğumu görüp evin salonunda 6 7 yaşlarında kız ve erkek çocuğumla yeşil bi koltuk üzerinde çocuklarımla uğraştığımı gördüm ve bekarım garip bi rüyaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insandan sürpriz haberler almaya yorumlanır.

 31. Fazıl dedi ki:

  Eski sevgilimi rüyamda gördüm eskiden aynı sıfırtaydık ayrıldıgımız için yine konuşmuyorduk atnı ortamda ama birbirimize sürekli imalarda bulunuyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizinle görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

 32. Furki dedi ki:

  Eskiden sevgili oldugumuz hala sevdiğim birini rüyamda gördüm. Ona gitmek istiyordum ama gurur yapıyordum çünkü evlenmiş ve bir çocuğu vardı ama yinede sohbet ediyorduk anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 33. laldir dedi ki:

  rüyada eski sevgilimin birlikte olduğu sevgilisi onun oğluna beni kötülüyordu ve ağlamaklıydı kadın bunun anlamı ne olabilirkii

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır.

 34. Mehmet dedi ki:

  Eski sevgilim bana hala değer veriyor gibi sürekli konuşuyor yanımda olmaya çalışıyor ama bir başkasından bebeği var anlam bulmaya çalışıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi görmek isteyeceğine yorumlanır.

 35. yyk dedi ki:

  Eski sevgilim ve eskiden yakın olduğum yakın arkadaşımın çocuklarının olacağı haberini aldım ve çok ağladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin size dönmek isteyeceğine yorumlanır.

 36. Naz dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kız kardeşim instagramda gördügü eski erkek arkadaşımın evlendiğini ve çocuğu olduğunu söylüyor ben de görmek istiyorum eşinin ve erkek çocuğunun resmini paylaşmış şu an sevgilim var ve rüyamda da bunun bilincindeyim biraz kötü hissettim gördüğümde ama eninde sonunda olcaktı diyip geçiştirdim kimseye bir şey yansıtmadan ve oradan ayrıldım…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 37. Erdem dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilime mesaj atiyorum ve bana cevap vermiyor ve rüyada sevgiliyiz bu arada bana yalan söylediğini öğreniyorum sonra hamile olup doğurmuş evinde bebek bana göstermiyor ama ne zaman istersen gel al çocuğunu o senin çocuğun diyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir isteğin gerçek olmasına, mesleğinizde yüzünüzün gülmesine yorumlanır.

 38. iklim dedi ki:

  eski sevgilimin eski sevgilisinin bebeği olmuştu çok net hatırlamıyorum ama erkekti ve kız evliydi ama yeni evlenmişti evlenmeden önce hamile kalmıştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi yakından tanımak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 39. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin evine gitmistim eşi olcak bir kızla karsilastik kavga ettim sonra banaeski sevgilimden hamile olduğunu söyledi ve bende çok sacma bir şekilde bisey oldumu cocuga diye endişelendim ama gerçekte bekar bi insan.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız biri ile evlenmeye yorumlanır.

 40. Sabrina dedi ki:

  Rüyamda eskiden ilişkide olduğum birinin ailesinin bide bebeğinin olduğunu gördüm beni bıraktığı için pişman olmuştu keşke sende gelseydin dedi ellerimden tutup beni sardı bebeğini sevdim galiba kız çoçuğuydu ama karısı hep meşguldu sizce anlamı ne ama bu adam gerçekte bekar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle evlenmek isteyen birinden haber almaya yorumalnır.

 41. Sabrina dedi ki:

  Nm

 42. Batuhan Azbay dedi ki:

  Selamlar, rüyamda eski sevgilimin yeni yüksekte oturduğum bir evime kucağında bir erkek bir kız 2 tane dünya güzeli bir çocukla geldiğini ve bu çocukların bana ait olduğunu lakin bu çocukların benim olmayıp test yaptırdığımı ve haklı çıktığımı gördüm sizlere göre nasıl yorumlanabilir rüyam ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye ve hayırlı talibe yorumlanır.

   1. Karadeniz dedi ki:

    Ben rüyamda eski sevgilimle birilerinden kaçıyoruz bi terzi dükkanında saklanıyoruz benim kucağımda çok güzel bi bebek var kız diye hatırlıyorum bi tane daha mı yapsak çok güzel bu bebek diyo hatta sorun şu ki 4 yıl boyunca ki eski sevgilim beni de aldatmıştı gerçek hayatta bi mana veremedim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bazı korku endişelerin sona ermesine, yeni ilişkinizde güven duymaya yorumlanır.

 43. Tolga yiğit dedi ki:

  Eski sevgilim benim evimdeydi. Benim ders çalışmam lazımdı ama hep eski sevgilime bakıyordum sonra ablam geldi selamladı eski sevgilimi gitti. Eski sevgilimin yanında bi kız çocuğu vardı. Fotoraf çekilmek istedi hatıra için. Sonra yemek yemeğe gittik cüzdanımda para yoktu para almaya gittim geri geldim eski sevgilim yok orada bi çalışanda benim arkadaşım dedik kız gitti haberin olsun. Bende ona yazdım nerdesin diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında çok başarılı olmaya, yarım kalan isteklere kavuşmaya yorumlanır.

 44. Muruvvet dedi ki:

  Mrh sevgilimle konusmadan once bu anlattıgımı ruyada gormedım duvarda elınde 5 6aylık kız cocugu sarısın yesıl gozlu cok sırın kız olarak gormedım ve sımdı hıc aramıyor cvp verırsenız sevınırım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe ve rahat geçime yorumlanır.

 45. yasemin dedi ki:

  ruyamda eski sevgilimin yani eski sozlumun bir erkek bebeginin oldugunu gordum şu an evli ve ruyamda ise onla esinin yeni dogmus bebeklerni gordum. Cok ciddi bi sekilde ilerleyen iliskimiz vardi ailevi sebeplerden dolayi soz atilmisti ve soz atildiktan 1 ay sonra baskasiyla nisanlandginin haberini aldm. ruyamda ise onla bebegni ve esini onlarnda bizimde davetli oldugumz bir dugunde gorunce eski sevgilim bana esinin ondan hamile kaldigini ve bunun icin hemen evlndgni soyledi…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir kısmete ve mutlu olmaya yorumlanır.

 46. Nural dedi ki:

  Eski sevgilimle bi evdeyiz karşılıklı çek yatlar varmış bi erkek bebegi olmuş bebeği karşıda durup seviyorum ama kendisine bakmıyorum hiç o bana bakıyor pisman sekilde merhametli şekilde ben bebegi sevdikten sonra karşılarında duran cek yata ona arkamı donmus şekilde yatıyorum şuan hayatta ciddi sekilde görüştüğüm biri var hocam bunu neye yorumlayabiliriz çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven biri ile mutlu bir birlikteliğe yorumlanır.

 47. Bilal dedi ki:

  Eski sevgilim evlenmiş boşanmış am o boşandığı eşinden çıcuğu vardı çocuğu bendeydi sonra cocuğu bi süre taşıdım çocuğuyla yattım onu öpüp annen gibi kokuyosun dedim çocuk yuvarlanıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir evlilik yapmaya yorumlanır.

  2. Nural dedi ki:

   Eski sevgilimle bi evdeyiz karşılıklı çek yatlar varmış bi erkek bebegi olmuş bebeği karşıda durup seviyorum ama kendisine bakmıyorum hiç o bana bakıyor pisman sekilde merhametli şekilde ben bebegi sevdikten sonra karşılarında duran cek yata ona arkamı donmus şekilde yatıyorum şuan hayatta ciddi sekilde görüştüğüm biri var hocam bunu neye yorumlayabiliriz çok merak ediyorum

 48. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda 6 sene önce ilişkimiz biten eski sevgilimin şu anda bir düzineye yakın çocuğu olduğunu öğrendim. İşin tuhaf tarafı bu çocukları benimle birlikteyken farklı farklı kadınlardan yapmış olmasıydı. Rüyamda ne üzüntü ne acı hiçbir şey hissetmedim

 49. Leyla dedi ki:

  Ruyamda eskı sevgilimin benim iş yerimde çalıştığını gördum ve o da benim tam da arkamdaydı , ben kafamı çevirdiğimde onunla göz göze geldik ve hemen kafamı başka tarafa doğru çevirdim. O küçük bir kız çocuğunu elinden tutuyordu beni gördüğünde baya masumlaştı sanki çok çaresiz, çok pişmanmış gibi yüzüme baktı. Sonra arkadaşı ile gözümün önünde bulustular ve devamlı ikiside bendem gözlerini ayırmıyordular ve arkadaşı benım arkaşım ile konuşmaya başladı ve bizi barıştırçaya koca bir çaba sarf ettiler , ben kabul etmeyip o ortamdan koşarak uzaklaştım…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında ideallerinize erişmek ve başarılı olmaya yorumlanır.

 50. Sefa Çetin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm sevdiğim bir çocuk meğer onun çocuğuymuş ona baktığımda onu bıraktığım için sanki pişmanlık dudum benden sonra zorunlu bi evlilik yapmış ve bu çocuk olmuş gibi bakışları vardı hali hiç iyi görünmüyordu çocuğu kucağıma aldım sevdim benden istedi ama çocuk gitmedi benimle kalmak istedi beni sevmişti sanki gerçek babası gibiydim babası acaba nasıl davranıyor ki bu çocuk bu kadar sevgiye aç diye düşündüm eski sevgilim çıkıp gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yakında karşılaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status