Rüyada Eski Sevgilinin Çocuğu Olması

Rüyada eski sevgilinin çocuğu olduğunu görmek, çok mutlu olacağınız bir evlilik yapacağınıza ve karşınıza çıkacak olan iyi bir eş adayına yorumlanır. Evleneceğiniz kişiye dair kurmuş olduğunuz hayaller gerçek olabilir. Tam da sizin hayal ettiğiniz gibi biri karşınıza çıkabilir ve yollarınız kesişebilir. İlişkisi olmayan birine talip haberi gelir, size talip olmak ve evlenmek isteyen hayırlı bir talip haber gönderebilir. İlişkisi olanlar da evlilik yolunda ilerler. Evlenmek ve çocuk yapmaya daha sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin bebeği olması, müjdeli bir haber almaya ve sevince yorumlanır. Kişi aradığı mutluluğu tez zamanda bulur, üzüntüler biter. Hayatına anlam katacak biri ile tanışabilir. Çocuk sahibi olmak isteyeceğiniz biri ile mutlu bir yuva kurulur.

Rüyada eski sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek, eskis evgilinize dair artık duyguların bitmesine ve ikinizin de kendi yollarınıza gideceğinize, aradığınız mutluluğu bulacağınıza yorumlanır. Sizi seven ve el üstünde tutan, değer veren biri ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Çocuğunun Olması

Aile hayatında daha fazla önem vermek ve evlilik konusunda düşüncelere kapılmaya yorumlanır. Tez zamanda sözlenebilir ve muradınıza erersiniz. Hayatınıza giren kişi ile kısa zaman içerisinde evlilik kararı alınabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin İkiz Çocuğunun Olması

İki yerden birden kısmetin açılmasına ve çok hayırlı haberler almaya yorumlanır. Hem kariyerinizde hem de özle hayatınızda mutluluk verici gelişmeler olur. Çok sevineceğiniz bir işe imza atabilir, anlaşma yapabilir bir yandan da ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Erkek Çocuğunun Olması

Bol kazanca ve çok zengin olmaya, rahat bir hayata yorumlanır. Özel hayatınız geri planda kalabilir ve kendinizi işlerinize verebilir, önceliklerinizi değiştirebilirsiniz. Bakış açınız değişebilir ve ekonomik güç sağlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Kız Çocuğunun Olması

Hakkınızda olur olmaz sözler söyleyen ya da arada laf taşıyanlar huzurunuzu kaçıramaz. Sizinle uğraşmaya çalışan veya eleştiren kişiler olsa da yakında her şey değişir. Gerçek dostlukların değeri anlaşılır.

Rüyada Eski Sevgilinin Baba Olması

Kendi ekonomik özgürlüğüne kavuşmak ve ailesine destek olmaya, anne ve babasına hayırlı evlat olmaya yorumlanır. Ailenizi mutlu edecek olaylar olur. Rüyada eski sevgilinin baba olduğunu duymak, ilişki ve evliliğe sıcak bakmayanların fikrini değiştirecek birinin karşısına çıkacağına yorumlanır.  

Rüyada Eski Sevgilinin Çocuğu Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, tez zamanda gelen hayırlı haberlere ve anne baba rızası ile evlenmeye yorumlanır. Ailenizin de onayını alacak bir ilişkiniz olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayanların karşı tarafın ailesi ile tanışıp daha yakında tanıyabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. yusuf dedi ki:

    merhaba sevgilim benden ayrılmak istedi ve ayrıldık ams ben onu çok seviyorum rüyamda eski sevgilimle bir kız çocuğumuzun olduğunu gördüm

  2. Gülsüm dedi ki:

    Eski sevgilim evlenmiş karısı ve cocuğuyla (bizim bi manav dukkanı var) oraya müşteri gibi geliyo sanki benden uzak dur gibi bakıyordu bak evliyim artık çocuğum var uzak dur agzıyla söylemedi ama ben oyle anladım bakışından sonra bende gülümsüyorum ki ona karşı olan hislerimi anlasın ruyam bu kadardı inşallah hayırlı yorumlarsınız

DMCA.com Protection Status