Rüyada Eski Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada eski sevgilinin pişman olması, üzerinizden büyük bir yük kalkmasına ve rahata erişmeye yorumlanır. Bir süredir size sıkıntı veren, size baskı yapan ya da her işinize karışan insanlar hayatınızdan çıkar. Artık bir şeyleri endişe ile ya da gizleyerek yapmak yerine özgür bir şekilde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin ilerlemenizi ve başarılı olmanızı istemeyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Sizi başka insanlardan da sakınan ve başkaları ile görüşmenizi engelleyen kişiler hayatınızdan temelli çıkar. Neyin iyi ya da kötü olduğunu farkına varılır. Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek, geçmişte yapılan hatalardan pişman olmaya ve artık bunlardan ders almaya yorumlanır. Kendinize ne kadar haksızlık yaptığınızın farkına vararak artık daha kararlı olabilir, fazla taviz vermeyerek önceliğiniz kendiniz olur.

Rüyada eski sevgilinin pişman olup barışmak istemesi, sizi kaybettiği için gerçekte de pişman olmasına ancak o kişiyi hayatınızdan uzak durmaya, size müdahale edememesine yorumlanır. Hayatınıza yeni biri rahatça girebilir ve çekingeniz ortadan kalkar. Rüyada eski sevgilinin pişman olup af dilemesi, ikinizin de yollarının ayrılmasına ve hayatlarınıza başka insanlar girmesi ile birlikte tamamen geçmişte kalmasına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Pişman Olup Geri Dönmesi

Size karşı yaptığı haksızlıklardan dolayı pişman olabilir ve şu günlerde size özlem duyuyor olabilir. Ancak o kişi olmadan aslında hayatınızın daha iyi olduğunun farkına varabilir, ondan uzak durabilirsiniz. Ona bir şans vermek konusunda kafanız karışabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Pişman Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendiniz için doğru olanı yapmak ve sizi gerçekten seven değer veren insanların hayatınızda olmasına, sizi kısıtlayan kişilerin hayatınızdan uzaklaşmasına yorumlanır. Daha özgür ve cesur bir şekilde hayatla mücadele edebilir, geçmişi telafi edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Yıldız dedi ki:

  Rüyamda yeni ayrıldığım sevgilim elinde tencere tenceren içindeki poşetin içerisindeki yayla çorbası ile evime gelmişti barışmak istiyordu bu ne anlama gelir

 2. Hacer dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin pismanım demesi

 3. Gülay dedi ki:

  Eski sevgilim pişman olmuş mesaj yazmıştı bensiz çok mutsuz olduğunu beni çok sevdiğini ve özlediğini söylemişti bu rüyanın anlamı nedir?

 4. Sema Nur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim yani şu anda sevdiğim kişi bir arkadaşıyla sohbet ediyordu. Ama sanırım benimle ilgili konuşuyorlardı. Sevdiğim kişi beni kandırdığını, aslında benimle birlikte olmak istemediğini söyledi arkadaşına. Ama sık sık bana bakıyorlardı. Sonra uyandım. Bu rüyayıda yorumlayabilir misiniz?

 5. Fatmanur12 dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim mesaj atmıştı. Çok pişmandı. Seninle o kadar konuştuk sensiz yapamıyorum tarzı şeyler diyordu. Bende artık çok geç bana şunları şunları yaptın seni istemiyorum sensiz daha iyiyim demiştim. Ama mesaj hoşuma gitmişti. Yani pişman oluşu. Çünkü başından beri pişman olmasını istiyordum ancak o çok rahattı ve takmıyordu beni gerçekten. Bende böyle bir rüya gördüm. Başta bilinç altı diye düşündüm ama yorumlarda farklı şeyler gördüm. Sizce ne?

 6. Ruv dedi ki:

  Eski sevgilim ayrildiktan sonra nisanlandi hmen Ruyamda aslinda nisanlanmam oyun oldugunu para icin yaptigini soyliyor ve beni opuyor

 7. yakut dedi ki:

  2 ay önce ayrıldığım sevgilimin babası beni arayıp ” nolur oğlumu ara çok kötü ” diye yalvardı ve bana onun ağlayan halini gösterdi. sonra ben onunla görüştüm fakat haddinden fazla mutluydu ve daha yakışıklı olmuştu. (not: daha once ailesi beni istememisti)

 8. Sinem dedi ki:

  Sevgilimin eski eşiyle birlikte kızlarının düğününde olduğunu gördüm bana yalan söyleyerek o düğüne gitti ve ben de ordaydim bunun öncesjnde marketten arabalar dolusu yiyecek aldım sonra yanlarına oturdum düğüne geldiğimi kimse fark etmedi dans ettiler ve masaya geldiler sonra sohbet ederken beni fark ettiler sevgilim beni masadan uzaklaştırdı gitmemi istedi bağırdı çağırdı benim hiç sesim çıkmadı sonra her ne oldu ise geri geldi benimle barışmak için çabaladı ve ben de asla kabul etmedim düğün ise bomboş bi arazinin içinde idi barışmak için yalvarıp yakarıren uyandım

 9. Belgib dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin komple ailecek gördüm annesi beni gelin olarak almak istiyodu onların evindeydik ama ben sevgilimi affedememiştim o da kendini affettirmeye çalışıyordu araya ailesini sokmuştu.

 10. Eren dedi ki:

  Rüyamda 1 ay önce benden ayrılan eski sevgilime dedim sen beni seviyormusun yoksa sevmiyormusun? O da dediki seviyorum ama ailemden dolayı senden ayrılmak zorunda kaldım. Daha önce de yakalandığım için yeni bir sevgili yaptığımı öğrenirler bana kızarlar. Dedi. Ama yinede biz bu konuyu bir düşünelim yeniden bir şans verebilirim. Dedi. Bu arada ben halen eski sevgilimi çok seviyorum.

 11. Şirin dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilim beni arayıp çok pişman olduğunu artık barışmak istediğini dile getiriyordu bunun için buluşma yerini söylüyordu

 12. Gizem dedi ki:

  Rüyamda pişman olup tekrar gelip barışmak istiyordu sonradan evleniyorduk ama evlendigimiz anı görmedim evlenecegimizi duydum` bunun anlamı nedir ?

1 5 6 7
DMCA.com Protection Status