Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyada eski sevgiliye sarıldığını görmek, mutluluktan adeta bulutlar üzerinde gezineceğiniz, ayaklarınızı yerden kesecek olan biri ile tanışmaya ve aşk hayatında hiç olmadığınız kadar mutlu olmaya yorumlanır. Örneğin ilişkisi olan kişiler sevdikleri insanla birlikte evlilik için hazırlığa başlayabilirler. Eğer ilişkiniz yoksa bu sefer de evlenmek isteyeceğiniz bir insanın hayatınıza girmesine, bu insanın size kol kanat germesine yorumlanır. Aşk hayatında bu insan size hem sevgili olur hem de koruyup kollar ve sizin için her şeyin en iyisini yapmaya çalışır. Daha önce hiç yaşamadığınız şeyleri yeni sevgiliniz ile yaşayabilir, onun sizi el üstünde tutması ile mutluluktan havalara uçabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak istemek, geçmişte aşk hayatında yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutmak ve artık aşk hayatında kendinize de taviz vermemeye yorumlanır. Bir zamanlar kendinize yaptığınız haksızlıklar yüzünden üzülseniz de artık aşk hayatında çok fazla ödün vermeyerek artık hak ettiğiniz değeri görebilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin sarılmak istemesi, size geri dönmek istemesine ve çok büyük bir pişmanlık yaşadığına, sizin değerinizi anca anlamaya başladığına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak Barışmak

Yeni biri ile mutluluğu yakalamak anlamına gelir. Eski sevgilinize karşı tüm hisleriniz geçmişte kalır ve onu düşünmek yerine artık yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Özellikle size geri dönmek istiyorsa, bunun için istek duymayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Elini Tutmak

Yeni ilişkinizde kısa süre içerisinde nikah masasına oturmak anlamına gelir. Hayatınıza giren kişi sizin ile bir an önce evlenmek isteyebilir. Bu kişi sizin gibi bir insanı kaçırmamak için elinden geleni yapacak ve sizin elinizi tutup hiç bırakmayacak.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Öpmek

Eski sevgilinizi affetmek veya onunla ilgili kötü anıları artık düşünmemek, pişmanlıktan vazgeçmek anlamına gelir. Bir şeylerin olması gerektiğini kabul edersiniz. Büyük hatalar geçmişte kalır ve öncelik olarak kendi mutluluğunuz ağır basabilir, artık başkasının yerine kendi mutluluğunuza önem vermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Koklamak

Gelen bir takım haberler yüzünden canınızın sıkılmasına yorumlanır. Örneğin eski sevgiliniz ile ilgili alacağınız bazı haberler yüzünden moraliniz bozulabilir. Size büyük bir haksızlık yapıldığını düşünebilirsiniz. Hayatına başka biri de girebilir ve artık yeniden başlamak imkansız olur.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılıp Uyumak

Uzun süredir ihtiyacınız olan ilgi ve şefkati bulmak, sizi seven sayıp kollayan birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Aynı zamanda sizi güçlendiren biri olabilir, özellikle de bir süredir ilişkisi olmayan kişiler için evlenecekleri insanın karşılarına çıkmasına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Yüzünüzün gülmesine ve çok mutlu olmak, ailenizin de sizin adınıza bir hayli mutlu olmasına yorumlanır. Ailenizin de onay verdiği bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlık yapan insanlar buna pişman olur, eski sevgiliniz de peşinizden koşabilir. Ancak artık yeniden başlamak için çok geç olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi seven insanların çoğalmasına, daha çok arkadaş edinmek ve sevilip sayılmaya yorumlanır. Aşk hayatında da temiz kalpli ve size çok değer veren aşık biri hayatınıza girebilir, ihtiyacınız olan sevgiyi o kişiye bulabilirsiniz. Sevdikleriniz de sizin adınıza mutlu olabilirler, bu ilişkiyi desteklerler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Rüyamda bir odada eski arkadaşlarla beraberdim bana iftira atıyorlardı ben ağlıyordum sonra eski sevgilim odanın kapısını açtı ve ben ona sarıldım ve ağladım sonra birden kayboldu onu arıyordum ortak bir arkadaşımız onun yerini söyledi ve onun yanına gidiyordum . Yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen ve hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır.

  2. Berfin dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilim yanıma geliyordu ki bzi hala arkadaşız sarılıyoruz öpüyor beni çok mutluyuz etraftaki herkese gülüyoruz ek ele dolaşıyoruz

 2. Berkay dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm ve hâlâ sevdiğim kişi o rüyamda ona sarıldım ve ellerini tuttum şu an küsüz ama rüyamda barışıktık ve sarıldık birbirimizin kokusunu çektik uzun bir süre sarıldık sonra ellerini tuttum ve tekrar sarıldım o anda da uyandım. Ve rüyamda tekrardan sevgili olmuştuk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinden haber gelmesine yorumlanır.

 3. Nur dedi ki:

  Rüyamda 1 ay önce beni terk eden 2 senelik eski sevgilim barışmak istiyordu. Parmağımda bi yüzük vardı fotoğrafını çekip barıştığımızı belli edicek bi şey yazıp paylaşıyordum. Sonra karşı karşıya oturmuş telefon oynuyoduk ve ben ne yaptığımın bilincine varıp pişman oluyodum. Seviyodum ama barışmak istemiyodum. Yanımda olmasına rağmen yüzüne soylemeyip mesaj attım. “Ben kararımın arkasındayım ve barışmak istemiyorum.” yazdım. O da bana “Bende kararımın arkasındayım.” dedi. Barışmak istememe rağmen vaz mı geçti diye tedirgin oluyodum. “Hangi kararın?” dedim. “Sana sarılmak ve bi daha bırakmamak.” Benden ayrıldıktan 3 gün sonra başka kızlarla konuşmaya başlamış fotoğraf fln atmıştı şu an ınstagram öne çıkanlarında olduğu için onu gösterdim, hemen sildi. Sonra içeri babam girdi. Barışmak istemediğim için önce bana kızdı sonra sen bu kıza naptın diye onu azarladı. Çok mahçup duruyodu. Sonra yine bi an da bi tek biz kaldık. Tekrar sarılsana diyodum halbuki hiç sarılmamıştı. İkimizin de yüzü ağlamaklı bi şekilde sarılıyoduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle barışmak isteyeceğine yakında pişman olacağına yorumlanır.

 4. Batu dedi ki:

  Rüyamda otobüsün içindeyim ilk çocukluk aşkımı gördüm mutsuz gibiydi sonra ona ne olduğunu anlatmasını istedim sarılıp ağlamaya başladı gözyaşlarından üstüm ıslandı sonrasında sakinleşti yanağından öptüm yanımdan gitti aradım seni seviyorum dedim cevap vermedi rüyamda diyorum şuanki sevgilimi aldattım nasıl yaparım bunu uyandım sonra

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birini ziyarete gitmeye, özlemin bitmesine yorumlanır.

 5. Pennywise dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle görüşuyordum. Benimle güzel zaman geçiriyordu ama artık anla seni değil başkasını seviyorum niye kabul edemiyorsun diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 6. İsimvermek istemeyen dedi ki:

  Rüyamda bizim evin önündeydik eski sevgilim kapının önündeydi,ben apartmana doğru geçiyordum sonra arkama baktım eski sevgilim beni izliyordu.sonra kapıyı birden açıp beni öptü.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden geri dönmesine yorumlanır.

 7. İlyas karatekir dedi ki:

  Ben eski sevgilimi gördüm bir yatak gibi biyerde uzanıyoduk konuşuyoduk baya bi konuşduk sonra sarıldım galiba ama sarılmamışda olabilirim sonra istemediğim bişey olucakdı sanırm ben uyandım…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip çıkmasına yorumlanır.

 8. Maygörl dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi beni gormeye geldiğini görüyordum ve sohbet ettik falan sonraki buluşma için geldiğinde mutlu bi sekilde sarılıyorduk ama şuan ki sevgilim kapıdan gözetliyomuş da bizi izliyomuş gibi geldi ve o sirada elimi eski sevgilimden çekip mesafeli davranıp kendime geldim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birine ve yeni bir ilişkiye yorumlanır.

 9. Selin dedi ki:

  Rüyamda küserek ayrıldığım sevdiğim adamı gördüm. Beraber yürürken ben onu arkadan beline sonra omuzlarına kadar sardım koluma ve kalabalık bir yerde olduğum için hemen çektim elimi. Ama o an mutlu bir şekilde gülümsüyordum iyi bir his ile uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin pişman olmasına yorumlanır.

 10. Çetin Tekin dedi ki:

  Merhaba, ben geçen gece rüyamda uzun yıllar önce ayrıldığım kız arkadaşımı gördüm. Onların yaşadığı şehire gidiyorum. Babasıyla karşılaşıp konuşuyoruz , karşılaştığımız yerde sanki düğün evi gibi biryer. Neyse ordan ayrıldıktan sonra kız arkadaşımla park gibi birse buluşup sarılıyor ve öpüşüyoruz. Bu sarılma öyle bir sarılma ki, hala hissedebiliyorum. Bu rüyama yorum yaparsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz kişilerden haber almaya yorumlanır.

 11. Yaren dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle sımsıkı sarılıyorduk diğer rüyam da ise sarılıp koklayıp öpüyodum onu ?

 12. Yaren dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle sarılıp ağlıyorduk ve ikinci rüyam da ise sımsıkı sarılıyorduk?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi çok özlediğini haber almaya yorumlanır.

 13. Rüya dedi ki:

  Rüyamda, eski sevgilim dışardan gelmiş ve eve girinci sıkıca uzun süre sarıldık. Sonra ben hataları aklıma gelince sarılmayı bıraktım. Sonra annesi eve gelince, ben balkondan bir alt kattaki rüyamdaki evimin balkonuna atladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile tekrar görüşmeye yorumlanır.

 14. aliburak dedi ki:

  rüyamda eski sevgilime yanıma gel diyordum yok dedi sonra ters ters baktım geldi yanıma oturdu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir aşkın habercisidiir.

 15. İsmi lazım degıl dedi ki:

  Küçükken sevdıgım bır çocuk vardı onu gordum rüyamda aglıyordu sevgılısınden ayrılmış ona sarılıp tesellı ettım benım de basıma geldı aynısı falan dedım.Gercek hayatta yolda karşılaşıyoruz ama muhabbetımız yok

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 16. Burak dedi ki:

  Rüyamda bizim evin üst katında eski sevgilimle sarılarak yatıyoduk. Ve başka 2 rüyamdada beni görmezden gelip gidiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden yolların kesişmesine ve konuşmaya yorumlanır.

 17. Eylül dedi ki:

  Rüyamda üstümde uzun bir elbise fistan gibi çiçekli desenli eski erkek arkadaşımın göğsüne başımı ve elimi koymuşum sarılıyorum ağlıyor muyum ne Bi kenarda oturuyoruz.. . içimi bi huzur kaplıyor kuş gibi oluyorum .. bir de benim gibi karşımda bi kız var onun da üstünde uzun bir elbise .. öyle uyandım .. rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim😊

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayatınıza neşe getirecek biri ile tanışmaya yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda 3 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi görüyordum rüyamda da ayrılmıştık sonra karşılaştık ve sarıldık gülmeye başladık beni çok sevdiğini söyledi hayatımda 3 kadını çok seviyorum annem sen ablam dedi e hani öyle demiyordun istemiyordun beni dedim güldüm sen ona bakma dedi o da güldü ve sımsıkı sarıldık

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgili ile aynı ortamda karşılaşmaya yorumlanır.

 18. selen dedi ki:

  rüyamda eski flörtümle önce sevişiyoduk daha sonra okul bahçesinde ben otururken geliyodu ben banktaki yerimi ona veriyodum konuşuyoduk sonra bi odada sarılıyoduk öpüşüyoduk kokusunu içime çekiyodum ve uyuyoduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 19. çıkolata dedi ki:

  rüyamda eski sevgılımın kardeşi havuz başında çocuğuyla duruyordu o sırada benı gördü şaşırıyor sonra aaa abim geldı dıyor ben arkamı dönüyorum eskı sevgılım yeşil renklı kenarları beyaz renkte olan bir eşofman giymiş şekilde görüyorum.
  daha sonradan kendımı bir okul bahçesinde ilkokul arkadaşlarımında olduğunu görüyorum eskı sevgılımle birbirimize bıraz laf söylüyoruz sonra arkamdan elimi çekerek sarılmak ıstıyor ellerıne bakıyorum yüzük var mı diye olmadığını görünce sarılmasına izin verıyorum çok değişik bir rüyaydı etkısınde kaldım baya yorumlarsanız çok sevınırım teşekkürler .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden görüşmek istemesine ve pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

  2. Selen dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilim yeni sevgilisine sarılıyor onu bırakıp bi yandanda bana sarılıyordu rüyayı yorumlarsanız sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya güven duyacağınız birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 20. Didem dedi ki:

  Rüyamda 5 yıl birlikte olduğum eski sevgilimi gördüm. Bana sarılıyordu kokumu içine çekiyordu. Sarıldıktan sonra Pazartesi’leri görüşelim dedi. Kayboldu. Üzgün üzgün dolaşıyordum sokaklarda sonra 5 arkadaş bi masada oturuyorduk o da masada karşımda oturuyordu ama benimle hiç konuşmuyordu. Sonra ben yine yürüyorum iki elimde çocuklarım vardı. (Ama gerçek hayatta benim çocuğum falan yok.)Döner inşallah çocuklarımızın hatrına diyorum içimden. Bu ne demektir. Çok şaşkınım bu rüyaya anlamı nedir lütfen yazın.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi çok özlediğine yorumlanır.

 21. Reyyan dedi ki:

  Rüyamda eski sözlümle bir misafirlik ortamında olduğumuzu görüyorum o oturuyor ben ona arkadan boynundan sarılıyorum öpüyorum elim göğsündeyken o etkilendiğini belli eder gibi elimi çekiyor ama ters bir şekilde değil bu rüyamın anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi özlediğini söyleyeceğine yorumlanır.

  2. Kardelen Erdoğan dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimi ve bir arkadaş grubumuz vardı onları gördüm market gibi bir yere girmiştik orada arkadaşıma sevgilisi değişik bir bileklik verdi sonra banada verdi ben çok mutlu görünüyorum eski sevgilime baktım o da bana güldük birbirimize sonra ben ona sarıldım birde sabunlar vardı bu rüya ne anlama geliyor bilgilendirirseniz sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgilinin size haber göndermesine yorumlanır.

 22. Buse dedi ki:

  eski sevgilimle aynı sınıftayız ve rüyamda ben sıramda otururken yanıma oturduğunu gördüm ama arkası donuktu ben de yandan ona sarıldım sonra o da bana sarıldı sonra ben önüme döndüm o da kollarını boynuma doladı arkamdan sarıldı “sen benim ömrümdün” dedi sonrasını pek hatırlamıyorum .

 23. Selma dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle buluşmuşuz yanıma gelmiş bana sarılmıştı ve öpmüştü beni dudağımdan sizce nedir anlamı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile görüşmeye yorumlanır.

  2. İsmail dedi ki:

   Ben eski sevgilimi rüyamda mahallede karşılaşmıştık ve ona onu özlediğim söyleyip ağlamaya başladım ve oda ağlamaya başladı gözünden yaşı silip öptüm sarıldım sonra ben gittim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgili ile görüşmeye yorumlanır.

 24. Reyyan dedi ki:

  Yakın zamanda ayrıldığım sözlümle el ele otoparka giriyoruz daha sonra o babamın arabasını almaya doğru beni bırakıp ilerliyor sonra orada bi adam var bişey söylüyor bende bağırıyorum eski sözlüme doğru oda sana bişey mi yaptılar diyo korkarak sonra arabayla geliyor yanımda annem de varmış bi anda görüyorum bagaja Demir çit koyuyoruz bagaj ağzına kadar doluyor kapatıp arabaya biniyoruz yeşil eski bir kapıdan çıkıyoruz arabayı eski sözlüm kullanıyor çıktığımızda da dışarıda yağmur var

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya pişman olup haber göndermesine yorumlanır.

 25. Meftune dedi ki:

  Mrb ruyamda eski sevgilimle gorusmustuk adam bana sevdigini cok belli ediyordu sarilip alnimdan opuyordu kokluyordu bi arkadas qrubumuzda oturuyordu ben gidiyorum tatli cay falan ama adam cok dusunceli hep sonra yolda yuruyoruz ben aglayaraq sarilip ozur diliyorum bendede hata vardi diye oda agliyor bana para veriyor ama ne diye bilmiyorum ama baan sariliyor ama boyle pisman olmus gibi ruh gibi konusmuyor uzgun bi bakislar sarilip koklamalar lutfen yorumlayin lutfen onceden tesekkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size maddi manevi destek olacak birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 26. Misafir dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle barışıyoduk onu çok özlediğimi hissediyordum önce sarılınca kokusunu içime çektim sonra da yanağından öptüm sonra ailem gelince sanki hiç tanımıyormuş gibi yaptım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya araya giren kişilerin barıştırmaya çalışmasına yorumlanır.

 27. Çikolata dedi ki:

  Rüyamda hala sevdiğim özlediğim eski sevgilimi gördüm bana siyah bbeyaz ve kırmızı güllerin olduğu kocaman buket veriyordu. Daha sonra sarılıp barışıyorduk anlamını merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen ve unutamayan birinden haber almak demektir.

   1. Karamel dedi ki:

    Eski sevgilim ile birbirimize sımsıkı sarılıyorduk ve rüyadaki sarılmamızı gerçek gibi hissettim daha sonra rüyamda sarılıyoruz ama sevgilin var dediğimde sevgilisinden ayrıldı

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya size güven veren ve mutlu olacağınız birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

     1. Kardelen dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimi ve bir arkadaş grubumuz vardı onları gördüm market gibi bir yere girmiştik çeşit çeşit sabunlar vardı arkadaşımın sevgilisi ona sabundan yapılmış bir bileklik verdi sonra banada aynısından verdi ben güldüm çok mutlu görünüyordum sonra eski sevgilime sarıldım bu ne anlama gelir

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgilinin sizi özlediğini haber almaya yorumlanır.

 28. Ayşe dedi ki:

  Rüyada ayrıldığım nişanlıma sarılıyordum ve ikimiz de çok ağlıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Mutlu olacağınız bir evlilik yapmaya yorumlanır.

 29. Boncuk dedi ki:

  Eskü sevgilimin bana arkadan sarıldığını, uzandıgımızı ve cevremdeki insanların ona hakaret ederek benden ayırdıklarını gordum, yaptıklarından sonra utanmıyormusun gibi tabirler kullanıldı ama cevremdekılerıde tanımıyordum ruyamda ve

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek önemli bir desteğe yorumlanır.

  2. Gizem dedi ki:

   Eski sevgilimi rüyamda bir yerde oturuyorduk benim arkadaşlarım vardı o da arkadaşıyla gelmişti ve uzun uzun sarıldık sonrada öptük birbirimizi, yorum rica edeyim???

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ortak arkadaşlarınız aracılığı ile haber almaya yorumlanır.

 30. Yaren dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık 6 sene önce yollarımızın ayrıldığı sevgilimi şu şekilde gördüm. Ben yaralanıyordum ve o da ben yaralandığım için kendini yaralamaya gidiyordu. Yağmurlu bir yolda onu durdurup, ağlayarak ona bir kitap uzattım ve o da bana ağlayarak bana bunu yapma dedi. Sonra sarıldığımızı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Eskisinden daha mutlu olmaya ve daha iyi imkanlar elde etmeye yorumlanır.

 31. Yasemin dedi ki:

  Eski sevgilim bana mesaj atıyordu dışarı çık kapıdayım seni bekliyorum diye bende çıkıyordum Sonra bana bakıp sana sarılmam lazım diye sarılırıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda yollarınız kesişebilir.

   1. Gizli dedi ki:

    Rüyada eski sevgilinin yanına gitmistim yanindada bi küçük erkek çocuk vardi ve hemen gidip ona baktim ve bir süre baktıktan sonra eski sevgilimin yanına gittim öptü kokladı sarıldı

    1. admin dedi ki:

     Maddi güce ve hayallerinize erişmeye yorumlanır.

     1. Aybüke dedi ki:

      Rüyamda daha önce sarılamadığım eski sevgilimi gördüm. Kendisiyle tanıştığım dershanenin yanındaki avmde el ele tutuşmuştuk. Sonra mağazaya girdik, ben; -Beni de anla hiç kokunu içime çekerek sarılamadım sana. dedim. Sonra sarıldık ama ben başımı boynuna gömdüm gerçekten koklayarak sarıldım. Sonra dershaneyi gördüm bir erkek çocuk beni çağırdı ben o de o çocuğun peşinden gittim ve eski sevgilim beni belimden çekti sarıldı. Anlamı nedir?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi özleyen birinin ısrarla görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

    2. Hira dedi ki:

     Sevgilim eski sevgilisiyle sarılırken görmüş kendisini ne anlama geliyor acaba? Üstelik biz ciddi düşünüyoruz onunla

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz insanla mutluluğun artmasına yorumlanır.

  2. Jale dedi ki:

   Bu gun eski sevgilimi ruyamda gordum bize gelmişti ve onu uzun zamandr gormediğim için cok ozlemiştim fakat annem gorup kzmştı neden yaptn dedi .Sonra evlenmeye karar verdik bu nası yorumlanr ?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgiliden gelen bir habere şaşırmaya yorumlanır.

  3. Birisi dedi ki:

   Eski sevgilimi bir arabanın içinde görüyorum beni fark ediyo kuzeniyle kavga ediyo gidip görmem lazım diye bende arabadayım anneme beni bırak yolda diyorum ve ona doğru koşmaya başlıyorum ortada buluşup sarılıyoruz ve ağlamaya başlıyoruz o çok fazla ağlıyo ama benim sadece gözlerim doluyor

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzak mesafe bir ilişkiye başlamaya yorumlanır.

 32. Pelin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ile böyle ferah köy ormanı gibi biryerde bi kutlamada karşılaştık elimi sıktı sarıldı işte konuştuk biraz sonra elimden tuttu beni başka bir yere götürmek istedi benle birlikte olmak istiyordu bayağı gittik ilk okul gibi bir yere götürdü beni sonra tekrar aynı ormanlık yere gittiğimiz yerde hep onu yada beni tanıyanlar vardı

  1. admin dedi ki:

   Yanında mutlu olacağınız ve hayalinizde gibi biri ile tanışmaya yorumlanır.

   1. Pelin dedi ki:

    Peki hayatımda biri varsa o zaman yorumu nedir

    1. Yeşim dedi ki:

     Rüyamda okuldaydım eski sevgilimin arkadaşıyla konuşuyorduk ona eski sevgilimle niye ayrıldığımı anlatıyordum sonra gitti ve eski sevgilimi getirdi cam kenarına gidip perdenin altına geçip bahçeyi izliyordum benden özür dileyerek arkamdan sarılmaya çalışıyordu git diyordum ama sonra sarıldık

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır.

   2. ahmet dedi ki:

    eski sevgilim benden ayrıldı daha taze ama onu çok seviyordum bugün rüyamda onu gördüm deniz kenarında çok mutlu ve gülümsüyor ve birbirimize sarılıyoduk alnından öpüyodum , neden beni bıraktın diye soru sordum o da ya sus dedi sarıldı sonra yemeğe gittik babam da yan masadaydi bunun anlamı ne

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeniden görüşmeye ve özlemlerin bitmesine yorumlanır.

 33. Zeynep dedi ki:

  Bu gece rüyamda, yaklaşık bir ay önce ayrıldığım eski sevgilim ile sarıldığımı gördüm. Sarıldığım zaman içimi mutluluk ve huzur kaplamıştı, sabah uyandığımda ise sanki gerçekten sarılmışım gibi bir his vardı içimde. Bunu yorumlarsanız sevinirim, iyi günler dilerim.

  1. admin dedi ki:

   Kendinizi güvende hissedeceğiniz biri hayatınıza girebilir.

 34. Ganimet dedi ki:

  Merhaba, ben eski sözlümü gördüm rüyamda. Önce bir oteldeyim oda kapı numaramı bulamıyorum. Ve ararken otelin kumar bölümüne cıkıyorum birden ordan cıkıyorum otel dende cıkmiş oluyorum. Sonra birden eski sözlümün yanında buluyorum kendimi. Bi koltukta oturuyoruz ve konuşuyoruz. Sonra şuanki sinema filminden bahsederken beraber gidelimmi diyor, o anda bende aynısını aklımdan geciriyordum. Ve sonra kolunu omuzuma atıyor bende ona yaklaşarak sarılıyorum. Ve sonra zayiflamiş kendine baya bi çeki düzen vermiş, bunu ona söylüyorum ve kıyafetlerinin ona yakıştığını söylerken uyanıyorum galiba. Rüyayı öğleden sonra uyuduğumda gördüm. Bu rüyayı neye yora bilirim? Saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 35. Ceren dedi ki:

  Merhabalar rüyamda hala sevdiğim eski sevgilimi eve davet ediyordum tartişma felan oluyordu çelik dış kapıya doğru geri geri gidiyordum yanima yaklaşti sonra geri gitti ardindan hemen dönüp yanima koşuo sımsıkı sarıldı hıçkıra hıçkıra ağladı bende öyle o kadar gerçekci bi rüyaydı ki hissettim ona sarılırken bunu yorumlarsanız çok mutlu olurum

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında kırgınlıkların bitmesine ve sizi mutlu edecek birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 36. Ahu dedi ki:

  Merhaba admın rüyamda eski bir flörtüm vardı onunla karşılaşıyoruz ismi Aliydi ama ona benziyordu ama o değilmış gibi böyle çikolata verdı bana bitirdim yine verdi sarılıyodu sımsıkı koklayarak öpüyordu hatta annemle bile tanıştılar.sonra ben onunla buluşmaya gidiyorum wpden yazıyo a evet gördüm seni falan ama çok soğuk konuşuyor bende kendimi kötü hiss ediyorum ama böyle sarılınca gözleri nasıl parlıyordu

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza giren biri sizi daha güvende hissettirebilir.

 37. Meryem dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim benimle konushtu amma ne konushdugunu hatirlamiyorum sonra da bana sarildi hic brakmayacakmish gibi yorumlarsaniz sevinirim.

 38. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda eskiden sevdiğim kişiyi görüyorum. Bizim eski mahallemizdeki evdeyiz. Oturuyoruz ablamlar var. O da yan taraftan geliyor, gelirken de şu an evli olduğu kişiden ‘boşandık’ diyor ve yan odaya geçiyor.

 39. Tuba dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim üzüldüğüm için bana sarılmaya çalışıyordu ancak ben ise onu itiyordum.O sarılmakta ısrar etti ancak ben direttim.Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi mutlu edecek biri hayatınıza girer.

 40. Selim dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm bana sarıldı elimi tuttu sonra döndü ve hoşçakal ben gidiyorum dedi anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan biri ile ilişkiye başlanabilir.

 41. Burcu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin iş yerine gidiyordum sarılıp konuşuyorduk.Mutluyduk eskiden olduğu gibi sonra annesi geldi annesiyle konuştuk ben annesini öptüm.anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir talip haberi gelebilir.

 42. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin başka bı kız ile buluşacağını bi arkadaşım gelip bana söylüyor. Sonra bende oraya gidiyorum eski sevgilim beni görüyor ama kafasını geri çeviriyor. Ben gitmek için arka yoldan dolanacakken babamı görüyorum ve tekrardan önun önünden geçiyorum. Bu sırada yakın arkadaşıma konuştuğum çocukla buluşsam mı diye soruyorum. Eski sevgilim bunu duyuyor ve boğaZımı sıkıyo. Sen benimsin diye bağırmaya başlıyo. Cevap vereceken ağzımı eli ile kapatıyo konuşturmuyor.

 43. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda ilk önce sörf tahtası gördüm ve kendime onu satın aldım. Sonra ise sörf oğrendiğimi görüyorum ve sonra ise kendimi mas mavi bir suyun içinde görüyorum. Eski sevgilimle orada birlikteydik. Sonra ise hayal gördüm. Su altında bana sarmaşık bir halde beni öpüyordu. Hatta bazı tanıdığımız arkadaşlarımız da etraftaydı. Bu neyin semboli olabilir?

 44. Melisa dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm okuldaydık aynı sınıftaydık. Gerçekte de aynı okuldayız. Rüyamda aynı sınıftaydık ben hocayla sözlü bi kavgaya giriştim ardından eski sevgilim lafa atladı bu sefer hocayla tartışmaya başladı. Daha sonra hoca neden böyle yaptığını biliyorum dedi sonra sınıftan çık dedi eski sevgilim tam gidecekken masın önünce durdu bana baktı ve gözünden bir damla yaş aktı bende hocaya dedim neden çıkıyo sınıftan benim çıkmam lazım dedim ikinizde çıkın dedi eski sevgilim benden önce çıktı somra koridorda beni bekledi o arada ben hocayla konuşuyordum sonra çık sınıftan diye bağırdı hoca ben kapıdan çıkar çıkmakta ağlamaya başladım eski sevgilim ağlama melisam dedi sarıldık ağlamaya devam ediyorum seni çok özledim dedim oda bende seni çok özledim dedi ikimizde ağlıyoduk kokumu içine çekti daha sonra ne istiyosan nasıl istiyosan öyle olsun melisam dedi sonra gözyaşlarımı sildi sonra okuldan çıkıp dışarıya gittik aynı ayrılmadan önceki günler gibi saçma sapan şekilde eğlenmeye başladık çok mutluyduk rüyam böyleydi

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birinden haber gelebilir ve aklınızı karıştırabilir.

   1. Melisa dedi ki:

    Eski sevgilimle ilgili bişeyi ifade etmez mi ?

 45. Adnan dedi ki:

  Eski sevgilimi hem görüp hem de çok mutlu olacağız ben geldim dercesine özlem ve hasretle sarilmasi

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir aşka başlamak demektir.

 46. Elif dedi ki:

  Beni çok üzüp kıran eski sevgilimi 2 hafta boyunca ard Arda gördüm rüyam şöyleydi okulda koridordaydım sınıfa derse girdim öğretmenler masasının yanına geçtim o da geldi sonra ona elimi uzattım ve belki elimi tutmaz diye geri çekiyordum ki elimi sımsıkı tuttu sonra koridora çıkıp sımsıkı sarıldı beni başkasına tercih etiği bir kız vardı sarılırken bize bakıyordu ama o bunun hiç umrunda olmadı.

  1. admin dedi ki:

   Bu kırgınlıkları unutmak ve aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

 47. Seda dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilime normal de hiç sarilmadigim kadar sarılıp öptügümü baristigimizi gördüm ve bazen görüyorum onu acaba yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek kişi ile mutlu bir ilişkiye başlamaya, kırgınlığın bitmesine yorumlanır.

 48. Merve dedi ki:

  Merhabalar. Uzun soluklu bir o kadar da karışık bir rüya gördüm ve fazlaca etkiliydi. Hemen başlıyorum. Halamın evinde bütün akrabalarım toplamış erkekli kızlı herkes oradaydı. Eski sevgilim, bizi tanıştıran arkadaşımız ve bir abi de amcalarımın yanında oturuyorlardı. Bir anda anneme sinirleniyorum ona anlattığım şeyleri ciddiye almıyor diye. Şalımı hırkamı bir kaç malzememi çantama dolduruyorum. Benden önce eski sevgilim evden çıkıyor, ardından da ben çıkıyorum. Çantamı elimden alıyor beraber bisikletlere binip oradan uzaklaşıyoruz. Bir müddet ilerledikten sonra trafik olan yere varıyoruz. Burada dururken bana 2-3 serseri kılıklı çocuklar dadanıyor. Eski sevgilim bisikleti onların üzerine sürüp oradan uzaklaşıyor. Bende arkasından gidiyorum. Derken bir sokakta buluyorum kendimi evlerin arası aşırı geniş ferah bir sokak. Burada ben bir kaza geçiriyorum her yerim kan oluyor. Hastaneye kaldırılıyorum tedavi ediliyorum. Neyse yine halamın evinde buluyorum kendimi bir sefer beni ziyarete akrabalar geliyor. Yine anneme sinirleniyorum ve kapıdan dışarı çıkıyorum. Karşımda eski sevgilim. Beni görünce “sana sarılabilir miyim?” diyor ve bana sarılıyor bende ona sıkıca sarılıyorum. Yanağımdan öpüyor falan. Bu anı iliklerime kadar hissettim. Sonra arka mahalleye gittik bir yere oturup konuşmaya başladık ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Umarım hayırlara vesile olur. Benimde rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan birinin aile tarafından da tanınması, aynı zamanda endişelerden arınmaya yorumlanır.

 49. Nigar dedi ki:

  Bende rüyamda eski sevgilimi gördüm. Gördüğüm zaman aşırı derece sevinmiştim gidip sarıldım dışarıdaydık. Ben yolun karşı tarafına geçtim ve orada beni bekle gibisinden işaretler yapıyordum. İçimden de tekrar gidip sarılma isteği vardı ama ona sarılırken çok mutlu olmuştum. Şu an o asker ve 3 sene falan oldu ilişkimiz bitmişti.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir aşk ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 50. ülker dedi ki:

  Rüyamda yolda yürürken karşı taraftan eski sevgilimi gelirken gördüm. Tam yan yana geldiğimiz anda ben ona öpücük attım. O da bana gülümsedi, birkaç adım uzaklaştık birbirimizden. Sonra bir anda birbirimize sarılıyor vaziyette gördüm. Bunu yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgiliniz ile aranıza mesafeler girmesi, artık birbirinizle hiç karşılaşmamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status