Rüyada Eski Sevgiliyi Mutsuz Görmek

Rüyada eski sevgilinin mutsuz olduğunu görmek, bir zamanlar kalbinizi kıran birinin gelip sizden özür dilemesine ve çok pişman olmasına yorumlanır. Bu kişi size karşı haksızlık yaptığını anlayacak ve bunu telafi etmek isteyecek. Bu kişi eski sevgiliniz olabilir. Ya da kalbinizin kırık olduğu başka biri de olabilir. Fakat o kişinin gelip hatalarını telafi etmesi sizi şaşırtabilir, bir yandan da o kişiyi geri kazandığınız için çok mutlu olacaksınız. Rüyada eski sevgilinin çok mutsuz olması, şu günlerde sürekli sizi düşünmesine ve sizi tamamen kaybetmesine yorumlanır. Örneğin hayatınıza biri girebilir ve sizin ilişkiye başlamanız artık onunla ilişki şansının tamamen kaybolmasına neden olur. Siz yeni ilişkinizde her ne kadar mutlu olsanız da eski sevgiliniz bunu duyarak olabildiğinde mutsuz hissedebilir. Sizi tamamen kaybettiğini artık anlar.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla mutsuz görmek, hayatınıza giren biri ile mutsuz olmak ve kısa süreli bir ilişki yaşamak anlamına gelir. Yeni bir aşk konusunda çekimser olabilirsiniz ya da hayatınıza giren insana alışmakta zorlanabilirsiniz. Yeni bir ilişki sizi mutsuz eder. Rüyada eski sevgiliyi perişan görmek, sizin mutluluğunuzun artmasına ancak eski sevgilinizin de tam tersi mutsuz olmasına, ondan haberler almaya yorumlanır. Hayatınıza giren insan sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Mutsuz Görmek

Onun hayatına giren kişiyi tanımak ve bu ilişkinin sizi çok şaşırtmasına yorumlanır. Eski sevgilinizin hayatına giren kişi ile ilgili büyük bir şok yaşayabilirsiniz. Aşk hayatında ikiniz de yanlış kişileri seçebilirsiniz. Bu sebeple ayrı olarak mutsuzluk duyabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Karısıyla Mutsuz Görmek

Yeni bir ilişkiye başlamak ve evlilik yolunda ilerlemek anlamına gelir. Hatta evlilik kararı aldıktan sonra herkes buna çok şaşırabilir. Ancak hayatınıza giren kişi sizi pek çok konuda tamamlayacaktır, eski ilişkilerdeki mutsuz olduğunuz konularda bu kişi sizi mutlu eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kocasıyla Mutsuz Görmek

Hayatınıza girecek kişi ile kısa süre içerisinde nikah masasına oturarak yalnızlıktan kurtulmaya ve hayat ortağını bulmaya yorumlanır. Kısmetleriniz açılır ve evlenmek isteyeceğiniz bu bayanda mutluluğu bulabilirsiniz. Çevreniz de bu kişiyle evlenmenizi destekler.

Rüyada Eski Sevgiliyi Mutsuz Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir zamanlar aşk hayatında mutsuz iken şimdi mutlu olan tarafın siz olacağınıza yorumlanır. Talih döner ve şans sizden yana olur. Kısmetleriniz artar, hayatınıza giren kişi sizi el üstünde tutarak üzülmemeniz için elinden geleni yapar. Sizi çok mutlu edecek biriyle evlilik yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

262 Yorum

 1. Emine
 2. Zeynep
 3. Cansu
 4. elif
 5. Azo
 6. Hilal
 7. Melek
 8. Mustafa
 9. Ali
 10. Svnr
 11. Sema
 12. Eylül
 13. İsimsiz

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status