Rüyada Eski Sevgiliyi Tokatlamak

Rüyada eski sevgiliyi tokatladığını görmek, özle hayatınızda her şeyin farkına varmak ve kendinize farklı bir yol çizmek anlamına gelir. Aşk hayatında daha özgür hissetmek adına bir süre hayatınıza kimseyi sokmak istemeyerek, aşka kapılarınızı kapatabilirsiniz. Aşk hayatında yaşanan bir takım üzücü olaylar da sizi yıpratabilir. Biraz tek başına kalmak ve özgür bir şekilde hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliye tokat atmak, aynı zamanda eski sevgilinizin çok pişman olmasına ve yaptığı hataların farkına varmasına, sizi yeniden kazanmak istemesine yorumlanır. Her ne kadar size geri dönmek istese de sizi geri kazanması zor olabilir. Onun bazı hatalarını affetmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin tokatlaması, sizi bir şekilde huzursuz etmesine ve sizinle uğraşmasına yorumlanır. Aşk hayatında tam olarak ne yapmak istediğinize karar vermek zor olabilir. Önceliklerinizi belirlemeniz ve onu hala sevip sevmediğiniz konusunda netleşmeniz gerekebilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Tokat Yemek

Sevdiğiniz şeyler yapmak ve özgür olmaya, üzerinizdeki baskından kurtulmaya yorumlanır. Sizi kısıtlamaya çalışan kişiler bu emellerine erişemezler. Eğer şu an ilişkiniz varsa ve eski sevgilinizde yaşadığınız benzer sorunları yaşıyorsanız, ayrılık noktasına gelebilirsiniz. Bazı hataları tekrarlamamakta dikkatli olmanız gerekir. Rüyada eski sevgilinin tokat atması, onu affetmemek, size yalvarmasına ancak onu affetmeyeceğinize ve kendinize daha iyi bir yol çizeceğinize yorumlanır. Onun hayatınızda olmaması sizin için daha hayırlı olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Tokatlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi seven ve gerçekten değer veren biri ile mutlu olmaya, eski sevgilinizle yolların tamamen ayrılmasına, onun hayatınızda olmamasına şükretmeye yorumlanır. Onun size ne kadar çok haksızlık yaptığını göreceksiniz. Ayrıca artık daha temkinli olabilir ve sizi kısıtlayan biri yerine değer veren birini hayatınıza alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

18 Yorum

 1. Nilüfer
  • admin
 2. Esma
  • admin
 3. Ekin
  • admin
 4. Fatma
  • admin
 5. Muhammed
  • admin
 6. Oktay
  • admin
 7. Ruveyda
  • admin
 8. Narin
  • admin
 9. Tülay
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status