Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Görmek

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisi ile görmek, size karşı yapılan haksızlıkları unutmak ya da affetmek ve kendi hayatınız için güzel şeyler yapmak anlamına gelir. Yeniliklere açık olabilir, hayatınızda daha mutlu olmak için daha çok istek duyabilirsiniz. Şu günlerde artan enerjiniz ve isteğiniz ile birlikte bazı fırsat kapılarını da zorlamanız olasıdır. Geleceğe yönelik yapacağınız yenilikler sizi mutlu eder. Özellikle de hayatınıza başka birinin girmesini bir süre istemeyerek önceliğiniz kendi istek ve arzularınız olabilir. Tek başınıza hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini görmek, bekar olan bir için evlenip mutlu bir yuva kurmaya yorumlanır. Sizi seven ve sadık biri ile evlenerek bu kişiyle mutlu mesut bir evlilik hayatınız olabilir. Özellikle evlenmek isteyen kişiler için hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Sizinle evlenme niyeti olan biri de duygularını açabilir, niyetini belli edebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Mutlu Görmek

Yeni bir ilişkiye başlayarak çok mutlu olmak ve eski sevgilinizin de mutsuz olmasına yorumlanır. Siz aşk hayatınızda aradığınız mutluluğu tez zamanda yakalayabilirsiniz. Hayatınıza giren insan size çok şey katabilir. Ancak eski sevgiliniz sizden ayrıldığına pişman olacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Mutsuz Görmek

Eski sevgilinizin sizinle irtibat kurması ya da ondan gelecek bir habere yorumlanır. Onu hayatınızdan çıkarsanız da o sizi hala unutamıyor olabilir. Yeni sevgilisi ile aranızda husumet çıkabilir. Onunla görüşmeniz sorunlara yol açabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Fotoğrafını Görmek

Uzun süredir görmediğiniz ancak geçmişte de sizden hoşlanan ve aranızda iyi bir uyum olan birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Bekar olan kişiler daha önce tanıdıkları biri ile ilişkiye başlayabilirler, öncelikle telefonla sizinle iletişim kurabilir. Bu kişinin hayatınıza girmesi ile yarım kalan bir aşk da devam edebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Konuşmak

İlerleyen günlerde bir randevuya çıkmak ve yeni bir aşkın temellerini atmak, yeni hayaller kurmanızı sağlayan biri ile hayatınızı birleştirmek anlamına gelir. Eski sevgilinizden daha önce evlenebilirsiniz. Evlilik planı olmayanlar da sürpriz bir aşka yelken açabilirler.

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisi Olduğunu Duymak

Sizi üzen bir takım dedikodular duymak ve bunlarla baş etmek anlamına gelir. Hakkınızda söylenen bazı şeyler kalbinizi kırabilir. Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi olduğunu öğrenmek, arkadaş ortamından bazı insanlarla tartışmak anlamına gelir. Sizinle inatlaşan ya da kırıcı sözler diyen biri olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Arkadaş Olmak

Eski sevgiliniz ile ortak arkadaşlarınızın tamamen hayatınızdan çıkmasına, aynı zamanda çok kıskanç biri ile ilişki yaşamaya yorumlanır. Yeni sevgiliniz sizi çok kıskanabilir, arkadaş ortamından bile sizi kıskanıyor olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Tanışmak

Eğer hayatınızda kimse yoksa arkadaşlar aracılığı ile biriyle tanışmak anlamına gelir. Arkadaşlarınız sizi çok yakıştırdıkları biri ile tanıştırmak için aracı olabilirler. Bu kişi ile ilerleyen günlerde görüşebilirsiniz. İlişkiniz varsa da yeni sevgiliniz ile evlilik yolunda ilerlemeye yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özle hayatınızda yalnızlık son bulur ve iyi kalpli bir o kadar da dost canlısı biri hayatınıza girebilir. Artık eski sevgilinize dair merak ve hisler son bulut. Sadece kendi ilişkinize ve hayatınıza odaklanabilir, evlilik için kendinizi hazır hissetmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Senem dedi ki:

  Bi sene önce ayrıldığım eski sevgilimi çok özlüyorum ve yeni sevgilisi ile onu birlikte film izliyoken rüyamda gördüm film bittikten sonra sarıldılar ve yanımdan geçtiler lütfen yorumlayın kısa sürede 🙏🏻🙏🏻

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir aşka yelken açmaya yorumlanır.

   1. tuğçe dedi ki:

    rüyamda eski sevgilimi başka bir kızla gördüm kız ona sarılıyordu arkadaşıma bu kızın kim olduğunu sorunca yeni sevgilisi olduğunu söyledi kalbimin acıdığını hissettim ve ağlamaya başladım. yataktan fırlayarak uyandım ve ağladım. tekrar uyuyunca bu sefer eski sevgilimin bana dönmeye çalıştığını gördüm

    1. admin dedi ki:

     Sizinle görüşmek isteyen ve hoşlanan biri haber gönderebiilr, ikilemde kalabilirsiniz.

     1. İsimsizz dedi ki:

      Rüyamda hala sevdiğim eski sevgilimin yeni sevgilisiyle arkadaşlarım artıstilar ve ben onlara susun karaktersizlerle muhatap olmayın dedim eski sevgilim bana bakıp sadecr durdu ne anlama geliyor..

     2. admin dedi ki:

      Yeniden bir araya gelinebilir.

     3. Tarık dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimi gördüm yeni sevgilisiyle ele ele tutuşup yürüyorlardı fakat eski sevgilim geriden yürüyordu mutsuz gibiydi aynı zamanda telefonda konusuyoruz sevgilisinden mesaj geliyor bende cevap yazsana diyordum sizce bu rüyanın anlamı nedir?

     4. admin dedi ki:

      Sizden hoşlanan biri duygularını açabilir.

     5. GoldenFace dedi ki:

      YaklasIk 1 senedir ayriyim Ben ruyamda eski sevgilimin baska bir kizla ciktigini ogrendim. Ve baskalari bana bu kizi ruyamda gosterdi. Ben olamaz hayir o baskasini sevemez diye bagiriyordum yanimdaki insanlara. Hayir olamaz diye sonra uyandim.

     6. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgiliden haber gelmesine yorumlanır.

     7. Cemre dedi ki:

      Merhaba rüyamda eski sevgilimi bir kızla sarılırken gördüm ve bravo deyip arkamı dönüp gittiğimde arkamdan geldi ve bir odaya girip tartıştık.Ona bütün hisselerimi döktüm ve o beni sadece dinledi.Bunun anlamı ne olabilir?

     8. admin dedi ki:

      Bu rüya sizden hoşlanan birine yorumlanır.

     9. Azra dedi ki:

      3 sene önce ayrıldığım eski sevgilimi aslında hala seviyorum ve şuan ben muğla o İstanbul da neyse rüyamda televizyondaki bir haberde onun annesini ve teyzesinin görüyorum annesi ile babası ayrılmış sonra onların İstanbul’daki evlerine gidiyorum sanki beni tanıyormuş gibi evleri ne alıyorlar bende içeri gidip oturuyorum sonra eski sevgilin arabasıyla geliyor arabada da onun sevgilisi var baya benden güzel ve eski sevgilimi benden kıskanıyor baya ama ben sadece arkadaşıyım diyorum tabi daha da gıcık olmadın diye çünkü eski sevgilimin kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz sonra ben otururken ayağıma tekme filan savunuyordu kız ben de hiç bir tepki vermiyordum tabi sanki gelecek zaman gibi onun boyu uzamış sakalı çıkmış benimle ilgili annesiyle Azra ile barışmalıyım diyor tabi biz onla kavga etmiştik o yüzdendir diye düşünüyorum. Bu kadar yorumlardan sevinirim admin

     10. admin dedi ki:

      Bu rüya aşk hayatında mutlu olmak ve değer görmeye yorumlanır.

     11. Melanie dedi ki:

      Eski sevgilimin yeni sevgilisi ile çok mutlu olduğunu gördüm, sanki yeni sevgilisi hayatını değiştirmiş gibi

     12. admin dedi ki:

      Bu rüya hayatınıza girecek birinin çok mutlu etmesine yorumlanır.

     13. Sevval dedi ki:

      Yaklaşık bir yıl önce ayrıldığım eski sevgilimi çok özlüyorum ve onu rüyamda yeni sevgilisiyle beraber mutlu gördüm.Beni istemediğini çok mutlu olduğunu söyledi.Yeni sevgilisi benimle adaş.

    2. Rewşamın dedi ki:

     Selam aleyküm. Dün akşam rüyamda eski sevgilimi sevdiğimi görüyordum.. Nomaramı yanına kaydediyordu sende kaydet diyordu içeriğini tam hatırlamıyorum sonra telefondan onun profiline bakıyordum ha bire yeni sevgilisiyle fotuğtraf değiştirip duruyordu mutlu bir şekilde görünüyordu yani fotuğraflarda hep gülüyordu ne anlama geliyor…

     1. admin dedi ki:

      Yeni tanışacağınız başka birinden etkilenebilirsinzi.

     2. Şükran dedi ki:

      Rüyamda eski sewgilim instgraminda bi durum paylaşıyor prensesimle die yaptğı knsmayi atior başkada bsy hatrlamiorm

     3. admin dedi ki:

      Sizden hoşlanan birinden mesaj alınabilir.

     4. İsimsiz dedi ki:

      Eskı sevgılımi yeni sevgilisiyle dolasırken gorup agladım ne anlama gelir acaba

     5. admin dedi ki:

      Yeni bir aşka yelken açılabilir.

     6. Sevda dedi ki:

      Ruyada eski sevgilim ile sevgilisinin tuttugu eve gidiyordum eski sevgilimin kız aRkdŞı ile içeri girmek için izin alıyordum ve eve giriyordum. Orda cocuk lar vardı onları mı onuda bilmiyorum ama Bi müddet sonra eski sevgilimde evine geliyordu ve üstünde asker kıyafeti vardı sonra oradan Bi kız bana saçlarımı toplam için mavi Bi toka veriyordu üstümdede mavi Bi tişört vardı. Oeski sevgilim eve gelir gelmez ben cıkıyordum bende yeni sevgiliside ağlıyorduk yeni sevgilisi kapıdan çıkarken elime 3 tane şeker veriyordu. Ama eski sevgilim ona sarılıyordu. V56

     7. admin dedi ki:

      Gelecek günlerde sizi seven birinden haber almaya ve mutlu olmaya yorumlanır.

     8. Anonim dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimle bi sınftayız ama sınıf kalabalık çocuğun yüzü asık ve hep göz göze geliyoruz ardından sevgilisi geldi öptü ve gitti sonradan sevgilisi yanıma gelip oturdu ama biz eski sevgilimle bakışmaya devam ettik

     9. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir ilişkinin habercisidir.

     10. Sude dedi ki:

      Merhaba,bende eski erkek arkadasimi,bir kizla masada mutlu sekilde otururken goruyorum,dugun salonu gibi biyer,sonra onun aileside var sanki,baya kalabalik,benim ailemde orda gibiydi,sonra cok uzuldum bağırdım yanlarina gidip,hemde beni getirdiğin yere getirmissin dedim,sonra beni aramis ama gizli numaralardan ama ben degilim diyor bana sahte hesaplar aciyor internetten ,ikidir onun ailesi giriyor ruyama,ve ben herseferinde uzuluyorum o mutlu diye,bana karşı gülüyor ruyamda dalga geçer gibi,6 ay oldu ayrilali

     11. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi seven değer veren birinden haber almak ve iyilik görmeye yorumlanır.

    3. Nur dedi ki:

     Rüyamda eski sevgilimin eski sevgilisini gördüm.Ben tatile gidiyodum orada eski sevgilimin eski sevgilisinide goruyodum sonra kizin telefonunda whatsappa bakip eski sevgilimin numarasini goruyodum kendi kendime bunlar hala konusuyo barismislar diyodum kiz bana onunla ilgili konusmaya calisiyodu.

     1. admin dedi ki:

      Yeni bir ilişkinin ve mutluluğun habercisidir.

    4. isimsiz dedi ki:

     Eski sevgilimi telefonla oynuyodu. Sonra bana bi kac sey atiyodu ss gibi de degil foto da degil degisikti. Baskasiyla ciktigini anliyordum o attigindan.

     1. admin dedi ki:

      Size gelecek olan bir telefona sevinmeye yorumlanır.

    5. Eyzu dedi ki:

     Merhaba ruyamda eski sevgilim yeni sevgilisi oldugunu instagramda yaptigi paylasimlardan gordum. Kızın adını biyografisine yazmisti sanirim. Duvarinda da onunla ilgili biseyler paylasmisti. Nişan degildi sanırım ya yeni sevgili yapmıştı. Görünce sinirlendim ve zoruma gitti diyebilirim.bende arkadasıma soyluyorum bu durumu sonrasını hatırlamıyorum

    6. Songül dedi ki:

     Rüyada deniz üstünde yürüyordum kocaman bir ev vardı eski sevgilimin kız kardeşi hoşgeldin abla dedi elimden tuttu iceriye girmeden eski sevgilimi gördüm arkadaşlarıyla bana bakıp gülümsüyorlardı içeriye girdim annesi hoşgeldin güzel kızım diye bana sarıldı bu ne demek acaba?

     1. admin dedi ki:

      Bir yere yapılacak olan seyahatten memnun kalmaya yorumlanır.

     2. Buse dedi ki:

      Deniz üzerinde yürümek manevi çok güzel hayırlı şeylere yorulur böyle rüyaların kimselere söylenmemesi daha iyi olur😊

    7. Pelin dedi ki:

     Rüyamda hem evlendigimi hemde kinami gördüm 2 inci rüyamda da eski sevgilimi ve sevgilisini gördüm ne anlama geliyor

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı talip haberi gelmesine yorumlanır.

     2. nezrin dedi ki:

      ruyamda eski sevgilimin yeni sevgilisimden ayrildigni gordum ve ben cok seviniyodum ondan onceki guncok eski sevgilimi gormustum lutfen cevapliyib bunlar ne anlam veriyor

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz kişi ile sorunları çözmeye yorumlanır.

   2. İsimiz dedi ki:

    Merhaba, Sevdiğim kişiden yeni ayrıldım fakat rüyamda eski sevgilimi gördüm kız arkadaşı vardı bende diğeri de onun sevgilisiymişiz diğer kıza yalvarıyordu beni affet ayrılma diye bende onu çekip o damı sevgilin bana açıklama yapmıcak mısın diyorum önemsemiyor bende ciddiye almayıp sırtımı dönüyorum olduğum şehir başka bi yermiş araca filan binip ordan gitmeye çalışıyorum . Normalde sevdiğim kişi yeni ayrılmış olduğum kişi ve rüyamda gördüğüm eski sevgilim bir daha asla bir arada olmayı istemediğim biri ve ayrılalı nerdeyse 6 sene olacak . Ayrıldığım kişiyi düşünürken böyle onu neden gördüm anlamadım. Lütfen yorumlar mısınz🙏

    1. admin dedi ki:

     Yeniden bir araya gelebilir, aradaki sorunları çözebilirsiniz.

     1. İlayda dedi ki:

      Merhaba ben rüyamda eski sevgilimin odasındaydım onun bilgisayarindan İnstagram profilini gördüm biyografisinde bir kizin ismi ve alttada fotoğraflar . Gayet mutluydu fotoğraflarda sonra bende ondan nefret edip uyandım . Ne anlama gelir ?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

     3. Esra dedi ki:

      Merhabalar rüyamda hiç tanımadığım bir kızla konuşuyorum sonra ona birsey veriyorum hatırlamıyorum .sonrasında bana diyor ki eski sevgılımı kasdederek heyecanla sevgılısıde yokmuş onunla görüşmeye gidiyorum diyor.garıp hissediyorum kendımı ama onun eski sevgılısı oldıgımu söylemiyorum ne anlama gelıyor yorumlarsanız cok sevinirim teşekkürler

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni ilişkinizde mutlu olmak, müjdeli habere yorumlanır.

     5. Asli dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimin birlikte olduğu fotoraflari kuzenim kendi telelfonundan gosteriyor ve ben umuramiyorum ama kalbimde sizi halen var sonra kisa sure içerisinde uyanıyorum

     6. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgili ile yakında karşılaşmaya yorumlanır.

    2. Beyza dedi ki:

     Rüyamda eski sevgilim ile yeni sevgilisinin videosunu gördüm gayet mutluydu, daha sonra gözleri ağlamaktan kızarmış bir fotoğrafını gördüm ne anlama gelir?

     1. admin dedi ki:

      Yeni bir ilişkinin habercisidir.

     2. Süm dedi ki:

      Merhaba 2 kere rüyamda eski sevgilimi gördüm ayrılalı 1 ay oldu ilk rüyamda nişanlandığını ve nişanlısıyla çok yakın olduğumu hatta kıyafetini bile ben hazırlamıştım sonra ben taksiye bindim eski sevgilimde bindi konuştuk bana hep seni iyi hatırlıycam annem gibi sevdşm seni falan dedi bende ağlayarak benden nasıl vazgeçtin dedim ikincisinde ise instagramda başka bir kızla sevgili olduğunu gördüm baya mutlu görünüyodu göl kenarı gibi bir yerdeydi

     3. admin dedi ki:

      Mutlu olacağınız bir ilişkiye başlamaya ve kararsızlıktan kurtulmaya yorumlanır.

    3. ebru dedi ki:

     Rüyamda eski sevgilimi gördüm beni aldattığı kişiyye ve bayan onu çok sevdiğini söyledi .

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi seven birine yorumlanır.

   3. Gül kk dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilim sevgilisiyle geliyordu evliyim ben normal hayatımda rüyamda da evliyim be esimle eski sevgilim cok iyi arkadas oldular esim eski sevgilim oldugunu bilmiyordu eski sevgilimin sevgilisiyle konuşuyordum aslında gercek hayatta o da evli sonra eski sevgilim bir ara benle konusuyor rüyada planın ne ne yapmak istiyorsun diyor ve gidiyor sonra gidiyor vs baya uzundu rüya

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bazı sorunların geride kalması ve sevdiğiniz insanla mutlu olmaya yorumlanır.

   4. Buse dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisini gordum komşumuzmuş işte ev topluyor ve beni bilmiyor hani çağrıyor yardım eder misin diye falan gidiyorum ben de yatak falan düzlüyorum ama 2 tane ayrı yatak sonra eski sevgilim geliyor falan sonra sarılıyor falan anlamdım yani

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir ilişkiye ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

   5. İrem dedi ki:

    Merhabalar beni eski sevgilim kankamla aldatmıştı rüyamda eski sevgilimle kankamdan gizli buluştuğumuzu gördüm sonra bi anda kendimi evde buldum ikisi de bizde kalıyordu sonra kankamla tartıştık beni özlediğini ondan geldiğini söyledi eski sevgilimle de konuşmamız geçti ben uyurken yanıma gelip sarıldı sonra uyandım bunun anlamı nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgilinin size geri dönmek isteyeceğine, pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

     1. Özlem dedi ki:

      Rüyamda ablam eski sevgilimin yeni sevgilisini sevmediğini onunla birlikte olduğu için onunla sevgili olduğunu söylüyordu. (ablam eski sevgilimle benim sevgili olmuş olduğumuzu bilmiyor. Ve eniştemin kuzeni oluyor aslında. ) Rüyanın anlamı nedir

   6. Isim yok dedi ki:

    Ben 2 tane rüya gördüm. 1.eski sevgilim bana elbiseyle bir fotoğraf video çekip atmıştı nasıl diye sonra videonun sonunda eski kız arkadaşımın başka bir kızın vajinasını yaladığını gördüm. 2.eski kız arkadaşm yani eski sevgilim yeni sevgilisi ben üçümüz evdeydik eski sevgilim benimle ilgileniyordu benim penisimi yalıyordu benimle öpüşüyordu falan yeni sevgilisi sadece bakıyordu onunla hiç ilgilenmedi yan tarafımızda oturup bizi izliyordu ne biçim kötü bir rüya bunlar ya tabirleri nedir acaba?

    1. admin dedi ki:

     İlk rüya gelirin daha çok olacağına yorumlanır. İkinci rüya ise eski sevgilinin pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

   7. Yıldız dedi ki:

    1 senedir ayrıyim ama hala onu seviyorum , ama o kıź arkadasımla sevgili olmuş ve onun evinde kaldığını öğrendim benle birdaha barışmayacağıñı örendim uyandığimda şok oldum piskolojim bozuldu ne anlama gelir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sevdiğniz kişiden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

   8. Esra dedi ki:

    Merhaba rüyamda eski sevgilimi telefonumdan yeğenim yanlışlıkla arıyor ardından o bana mesaj atıyor ve bunun üstüne onunla görüşmeye gidiyorum.(ayrılalı 2 yılı geçti) yeni sevgilisiyle kaldıkları eve gidiyorum kız yemek yapıyor( bir de kızın bir erkek çocuğu var -ikisinin değil-) ,o spor, bense onu beklerken Ve onların mutluluğunu izlerken üzülüyor ve uykuya dalıyorum üstümü örtmeye geliyo, ben fark edince hayır gideceğim deyip doğrulmaya çalışıyorum geç bir saat olduğundan beni eve bırakmak istiyor bir anda araçta benim ailemden insanlar da oluyor bizi eve bırakıyor ama saat geç diye bu kez o bizde kalıyor. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim..

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgilinin sizi tanımak istemesine, yeniden görüşmeye yorumlanır.

   9. Mete dedi ki:

    ben eski sevgilimi rüyamda gördüm yanimda ablamin yatağında tanıdığım başka birisiyle fingirdesiyolardi sevgiliydiler akşamdı karanlıktı bisey göremedim ama aşkım dedigini duydum ve elimde bi kolyesi vardı üzüntüden kırdım sonra kalkıp yanlarına gittiğimde onlar yoktu ablam vardı ve iki çocuk nerde olduğunu sordum ablama aşağı gitti gelecek dedi ve ne alaka bilmiyorum ama bi kücük gölge gördüm ablama sordum onun ne olduğunu bizim evdeki gezen bi sıçan yada köstebek dedi öyle bişeydi çok uğraştım onun geri dönmesine aslında ikimizin hatası var ama kabullenmiyo

   10. Hatice dedi ki:

    Merhaba , rüyamda eski sevgilimi ilk buluştuğumuz gibi gördüm yanıma arabayla gelip beni almak istiyordu biraz konuştuk gidiyorduk sonrasında ise beni görüntülü arayarak yemi sevgilisiyle bana biz çok mutluyuz demek için aradık diyorlardı rüyamda gördüğüm kız şu andaki sevgilisi yorumlar mısınız

  2. Demef dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimi eski sevgilisiyle cok mutlulardı ben kızın yanına gitmisim rüyamda kız resim yapıyordu ve ama eski sevgilim onun yanında otur madı ve gitti içeriye tam olarak bunları hatırlıyorum ne anlama gelir

   1. admin dedi ki:

    Eski sevgiliniz sizi kıskanabilir, tanıdığı biri ile aşk başlayabilir.

    1. Nur dedi ki:

     Ruyamda eski sevgilimle yeni sevgilisini görüyordum ben eski sevgilimin sevgilisine laf atiyordum sonrada eski sevgilim beni savunup o kiz zaten acınacak halde o öyle bişey yapmaz diyordu acil yorumlarmisiniz

     1. admin dedi ki:

      Sizden hoşlanan biri gönlünüzü kazanmaya çalışabilir.

     2. İsimsiz dedi ki:

      Selam aleyküm.. Dün akşam rüyamda eski sevgilimi sevdiğimi görüyordum.. Nomaramı yanına kaydediyordu sende kaydet diyordu içeriğini tam hatırlamıyorum sonra telefondan onun profiline bakıyordum ha bire yeni sevgilisiyle fotuğtraf değiştirip duruyordu mutlu bir şekilde görünüyordu yani fotuğraflarda hep gülüyordu ne anlama geliyor…

    2. Tant dedi ki:

     Rüyamda yakın arkadaşımın eski sevgilisini yeni sevgilisiyle gördüm.. bizi görünce kız kavga edip arkadaşımın eski sevgilisinden ayrıldı. O da gelip bize saldırdı “bi bitmediniz sizin yüzünüzden ayrıldı benden” falan diye. Ama sonra gitmedi bizimle gezmeye başladı.. içecek ısmarladı keyfide gayet yerindeydi hatta bizi başka bir şehire evimize kadar bıraktı.. ilginç bi rüyaydı yorumlarsanız sevinirim.

     1. admin dedi ki:

      Sizinle dertleşmek isteyen biri olabilir.

     2. Yasemin dedi ki:

      Merhaba ruyamda eski erkek arkadasimin evindeydik arkadaslarimla annesi bizi agirliyordu fakat beni bilmiyordu.Onunda oglu oldugunu ve kuz arkadasiyla tanistirmaya getirecegini soyledi. Daha sonra kiz arkadasi ile birlikte geldiler. Eski erkek ark benle selamlasmadi ve kiz arkadaslarima hosgeldin dedi. Baktim saclari normalde kisadir uzatmis ve at kuyrugu yapmis.Annesine kizi tanisitiriyordu.

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir arkadaş ortamına girmek, birinden haber almaya yorumlanır.

    3. Balbazar dedi ki:

     Ruyamda arkadaşimla bı eve kalmaya gidiyoruz ve o ev eski sevgilimin ailesinin evi annesi babası eski sevgilim ve yeni sevgilisi var sevgilisi ondan çok büyük duruyo zengin birine benziyo sadece iki cümle konuştuk onla sonra biz bı odada arkadaşımla takılmaya devam ettik ara sıra geldiler bizim odaya girdiler çıktılar bütün aile sabah olunca da çantamı alıp çıktım evden

     1. admin dedi ki:

      Yeni bir ilişkiye başlanabilir.

    4. Ozlem dedi ki:

     Ablam eski sevgilimle yakından tanışıyor ve bizim sevgili olmuş olduğumuzu bilmiyor. Rüyamda da ablam eski sevgilimin yeni sevgilisini sevmediğini söylüyor sadece onunla birlikte olmak için sevgiliymiş. Rüyanın anlamı nedir ?

     1. admin dedi ki:

      Bu ruya eski sevgiliden bir haber gelmesine yorumlanır.

  3. ecrin dedi ki:

   Rüyamda 2.5 3 hafta önce beni terk eden eski sevgilimi ve sevgilisini gördüm bir yerde oturmuşlardı el elelelerdi ve gülüyolardı bende yanımdaki birinin elini sıkıyodum bu ne anlama gelir

   1. admin dedi ki:

    Yeniden bir araya gelinebilir.

    1. Berke dedi ki:

     Eski sevgilimi yeni sevgilisiyle asansorde kavga ederken gordum ve mudahale ettim eski sevgilimin yeni sevgilisi ona yumruk atti ve 3 umuzun birden burnu kanadi

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir ilişkinin habercisidir.

   2. Xxayşe dedi ki:

    Rüyam da eski sevgilimin yeni sevgilisi ile beraber benim evimdeydik. Sanırım ayrılmışlar ve üzgün gibiydi. Arkadaş olmuştuk sanırım. Ben resim çiziyordum Sonra bi ara uykuya daldı bende o arada telefonunu kurcalıyordum ve eski sevgilimle olan konuşmaları okuyordum. Benimle ilgili de konuşmuşlar tam okurken uyandı okuyamadım. Sonra onu evine bırakmaya gittim. Ne anlama geliyor yorumlar mısınız

  4. Nur dedi ki:

   Bı ay önce ayrildigim eski sevgilimi rüyamda wp durumuna yeni sevgiline bı video yapmış onu paylaşmış ve wp den konuştuk bnde biseyi kalmış gel buluşalım vereyim dedim ne dedi hatırlamıyorum

   1. admin dedi ki:

    ortak bir arkadaştan haber gelmesine yorumlanır.

  5. Nur dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimin güya yeni sevgilisi olan bi şahısla fotoğraflarını gördüm çok mutlullardı aşkla felan bakıyordu kıza bu ne anlama gelir?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

  6. Sevilay dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimin yanına evleneceği kızın ile ailesi ve arkadaşları geliyordu. Eski sevgilim çok mutluydu ona turuncu çiçek almıştı ama çiçekler solgundu. Bende ona dedim ki bu nasıl çiçek insan güzel bir tane yaptırır. Hani en azından solgun olmasaydı anlamında. Sonra birbirlerine sarıldılar. Yorumlarsanız çok sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hayırlı bir talip haberi alınacağına yorumlanır.

  7. Evaa dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimin arkadaşıma yeni sevgilisini anlattığını onunla mutlu olduğunu söylediğini gördüm yanında geçerken beni onemsemiyordu ruyada bu ne anlama geliyor yorumlarsaniz çok sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir ilişki için ikilemde kalmaya yorumlanır.

  8. Özen dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilim yeni sevgilisiyle gülüyordu beni görünce daha çok gülmeye başladı ben ordan gidinceye dek bana bakıp güldü bu ne anlama geliyor ?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgiliden müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

    1. İsimsiz dedi ki:

     Rüyamda eski sevgilimin yanında bi kız la gördüm sözleneceğini biliyodum ama sözlüsü mü rüyamda onu bilmiyorum bide kızı normalde zaten tanımıyorum görmedim abiye felan giymişti ve instagramada fotoğraflarını koymuşlardır böyle Bi rüyaydı yorumlar mısınız

  9. Seda dedi ki:

   Rüyamda 3,5 ay önce ayrılık yaşadığım kişinin bir buçuk yıldır ilişki yaşadığı sevgilisinin oğlunu görüyorum 2 gündür. Konuşmuyor ama sürekli bana bakıyor.

  10. Sena dedi ki:

   Rüyamda ben arkadaşlarımla birlikte oturuyodum eski sevgilimden mesaj geldi yeni sevgilisiyle yüzük takmış bi fotoğrafi görünce ters biseyler yazdim galiba ama hatırlamıyorum sonra beni engelledi

  11. İsimsiz dedi ki:

   Rüyamda kapanmıştım sınıfa girmeye gidiyorum eski sevgilim ve sevgilisi Bi anda gülüşmeye başlıyorlar sonrasında dışarı çıkıyorum orda hoca birşey anlatıyor herkes orda eski sevgilim gelip solumda duruyor sevgilisi de sağımda Bi anda sıkıldım diyip merdivenlerden çıkarken bana bakıp gülümsüyor sonra sevgilisine dönüyorum oda ona gülüyor bende baş örtüsünü çıkarıyorum

  12. İsimsiz dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimin yanında bi kız la gördüm sözleneceğini biliyodum ama sözlüsü mü rüyamda onu bilmiyorum bide kızı normalde zaten tanımıyorum görmedim abiye felan giymişti ve instagramada fotoğraflarını koymuşlardır böyle Bi rüyaydı yorumlar mısınız

 2. azra dedi ki:

  Rüyanda eski sevgilimi yeni flörtü ile sevgili olup ona hediyeler süprizler yaptığını görmek ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden gelen bir habere çok sevinmeye yorumlanır.

 3. Gülden dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim bana hiç tanımadığım biri ile çıkıyorum dedi sadece sesini duydum ve içime bir acı girdi ve uyandım…

  1. admin dedi ki:

   Pişmanlık yaşamasına ve haber göndermesine yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda esli sevgilimin yeni bir sevgilisi vardı. ailesi ile birlikte oturuyorduk ve ailesi de beni çok seviyordu o kızla değil benimle birlikte olmasını istiyorlardı. Eski sevgilim de o kızı sevmiyordu fakat kız çok üzgündü ve bana derdini anlatarak sarılıyordu. Bende onun üzgünlüğüne dayanamayarak onları barıştırmaya çalışıyordum.

    1. admin dedi ki:

     Eski sevgiliniz sizinle ayrıldığı için pişmanlık duyabilir, hakkında haberler alabilirsiniz.

     1. Derin dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimi yeni sevgilisiyle sarılırken gördüm sonra eski sevgilim oradan uzaklaştı ve yeni sevgilisine sevgilisi var diye eziyet ediliyordu kızda benden yardım istemişti ve bende etmiştim. Bu rüya ne anlama gelir?

     2. admin dedi ki:

      Yeni ilişkinizde daha mutlu olmaya yorumlanır.

     3. Nazike dedi ki:

      Rüyamda eski s3vgilim arabasıyla bizim kapının önüne geldi ve arabadan inerek yeni sevgilisine sarıldı bi nevi bana nispet yapıyordu ben ise onlara gülüyordum ama çok üzgündüm

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi seven biri le konuşmaya yorumlanır.

   2. hatice dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimin kendi instegramında değil sevgilisinin instegramında ikisinin çekilmiş sarılmış mutlu fotoğraflarını gördüm onun hesabında hiçbir fotoğraf yoktu. Birde kız çok kiloluydu eski sevgilim de zayıf çok dikkatimi çekti buda ayrıca Askerde şu an hiç konuşmuyoruz ama ne anlama gelir ki

    1. admin dedi ki:

     Size karşı özlem duyabilir ve arkadaşlarınıza sorabilir.

  2. Tuana dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilim,yeni sevgilisi, ben ve bir topluluk ile yürüyoruz.Ben eski sevgilimle konuşmak istiyorum oda kabul ediyor benimle konuşuyor.Yeni sevgilisi bunu yediremiyor .Eski sevgilim benle konuştuktan sonra düşüncelere dalıyor.Yeni sevgilisi de konuşmamızı kabullenemedigi için yüzüme birşeyler fırlatıyordu.Sonrasında uyandım.Acaba ne anlama geliyor ?

   1. admin dedi ki:

    Sizinle görüşmek için çok ısrar eden biri olabilir.

   2. Betül dedi ki:

    İyi günler. Rüyamda eski sevgilimi,eski sevgilisiyle gördüm. Hani barışmak istemiyordun onunla daha diyordum istiyorum artık dedi. Daha sonrasında başka bir kızla sevgili oldu ama öyle bir kız yok normalde rüyada gördüm sadece Beni kıskandırmaya çalışıyor kızla vs bir kere yanından geçtim kokumu içine çekti ama nasıl canım yanıyor dayanamadım rüya bile olsa. Bunun yorumu nedir ? Cevaplarsanız sevinirim. Ayrılalı yaklaşık 1 ay olacak ve bir daha bir araya gelmemiz mümkün değil (aileler vs olsun ). Ve rüyamda o kızla uğraşıyordum sürekli kötülük yapmaya çalışıyordum ve çok ağladım rüyamda.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgilinin yeniden sizi arayacağına yorumlanır.

 4. Alara Deniz dedi ki:

  Eski sevgilimle aynı okulda olan arkadaşım bana mesaj attı. Attığı mesajda eski sevgilimin yeni sevgilisi olduğunu söyledi. Ve yeni sevgilisinin ismini de söyledi. Benim tahmin ettiğim birisi vardı ve tahminim doğru çıktı. Sizce bunun anlamı ne ?

  1. admin dedi ki:

   Yeni ilişkinizde daha mutlu olmaya yorumlanır.

  2. Esra dedi ki:

   Merhabalar. Ben 1 ay önce nişanlım tarafından terkedildim.. Dün gece rüyamda onunla mesajla yazıştığımı gördüm. Ve mesajını okumadığını takmadığını gördüm. Ve ona sordum neden okumadın umursamadın diye. O da okumam çünkü çağlaya söz verdim dedi. Çağla diye bir tanıdığımız kesinlikle yok. Ben rüyamda içimin acıdığını ve nişanlımın adını söyleyerek uyandığımı farkettim. Bunun anlamı nedir ?

   1. admin dedi ki:

    Pişmanlık duyup haber gönderebilir, yakında bazı sorunlar çözülür.

 5. Zülfikar dedi ki:

  Rüyada eski sevglim bizim eve gelip yeni arkadaşlarından bahsetti gülerek fln cok uzun konuştu acaba anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni ilişkinizde yüzünüzün hep güleceğine yorumlanır.

   1. Dilan dedi ki:

    Rüyada eski sevgilimle yeni sevgilisini gördüm çok mutlulardı geziyorlardı beraber ama ayreten benimlede telefondan mesajlaşıyordu onun hakkında birşeyler diyordu bana

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir ilişkinin habercisidir.

     1. Tulay dedi ki:

      Rüyamda konuşmadığım ortaokul arkadaşımdan eski sevgilimin konuştugu olduğunu kızı öğrendim ve yanımda en yakın arkadaşımda vardı ve eski sevgilime “hayırlı olsun.” mesaj attım.

     2. admin dedi ki:

      Özel hayatınızda başkalarını kıskandıracak bir mutluluğa yorumlanır.

  2. İsimsiiiiz dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimi yeni sevgilisiyle mutlu gördüm. Eski sevgilim daha sonra yanıma gelip hala beni sevdiğini aşık olduğunu söylüyor. Bu ne anlama geliyor acaba açıklar mısınız lütfen 🙏🏼

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir ilişkinin habercisidir.

 6. birisi dedi ki:

  Ben ruyamda eski sevgilimi(ama hâlâ seviyorum) benim sinif arkadasimla gordum onu kiskaniyordu😒 bende oturup agliyorum. Bunun anlami ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

 7. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin eli kırılmış yeni sevgilisi de (ben senin senin elini bu şekilde tutmak istemiyorum elin çabuk iyileşsin)demiş ve bunu arkadaşım duymuş bana söyledi. Ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Çok kırgın olduğunuz biri gelip sizden özür dileyebilir.

   1. Deniz dedi ki:

    Rüyam da eski sevgilimin yeni sevgilisi ile mutlu bir video çektiğini gördüm ve çok üzüldüm.

    1. admin dedi ki:

     Sizden hoşlanan biriyle aşk yaşamaya yorumlanır.

     1. Büşra dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilim buluşmak istiyor buluşmuyorum parkta karşılaşıyoruz sarılıp dana ihtiyacım var dedim diyor aon bir yere oturuyoruz beraber sonra eski sevgilimi birden cinsel olarak boşalıyor görüyorum sonra kendini toparlarken yeni sevgilisi gelip aşkım diye ona sarılıyor bende yeni sevgilimi var ben senii hep masum görmüştüm diyip gidiyorum sonra instagramdan mesaj atıyor nerede olduğunu bilsem gelcem diye sonra ki alıyor telefonu ve beni engelleyip profiline ikisinin resmini koyuyor ben görüyorum nasıl izin verir böyle bi şeye 3 günlük kızı dinliyor ayrılmak çok mu zor dinlemeyip ayrılabilir diyorum ve onu unutmaya karar veriyorum artık

     2. admin dedi ki:

      Sizinle yeniden görüşmek için fırsat kolluyor olabilir.

     3. Eyzun dedi ki:

      Merhaba ruyamda eski sevgilim yeni sevgilisi oldugunu instagramda yaptigi paylasimlardan gordum. Kızın adını biyografisine yazmisti sanirim. Duvarinda da onunla ilgili biseyler paylasmisti. Nişan degildi sanırım ya yeni sevgili yapmıştı. Görünce sinirlendim ve zoruma gitti diyebilirim.bende arkadasıma soyluyorum bu durumu sonrasını hatırlamıyorum

     4. admin dedi ki:

      Yakın zamanda sizden hoşlanan biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

 8. Remzi halil dedi ki:

  Rüyamda eski sevgili olduğum insanı görmedim sadece benim için üzüldüğünü babam tarafından öğrendim babamın söylediğine göre okulun en üst katına çıkmış ve orda üzülüyormuş benim için o bunu haketmedi diyormuş rüyada gördüğüm bu kadardı. Bu arada aynı okuldayız hayır mı şer mi size sorayım dedim nasıl yorumlanır rüyada hissettiğim duygu bende onun için üzüldüm.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle tanışmak için haber gönderen ve kalbinizi kazanmak isteyen biri olabilir.

   1. Lara dedi ki:

    Rüyamda eski sevdiğimin yeni sevgilisi bana mesaj atıyordu. Mesajda da “Canım lütfen Batuhanı heryerden engeller misin?” Bende tam tersi cevap veriyordum “hayır, hala ona karşı birşeyler hissediyorum” diye. Son 1 2 yıldır konuşmadığım 1,5 senedir de aklıma gelmeyen birisi hakkında böyle bi rüya görmek beni şaşırttı. Yorumlarsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Aşk hayatında mutluluğu yakalamak demektir.

     1. Nazlı dedi ki:

      Merhaba ben eski sevgilimin yeni sevgilisini bızım evde gordum arkadastık bana nısanlanacagını anlattı ben sevgilisiyle aramızdaki sorunları anlattım onu sevmeme ragmen hala kıza birsey demedim iyi davrandım bu nedemek

     2. admin dedi ki:

      Sizi mutlu edecek biri ile tanışabilirsiniz.

  2. Meryem dedi ki:

   Rüyamda 3 yıl önce beni terk eden ve hala sevdiğim eski sevgilimi , sevgilisiyle gördüm. Gerçekte de sevgilisiyle yaklaşık 2,5 yıldır çıkıyorlar. Rüyamda Kız bana sürekli bulaşiyordu ben ise bir türlü fırsat bulup onu dövemiyordum çünkü eski sevgilim onu koruyordu. Sinir küpüne dönmüştüm rüyamda. Çok caresizdim. Sürekli yanımdan geçip bana bulaşıyordu. Ben karşılık verince eski sevgilim araya giriyordu.Haklıyken bastırılıyordum hep. Çok sinir doluydum. Uyandığımda gün boyu sinirli gezdim.

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir aşkın habercisidir.

   2. Beyza dedi ki:

    Eski sevgilimin yanına gidip ona bana yaptığı yanlışları üzülerek söylüyordum o da buna sinirlenip bağırdı daha sonra konuşurken bizim evde kahvaltı yaptık sonrada sevgilisiyle birlikte ayakta konuşuyorlardı ve beni arkadaşım kolumdan tutup oradan götürdü

    1. admin dedi ki:

     Size değer verecek ve benzer sorunları yaşatmayacak biri karşınıza çıkabilir.

     1. Kblni dedi ki:

      Eski sevgilimin saçı uzamıştı yni sevgiliside ordaydı ona onunla konuşmalarımızı abartma rak anlatıyordu bende yalan falan diyodum.kız gidiyodu aonra ben bayılma gibi yapıyodum beni kucağına alıyordu.ayıltmaya çalışıyordu. Eski Arkadasımla beraber.beraber.onu şimdi çok seviyorum

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgili ile yeniden aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 9. yagmur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin eski sevgilisinden hoşlandığını gördüm bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye başlamak ve güveneceğiniz biri olacağına yorumlanır.

 10. Elif dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisi (benden 2 hafta sonra buldu) karşımda oturuyor sorular soruyordum arkadaş gibi neyse eski sevgilimle nasıl tanıştıklarını sorduğumda benim yaşadıklarımın aynısını kendisi yaşamış gibi anlattı yani (biz geçen sene ayrıldık ama arkadaş kaldık birdenhayatımızdan çıktık buraya kadar benim yaşadığım nyse sonra senle çıktı bana döndü dedi) yani o sanki bendim, ben de o.. ama henüz bana dönmedi onunla şuan da 15 mart gecesi gördüm rüyalar haberciymiş o gün anlamadım sizin yorumunuzu merak ediyorum teşekkürler 😊

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ile görüşmeye başlamak ve bu kişiye karşı hislerin bitmesine yorumlanır.

   1. Sevda dedi ki:

    Merhabalar

   2. isimsiz dedi ki:

    Rüyamda hala sevdiğim eski sevgilimin yeni sevgilisi Kardeşim olduğu ortaya çıkıyordu ve ben durmadan ağlıyordum

    1. admin dedi ki:

     Tanıdığınız biri ile ilişki başlayabilir.

    2. Buse dedi ki:

     Rüyamda eski sevgilim barışmak için yanıma geliyor biraz konuştuktan sonra yüksek merdivenli bir eve giriyor etrafımızda da sürekli bir kız dolaşıyor kızda eve girdikten sonra ben şüphelenip arkalarından giriyorum eski sevgilim ve o kız bir de büyük bir kadın (sanırım kızın annesi) üçü bir yan yana namaz kılarken görüyorum

     1. admin dedi ki:

      Bir kadından hayırlı bir haber alabilirsiniz.

 11. Gökhan dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımla denk geliyoruz konuşmaya başlıyoruz sonra onun telefonu çalıyor ve ben şüpheleniyorum bakıyorum sevgilisi arıyor (ayrılalı 40 gün kadar oldu hayatında biri olup olmadığını bilmiyorum zaten aynı şehirlerde değiliz ) sonra ben benim sevgilim yapmaz diyorum yüzüne ama telefona da bakmak istiyorum oda telaşlı bir şekilde evet diyor ben senin sevgilinim derken telefonu elime geçiriyorum ve sevgilisi olduğunu görüyorum sonra ona karşı sitem etmeye başlıyorum hiç mi saygın yok yaşadıklarımıza 4 senemize fln DİE oda bana sevgilisini övüyor çok tatlı şeker biri die derken bi anda bizim evde oluyoruz anneme babama bari saygısızlık yapma onlar sana hiç birşey yapmadı diyorum 2 gün sonra Doğum günü unutmadığımı ve hep aklımda olduğunu söylüyorum ama bi anda annemin Doğum günü oluyor pasta fln getirmiş oluyor derken ben gördüğüm herkese sarılıp hüngür hüngür ağlıyorum altatıldım DİE derken Rabia gitmeye başlıyor ananesi görüyorum ve neden DİE onada soruyorum ve bana öbür çocuk çok üsteledi durmadan aradı sordu her bahane de görüştü aslında sana laikti diyor ve uyanıyorum sabaha kadar birdaha uyuyamadım ve ağladım ne anlama geliyor bu rüya lütfen yardımcı olun.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınıza daha mutlu olmaya, gelecek günlerde her şeyin gönlünüze göre olacağına yorumlanır.

 12. Erdil dedi ki:

  Eski sevgilimin erkek arkadaşıyla sahilde gordum sonrasında 2 çocuk bunlara silah çekti silah çeken çocuklar ne yaptıklarını bilmeyen çocuksu kişilerdi. Sonrasında bir şekilde silah elimdeydi ve eski sevgilimin yeni sevgilisiyle bir yerlere doğru yürümeye başladık, yakın arkadaşım ben eski sevgilimin sevgilisi birlikte yürüyorduk. Silahı emniyete teslim etmek için. Bir süre yürüdükten sonra bi sokakta bulduk kendimizi biri bana koca kaldırıp taşı atıyordu 1. Gelmedi 2. Ise sıyırdı geçti. Sonrasında benim arkadaşla onu yakalamaya giderken mahalleden bir sürü kişi kovalamaya başladı, uzun bir kovalama ve arbede sonucunda polis aldı çocukları,eski sevgilimin sevgilisi kaçmıştı,meğerse onun tezgâhıymış. Poliste dediki merak etme onu da alıcaz falan. Bunlar adam öldürme falan suçları varmış.Eski sevgilime yazıp yazmama konusunda kararsız kaldıktan sonrs uyandım. Sanırım yorum açıkta da kalmış olabilir :D. Fakat yorumunuzu bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgilinize dair her şeyin geçmişte kalmasına, artık kendi hayatınızdaki güzel şeylere odaklanacağınıza yorumlanır.

   1. Dilan dedi ki:

    Rüyada eski sevgilimle eski sevgilisiyle gördüm çok mutlulardı geziyorlardı beraber ama ayreten benimlede telefondan mesajlaşıyordu onun hakkında birşeyler diyordu bana

    1. Gül dedi ki:

     Km rüyamda sevgilimin sevgilisi yurt dışından yanıma gelmiş konuşuyoruz ama biraz daha farklı bir kişi olarak daha güzel birisi yani yarım yamalak konuşa biliyorum tam cevaplar alamıyorum sorularıma ben onun hayatından çıkmıycam diyorum ona bana hediye getirmiş tabaklar mutfak eşyaları gibi yani bende ona olduğumuz yerden bi şeyler veriyorum eski eşyalar biblo gibi süs eşyaları bir sürü ama onu bi adam almaya geliyor goturecekmiş yeri yani yurt dışına adama söyleniyorum tamam gidicek diye sonra ikimizin sevgilisi olan adam geliyor bunu ikimizde biliyoruz bu arada bunun burda ne işi vardı yani buraya nasıl geldi der gibi bi seyler diyor bu kadar hatırlıyorum yeğenime diyorumki hiç resimlerde gördüğüm gibi değil daha güzelmiş kadın ama fazla konuşmadı rüyada verdiğim hediyelerle daha çok ilgilendi garip böyle iste

     1. admin dedi ki:

      Bir kadından gelen haberlere mutlu olmaya ve aşk hayatında sevince yorumlanır.

 13. Leyla dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisni gordum , tanıştık kızla baya sohbet ettik . Ona bana eskiden neler yaptığını anlatmaya başladım bütün kotü şeyleri o da banada şuanda aynısıni yapıyor dedi ben de o hiçbi zaman değişmez değişmiyecek diyodum..

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri varsa bu kişi size haber gönderebilir, ama kabul edip etmemekte aklınız karışabilir.

  2. Gül dedi ki:

   Merhaba demeden başlamışım özürdilerim rüya beni çok etkiledi lütfen cevap yazarmısınız akşam yatarken dua etmiştim Allahım bi çıkış yolu göster bana rüyamda diye sonra bu rüyayı gördüm

 14. Seda dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisi olduğunu bi videonun altına seninle çok mutluyum allah yokluğunu göstermesin kadınım yazmıştı bunuda bi arkadaşı bana göndermişti bana.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

  2. Remzi halil dedi ki:

   Rüyamda eski sevgili olduğum insanı görmedim sadece benim için üzüldüğünü babam tarafından öğrendim babamın söylediğine göre okulun en üst katına çıkmış ve orda üzülüyormuş benim için o bunu haketmedi diyormuş rüyada gördüğüm bu kadardı. Bu arada aynı okuldayız hayır mı şer mi size sorayım dedim nasıl yorumlanır rüyada hissettiğim duygu bende onun için üzüldüm.

  3. Cerin dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimi goruyorum cok heyecanlanıyorum yeni bi kizla karsi karsiya kafede ama çocuk mutsuz gibi baya üzülüyorum onlara gorunmeden kafaeden çikıyorum sonra rüyadan attım kendimi anlami ne

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir ilişkiye ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

   2. Vildan dedi ki:

    Rüyamda lise öğrencisiyim.sınıfta bana sürpriz doğum günü pastasi alıyorlar.cok mutlu oluyorum.ama doğum günüme 5-6 ay var diyorum bu erken yapılan bir sürpriz deniyor.sonra benim lise yıllarında hoşlandığım kişi omzuma elini dolamış yanağımdam bir tane öpüyor.bunlar senin için tarzı bisey söylüyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni ilişkinizde çok mutlu olmak ve bir hediye almaya yorumlanır.

 15. Remzi dedi ki:

  Birde eski sevgilimin beni 3 4 ay sonra rüyasında gördüğünü öğreniyorum rüyasında ayağımın kırıldığını görmüş ve arkadaşına sormuş nasıl iyi mi diye sadece bunu biliyorum sizce ne olabilir? Konuştuğu biri de var sevgililer mi bilmiyorum beni neden soruyor onuda bilmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok gitmek istediğiniz bir yere gidemeyeceğinize yorumlanır.

 16. Remzi Halil salcan dedi ki:

  Birde eski sevgilimin beni 3 4 ay sonra rüyasında gördüğünü öğreniyorum rüyasında ayağımın kırıldığını görmüş ve arkadaşına sormuş nasıl iyi mi diye sadece bunu biliyorum sizce ne olabilir? Konuştuğu biri de var sevgililer mi bilmiyorum beni neden soruyor onuda bilmiyorum.

 17. Remzi Halil salcan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm ve hiçbirşey söylemeden sadece ağlıyordum ama normal ağlamıyordum hüngür hüngür ağlıyordum ve rüyadan uyandığımda da ağlamaya devam ediyordum gözlerimden yaş geliyordu aralıksız yarım saat devam etti rüyada hissettiğim duygu üzüntüydü sizce ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni ilişkide çok mutlu olmaya yorumlanır.

  2. Aysegul dedi ki:

   1 ay önce ayrildigim sevgilimin daha önce çıktığı kızı görüyorum eski sevgilimi görmüyorum sadece kızı görüyorum ama eski sevgilim şuanda o kızla görüşmüyor lütfen yorumlarsanız sevinirim ben hala bekliyorum onu seviyorum

   1. admin dedi ki:

    Yeniden yollarınız kesişebilir, size haber gelebilir.

 18. Nejla dedi ki:

  Dün gece rüyamda eski sevgilimi gördüm. Yeni sevgilisine teklif etmiş sözde kızda düşünmem gerek demiş. Neyse bende onu çağırıyorum konuşabilir miyiz biraz diyorum kızda hayır ben izin vermiyorum diyor. Bende sana noluyor diyorum ben onun artık sevgilisiyim diyor. Oda kıza dönerek yani teklifi mi kabul mü ettin diyor kızda evet diyor sarılıyorlar filan. Kızda bana nispet yapıyor. Bende o kadar ağladım ki. Mahf olmuştum rüyamda çok acı çektim uyanınca da öyle.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatına mutlu olmak, karşınıza çıkan kişiyi çok sevmeye yorumlanır.

 19. Aslı dedi ki:

  Rüyamda sevgilim Bn ve yeni sevgilisiyle aynı evdeydim sevgilisiyle Bn bulaşık yıkıyoduk sonra eski sevgilim (erkek olan o) geldi sevgilisinin eline baktı bnmkine baktı kızın kolları kıl doluydu bnm elimi tutmak istedi galiba ama istemeyerek kızın elini tuttu.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında artık daha mutlu olmaya yorumlanır.

 20. Serpil dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin bizim evin önündeki merdivenlerde yeni sevgilisiyle fotoğrafları vardı dolu dolu bende bunları gördüm. Fotoğrafları yırtmaya başladım. Bağırdım, sonra yeni sevgilisine sürpriz doğum günü sürprizi yaptığını gördüm. Bana yapmadı, bana hiçbir şey yapmadı dedim. Bir de arkadaşım o kızın usb sini buldu. Bizde içinde ne var diye kurcaladık. Resimler vardı, arkadaşım bana facebook a bağlayabilirim demişti. Beni aldatmıştı önceden ne zaman konuşmaya başlamışlar öğreniriz demişti bağladı. 28 ağustos diye bir tarih hatırlıyorum böyle karışık bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni bir insanın girmesine ve gelecek günlerde özel hayatınızda daha mutlu olmaya yorumlanır.

 21. Ümit Yüksel dedi ki:

  Rüyamda bir buçuk ay önce ayrıldığım kız arkadaşımı gördüm. Tatsız bir şekilde ayrılık olmuştu. Oda benden ayrılır ayrılmaz gitti eski görüştüğü adamla barıştı. Rüyamda sosyal medyada ikisinin resimlerini gördüm sarmaş dolaş gayet mutlulardı. Buna benzer sık sık rüyalar görüyorum. Sadece merak ediyorum rüyam ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında yeni bir kapı aralamaya yorumlanır.

 22. bediş dedi ki:

  Merhaba, eski sevgilim benden sonra sevgili yaptı ama hemen ayrıldılar. Rüyamda da geri barıştıklarını gördüm, fotoğraflarını sosyal medyadan görüp ağlıyorum. Sevgilisiyle de bir ortamda sanırım iş ortamıydı konuşuyorum, tanışıyorum. Rüyamda çok kıskandım ve üzüldüm. Eski sevgilim onunla barışmak için bir şeyler yapmış. Bunları düşünüp iyice üzülüyorum bana değer vermedi diye. Çok ağladım rüyamda anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girmek isteyen biri olabilir, ancak çevrenizden tepki alabilirsiniz.

   1. Berfin dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimle birlikte eski sevgilimin sevgilisi bi yerdeydik onlar cok mutluydu bende onlara bakıyordum.

    1. admin dedi ki:

     Aşk hayatında sizi çok mutlu edecek birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

   2. Lale dedi ki:

    Gordugum eski sevgilim beni simdiki ilikisinde olan kizla aladatmişti.Ve ben bu kizi normalde de hic gormedim resmini bile gormedim .Ona ragmen ruyamda gordum ve o sevgilisi mi gercekte bunu bile bilmiyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu kişiyi unutturacak birinin karşınıza çıkmasına yorumlanır.

  2. Gulo dedi ki:

   Eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle gördüm, egleniyorlardi gülüp havuza giriyorlardı, eski sevgili bana birşeyler atmaya başladı.

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir aşka başlamaya yorumlanır.

 23. Destina dedi ki:

  Eski sevgilimin benimle yüz yüze irtibat kurması konuşmaya çalışmasını görüyordum. Ben ona yeniden deneyebiliriz dediğimde yeni sevgilisi yüzünden barışmak isteyip de barışamıyorduk. Yeni sevgilisinden ayrılmaya çalışıyordu tekrar barışmak için, yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin ilerleyen günlerde pişman olmasına ve sizi merak etmesine yorumlanır.

 24. Kırmızısacli dedi ki:

  Eski erkek arkadaşımın şu an sevgilisi yok diye biliyorum ama rüyamda vardı. Ben onun çalıştığı dükkanın önünden geçiyordum. Onu gördüm ama o beni görmedi yürümeye devam ettim. Sonra arkamı dönüp baktığımda bir kız geldi. Bebeğim gibi cümleler kurup sarıldılar. Belki arkadaşıdır diye düşündüm. Ardından birisiyle konuştuktan sonra kızı dudağından öptüğünü gördüm. Şok oldum, o da benim onu gördüğüm gördü. Bu ne anlama gelebilir?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan birini bir süre çevrenizden saklamak zorunda kalabilirsiniz.

   1. Esma dedi ki:

    Rüyamda, eski sevgilimin evindeydim otobüsü kaçırmışım baska otobüs yok o da mecburen evine davet etti. Neyse bana kahve hazırlarken sevgilin var mi gibisinden soru sordum. Evet var dedi. Ve eskilerden bir kız adını söyledi. Sonrasını hatırlamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Uzak bir yere seyahat etmek veya yerleşmek demektir.

     1. Nesrin dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimle vakit geçiriyorum sonra eve gidiyo o ve ben ona ulaşamıyorum o kızla annesinin yanına gidiyo kızla bilgisayardan konuşuyo işte diyo bunu bunu giymiş falan diyo çok güzel gibisine onunla daha fazla ilgileniyo yani sonra ona ulaşamıyorum

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgili ile yeniden görüşmeye yorumlanır.

 25. Sümeyye dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim bize geliyordu. Ailem de tanıdığı için hep birlikteydik. Sonra birden kayboldu ve ben o sırada arkadaşlarımla başka bir yere gitmişim. Tam o sırada içeride yeni sevgilisiyle yan yana deliye dönüyordum. Hem bana geliyor, hem onunla gizlice buluşuyordu. Aramızda kızla sürtüşme geçiyordu. Sonra çocuk da onun yanında duruyordu, baya üzülüyordum. Bu ne demek oluyor?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza giren kişi ciddi bir ilişki isteyebilir.

 26. Elif dedi ki:

  Rüyada eski sevgilim yeni sevgili yapmış. Sosyal medyada resim paylaşmıştı ve bana mesaj atmıştı. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde sizden hoşlanan biri iletişime geçebilir.

  2. Yagmur dedi ki:

   Merhaba dün akşam cok uzun ve karışık bir rüya gördüm benim eve sevmedediğim bir kiz geldi güya beni dövmek için saçımı kesmeye çalıştı başaramadı çünkü nişanlım yetişti beni kurtardı, kizi da polisler aldı götürdü ve nişanlim tam bizim evden çıkarken önümüze bir araba park etti içinde eski sevgilim ve sevgilisi (gerçekte ayrılmışlar) ben orda stress etmeye başladım kavga çıkıcak diye sonra nişanlım hiç bişey anlamadan normalce çıktı gitti (nişanlım eski sevgilimin neye benzediğini bilmiyor) , eski sevgilimin sevgilisi arabadan çikti yürüyor ben onun peşinden koşuyorum lütfen konuşalım diye yalvarıyom istemiyor sonra bana arkana bak diyor, bakıyorum bi köpek benim arkamdan koşuyor yine kiza yalvarıyorum o köpeği durdursun diye sonunda durduruyor ama kiz kayboluyor bende evime gidiyorum ders çalışıyorum.

   1. Yagmur dedi ki:

    Yorumlar mısınız??

   2. admin dedi ki:

    Arkanızdan dedikodu yapan ve moralinizi bozan kişiler sizden uzaklaşır. Bir süredir arkadaş ortamında devam eden sorunlar çözülür.

    1. Ayka dedi ki:

     Unutamadigin hala sevdiyim 3 yıl önce benden ayrilan esgilmeyen esgi sevgilimde beni hala seviyor iletisime gecmeye calisiyor hep ama cok kiriyor.Ruyada benimle dans etmeye calisiyordu bana sacim topluydu acmami soyledi laf çarpti bende yanindan gittim sinirli sekilde sonra yeni sevgilisiyle mutlu olduklarini duydum ama onlari bi yerde gorunce mutlu diyillerdi esgi sevgilim onun yanindan uzaklasiyordu sevgilisi oldugun duyunca tozu dumana gecirdim …lutfen yorumlayinnnnnnnn lutfen yalvariyorum.bekliyorummmmm

     1. admin dedi ki:

      Yeni bir ilişkinin ve mutluluğun kapılarını aralayacağınıza yorumlanır.

 27. cansu dedi ki:

  Merhabalar 2 yıllık ilişkim bitti ve ayrılalı 4.5 ay olacak; ama ben her geçen gün daha çok özlüyorum. Ve sevdiğim çocuk bana deli gibi aşık olmasına rağmen hemen ayrılır ayrılmaz yeni bir ilişkiye başladı. Bu çok zoruma gidiyor uyuyamıyorum. Her gün rüyalarımda beni artık sevmediğini söyleyerek benden ayrıldı. Ben dün gece eski sevgilimi ve yeni sevgilisini rüyamda gördüm. Bizdeydiler ailem de vardı ve çay içiyorduk. Eski sevgilim onu sürekli övüyordu ve çok mutlulardı. Ben ise üzgün bir şekilde onları izliyordum. Canımın yandığını hiç belli etmeden ama. Ben kıza hizmet bile ediyordum (çay ikram etmek gibi). Hatta kıza iyi davranıyordum,ona gülücükler saçıyordum. CANIMI YAKIYORDU. Sizce anlamı ne olabilir? Eski sevgilimi hala çok seviyorum. 🙁

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda hayatınıza yeni bir yön verip aşk hayatında çok mutlu olmak, size destek veren birine yorumlanır.

 28. zehra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin erkek kuzeniyle tanışıyordum. Olayları anlatıyordum ve bana hak veriyordu. Yakın arkadaş gibi olduk. Sonra eski sevgilimin yeni sevgili yaptığını söyledi. Bu ne anlama gelmektedir? Ben eski sevgilimi hala çok seviyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

   1. Gurbet dedi ki:

    Eski sevgilimle uzun süredır beraberlık yasıyordum o bekar ben boşanmış bırıyım o yuzden olmaz dıye cogu kez ayrıldım,3 aydır ayrıydık bugun tekrar bırlıkte olduk , şarka gıdecek bana sende gelırsın arada dedı. Sonra evıne gıttı ben o gıttıkten 3 saat sonra uyudum ve şu ruyayı gördüm, rüyada 3 erkek bırde o ve ben bır yere tatıle gtmısız orda 3 kız kafede oturuyor bu kafeye gıdıyor cocuklar bana dıyor kı surdakı kızlardan bırı senınkının eskı sevgılısı neyse bu cafeden ayrılmıyor hep oralarda dolanıyor sonra gelıyor ahsap kaldıgımız eve ben orda kızıyorum buna buda arkadaşlarının yanında tutup bana dıyor kı zaten hatunu bırakıp geldım senle ben şok oluyorum meger aevgılısı varmıs onu ıstanbulda bırakıp tatıle gelmıs benle neyse sonra ben orayı terk edıyorum arkadasları buna soyluyor ama bu gelmıyor pesımden ordakı kızları arıyor falan,,, oyle uyandım cok sacma bı ruyaydı barıstıgım gun bunruyayı gormek bır ısaretmı acaba dedırtıyor yardımcı olurmusunuz onu cok sevıyorum

    1. admin dedi ki:

     Gelecek günlerde maddi imkanların artmasına ve bazı sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır.

 29. ebru dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisiyle çok mutlu olduğunu gördüm. Hatta içimden rüyamda dedim ki bana vermediği değeri veriyor. Çok mutlulardı, çok samimiydiler, çok üzüldüm.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 30. Serap dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisi yanımda oturuyordu ve telefonu bendeydi. Ben eski sevgilimle o kızın yazışmalarını ve fotoğrafını görüyordum ve çok kıskanıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir aşka ve ailelerin tanışmasına yorumlanır.

 31. Aleyna erbil dedi ki:

  Ben eski sevgilimi, sevgilisiyle alışveriş merkezinde gördüm. Elini tutup merdivenlerden yukarı doğru çıkıyorlardı. Ben görmemezlikten geliyormuş gibi yaptım. Bir de şimdiki hayatımda olan insan benden ayrılmıştı, telefondan doğru bana “bu böyle sürmez artık noktalayalım yazıyordu”. Bende tamam yazmıştım. Sonra beni geri takibe alıyordu instagramda, barıştığımızı görmedim. Bir de bıçaklı saldırıya uğruyorum güya rüyamda, annemden yardim istiyorum bağırıyorum filan kendim. Savaştım beni bıçaklamak isteyenleri. Sonra annem geliyor arabayla kaçmak istiyoruz. Annemi koruyorum. Ben ama yaralanmıyoruz. Ne demek acaba yorumlarsanız sevinirim?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan kişinin kıskanç olmasına ve ilişkide bazı sorunlara yorumlanır.

 32. Ece dedi ki:

  Eski sevgilimin yeni sevgilisi rüyamda beni aradı. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri telefonla iletişim kurabilir.

   1. Xxayşe dedi ki:

    Rüyam da eski sevgilimin yeni sevgilisi ile beraber benim evimdeydik. Sanırım ayrılmışlar ve üzgün gibiydi. Arkadaş olmuştuk sanırım. Ben resim çiziyordum Sonra bi ara uykuya daldı bende o arada telefonunu kurcalıyordum ve eski sevgilimle olan konuşmaları okuyordum. Benimle ilgili de konuşmuşlar tam okurken uyandı okuyamadım. Sonra onu evine bırakmaya gittim. Ne anlama geliyor yorumlar mısınız

    1. admin dedi ki:

     Yakında hayırlı bir talip haberi gelebilir.

 33. Ayselll dedi ki:

  Eski sevgilimi rüyamda gördüm arabada yeni sevgilisi ile oturuyordu. Bende onu görünce yanına gittim. Bir anda karşısında beni görünce hem afalladı hem gözleri doldu. Tek kelime etmeden hızlı bir şekilde gaza basıp gitti.

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz.

 34. Fdt dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi en yakın arkadaşım ile sevgili olarak gördüm. Rüyada ağlıyordum ve onları izliyordum. Sonrasında arkadaşıma ondan ayrılması için yalvardım ama arkadaşım ayrılmadı. Sonrasında daha çok üzüldüm ve de uyandığımda da içimde bir sıkıntı vardı ve aybinsekilde gözlerim dolmuş bir şekilde uyandım ama normalde arkadaşım eski sevgilim den nefret eden biridir.

  1. admin dedi ki:

   Pişman olup geri dönmek isteyebilir, haber gelebilir.

 35. RESUL dedi ki:

  Günaydın öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum Sayın Admin. Bende her insan gibi rüyamda gördüğümü sizin siteye bakarak tabirini öğreniyorum. Son gördüğüm rüyayı sizinle paylaşmak daha detaylı bir yorum için yazıyorum şimdi den tşk ediyorum. Ben sevdiğim kadından ayrılalı iki yıl oldu. Ama onu hiç unutmadım çok sevdim. Hemde çok sevdim gidişi beni yıktı adeta iki yıl geçti. Hala unutamadım çok kez rüyamda gördüm ama sonuncu olanı sizinle paylaşacağım… Onu yeni sevgilisi ile bir yerde gördüm. Yeni sevgilisinin ailesine vardı. Yanında beni fark etti mi bilmiyorum ama ben onu gördüm az mutsuz gibi idi ama net belli değildi hisleri ama onlara adeta yeni gelin gibi saygıda kusur etmiyor gibi davranıyordu ve bir araç vardı bir yere gidecekler gibiydiler. Sonra ben geri döndüm o yerden yolda ağlayarak Allaha dua ettim. Rabbim yok mu dur bir çaresi kalpler ancak senin elindedir pişman olup dönemez mi diye dua ettim ağlayarak uyandım…

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında size hak ettiğiniz değeri verecek bir insanın karşınıza çıkmasına ve evlilik planları yapmaya yorumlanır.

 36. furkan dedi ki:

  Hayatımda en çok sevdiğim ve sevmeye ölene kadar devam edeceğim eski sevgilimi başkasıyla gördüm. Ve benim evimdeydi eski sevgilim ve ayağına çorap giyiyordu. çocuk ise sonradan geldi eve girmedi tehditleştik biraz çıkıp gittiler. Rüyamda gördüm o kadar mutlu oldum ki 2 senedir yüzünü görmedim. görmeyi o kadar çok istiyorum ki. başkasıyla evlenecek korkusu beni her geçen gün öldürüyor. Yardımcı olur musun ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza biri girebilir ve bazı duygularınız tamamen değişebilir.

 37. Neriman dedi ki:

  Eski sevgilimi yeni sevgilisiyle cilveleşiyorken gördüm. Mutlulardı yani. Sonra eski sevgilimin yeni sevgilisi bir tane kızı dövmeye başladı. Sebebi de o kız güzel olduğu içinmiş.

  1. admin dedi ki:

   Yeni birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 38. Zuhal dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisi olduğunu öğreniyorum. Sonra onlar benden ne kadar saklansa da onları yan yana lise arkadaşım olan bir erkek odasında lise arkadaşım olan erkek onun kız arkadaşı benim eski sevgili ve onun yeni sevgilisi ve bir bayan daha oturuyorlarmış ama önce bana diğer bayanın sevgilisi olduğunu söylüyorlar. Daha sonra gerçek sevgilisini buluyorum. Ama bulana kadar eski sevgilime vuruyorum. Hakaret ediyorum. Kafasını yerlere vuruyorum, o da üzgün ve ağlamaklı konuşuyordu. O kadar şiddetli dönüyordum ve sonra kızla konuşuyordum. Kıza neden bana böyle yaptınız diyordum. Kız da ağlamaklı üzüntülü şekilde konuşuyordu hatırladıklarım bu kadar.

  1. admin dedi ki:

   Yeni biri ile görüşmeye başlamak ve aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır.

 39. Can dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi yeni sevgilisiyle fotoğrafını gördüm. Ben onu hala çok seviyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biriyle görüşmeye yorumlanır.

 40. elizzz dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımı gördüm. Evlenmişti ve babamın evindeydim. Yanıma gelip bana sarılıyordu. Özledim falan diyordu. Sonra akşam oldu kendisin evine gittik. Karısı vardı benimle gelip ilişkiye girdi. Bunu da karısı gördü bir şey söylemedi. Benimle de gel gir dedi. Eski nişanlım onula da ilişkiye girdi. en başka odaya gittim uyumaya daha yatmadan yanıma geldi. Benimle mi yatacaksın dedi. Ben seni seviyorum özledim dedi. Karısıylaysa 5 dk ilişkiye girdi. Benimle yanımdan ayrılmıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir kısmete ancak ailenizin bu durumu hemen onaylamamasına yorumlanır.

 41. Beyza dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi yeni sevgilisiyle gördüm ve eski sevgilimi ben çok seviyorum bırakamıyorum onu. Rüyamda onunla konuştum beni affetti. Neye çıkıyor yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişki ve heyecana yorumlanır.

 42. Faruk dedi ki:

  Eski sevgilimi gerçek hayatta bir sevgilisi yok ama rüyamda serserinin tekiyle sevgili olduğunu görüyorum ve bunları aynı evde görüyorum. Kaç kere böyle buluştunuz diye soruyorum ve bana 6 diyor. Bu ne demek? Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

 43. Jasmine dedi ki:

  Rüyamda bir parkta bankta eski sevgilimi sevgilisiyle oturuyor görüyorum. Ama çalılık otlar olduğu için o mu değil mi anlamaya çalışıyorum. Aşağı doğru gidecekken onun olup olmadığından emin olmak İçin yokuş yukarı onun oturduğu tarafa gitmek için yöneliyorum. Benim gideceğim yol yokuş aşağı ve karanlık. Onun olduğu taraf yokuş yukarı ve beyaz sokak lambaları yanıyor. Tam ayağa kalkmış birbirlerine ellerini uzatmış, el ele tutuşmuş bir çift görüyorum ki bir bakıyorum o değilmiş. Sonra birden eski sevgilim olmadığı gibi iki çift çıkıveriyor hemen önüme. Çok mutlular sarılıp gülüşüyorlar. Bu arada yokuş yukarı çıkarken sağımda küçük bir erkek çocuğu var. Ona gülümsüyorum ve başını okşuyorum elimle bir sarıp sarmalıyorum elimle.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek kişi ile çok mutlu olmak, eski hataları tekrarlamamak anlamına gelir.

 44. Cikolatalikekler dedi ki:

  Rüyada eski sevgilim bir fotoğraf paylaşmıştı sosyal medyada. Bende üzerime alındım meğer yeni sevgilisini andıran bir şeymiş. Kendine yeni bir sevgili yapmıştı ve ben onları görüyordum. Mutlulardı ona hasretle bakıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza giren kişi ile daha mutlu olmaya yorumlanır.

 45. Sibel dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin iş yerine gidiyorum. Orada yeni sevgilisiyle karşılaştım. Kızı dövdüm eski sevgilim benim peşimden koşup gel benimle diyordu. Ben ittirdim istemiyorum dedim. Sonra dışarıda aynı yerde çalışanlarla konuşurken onlar beraber çıktılar. Eski sevgilim kızın alnından öptü gittiler.

  1. admin dedi ki:

   Şansın açık olmasına ve aynı zamanda özel hayatınızda da herkesi kıskandıracak kadar mutlu olmaya yorumlanır.

   1. Anonomi dedi ki:

    Şuan hayatımda çok iyi biri var ama rüyamda eski sevgilimi gördüm yeni sevgilisiyle çok mutluydu onu zamanında çok sevmiştim beni gördüklerinde keşke tanışmasaydık ben şimdi daha mutluyum gibisinden şeyler söylemişti kalbim acıdı uyanınca ama onu zamanında çok sevmiştim

 46. Mehtap dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum. Yeni sevgilisi babasını kendisini görüyorum ama konuşma yok. Kendimi mutfakta bulaşık yıkarken görüyorum. Sevgilisi gidiyor tamam diyorlar yeni sevgilisiyle pek mutlu görünmüyor.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye yorumlanır, ancak benzer bazı noktaları olabilir.

   1. Meltem dedi ki:

    Rüyamda annem ile eski sevgilimin sevgili olduklarını gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Özel hayatınızda zor bir süreç geçirmek anlamına gelir.

 47. Bulut dedi ki:

  Eski sevgilim bana mesaj atarak ‘seninle olmadı, artık sevgilim var’ dedi ve mutluydu. Yorumlar mısınız?

 48. Aleyna dedi ki:

  Eski sevgilim bana mesaj atarak ‘seninle olmadı, artık sevgilim var’ dedi ve mutluydu. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda çok mutlu olmaya yorumlanır.

   1. Beyza dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilim ile yeni sevgilisinin videosunu gördüm gayet mutluydu, daha sonra gözleri ağlamaktan kızarmış bir fotoğrafını gördüm ne anlama gelir?

    1. admin dedi ki:

     Sizi mutlu edecek biri hayatınıza girebilir.

 49. Merve kk dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Yeni sevgilisiyle beraber mutfakta kız sandalyede oturuyor. Eski sevgilim de baya kıza bağırıyor vurucak gibi falan oluyor. Ben onu tutuyorum yapmasın diye. Sonra o da bana karşı çok mahcup ve pişman bir şekilde bakıyor. Yeni sevgilisiyle arası kötüydü. Bende kızı koruyorum bir şey yapmasın diye. Sonra kızla konuşuyorum. Kız diyor ki bizim aramız baya kötü ve hep bana kötü davranıyor vuruyor dövüyor falan diyor. Eski sevgilimde bana karşı hep bir ilgili bir şekilde. Pişman olmuş öyle söylüyor.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir ve bu kişiyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

 50. İsmail dedi ki:

  Bende rüyamda çok sevdiğim eski sevgilimi yeni sevgilisi ile gördüm. O da beni gördü, çok üzgün bir şekilde lavaboya ağlayarak gidiyordu ve birbirimize lavabonun orada sarıldık. Bu ne demek? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni birinin girmesine ve ona hislerin bitmesine yorumlanır.

   1. Sevda dedi ki:

    Merhabalar ben evliyim. Eski sevgilimde tanıdık bi kızla sevgili ve o kız benden nefret ediyor dogal olarak… Ve hiç aklımda yokken rüyamda gordum o kızı bir yerde oturmuş ağlıyordu ayrıldık diyordu bana bende uzulup teselli ederken birden eski sevgilim gülerek bize dogru geliyordu ama beni gormesin diye arkamı dönüp gidiyordum. Ve kızın annesi bana senin yuzunden ayrıldılar diyordu ben ise hiç bir şey yapmamıştım uzulup bakıyordum… Şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Eşinizle aranızın daha iyi olmasına ve aklınızda soru işareti kalmamasına yorumlanır.

     1. Pelin dedi ki:

      Bugün rüyamda yıllardır unutamadigim eski sevgilimle tekrar biraraya geliyoruz. Beni kendi evine götürüyor. Yolda eşini görüyorum gerçek hayatında ki eşi değil yaşlı bakımsız ve çirkin bir kadını eşi olarak görüyorum. Evine gittigimizde çocukları da büyümüş onlarla konuşuyoruz, onlara zamanında yaşadığımız büyük aşktan bahsediyoruz. Ben şaşırıyorum ya eşin duyarsa ya bizi görürse gelip diyorum, oda O senin gibi kıskanç değil o yüzden seninle değil onla evlendim diyor. Ben neden beni terkedip başkasıyla evlendigiyle ilgili sorular soruyorum. O kadar özlemişim ki hayat tekrar anlam kazanıyor benim için. Oda özlemiş ama eşine karşı nötr bi duygudaydı sevgi ya da sevgisizlik yoktu. Yorumlar mısınız lütfen.

     2. admin dedi ki:

      Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşmeye ve hasret gidermeye, yeni mutluluklara yorumlanır.

     3. Azra dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimi, ikimizin de tanidigi bir kiz ve kizin erkek kardesini bir kac iplige bagli acik asansörde gördüm. Asansör sallaniyordu. Onlar birbirlerinden uzak duruyorlardi ve asansör yukari cikti. Ne anlama geliyor?

     4. admin dedi ki:

      Bazı insanlardan duyulan sözlere kalbiniz kırılabilir.

1 2 3 7
DMCA.com Protection Status