Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak

Rüyada eski sevgiliyle karşılaştığını görmek, karşınıza çıkan bir fırsatı sizi ve sevdiklerinizi çok mutlu etmesine, başka bir yere taşınmaya yorumlanır. Başka bir şehirde ya da ülkede yeni bir iş ya da eğitim ile alakalı olanak elde edebilirsiniz. Bir süredir çaba verdiğiniz konuda olumlu sonuçlar gelebilir. Özellikle de çalışmalarınız değer görür ve başkaları tarafından fark edilir. Hayatınızda meydana gelecek bu değişim ve başka bir yerde düzen kurtulmak, yeni başlangıçlar yapmak sizi mutlu edecektir. Bu sayede geçmişte yaşanan ve hatırladıkça mutsuz olduğunuz bazı şeyler artık tamamen geçmişte kalır.

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşıp sarılmak, yeni bir aşk ve şefkat görmek, bu kişinin size değer ve anlam katmasına, hayatınızı güzelleştirmesine yorumlanır. Yeni bir ilişki ile birlikte mutluluğunuz artar. Sizi he koşulda seven sadık bir eşiniz olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak ve Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşıp konuşmak, uzun süredir görmediğiniz biri ile hasret gidermek ve bu kişi ile uzun sohbetler etmek anlamına gelir. Bu kişi eskiden görüştüğünüz biri olabilir. Aynı zamanda sizin işinize karışmak isteyen kişiler de olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak Konuşmamak

Çok sevdiğiniz bir insanın size ihanet etmesi ve bu kişi ile yolları ayırmak, hiç beklenmedik bir ayrılık olarak yorumlanır. Çeşitli sebepler ile sizinle konuşmak istemeyen biri olabilir. Bu kişi eski sevgiliniz ile de görüşen biri olabilir ve bu sebeple sizinle bağlantısını kesebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yolda Karşılaşmak

Uzun bir seyahate çıkmak ve başka bir yerde yaşayan biri ile ilişkiye başlamak anlamına gelir. Uzak mesafe bir aşk olabilir ve ona özlem duyabilirsiniz. Hayatınıza giren bu kişi ile bir süre bir araya gelmeniz çeşitli sebepler ile zor olabilir. Rüyada eski sevgiliyle sokakta karşılaşmak, kafanızı karıştıran birine yorumlanır. Çevrenizde sizden hoşlanan ve aklınıza girmeye çalışan biri olabilir. Bu kişi yıllardır sizden hoşlanan biri de olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Düğünde Karşılaşmak

Kalabalık bir ortama girmek ve burada birinden hoşlanmak, tanışacağınız kişi ile ilişkinin temellerini atmak anlamına gelir. İlerleyen günlerde katılacağınız bir davette gördüğünüz biri sizi pek çok açıdan etkileyebilir, görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, karşınıza güzel fırsatlar çıkmasına ve iyi insanlar ile karşılaşmak, size zararı dokunacak kişilerin uzak durmasına yorumlanır. Eski sevgilinize özlem ve hisler biter, yeni bir heyecan ve umut veren biri hayatınıza girebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Begum dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımı gördüm , bir yerde karşılaşıyoruz tesadüfen ama bana sanki kuzgun gibi ve beni acıtmak için sanki bitti diyor bana.

 2. Nisa dedi ki:

  Annemle birlikte yürüyorduk yürürken eski sevgilimle karşılaştık iki kez daha sonra Eve geldiğimde mesaj attı konuştuk

 3. Nisa dedi ki:

  Rüyamda annemle yürürken eski sevgilimle sokakta karşılaştık iki kez Eve geldiğimde ise mesaj atıyordu konuşuyorduk

 4. İlayda Karataş dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi bir vapurmu denir deniz mi bilemem ama karşılaşıp konuşmuştuk.Sonrada tekrarda birbirimize aşık olmuştuk.Ve sonra annem onu görünce çok kızdı bana bende gel konuşsana dedim.Ondan sonra sevgidigim adam bana dediki sen bana neden yalan söyledin, benden nefret etti işte sonra babamla oturup mangal yakiyorlardi.Ben şaşırdım benim sevdiğim adam bana bunu yapıp giden adam şimdi karşıma geçip gezi yaparken karşıma çık zaten unutamıyorum.Gelmis bana neden ihanet etti diyor abi zaten ruyadasin yani ormanın içinde koşuyorum bide beni bulmasın diye sonra orman yanıyordu bir tarafı sonra ben yanan ormanların içinden çıkmaya çalıyorum.Benim ne suçum var yani poliler jandarmalar askerler hep beni arıyordu bu ormanın içinde insanlara yalan söyleyip kaciyorrum ormanın içinden çıkmaya başladım ormandan işte sonra ailemi buldum sonra eve gittik.😔🥺

 5. Farmasi dedi ki:

  Eski sevgilim beni aldattı 4 ay oldu ayrılalı rüyamda sanayi tarzı bir yerde oturuyordu arkadaşlarıyla bende kardeşimle oraya gidiyordum beni gören arkadaşı selam verip onu işaret etti o kalkıp gitti acaba ne anlama geliyor rüyam

 6. Ayhan dedi ki:

  Selamun aleyküm Kız kardeşim rüyasında eski sevdiğini yolda görmüş kuzenleri ve abileriyle fotoğraf çektiriyormuş iki abisi şakalaşıyormuş ben senden 2 yaş büyüğüm demiş sürekli onun akrabalarından birini görüyor ve birde karlı havada eski sevdiğini görüyor kız kardeşim ne demek yardımcı olursanız çok seviniriz

DMCA.com Protection Status