Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada eski sevgili ile kavga ettiğini görmek, özel hayatınızda sizi huzursuz eden ve kafanızı karıştıran bazı şeyler işitmek ya da hissetmek anlamına gelir. Şu an hayatınızda biri varsa o kişinin sizi aldattığını ya da yalan söylediğini düşünebilirsiniz. Ona karşı şüpheleriniz artabilir. Bu sebeple de aşk hayatında zor günler atlatılabilir, şüphelerini artabilir. Rüyada eski sevgiliyle şiddetli kavga etmek, kendi iç dünyanızda çatışma içinde olmak ve hala aklınızı kurcalayan şeylere yorumlanır. Hala eski sevgilinizi düşünüp onu özlemeniz de sizi üzebilir, onu geçmişte bırakmak zor olabilir. Rüyada eski sevgiliyle söz münakaşası yapmak, çok fazla derdi içinize atmak ve kimseye paylaşamamak, yaşanan bazı sorunları kimseye söyleyemediğiniz için mutsuz olmaya yorumlanır. Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları tek başınıza aşmanız gerekebilir.

Rüyada eski sevgiliyle kavga edip ağlamak, aşk hayatında yüzünüzün gülmesine ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Sizi gerçekten seven ve değer veren, sürekli sizi dinleyip size aşık biri ile mutlu bir beraberlik olabilir. Artık hak edilen ilgi ve sevgiyi görebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Kavga Etmek

Hayatınıza yeni bir yön vermek, artık geçmişi tamamen geride bırakarak kendiniz için bir şeyler yapmak anlamına gelir. Sizin hayatınıza giren kişi sizi çok mutlu edebilir ve eski defterler kapanır. Eski sevgilinize dair hiç merak kalmaz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Kavga Etmek

Hayırlı bir haber almak, gelen bir telefon aramasından sonra çok mutlu olmak anlamına gelir. Uzun süredir beklenen bir telefon görüşmesi yapılabilir. Bu bir başvuru sonucu olabilir. Ya da bir süredir görüşemediğiniz birinden gelen telefon ile birlikte çok sevinebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Hesaplaşmak

Bekarsanız evleneceğiniz kişi ile ilerleyen günlerde tanışarak onunla mutlu bir birlikteliğe başlamaya yorumlanır. Evlilik için artık kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Aklınızdaki şüpheler ortadan kalkar ve artık evleneceğiniz doğru insan ile tanışırsınız.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Kavga Etmek

Yeni tanışacağınız kişinin ailesi ile kısa süre içerisinde tanışmak ve ilişkinizi ailelerin onayına sunmaya yorumlanır. Sevgiliniz size niyetini belli ederek ailesi ile tanıştırmak isteyebilir, hatta bu duruma şaşırabilirsiniz. Hızlı bir şekilde evlilik sürecine girilebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi üzen ve endişelendiren her ne varsa geçmişte kalmasına, artık iç huzurun artmasına yorumlanır. Şu an hayatınızdaki insanlar sizi mutlu eder ve hayatınızdan çıkan kişiler için pişmanlık duymazsınız. Eski sevgilinize karşı öfke biter, artık geride kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

125 Yorum

 1. Melike
  • admin
 2. Ceren
  • admin
 3. Gül
  • admin
 4. n
  • admin
 5. Merve
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status