Rüyada Esnaf Görmek

Rüyada esnaf görmek, iş hayatında bol kazanç ve rızkın çoğalmasına, iş ile ilgili aksiliklerden kurtulmaya ve işlerinizin düzene girmesine yorumlanır. Kendi işini yapan ve finansal yönden sıkıntılar yaşayan kişiler için ödemeleri ve diğer parasal sıkıntılarına çözüm bulunur. Helal yoldan elde edilen kazanç size bolluk ve bereket getirir. Ticari hayatta elde edilen başarı ile birlikte ailenizin geçimi kolaylar, hem ev hem de iş hayatında dengeyi kurabilir, iki tarafla da iyi şekilde ilgilenebilirsiniz. Rüyada esnaf olduğunu görmek, iş hayatında sosyal çevrenizin de artmasına ve yeni iş arkadaşlıkları kurmak, bu arkadaşlıkların faydalı olmasına yorumlanır.

Rüyada esnafla konuşmak, işlerinizde bir takım aksilikler yaşanması ve işlerin bozulması anlamına gelir. Özellikle de çalıştığınız yerde çalışma arkadaşları ile aranızda tatsız durumlar olabilir. Aranızdaki rekabet ve kıskançlık yüzünden yıpratabilir.

Rüyada Komşu Esnafı Görmek

Rüyada esnaf komşu görmek, işlerini aksatmak ya da ödemelerini yapamamak, başkasına ihtiyaç duymak gibi anlamlara gelir. Özellikle de borçlarınızı kapatmak amacıyla birinden borç para almanız gerekebilir.

Rüyada Esnaf Arkadaşını Görmek

Bu arkadaşınız ile ortak planlar yapmak, birlikte dayanışma içerisinde olmak gibi anlamlara gelir. Mesela arkadaşınız ile aranızda borç para alıp verme söz konusu olabilir. Birbirinize yardım ederek işlerinizin aksamamasını sağlayabilirsiniz.

Rüyada Rakip Esnafı Görmek

Rakipleriniz ile mücadele etmekte zorlanmak ve daha çok mesai harcamaya yorumlanır. Aynı zamanda işlerinizi için daha fazla para harcamanız, daha çok yatırım yapmanız gerekebilir. Çıkan masraflar canınızı sıkabilir.

Rüyada Esnaf Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, işlerinizin yoluna girmesine ve müşterilerin artmasına, iş hayatında stresin azalmasına yorumlanır. Ödemeler ya da strese girdiğiniz diğer konularda kafanız rahat eder. İşlerinizde kendinizi başarılı hissedebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nalan dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerin karşı tarafındaki dükkan sahibini gördüm. Oturup sohbet ediyorduk normalde bir sohbetimiz yok. Sevgili olmak istersinde konuşursun ya öyle konuşuyordu benimle. Bir tane erkek çocuğu yanımıza geliyordu ve altına tuvaletini yapıyordu. Yanımızda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında daha güzel imkanlar edinmeye yorumlanır.

 2. Arzu dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerin yan tarafında markette çalışan birini gördüm. Bu kişi beni evine çağırıyor ve bir adamla buluşturmak istiyor. Yani amacı kötü oluyor. Ben tam o kişiyle beni buluşturacağı zaman oradan uzaklaşıp kaçıyorum. Gördüğüm bu kişiyi de tanıyorum normalde ama buluşturmak istediği de yaşlı bir adam oluyor. Çok korkuyorum rüyamda ve kaçıyorum oradan.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında daha iyi olanaklar elde etmek, özellikle maddi anlamda zor bir süreci atlatmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status