Rüyada Evi Dağınık Görmek

Rüyada evi dağınık görmek, kafanızın karıştıran her ne varsa bir türlü çözüm bulamamaya ve karar verememeye yorumlanır. İlerleyen günlerde geleceğinizi ilgilendiren herhangi bir konuda nasıl karar vermeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir. Neyin sizin için daha hayırlı olacağını bilmediğiniz için bu durum stres yaratabilir. Bir işaret bekleyebilirsiniz. Evlilik, iş ya da eğitim için de yeni başlangıçlar olmasına ve iki seçenek arasında kalmaya yorumlanır. Rüyada evi pis ve dağılmış halde görmek, hatalar yapmak ve bundan ders çıkarmamak, başkalarına zarar verecek sonuçları olmasına yorumlanır. Yaptığınız bazı hatalar çevrenizdeki insanlara da zara verebilir ve her şeyi düzene sokmak sizin için zor olabilir.

Rüyada evi dağıtmak, sorumsuz davranmak ve bu yüzden de sevdiklerinizden tepki görmek, sizden beklentisi olan kişileri hayal kırıklığına uğratmaya yorumlanır. Özellikle ailenizin sizden beklentileri yüksek olabilir, ancak aranız açılabilir. Rüyada hırsızın ev dağıtması, elinizden bir miktar para çıkmasına ve maddi zarar uğramaya yorumlanır. Parasal anlamda sıkıntılı bir süre atlatabilirsiniz, evinizde masraflar artabilir.

Rüyada kendi evini dağınık görmek, ev içerisinde çıkan masrafların sizi zorlamasına ve beklenmedik harcamalar yüzünden evin ihtiyaçlarına zor yetişmeye yorumlanır. Örneğin evde tadilat çıkabilir. Rüyada annenin evini dağınık görmek, aile içerisinde dargınlıkların olmasına ve bazı aile fertleri ile aranızın açılmasına yorumlanır.

Rüyada Dağınık Ev Görmek

Şu günlerde özel hayatınızda yaşanan olumsuzluklar yüzünden zor günler geçirmeye de yorumlanır. Bazı insanlar ile aranız açılabilir, bazı dostluklar bitebilir. Size üzen bir takım haberler alabilirsiniz, sevdiğiniz insan ile ilgili can sıkıcı bir haber olabilir, güven sorunları artabilir.

Rüyada Dağınık Eve Misafir Gelmesi

Sevdiğiniz insanlar ile aranızın açılmasına, istemeden de olsa kalp kırmaya yorumlanır. Evinize gelip giden bazı dostlarınız ile artık gidip gelmeyi kesebilirsiniz. Çıkan bazı anlaşmazlıklar yüzünden dostluklarda soğuk rüzgarlar esebilir.

Rüyada Dağınık Eve Misafir Gitmek

Sürekli gidip geldiğiniz ve çok iyi anlaştığınız insanlar ile aranıza kara kedi girebilir. Arada laf taşıyan kişiler olabilir ya da başka sebepler ile ayağınızı kesebilir, bu kişilere artık gitmekten vazgeçebilirsiniz. Belki o kişiler hakkında duyacağınız şeyler sizi rahatsız edebilir.

Rüyada Dağınık Evi Toplamak

Özel hayatınızdaki sorunları çözmeye ve kalbini kırdığınız insanlar varsa yeniden gönüllerini kazanmak, ayrılıkların bitmesine ve özlemlerin son bulmasına yorumlanır. Aynı şekilde sizin kalbinizi kıran kişiler varsa da gelip sizden özür dileyebilirler.

Rüyada Evi Dağınık Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile fertleri ya da dostlarla aranızda soğuk rüzgarlar esmesine ve kafa karışıklığına yorumlanır. Şu günlerde özel hayatınızda karmaşa hakim olabilir, duygularınızdan emin olmakta güçlük çekebilirsiniz. Sizin için neyin daha hayırlı olduğunu anlamak zor olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Merhaba annem evi dağıtmış bende toplamaya çalışıyoruö diyorum çok karışık görünüyo ama toplarım ve annem ortaya güzel bir halı seriyo

 2. Nino dedi ki:

  Merhaba ben de rüyamda herhangi bir düğün için evime gelmiş eşimin bir sürü akrabasını gördüm. Dolaplarımda kendileri için yer açıyorlardı. Bir de konuşamayan küçük bir kız çocuğu yatak odamı fena halde dağıtmıştı. Tüm bunları görünce de çok sinirlendiğimi hatırlıyorum. Rüyam bu kadar tabir ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 3. Zayde dedi ki:

  Rüyada evimin çok pis ve dağınık olduğunu gördüm ne kadar uğraşsamda düzeltemiyordum ve bir sürüde misafir vardı bu rüya ne manaya gelir

 4. Aslıhan dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim insan evimin kapısında annemle konuşmak için bekliyordu ona benimle evlenmek istediğini söylemek istiyordu bende bir korku içinde ona git diye söyleniyorum o ara annem dışardan geldi ve gayet normal karşıladı bu durumu hepimizin yüzü gülüyordu eve davet etti ama eve girdiğimizde ev Baya dağınıktı Ve bir yandan evi toparlamaya başladım

 5. Kübra dedi ki:

  Ben su an 20 yillik evliyim. Ama gencken sevdigim baska biri vardi onunla evlenemedim. Su an baska biriyle evliyim. Ve ruyalarimda surekli onun evini temizliyorum. Ruyami yorumlar misiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş fırsatına yorumlanır.

 6. Kübra dedi ki:

  Su an evliyim ama eskiden cok sevdigim biri vardi ama evlenemedik su an baska bjriyle evliyim hatta 25 sene oldu ve ben ruyalarimda surekli onlarin evini temizliyorum topluyorum. Yorumlar misini ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özel hayatınızda her şeyin yoluna girmesine yorumlanır.

 7. Gultekin dedi ki:

  Rüyada kusoldugum erkek kardeşini ve eşini bize geldiğini gördüm geldiklerinde eşim onları kapıda karşıladı ve içeri aldı ev daginikti koltuğa yanıma oturdular azkonustuk

  1. admin dedi ki:

   Aile içi bazı problemlerin çözülmesine yorumlanır.

 8. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda komşularım evimin daginik ve kirli olduğunu söylüyor eve gittiğimde ev daginik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 9. aygül dedi ki:

  merhaba,rüyamda evimin önünde bir ev varmış ona ek yapmışlar,,eve gidiyorum bir kADIN demir bir merdivenden yukarı çıkıyor tombul siyah hırka giymiş,kot pantolonlu 4 tane alan oğlu,kızı var ama çok küçük değiller ,evimin önünden bu evi kaldır diyorum ayrıca her yeri su basmış şöyle bir bakayım diyorum okyanus gibi uçsuz bucaksız geliyor su çok berrak öyleki kum ve yeşil çok güzel mercan adacığı bile görünüyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye, kazancın daha çok olmasına yorumlanır.

 10. Eren Geçer dedi ki:

  Rüyamda eve döndüğümüzde ev dağınıkdı. Hırsız girmiş falan diyoruz hatta tabiri nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde masraf çıkmasına yorumlanır.

 11. Rukıye Guzelsoy dedi ki:

  Rüyamda evim dağınık kız kardeşim geliyor evimi topluyor pis değil dağınık daha çok oyuncak kıysfetkerle dağınık

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile fertleri ile küslük kırgınlık varsa bitmesine yorumlanır.

 12. Ayse dedi ki:

  Ruyamda evimdeki Süs esyasi fillerin Bi araya toplanmisti daginik Bir sekildi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için masraf yapmaya yorumlanır.

 13. Melike dedi ki:

  Merhaba ben bu gece rüyamda kaynanami gördüm eşimin yanından oturuyordu anjelina coninin yuzunu oksuyordu ikiside ve ben çok kizkaniyordum boğazım dugumleniyordu ağlamaklı oluyordum fakat ağlamadım. Sonra evim belirlemeye basladi ruyamda koltuk odam daginik haldeydi halilar yoktu yerde çekirdek kabukları vardi tasiniyorcasina ev daginikti bana anlamsiz geliyordu bu durum . Kaynanam ile kus halde bir klube evde oturuyorken içeri bir yasli kadin girdi benu opmeden kaynanamin yanina dogru yurudu yuzu asikti kadının.rüyama tam olarak böyle yorumunu çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşiniz tarafından evinize misafir gelmesine ve evinizde bereketin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status