Rüyada Evi Fare Basması

Rüyada evi fare bastığını görmek, rızkın artmasına ve evinizde geçimi rahat sağlamaya yorumlanır. Özellikle bir süre önce yüksek meblağ bir borca girdiyseniz ya da yüklü harcamalar yaptıysanız, kısa sürede yeniden ekonomik anlamda güçlenebilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir maddi külfetten de kurtulmak anlamına gelir. Rüyada evin içinde bir sürü fare görmek, uzun süredir beklenen ödemelerin gelmesine ve kafanızın rahatlamasına, ev içine birkaç yerden birden para girişi olmasına da yorumlanır. Eğer iş arıyorsanız, yakın zamanda bir iş teklifi karşınıza çıkabilir. Aile işi yapan kişiler için de oldukça hayırlı bir rüyadır. Kazançlarını her geçen gün artırabilir, hem kendilerine hem de ailelerine fayda sağlayabilirler.

Rüyada odayı fareler basması, eğer kendi odanız ise rızkın devamlılığına ve istediğiniz şeyleri rahatça satın almak, ev ihtiyaçlarını kolay bir şekilde gidermek anlamına gelir. Ailenize ihtiyaç olmadan ekonomik yönden kendi ayaklarınız üzerinde rahat bir şekilde durabilirsiniz. Eğer mal mülk edinmek istiyorsanız da bunun için elinize olanaklar geçebilir.

Rüyada Evde Farelerden Kaçmak

Bir süre önce ev içerisinde yaşanan huzursuzluğun devam etmesi, özellikle yüksek harcamalar yapan bir aile ferdi yüzünden zor durumda kalmak anlamına gelir. Ya da size maddi yönden ihtiyacı olan biri olabilir. Maddi külfet altına girebilirsiniz. Bir aile ferdinin borçlarını da ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum evli olanlar için de huzursuzluğa sebep olabilir. Bazı şeylere tahammül etmek zor gelebilir.

Rüyada Evi Fare Basması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yönden daha rahat yaşamak, sofranızın rızkının ve bereketinin artmasına, aynı zamanda kazandığınız paranın bereketini görmeye yorumlanır. Maddi yöndeki hedeflerinize tez zamanda ulaşmanız olasıdır. Ailenize de bu konuda yardımınız dokunabilir ve birini maddi zorluktan kurtarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

8 Yorum

 1. Merve
  • admin
 2. Melek
  • admin
 3. Admin
  • admin
 4. Birgül aktaş
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status