Rüyada Evi Fare Basması

Rüyada evi fare bastığını görmek, rızkın artmasına ve evinizde geçimi rahat sağlamaya yorumlanır. Özellikle bir süre önce yüksek meblağ bir borca girdiyseniz ya da yüklü harcamalar yaptıysanız, kısa sürede yeniden ekonomik anlamda güçlenebilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir maddi külfetten de kurtulmak anlamına gelir. Rüyada evin içinde bir sürü fare görmek, uzun süredir beklenen ödemelerin gelmesine ve kafanızın rahatlamasına, ev içine birkaç yerden birden para girişi olmasına da yorumlanır. Eğer iş arıyorsanız, yakın zamanda bir iş teklifi karşınıza çıkabilir. Aile işi yapan kişiler için de oldukça hayırlı bir rüyadır. Kazançlarını her geçen gün artırabilir, hem kendilerine hem de ailelerine fayda sağlayabilirler.

Rüyada odayı fareler basması, eğer kendi odanız ise rızkın devamlılığına ve istediğiniz şeyleri rahatça satın almak, ev ihtiyaçlarını kolay bir şekilde gidermek anlamına gelir. Ailenize ihtiyaç olmadan ekonomik yönden kendi ayaklarınız üzerinde rahat bir şekilde durabilirsiniz. Eğer mal mülk edinmek istiyorsanız da bunun için elinize olanaklar geçebilir.

Rüyada Evde Farelerden Kaçmak

Bir süre önce ev içerisinde yaşanan huzursuzluğun devam etmesi, özellikle yüksek harcamalar yapan bir aile ferdi yüzünden zor durumda kalmak anlamına gelir. Ya da size maddi yönden ihtiyacı olan biri olabilir. Maddi külfet altına girebilirsiniz. Bir aile ferdinin borçlarını da ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum evli olanlar için de huzursuzluğa sebep olabilir. Bazı şeylere tahammül etmek zor gelebilir.

Rüyada Evi Fare Basması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yönden daha rahat yaşamak, sofranızın rızkının ve bereketinin artmasına, aynı zamanda kazandığınız paranın bereketini görmeye yorumlanır. Maddi yöndeki hedeflerinize tez zamanda ulaşmanız olasıdır. Ailenize de bu konuda yardımınız dokunabilir ve birini maddi zorluktan kurtarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Özlem kaya dedi ki:

  Rüyamda bir ekmek fırını gördüm içine giriyorum bir çatı katı gibi bir yer yerde bir sürü bölük bölük naylonlarin üzerinde ekmek hamurlari var etrafta fareler cirit atıyor ben bir daha dışarıdan ekmek almam diyip cadde ortasında hamur yoğuruyorum un yetmiyo yakındaki bakkala giriyorum un istiyorum yok diyor oda tanıdık bir abla hiçbirinde un bulamiyorum hamurum cıvık yol ortasında duruyor etrafından insanlar gelip geçiyor biride rahmetli babam

 2. Hüma yağız dedi ki:

  Rüyamda önce evime ben fare bırakıyorum sebebini bilmiyorum sonra bir bakıyorum her yer fare birini çağırıyorum yardım istiyorum sonra bakıyorum öldürmüşler dağ gibi ölü fare var eve giriyorum minicik beyaz fareler kalmış yavruymuş sonra bi tane büyük geliyor ve elimi ısırıyor bırakmıyor dişiyle elimi çok korkuyorum suya tutuyorum bırakmıyor

 3. Merve dedi ki:

  Rüyamda bir sürü kahverengi büyük fare gördüm evimizin her odasında vardı ve ben çok korkuyordum kanepelerin üzerine çıkıyordum ama daha sonra hiç fare kalmamıştı.. Yorumlar mısınız rica etsem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 4. Melek dedi ki:

  Rüyamda okuldayım okulda dolaşan bir tane fare var(sanırım rengi ya gri ya da beyaz) herkes kaçıyor ama ben kaçmıyorum. Birde bir kız var elindede bardak gibi bir şey var. İçinde de küçük hamster gibi bir şey. Ben soruyorum bu hamster mi diye o da bana hayır fare diyor. Küçük bir şeydi rengi ise siyah beyaz dı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların biteceğine yorumlanır.

 5. Admin dedi ki:

  Kocamın avucunda küçük, temiz, kahverengi bir fare gördüm. Anlamı nedir acaba? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetin bitmesine yorumlanır.

 6. Birgül aktaş dedi ki:

  Rüyamda hatırlayabildiğim sadece kapıyı açıyorum ve bir sürü fare içeri giriyorlar. İlkten bir korkuyor ve tiksiniyorum ama sonra korkum gidiyor. O ara üzerimde geniş bir pantolon var. Paçamdan içeri girecekken bacağımı sallıyorum. Düşüyor fare yere koşturup duruyorlar etrafımızda. Lütfen cevap verirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı masrafların çıkmasına ancak maddi zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status