Rüyada Evi Su Basması Görmek

Rüyada evi su bastığını görmek, kolay yoldan elde edilecek para veya mal mülke yorumlanır. Elinize yüklü bir miktarda para geçebilir. Bazı yatırımlarınızdan beklediğinizden de fazla para kazanabilirsiniz. Ya da miras kalabilir. Büyük bir servete konulabilir. Bekar olan kişiler için de zengin biri ile evlenerek sefa içerisinde bir hayat sürmesine yorumlanır. Zenginlik ve bolluğun yanı sıra lüks içerisinde yaşamak, sağlıklı bir hayat sürmeye de yorumlanır. Para sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Hedeflediğiniz kazanca da kısa sürede ulaşmanız olasıdır. Daha az emek ile daha fazla para kazanmanız söz konusu olabilir.

Rüyada kendi evini su basması, sağlık ve sıhhate erişmeye, ev içerisinde refah ve huzura yorumlanır. Başkasına maddi yönden ihtiyacınız azalabilir ve kendi geçiminizi rahat bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. İşsiz olan kişiler yakında iş bularak ekonomik özgürlüklerine erişebilirler. Ailenize maddi külfet olmaktan kurtulabilirsiniz.

Rüyada başkasının evini su bastığını görmek, başka birinin aracı olması ile büyük fırsatlar edinmek olarak yorumlanır. İşsiz olanlar birinden alacakları yardımla yeni işe girebilirler. Size ekonomik fırsatlar sunan biri olabilir. Rüyada evi su içinde görmek, zenginliğe erişmeye ve hayırlı işler yapmaya, bol kazanç sağlamaya yorumlanır. Mal mülk sahibi de olabilirsiniz.

Rüyada Evi Su Basması ve Balık Görmek

Kısmetlerin çoğalmasına, hem iş hem de aile hayatında bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Evinizin bereketi daimi olabilir ve imkanlarınız çoğalabilir. Bekar olanlar çok zengin biri ile evlenebilirler. Evli olanların ise eşlerinin kazançları artabilir. Daha fazla mal mülk sahibi olabilirsiniz.

Rüyada Evi Su Basması ve Evin Yıkılması

Hane içerisinde sıkıntıların çoğalması, maddi kayıplar ya da miras kavgalarına yorumlanır. Ailede iflas eden biri de olabilir. Ya da başka sıkıntılar yüzünden zor zamanlar atlatabilirsiniz. Hanede üzüntü veren haberler dolaşabilir.

Rüyada Evi Kirli Su Basması Görmek

İş ya da eğitim hayatında yaşanacak sıkıntılar yüzünde zor zamanlar atlatmak, bazı aksiliklerin yaşanmasına yorumlanır. Sosyal çevreniz tarafından da dışlanmanız, başkaları tarafından hor görülmek anlamına da gelir. İnsanların size hal ve hareketleri kırıcı olabilir ve yalnız kalabilirsiniz.

Rüyada evi su basması ve çamur görmek, sorunların ardın sıra gelmesine yorumlanır. Bir süredir endişe ettiğiniz şeyler ile yüz yüze gelmeniz olasıdır. Eşiniz ve aileniz ile de aranızda fikir ayrılıkları olması, anlaşmazlıklar çıkması olasıdır. Bir süre geçinmek zor olabilir.

Rüyada Evi Temiz Su Basması

Peş peşe para gelmesi ve maddi güç elde etmek, eve giren para miktarının çoğalmasına yorumlanır. Ekonomik yönden hayal ettiğiniz konuma yakında ulaşabilir, artık isteklerinizi daha rahat almaya başlayabilir ve evinizin eksikliklerini tamamlayabilirsiniz.

Rüyada Komşunun Evini Su Bastığını Görmek

Yeni bir ev sahibi olmaya ya da ev değişikliği yapmaya yorumlanır. Evinizi taşıyarak daha güzel bir evde yaşamaya başlayabilirsiniz. Mal mülk yatırımı da yapabilir, daha fazla birikim sağlayabilirsiniz. Ev hayalleriniz yakında gerçek olabilir.

Rüyada Evi Su Basması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mirasa konmak ya da büyük paralar kazanmaya başlamaya yorumlanır. Geçim sıkıntısı artık geçmişte kalabilir ve sofranızın rızkı artabilir. Hane halkını mutlu edecek gelişmeler yaşanacak. Elinizi attığınız iş bereket getirecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aylin dedi ki:

  Ruyamda anaannemin evi su bastiğini gördüm İlk başlarda su yukaridan akiyordu sora borudan da akmaya başladi Banyoya geçdim suyun açik burakildiğini gördüm Ben bir şey alib çixicaqdim ama su basinca panikledim Sanırım musluğuda men açık bırakmışım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin bol olmasına yorumlanır.

 2. Neva dedi ki:

  Ruyamda evimin duvarlarindan evime su bastigini gördüm.avizeden bile su sizdigini gördüm.hatta duvardaki elektrik prizlerinden bile sular sızıyordu..bu sular halilarimi islatmisti..yalniz su temizdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete, masrafların bitmesine yorumlanır.

 3. Ruqiyye Alizade dedi ki:

  Rüyamda abimin evini su bastığını gördüm. Ne kadar çaba göstersem de engelleyemedim. Suyun pencereden dışarı aktığını gördüm ve bir baktım ki alt konşunun evine çökmüşüz. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi refaha yorumlanır.

 4. Ayşe dedi ki:

  Merhaba rüyamda buzdolablm camaşır makinem bulaşlk hebsi dercanlı suyun icinde kalmıştı ve evi su basmlştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinden kurtulmaya yorumlanır.

 5. Cansu dedi ki:

  Rüyamda evi su bastığını görüyorum bütün apartmanı sular basmış bende korkup en üst kattaki amcamızın evine kaçıyorum çocuklarımla birlikte geceyi orda geçiriyorum sonra balkondan bakıp yardım istiyorum aşağıdakı tanımadığım bi çocuk sular çekildi diyor bende kucağında çocuğumla evime iniyorum evimde sular çekilmiş kayınvalidem içerde geziniyor halılar kuru ve temizdi yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete, rahat geçime yorumlanır.

 6. Burcu dedi ki:

  İyi günler şimdiden teşekkür ederim ben rüyamda duştayım ve kapının altından şu geldiğini görüyorum suya ufak ufak bişeler var olduğunu görüyorum ve pislik sanıyorum daha sonra ayağa kalkıp kapıya yaklaşıp bakınca küçük küçük balıklar olduğunu görüyorum evdekilere sesleniyorum kimseden ses gelmeyince evi su basmış diyorum ve banyodan çıkarak evi dolanmaya başlıyorum evin her yerini şu basmıştı ve bissürü balık doluydu yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya elinize fazladan ara gecmesine ve borclarin bitmesine yorumlanir.

 7. Merve dedi ki:

  Rüyamda evim tavana kadar temiz berrak su ile doluydu.Eşimle,çocuğumla birlikte keyifle yüzüyorduk ve akvaryum balıkları vardı.Ama şu an yaşadığım evimi görmedim daha farklı bir evdi ama bizim evimizmiş.Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için harcama yapmak, yeniliğe yorumlanır.

 8. Nur bakar dedi ki:

  Rüyamda nişanlımla dışardayız benim evimin önün vana gibi bir şey var onunla oynuyorum sonra bozuluyor garip sesler gelmeye başlıyor. Vana doğalgazın vanası kaçalım diyorum zorla uzaklaştırıyorum o yaklaşmaya çalışsada. Sonra dogalgaz ekibini cagirmak icin telefon numarasi bulmaya calisirken evin onundeki alarm ötüyor kırmızı yanıp sönüyor ve koku yayılmaya başlamış diye insanlar arıyor. Hemen doğalgaz ekibi geliyor bende uzaktan izliyorum o sırada görünce apartmana koşuyorum hallediyorlar dışardan ama içeri giriyorlar o vana karşı komşumunmuş bende diyorum ki benim yüzümden oldu ve benim evime bakın kesin benimle alakalı bir sorun var size değil karşı tarafa geldik diyorlar sizi şikayet edicem evime bakmak zorundasınız ben için geldiniz diyorum en sonunda kabul ediyorlar karşı evden çıkıyorlar benim evimin kapısını bir içiyorum ev dağılmış bütün eşyalar dağılmış mahvolmuş heryer su kedim miyavlıyor başka bir yavru kedide var biryerden diğerine koşturuyor bütün evdeki tüm odalardaki eşyalar ıslak ama çok değil ve hep dağılmış bazıları parçalanmış o gelenler bana yardım ediyor bir makina yardımıyla koltukları kuruyorum ıslak şeyleri kuruyorum eşyaları düzene sokuyorum bozulanları atıyorum falan o sırada başka bir odayı toplamaya geçtiğim zaman uyandım. Zaten evimin içi biraz daha farklıydı ve eşyaların da bazıları farklıydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize yüklü para geçmesine ve tük eksikleri rahatça almaya yorumlanır.

 9. Zehra dedi ki:

  Rüyamda evimin üst katindan camurlu sular iniyordu duvarin kenarindan iceri süzüldü, evden cikayim diyorum ve hrp diyorumki sorun degil evimin sigortasi var diye kendimi teselli ediyordum. Anlami ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize toplu para girmesine yorumlanır.

 10. Gökçe dedi ki:

  Rüyamda apartmanı yeşil su bastı ama dışarıdan değil apartmanın üstünden terastan aşağıya doğru dolmaya başladı. Biz dışardaydık, düğüne gitmek için hazırlanacaktım tam apartmana girdiğimde yukarıdan su inmeye başladı. Evde 2 tane çocuğum vardı ve onları kurtarmak için yukarıya çıkmaya çalıştım çok uğraşıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize bol para geçeceğine yorumlanır.

 11. Pelin dedi ki:

  Normalde günlük hayatımda üzerimde çok ağırlık ve garip hisler hissediyorum şüphelendiğim için büyü yada muska yapıldığını düşünerek bir yerde okuduğum büyü yada muska yapan birini bulmak için besmele çekilerek kevser süresini okumanın yeterli olacağını yapan kişiyi ve yapılan muskayı elimle koymuş gibi bulacağımı okudum. Bende dün besmelemi çekip kevser süresini okudum çok geç yattım. Rüyamda eşimin akrabası amcasının yeni bebeği doğmuş ki normalde 3 çocukları var evde hep birlikte otururken evin balkonu kirli pis lağım suyu gibi suyla ağzına kadar dolu olur ve suyu kepçeyle 3 kişi boşaltmaya çalışır dışarda yağmur havası gibi kapalı olur. Odada beklerken hazır yemek yeriz ve odaya görümcem girer yemekleri yedik mi diye kontrole gelir yüzüde asık olur ki normalde de böyle biridir aramızda siyaseten muhabbet gibidir. Acaba diyorum gördüğüm bu rüya büyü yada muska yapan kişiye mi işaret cvplarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde borç dert kalmamasına ve evinize daha çok para girmesi, işsiz biri varsa iş bulmasına yorumlanır.

 12. naciye üstebay dedi ki:

  ruyada komsumun evin kapidini acik oldugunu ve iceri giriyom yagmur yagmis evi su basmis ben komsuya diyom evi su basmis komsu esiyle yatakta yatiyor geri dönuyom bir turlu kapiyi bulamiyom odalar cogalmis ter temiz berak su her yerde

  1. admin dedi ki:

   Evinize bol kazanç girmesine yorumlanır.

 13. Gonul dedi ki:

  Ruyada kiralaladigimin evin tavanindan su geliyor ust katdaki balkon yikiyor yıkadığı su eve geliyor kaynanamda temizlik yapiyor hevesle ama suyun akdigin gorunce benim evi deyismek aklima geliyor baska eve gidelim diyom esimin teyzeside orda onu gorunce sariliyorum evi beyenmediyimi soyluyom oda altdan ev bak diyo

  1. admin dedi ki:

   Evinize daha çok para girmesine ve bol kazanca yorumlanır.

 14. Günel dedi ki:

  Merhaba rüyamda yağmur suyunun bütün etrafı sardığını gördüm(evin içine azacık girmişdi).Evim sanki gemi gibi suda üzüyordu.Anlamını merak ediyorum.

 15. Nahid dedi ki:

  İllərdir ki, evimin çox balaca, nəmli olmasının narahatlığını yaşayıram. Digər maddı problemlər də movcuddur. Yuxumda artıq ikici dəfədir ki görürəm evimi yağış suları basır . Mən də bu suları təmizləməyə çalışıram. Birinci yuxuda gördüm ki evin tavanı deşilib və evə saankı şəlalə axır. İkinci yuxuda gordüm ki , müxtəlif yerlərdən dibar aşağı su axır. Mən də evin damına çıxıb suya yol açmaq istəyirəm ki su evə yox, həyətə axsın. Xahiş edirəm dini baxımdam yozun.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk ve berekete yorumlanır.

 16. cengiz dedi ki:

  Rüyamda evin bir kısmı açıkmış yanlardan ,bir anda denizsuyu gibi güzel bir açık yeşil tonunda kendimi suyun içinde dizlerime kadar suyabatmış görüyorum ve bir anda olmuş,birde bir odada iki yatak var ikisininde bazası su dolu,ben suyu boşaltmak için bazaları tek elimle kaldırıp döküyorum ??? ne demek bu hocam ?

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamaya ve evinizde rahat geçime yorumlanır.

 17. Melike dedi ki:

  Rüyamda ananemin banyosunu su basmıştı heryer su içindeydi bende tasarla suyu boşaltıyodum bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Ailenizden maddi destek görmek ve hane halkının rahat geçimine yorumlanır.

 18. Cemre dedi ki:

  İyi günler . Gördüğüm rüyanın her ayrıntısını hatırlamıyorum.Ama rüyadayken yaşadıklarından şikayetçi olan bir tavrın yoktu.Bildiğim bir ev ile görmediğim bir evin karışımı olan hatırlayabildiğim kadarıyla geniş bir evdi. Birileri gelecekti diğer odaya geçiyorum etraf su dolu. Ama öyle kirli,pis bir su değildi ve ben bu duruma hiç şaşırmıyorum. Uyandıktan sonra hatırladığım sadece bu kadar.

  1. admin dedi ki:

   Gelirin artmasına ve eviniz ile ilgili bir karar almaya yorumlanır.

 19. Onur dedi ki:

  Evde karım ve annemle oturuyoruz. Annemin kucağında bebek var eve pencereden yağmur suyu giriyor ve söylüyorum. Kimse ilgilenmiyor, halının altına doluyor sular ve uyanıyorum şimdiden sağolun.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk ve berekete, aile içi para sıkıntısı kalmamasına yorumlanır.

 20. TÜLİN dedi ki:

  Rüyamda evimin her yerinden su akıyordu. Tavandan duvarlardan fışkırır şekilde başlayıp sonra çoğalarak geliyordu ve bulanık bir suydu.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bol para girmesine yorumlanır.

 21. Erol dedi ki:

  Rüyamda misafirlikteyken evi su bastı fakat sonradan suyun bastığını gördüm. ayaklarım tamamen suya gömülmüştü. Bütün odalar su içindeydi. Müdahale edip 2 yerden sızın suyu kapattım adeta göl gibiydi. Su tertemiz berraktı.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artıp çoğalmasına yorumlanır.

 22. Saliha dedi ki:

  Rüyamda hiç bilmediğim bir köyde olduğumu evin girişi toprak kenarda çeşme var. Yıkılmak üzere duvar çalılıklar var. Bir anda etraftan sular gelmeye başladı. Duvarın aralarından çalıların aralarından sular geliyordu. Sular yükselmeye başladı yerde kirlenmiş halı ve paspas vardı ve kısa süre sonra ise sular çekildi su bildiğimiz yağmur suyuydu.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artması ve mesleki hayatta da kazancın her geçen gün daha çok olmasına yorumlanır.

 23. Gamze dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda evimi su basıyordu. Banyo musluğundan akan temiz suydu fakat her yerde de ufak tefek böcekler vardı. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Tsk

  1. admin dedi ki:

   Evinize bol rızık girmesine ve rahat harcama yapmaya yorumlanır.

 24. Aras dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki katlı evimizin tavanına kadar temiz suyla dolduğunu gördüm ama hiçbir şey yapamıyordum. Küçücük bir delik açsam ev patlayacak gibiydi. Acaba ne anlama geliyor? Yorumlarsanız çok mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni kazanç kapısı aralanması ve evde bolluk berekete yorumlanır.

 25. Zeynep demirbilek dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evimi su basıyordu ama temiz bir su halılarım suyun üzerinde yüzüyordu. Oturduğum oda da yengem beşik sallıyordu ama orada su yoktu. Eski köy beşiklerinden yengem suyu hissetmiyordu uyuyordu çünkü.

  1. admin dedi ki:

   Evinize daha çok para girmesine, yeni eşyalar almaya yorumlanır.

 26. Pebble dedi ki:

  Merhaba, ilk defa bu kadar etkilendiğim için rüyamı paylaşıyorum. Evimiz şu anki ev ama çok çok daha büyük ve içinde tanıdığım herkes vardı. Bütün akrabalarım, iş arkadaşlarım adını bildiğim ama görmediğim akrabalarım herkes. Sonra bir kısmı azaldı ve yukarıdan eve su akmaya başladı. Suyun içinde yüzüp konuşabiliyorduk. Çok temiz bir suydu. Evde dolaşırken salona bir balina geldiğini gördüm. Çok büyüktü ama yavruydu, ona yardım edip banyodan çıkardık. Balkona çıktığımda hiç su yoktu. Suyun yalnızca evin içinde olduğunu anladım. Kapıyı açsam da banyoya taşmıyordu. Banyodan yukarı çıktım ve bir restorant olduğunu gördüm. Üst komşumuz yokmuş çünkü aşağıdaki zaman şimdiki ama yukarıdaki zaman geçmiş zamanmış. Lütfen tabir konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk ve berekete, parasal endişelerin yakında sona ermesine yorumlanır.

   1. Naz dedi ki:

    Merhabalar. Rüyamda bir arkadaşımızın evini geziyoruz. Onlar evde yoklar.biz eşimle geziyoruz. Her odayı dolaşıyorum merakla çok güzel bir ev ama bir çok yerden temiz su akmaya başlıyor ..yani evi su alıyor ev sahipleri de yok biraz kaygilaniyorum çünkü bilmediklerini düşünüyorum.

    1. admin dedi ki:

     Mal mülk konusunda hayırlı gelişmeler olması, rızkın artmasına yorumlanır.

 27. Serkan dedi ki:

  dün akşam bir rüya gördüm ve bunun yorumunu aradım ve bu rüyanın yorumlamasını guvendiginiz bir kişi yapsın yazıyor dayımın evini su basıyor ama bulanık su evde bir tek ben varım sular göğsüme kadar geliyor ve içinde yürümeye başlıyorum sonra birden aşağıda oluyorum dayım evinin balkonunda oluyor ama dayım evdeyken su görünmüyor ve oğlundan kova istiyor kuzenimde bir koca var diyor ve kovayı ben alıyorum ve çektikçe kova çıkıyor ve 4 kova oluyor kovalarin içinde kurumuş boyalari yere boşaltıp dayıma gönderiyorum sonra balkonun giderinden suların berrak bir şekilde aktığını görüyorum hava birden yağmurlu ve kapalı oluyor ben dayımın diğer balkonundan gemiye binmeye hazırlanıyorum dayımın evi dördüncü katta bu sefer evin içi hariç her yer 4. Kata kadar sel basmış suları ve gemiyi görüyorum gemiye tam binecekken bir anda karada oluyorum ve geminin içi hep erkek kuzenimde kaçak gelmiş sonra karşımda bir kız oluyor oda gemiye binmeye hazırlanıyor ona bir yıl geri gelmeyecegiz diyorum gemide askeri gemi gibi hocam yorumlarsan sevinirim

  1. Zeynep dedi ki:

   Oturma odamın yağmur suyundan minderlerin islandigini goruyorum ev sahibine gidip bu evin böyle olduğunu neden söylemediniz diyorum gerçekte alt komsumun üst katta oturduğunu onun da oturma odasından benim evime suyun akıp islattiğini görüyorum ben bu evi tutunca neden beni uyarmadın diye soruyorum o odanın serilmedigi başka bi oda kullandığını görüyorum sonra bana sol gogusnu açıp gösteriyo al ye dercesini

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinizde borçların kapanmasına ve ev içi giderleri karşılaşmaya yorumlanır.

 28. Serkan dedi ki:

  Rüyamda dayımın evini bulanık su basmıştı ve bende içinde yürümeye çalışıyordum. Yalnız sular göğüs kısmına kadar geliyordu. Birde dayım 4.katta oturuyor. Sonra birden ben aşağıya inmilim. Dayım balkondan kova istiyordu. Kuzenim bir kova getirdi başkada yok dedi. Ben kovayı aldım ve kovalari çektikçe 4 kova oldu. Sonra balkonun giderinden bulanık su berrak olarak akıyordu. Hava bir anda yağmurlu oldu ve ben askeri gemiye benzeyen bir gemi ile bir yolculuğa çıkıyorum. Nereye gittiğimi bilmiyorum. Sadece geminin içi hep erkek dolu hatta kuzenimde (erkek) kaçak olarak binmiş ben gemiye binecek iken bir kızla konuşuyorum. Ona bir yıl geri gelmeyeceğiz diyorum ve ikimizde gemiye biniyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve hanede refaha, parasal anlamda hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 29. Tuğrul dedi ki:

  Rüyamda kayınpederimin arabası ile evine gidiyoruz. Arabada şoför, kayınpederim ben ve eşim var. Kayınpederimin bahçe içinde evine vardığımızda kayınvalidem telaş içinde eve su bastığını söylüyor ve içeri baktığımızda bütün evin alt katında bilek seviyesinde temiz su görüyoruz. Rüya bu noktada bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin artacağına, birine borcunuz varsa kapatacağınıza yorumlanır.

 30. Nese dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş annemin akrabaları 5 tane kadın hepsinin kıyafeti aynı. Bana geliyorlardı, eve girdik. Evi su basmış hepsine bez verdim suyu temizliyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sorunlarınızın çözülmesine ve başkalarından güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 31. Duygu dedi ki:

  Merhaba, kendi evimdeyim. Bir grup kadın var, birkaçı tanıdık. Bir kaçını tanımıyorum, birden bire evimin içi sularla doluyor. Sanki sel yada dev deniz dalgası ve ben o birkaç kadınla bir tekne içinde alabora oluyorum. Sel bizi evimin salonundan diğer odalara sürüklüyor. Biz kurtulmaya çalışıyoruz. Tekne ters dönüyor ve o anda sular çekiliyor birden. Sonra ebeveyn banyo kapımı aralıyorum. Çamur içinde bir görüntü ve içeride annem 🤔🤔🤔

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamak ve ev içinde bir kutlama veya davet vermeye, kuruntulardan kurtulmaya yorumlanır.

 32. Emine dedi ki:

  Rüyamda devlet bahçeli evime gelmişti. Balkonda halkla konuşacaktı. Hava çok soğuktu. Üşümesin diye ona battaniye götürüyordum. Yorumlar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Makam mevki yükselmesi, devlet dairesinde işlerinizin yolunda ilerlemesine yorumlanır.

 33. Emine dedi ki:

  İyi akşamlar, bir rüya gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyamda bir deniz kenarında olta ile balık tutmaya çalışıyordum. Oltanın ucuna küçük balıkları takıp denize atıyordum. Olta elimden kaydı. Bir arabanın camını kırdıran paramparça oldu. Araba sahibi kızdı, abim ona 150 tl para verdi.

  1. admin dedi ki:

   Yeni iş fırsatı ya da başka teklifler almak, şansın açık kazancın bol olmasına yorumlanır.

 34. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda çiftlik evindeyiz evi su basıyor ama çok temiz bir su. Ben bir kız arkadaşımı balkon kapısından dışarı çıkarıyorum ama hiç ıslanmamışız. Sonra evin dışında yeşillik bir alanda çadır kurup kalırken sabaha karşı bir sürü insan ağaçlardan meyve topluyor. Sonra kız arkadaşım rahatsız olup gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Parasal engellerin ortadan kalkması, daha çok kazanç elde edip rahata erişmeye yorumlanır.

 35. Emine dedi ki:

  Rüyamda ben ve eşim dalgalı suda yüzüyorduk. Deniz değildi, akar su veya dere gibiydi ama çok dalgalıydı. Dalgalar çok yükselince biz içine atlıyorduk yüzüyorduk. Nadiren durgunken atlıyorduk. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Borçların azalması ve maddi yönden rahat etmeye yorumlanır.

 36. Sevda dedi ki:

  Kaynımın evindeydim ve banyolarını su basıyordu. Su çok kirli üstünde böcekler yüzüyordu. Ben temizlemeye çalıştıkça kir artıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kaynınız ve eşinizin ailesi ile parasal sorunlar yaşamak, maddi külfet olmasına yorumlanır.

 37. Emine dedi ki:

  Rüyamda evime giriyordum. Tezgahta su açık kalmıştı. Mutfak ve koridor ıslanmıştı. İçeride hırsız vardı ama küçük çocuklardı. Ben onları yakalayıp dışarı çıkarıyordum. Ev kalabalıktı, bir komşumuz bizdeydi. Kızı ona sarılıp ağlıyordu. Bende ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın çoğalmasıona ve beklediğin paraların elinize geçmesine, borcu olanların ödemesine yorumlanır.

 38. Emine dedi ki:

  Rüyamda bir çeşmeden su dolduruyordum. Etraf hepsi yeşillikti, o yeşillikte otlanan siyah büyük güzel bir inek vardı. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalmasına, gelen hayırlı haberlere çok şaşırmaya yorumlanır.

   1. Emine dedi ki:

    Bir inek olması yada ineğin siyah olmasının bir anlamı var mı veya zamanla ilgili bir ip ucu var mı? Rüyamda ne zaman sevinçli haber alacam?

    1. admin dedi ki:

     Gelirin artmasına ve hayırlı bir iş için aranmak anlamına gelir.

 39. Filay dedi ki:

  Merhaba, banyodan duvarın altından su geliyor. Su çoğalıyor, bu sefer ev suyun üstünde yüzmeye başlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve geçim rahatlığına yorumlanır.

 40. My_diesel dedi ki:

  Rüyamda bir eve giriyorum. Ablamın kayın validesinin evi evi kimden satın aldıklarını soruyorum. O kişiyi tanıdığımı söylüyorum. O sırada evi pis bir su basıyor ve konuştuğum kişi beni o pis suda boğarak öldürüyor.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde küslük ve dargınlığa, kalbinizin çok kırılmasına yorumlanır.

 41. Sibel dedi ki:

  Rüyamda yatak odanın tavanından su damladığını gördüm. Baktım tüm odalar ıslak ve hızlıca doluyor. Halıyı kaldırmak istedim ama kirli olduğunu görüp üzülüyorum. Su temiz ve berraktı.

  1. admin dedi ki:

   Evinize masraf yapabilir, yeni eşyalar alabilirsiniz. Evinizde bolluk ve bereket artar.

  2. Hatice dedi ki:

   Selemünaleyküm ben rüyamda kendi evimin yarıya kadar temiz berrak suyla dolduğunu gördüm ve o sida koca koca balıklar gördüm o kadar büyüktiki ben korkuyordum ve rüyamın ne anlama geldiğini öğrenebilirmiyim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinizde borç kalmaması ve hayırlı kısmete yorumlanır.

 42. MEHMET dedi ki:

  Rüyamda bizim evi su basıyor ve ben eski kız arkadaşımla birlikte temizliyoruz ve eski kız arkadaşım gülücükler saçıyor.

 43. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda bizim evi su basıyor ve ben eski kız arkadaşımla birlikte temizliyoruz ve kız eski kız arkadaşım gülücükler saçıyor. (Ayrıca şimdi bu kızla ayrıldık, ben istemedim kendi istedi ayrılmayı)

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni biri girmesi ve onunla birlikte geçmişi unutmaya yorumlanır.

 44. Elif dedi ki:

  Rüyamda yatak odamı su basmış ve japon balıkları yüzüyordu. Nasıl temizliycem diye ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda sabırlı olduğunuz bir konuda artık mutlu olmak, kısmetlerin açılmasına yorumlanır.

 45. Elmira dedi ki:

  Rüyamda evdeki su borularının patladığını ve (evim iki katlı) ve yukarı kattan dahi suyun damladığını görüyorum. Aşağı katta su borusunun patladığını ve evi su bastığını görüyorum. Çabucak gidip vanayı kapatıyorum amma su halen fışkırıyor. Çok üzülüp ağlıyorum ki nereden para bulup yeniden tamir edeceyiz diye. Hem de hıçkırarak ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve geçimin daimi olmasına, bol kazanca yorumlanır.

 46. Ferid dedi ki:

  Merhaba. Rüyada pencerenin açık kaldığını gördüm. Sonrasında su pencereden içeri dolarak evi bastı. Ben pencereni sonunda bağlayabildim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni mal mülk edinmek ya da evinizde tamir onarım yaptırmak, ev içi masrafların rahat karşılanmasına yorumlanır.

 47. swag dedi ki:

  Rüyamda abimlerin evindeyim banyo su basmıştı ama o banyo abimlerinkine benzemiyordu. Ve eve kadar su olmuştu her yer.

  1. admin dedi ki:

   Kendi başınıza maddi yönden engeli aşmak, kimseden yardım almamaya yorumlanır.

 48. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda banyonun duşu kırılmış ve evimi su basmış gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Evinize fazladan para girmesine yorumlanır.

 49. ayşen dedi ki:

  Merhaba, geçmişte sevdiğim 2 yıl- 7/24 beraberlikten sonra kendisinden karar vererek ayrıldığım kişinin rüyamda; iki katlı evinde bodrum kat benimmiş ve o katta kitaplarım çoğunlukta benim özel eşyalarım varmış. Rüyamda o kişiden ayrıldığımı biliyorum. Benim olan bodrum kata iniyorum. Bodrum katın bir duvarı tamamen camlı. Orada yan parsele yapılan inşaat nedeniyle zeminden su çıkışını görüyorum, bodrum kata su girmesi kaçınılmaz. Kitaplarımı ve özel eşyalarımı nasıl geldiğimizi bilmediğim arkadaşlarımın yardımı ile arabaya taşıyoruz. Eşyalarımın taşıması bittikten sonra su bodrum kata giriyor. O sırada beni su içinde taşıyacak donanımlı bir araç aniden altımda ortaya çıkıyor. Üst kata oradan dışarıya bırakıyor. Kitaplarımı ve eşyalarımı aldığıma sevinip uzaklaşıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye ve daha güzel hayaller kurmamızı sağlayacak olaylara yorumlanır.

 50. Serap mayhoş dedi ki:

  Merhaba, oğlum 4 yaşında benim ve çok dağınık yattığı için yer yatağı yapıyoruz. Yerde yatıyoruz ikimizde. Rüyamda yattığımız odayı su basıyor. Bir yerden boru patlamış. Nereden olduğunu bilmiyorum ama yataklarımız ve battaniyelerimiz hep ıslanıyor. Onları toplamaya çalışıyorum. Ama yerdeki su berrak temiz yani. Kirli bir su görmedim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Pek de sevmediğiniz biri evinize misafir olarak gelebilir, huzursuz edebilir.

DMCA.com Protection Status