Rüyada Fatma Ana Eli Görmek

Rüyada Fatma anamızın elini görmek, insanların hakkınızda yalan yanlış düşünmesinin ve size karşı ön yargılı davranmalarının şu günlerde sizi üzeceğine yorumlanır. Belki alacağınız bir haber karşısında üzüntüye düşebilirsiniz. Özellikle hakkınızda söylenen şeyleri işitmek hayal kırıklığına yol açabilir. Her ne kadar iyi niyetli olsanız da yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Herkesi kendiniz gibi iyi niyetli görüp paylaştığınız samimi şeyleri sonrasında başkalarından dedikodu olarak işitebilirsiniz. Bazı düşüncelerinizi ya da size dair şeyleri paylaşırken temkinli olmanızda fayda var. Çevrenizde sizi kıskanan ve hakkınızda kötü şeyler yayan kişiler olabilir. Kimin dost ya da düşman olduğunu karıştıracaksınız. Bazı insanlara karşı şüpheleriniz olabilir.

Rüyada Fatma’nın elini görmek, bazı rüya tabircileri tarafından pozitif sözlerle yorumlanır. Bu rüyayı gören kişin tez zamanda hayırlı işler içerisinde olacağına, iyilik yapacağına ve sevap kazanacağına işarettir. Elinizi attığınız işlerden bereket gelecek. Çok kısmetli ve şanslısınız. Özellikle başkalarına çok faydanız dokunabilir. Belki bir hayır işinde görev üstlenmek isteyebilir ya da ihtiyacı olan birilerine yardım edebilirsiniz. Yaptığınız iyilikler ile birlikte başınızı yastığa daha rahat koyacaksınız.

Rüyada Fatma Ana Eli Kolye Görmek

Bekar olan kişiler için evlilik müjdesi olarak yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile dünya evine gireceksiniz. Hatta hayatınızda kimse yoksa, yuva kuracağınız kişi ile tez vakitte tanışabilir ve ciddi bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Evliyseniz, eşinizden çok büyük destek alacağınıza, size destek olacağına yorumlanır. Rüyada Fatma Ana Eli kolye takmak ise, ömrün uzaması ve refah içerisinde bir hayat sürmek gibi anlamlara gelir. Parlak bir istikbal sizleri bekliyor olacak.

Rüyada Fatma Ana Eli Yüzük Görmek

Birinin size karşı hasetlik beslediğine ve bazı şeyleri kıskandığı için kötülüğünün dokunacağına yorumlanır. Ayrıca yakın zamanda sizin için maddi ya da manevi bir değeri olan eşyanızı kaybedebilirsiniz. Çok değer verdiğiniz bir şeyin yok olması sizi üzecek.

Rüyada Hz Fatma’nın Kabrini Görmek

Bu rüya işi olmayanlara iş sahibi olmak ve evlenmek isteyenlere de hayırlı bir eş olarak yorumlanır. Hayatınızda eksik olan bir şey yakında tamamlanacak. Her şey gönlünüzden geçenden çok daha güzel olabilir. Sabır ve sükunet ile pek çok kazanç sağlayacaksınız.

Rüyada Hz Ali ve Fatıma’yı Görmek

Hayırlı işler peşinde koşmak ve alacağınız öğütler sayesinde güzel işler başarmak demektir. Sizin gönlünüzün yüceliği ve zenginliğini fark eden biri yardım eli uzatabilir ve bir şeyler başarmanız için gayret içerisine girebilir. Bolluk ve bereket, rahata erişmek ve huzurlu bir hayat sürmek gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Fatıma Anamızın Mezarını Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin tez zamanda önemli başarılara imza atacağına, kafanıza koyduğunuz işi başaracağınıza, alnınızın akı ile bu işi tamamına erdireceğinize yorumlanır. Bazı endişeleriniz son bulacak ve inancınız artacak. Aile içi saadet sizin için önem arz ediyor. Her türlü huzursuzluğu önlemek için şu günlerde ekstra çaba harcamanız gerekebilir.

Rüyada Fatma Ana Eli Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi ahlaklı ve temiz kalpli insanların yardım eli uzatması, mutlu mesut bir yuva sahibi olmak, yüzünüzün gülmesi, zorlukları aşmak gibi anlamlara gelir. Özellikle sizi seven insanlardan alacağınız destekler çok önemli olacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şeyda Alaz dedi ki:

  Merhabalar,rüyamda Fatma validemizin elini görüyorum eli kınalıydı ve çok zarif ve narindi sırtımı sıvazladı bi kaç kere arkama baktığımda sadece bir el görüyorum ve Fatma validemiz diye bir ses duydum yorumunuzu rica ediyorum…

 2. Esra dedi ki:

  Bir bana bunu sanırım özel bir günde topumca kutlanılan özel bir günde Fatıma eli kolye bileklik setini hediye ediyordu ben o adamı tanımıyordum bile hatta ünlü biriydi sanırım ben yine aklımdan erkek arkadaşımı geçiriyordum bak o bişey almadı diyordum ama bu adama ise almasaydin da fark etmezdi beklemiyordum yani diyordum hep rüyamin bir kısmı bu ne demek oluyor bu

 3. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda iki gözümün kapağında Fatma ananın elleri vardı

 4. Fatma dedi ki:

  Sevdigim ama artık görüşmedigimiz adamın boynunda bir kısmı kırık Fatıma Ana Eli kolye vardı. Karşılaşıyoruz fakat konuşmuyoruz, eliyle kapatmaya çalışıyordu kolyeyi uyandığımda tek hatırlayabildiğim bu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinin aramasına, dileğin kabulüne yorumlanır.

 5. Aynur dedi ki:

  Rüyamda küçük çocuğumla kız kardeşimin nikahına gidiyoruz ama kız kardeşim kercek hayatta evli nikaha giderken bi kadın bana diyor bu biraz boncuk al şu tabağa at oradaki bu bayan oturuyor o senin dışlerinin falına baksin ben de yedi boncuk alıp tabağa attın kadın onları alıp avucuna su akan bu duvara elini sürüyor avcundaki boncuk kuran yazılı biel oluyor fatma Ana eli gibi o eli yedi ince dini kitap bu kurani kerim veriyor bana bende adetliyim ama milletin içinde temiz değilim diyemiyor alime alıyım bana diyor kocan ne kadınlar hayatına aldı ama sen bu yolunu bulup hepsini yok etin ben soruyorum bundan sonra yine olurmu çok paralı iş öyledir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berkeet ve kısmetin açılmasına yorumlanır.

 6. Başak dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan annemin amca kızını gördüm. Onu ziyaret ettim evinde sarıldım. Yanımda ve yanında birisi vardı hatırlayamadığım. Sonra yatakta bir kağıtta içinde fatımanın eli sembolü buldum. Büyü diye ona verdim yada yanındaki kişiye yak onu dediğimi hatırlıyorum. Bulunduğumuz yer alacakaranlık. Eski evlerin ara sokaklarını gördüm. Sonra içimdende ölmüştü falan diye geçiriyorum.şu an yaşadığım evinde bambaşka bir şekilde gördüm. Çocukların odası L şeklinde ve içinde ranza gördüm. Büyük kızımı gördüm mutlu şekilde sohbet ettik. Şekerleme ve tatlı şeyler gördük ya da aldık.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dileğin kabulüne, sıkıntılı günleri geride bırakmaya yorumlanır.

 7. AYLA çağlı dedi ki:

  Rüyamda evime gelecek görevliler mahcup olmamak için şöyle göz gezdiriyorum.yatak odasında çok büyük bir yatağın üstünde düzgün şekilde katlanmış çeşitli yastık battaniye vs.var.battaniyeyi açıp bütün yatağı kaplamalı istiyorum.battaniyeyi açınca dedenizin ortasında hamsa işaretini görüyorum.şasırıyorum zira aynı günün gündüzüne evde hamza nedir diye internetten araştırmıştım olmazsa bir tane kolye vs.alıp takayım diye içimden geçirirken rüyamda görünce bende varmış da haberin yok.uş diye düşündüm.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ev satın alınabilir, hayırlı olaylar olur, evinizde rızkınız bereketiniz artar.

 8. Hatice dedi ki:

  Hayirli gunler. Ruyamda bir grup insan devletten gizli bir sekilde insanlari magara gibi bi yere goturup Fatma anamizin elinin iskeletini gosteriyorlardi ve orada dua edilecekti. Saskinliktan,urpertiden dua edemeden uyandim. Bizi goturen insanin ayagina sarilip minnetarlik duygularimi soyluyordum. Bunun anlami ne olabilir ? Bilen biri yorum yazarsa cok sevinirim

 9. Hatice dedi ki:

  Hayirli gunler. Rabbim dualarimiza hayira cikarsin. Ben de ruyamda Fadime anamizin elinin isketeni gordum. Insanlari magara gibi bi yere goturup bu eli gosteriyorlardi halktan gizli bir sekilde. Bunun anlami nedir acaba? Hayirlara vesile olur insallah sabah gordum ruyayi

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabulüne ve güzel imkanlar elde etmeye yorumlanır.

 10. Meral Toker dedi ki:

  Ölmüş babanemin evinde babanemle birlikte Eski bir seccadeye fatıma anamız ayak izi bırakmış ama sadece bana özel ve o izi gördükten sonra hasta olan annem camı kapat diyor ben kapatmaya çalışırken benim yerime hayal gibi başka bir el kapatıyor ama bana o ayak izi bırakıldıktan sonra değişik güç yükleniyor bana babaneme ve anneme anlatıyorum ağlayarak fatıma anamız sadece bana iz bırakmış diye daha sonrasında annem sevdiği kişiye iz bırakır diyor ve yeniden başka bir yer de yine bana iz bıraktı.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler ile adınızın anılmasına ve şansın açık olmasına yorumlanır.

  2. Muradiye dedi ki:

   Rüyamda Fatma anamızın dizinde ağlıyordum sadece elini ve dizini gördüm çiçekli fistan giymişti benimle hiç konuşmuyor sadece başımı okşuyordu.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya dert tasanın bitmesine, hayırlı bir olaya yorumlanır.

 11. Demirci dedi ki:

  36 yıl önce beni üzerek hayatımdan çıkmış olan bir insanla yeniden görüşmeye başladığımda 36 yıl boyunca bilincaltına atarak kendime unutturduğum o hadiseyi bir travma yaşayarak hatırlıyorum ve aynı gün düşerek sağ elimin yüzük parmağı ve tırnağımda beyaz bir leke bırakan yaralanma gününün gecesi gördüğüm rüyayı yorumlamanızı rica ederim.; Sabah 4.15 de görüyorum rüyayı, cep telefonuna bu kişiden bir mesaj geliyor ” Fatmam benim güzel kızım ” ve altında Fatma ana elinin sembolünü yolluyor. Hemen uyanarak Fatma Ana sembolünü internette araştırdım fakat kendimle ilgili detaylı bir yorum bulamadım. Tabirleriniz için şimdiden teşekkürler.

 12. Demirci dedi ki:

  Düşerek sağ elimin yüzük parmağı yaralanıp ve tırnağımda beyaz bir leke oluştuğu günün gecesinde saat tam 4 ü çeyrek geçe rüyamda cep telefonuna 36 yıl önce beni üzecek bir hadise yaşatan ve 36 yıl sonra o günlerde görüşmeye başladığımız birisinden mesaj olarak “Fatma m benim güzel kızım” şeklinde bir mesaj ve altında Fatma ana sembolünü alarak uyanıyorum. Bu rüyanın çok etkisinde kaldım. Zira bu kişinin 36 yıl önce beni üzdüğü o hareketi unutmuş ve çok yakın bir tarihte travma yaşayarak hatırlamıştım. Görüşmeye başladığımızda düşmemin üstüne bu rüyayı görmek beni çok etkiledi. Tabir ederseniz çok mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Çok güvendiğiniz biri ile aranızda problemler yaşanabilir.

 13. Tülay dedi ki:

  Rüyamda fatma annemiz elini kokulu bir suya sokuyor. Her taraf mis gibi kokuyor. Birkaç kez yapıyor, bunu peygamberimizin de sesini duyuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş yapmak ve insanların gönlünü kazanmak anlamına gelir.

 14. Ayten sahin dedi ki:

  İyi geceler, ben Fatma anne diye tanıyorum her şeyi görüyormuş. Kişiler öyle diyordu rüyamda peki para alıyor mu dedim de naletler dediler. Parayı sonra bir anda gençleşiyor, elimi tutuyor. Dehşet bir şey oluyor, ben de tam sonunda anlatacak ne gördüyse, uyandım birden. Bu ne anlama geliyor? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden gelecek olan paranın hayır getirmemesi, geldiği gibi yerinin bulunmasına yorumlanır.

 15. Merakli dedi ki:

  Rüyamda kutunun içinde altın fatma anamızın eli siyah deri ipe bağlı abim bana hediye ediyor. Çok ağırdı ama boyutuna göre içinde bir tane de çeyrek vardı ve daha birçok hediye geliyordu bana parfüm kremler falan.

  1. admin dedi ki:

   Dargın olduğunuz ya da size haksızlık yapan insanların af dilemesi, yeniden eski dostlukların kurulmasına yorumlanır. Arkadaş çevreniz çoğalabilir.

 16. Figen dedi ki:

  Rüyamda kutu içinde üç tane altın biri firuze taşlı Fatma anamızın eli kolyesi vardı. Siyah deri ipe takılıydı ve birini altın zincire takması için kuyumcuya götürdüm. Tezgahta eski eşim vardı ve ben değişemem dükkan benim değil dedi. O sırada beraber olduğu hanım geldi değişmek istemedi ama tokalaştık tanıştık. Bağırdım içeri gitti kolye değişmişti zinciri, eşim başı önünde bakıyordu öyle bana. Tartıştıktan sonra kadınla kolyenin zincirini değişmiş görüp uyandım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Şansın ve kısmetlerin açılmasına, gelen bir müjdeli haber ile birlikte çok sevinmeye yorumlanır.

   1. Öykü dedi ki:

    Rüyada fal baktırmak için büyük bir kimseden söz ediliyor bende o kişiyi arıyorum baya bi yol kat etrikten sonra bi merdivenden çıkıyorım ve kocaman bir fatmanın eli var. İçindeki nazar boncuğuyla (göz gibi) kahve fincanına bakıp bişeyler söylemeye başlıyor. Ama söylediklerini anlayamadan uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır beklediğiniz yerden müjdeli haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status