Rüyada Fırtına Çıkması

Rüyada fırtına çıktığını görmek, sakinliğinizi ne kadar korursanız o kadar kazançlı çıkacağınıza yorumlanır. Eğer fevri bir şekilde hareket ederseniz, bunun sonucunda da çok pişman olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmanız ve onlara hemen tepki vermemeniz gerekebilir. Mesela ilerleyen günlerde eşiniz, sevgiliniz ya da değer verdiğiniz başka biri gelip size bir açıklama yapabilir ya da yalanı ortaya çıkabilir. Ancak işin aslını öğrenmeden tepki göstermemelisiniz. Rüyada aniden fırtına çıkması, hiç beklemediğiniz bir anda duyacağınız laflara kalbinizin kırılmasına yorumlanır. Hiç ummadığınız sebepler yüzünden biriyle söz dalaşına girebilirsiniz.

Rüyada hortum fırtına çıkması, zor günleri atlatmaya ve sonrasında refaha erişmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde hayatınızdaki tüm sorunlardan uzaklaşabilirsiniz. Rüyada fırtına yağmur görmek, bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Her geçen gün kazancınızda ani bir yükseliş olabilir. Yatırım yapanlar ise aldıklarınız risk sonucu çok kar sağlayabilirler.

Rüyada Gemide Fırtına Çıkmak

Deniz aşırı bir yere seyahat etmek, ancak bu seyahatin hiç de beklenmedik bir zamanda olmasına yorumlanır. Bu seyahat sürpriz de olabilir ya da bir anda çıkılması gereken bir yolculuk olabilir. Hiç plansız bir seyahat gerçekleştirilebilir.

Rüyada Denizde Yüzerken Fırtına Çıkması

Kazancınızda ani bir düşüş olmasına ancak bunu kısa süre içinde toplamaya yorumlanır. Bir süreliğine geçim sıkıntısı çekilebilir. Rüyada denizde fırtına kopması, bazı yorumcular tarafından da aşk hayatında üzülmek ve ayrılık acısı çekmeye yorumlanır. Bu ayrılık kısa süreli de olsa ilişkinizi yıpratabilir.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Sakladığınız bazı şeylerin gün yüzüne çıkması ve bu sebeple de mağdur olmaya yorumlanır. Örneğin bir zamanlar söylenen bazı yalanlar yüzünden şimdi mağdur olabilirsiniz ya da bazı sırlarınız varsa bunların ortaya çıkması endişesi duyabilirsiniz.

Rüyada Fırtınadan Kurtulmak

Aşk hayatında zorlukları atlatmak ve ilişkinizin yoluna girmesine, ayrı olan kişiler için ayrılıklarının bitmesine ve yeniden bir araya gelmelerine yorumlanır. Rüyada fırtınadan saklanmak, aynı zamanda para kaybına uğramak anlamına da gelir. Bu kayıp sizi mağdur edebilir.

Rüyada Fırtınada Evin Çatısının Uçması

Evden birinin ayrılmasına yorumlanır. Evde bekar biri varsa evlenerek kendi yuvasını kurabilir. Ya da eğitim ve iş gibi sebepler ile de evden biri çıkabilir ve başka bir yerde yaşamaya başlayabilir. Aile fertleri ile özlem artar.

Rüyada Fırtınadan Korunmak

Zor günleri sevdikleriniz sayesinde geride bırakmaya ve onları yüz üstü bırakmamaya yorumlanır. Zamanınsa size iyilik yapmış olan kişilere şimdi sizin iyilik yapmanız ve kol kanat germeniz gerekebilir. Bu kişi aileden biri olabilir.

Rüyada Fırtına Çıkması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda önemli değişiklikler olmasına ve bunlara tez zamanda adapte olmaya yorumlanır. Çıkan karmaşalar ve hayal kırıklıkları kısa sürede atlatılır, aniden öfkelenseniz de sonradan bazı şeylere hak verebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

24 Yorum

 1. nazli
 2. nazli
 3. nazli
 4. Zeynep
 5. Busenur
  • admin
 6. Sena
  • admin
 7. Asel
  • admin
 8. Havva
  • admin
 9. Kübra
  • admin
 10. Kaan
  • admin
 11. Melike
  • admin
 12. Ozan
  • admin
 13. Semira
  • admin
 14. ayşe mine
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status