Rüyada Fırtına Çıkması

Rüyada fırtına çıktığını görmek, sakinliğinizi ne kadar korursanız o kadar kazançlı çıkacağınıza yorumlanır. Eğer fevri bir şekilde hareket ederseniz, bunun sonucunda da çok pişman olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmanız ve onlara hemen tepki vermemeniz gerekebilir. Mesela ilerleyen günlerde eşiniz, sevgiliniz ya da değer verdiğiniz başka biri gelip size bir açıklama yapabilir ya da yalanı ortaya çıkabilir. Ancak işin aslını öğrenmeden tepki göstermemelisiniz. Rüyada aniden fırtına çıkması, hiç beklemediğiniz bir anda duyacağınız laflara kalbinizin kırılmasına yorumlanır. Hiç ummadığınız sebepler yüzünden biriyle söz dalaşına girebilirsiniz.

Rüyada hortum fırtına çıkması, zor günleri atlatmaya ve sonrasında refaha erişmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde hayatınızdaki tüm sorunlardan uzaklaşabilirsiniz. Rüyada fırtına yağmur görmek, bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Her geçen gün kazancınızda ani bir yükseliş olabilir. Yatırım yapanlar ise aldıklarınız risk sonucu çok kar sağlayabilirler.

Rüyada Gemide Fırtına Çıkmak

Deniz aşırı bir yere seyahat etmek, ancak bu seyahatin hiç de beklenmedik bir zamanda olmasına yorumlanır. Bu seyahat sürpriz de olabilir ya da bir anda çıkılması gereken bir yolculuk olabilir. Hiç plansız bir seyahat gerçekleştirilebilir.

Rüyada Denizde Yüzerken Fırtına Çıkması

Kazancınızda ani bir düşüş olmasına ancak bunu kısa süre içinde toplamaya yorumlanır. Bir süreliğine geçim sıkıntısı çekilebilir. Rüyada denizde fırtına kopması, bazı yorumcular tarafından da aşk hayatında üzülmek ve ayrılık acısı çekmeye yorumlanır. Bu ayrılık kısa süreli de olsa ilişkinizi yıpratabilir.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Sakladığınız bazı şeylerin gün yüzüne çıkması ve bu sebeple de mağdur olmaya yorumlanır. Örneğin bir zamanlar söylenen bazı yalanlar yüzünden şimdi mağdur olabilirsiniz ya da bazı sırlarınız varsa bunların ortaya çıkması endişesi duyabilirsiniz.

Rüyada Fırtınadan Kurtulmak

Aşk hayatında zorlukları atlatmak ve ilişkinizin yoluna girmesine, ayrı olan kişiler için ayrılıklarının bitmesine ve yeniden bir araya gelmelerine yorumlanır. Rüyada fırtınadan saklanmak, aynı zamanda para kaybına uğramak anlamına da gelir. Bu kayıp sizi mağdur edebilir.

Rüyada Fırtınada Evin Çatısının Uçması

Evden birinin ayrılmasına yorumlanır. Evde bekar biri varsa evlenerek kendi yuvasını kurabilir. Ya da eğitim ve iş gibi sebepler ile de evden biri çıkabilir ve başka bir yerde yaşamaya başlayabilir. Aile fertleri ile özlem artar.

Rüyada Fırtınadan Korunmak

Zor günleri sevdikleriniz sayesinde geride bırakmaya ve onları yüz üstü bırakmamaya yorumlanır. Zamanınsa size iyilik yapmış olan kişilere şimdi sizin iyilik yapmanız ve kol kanat germeniz gerekebilir. Bu kişi aileden biri olabilir.

Rüyada Fırtına Çıkması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda önemli değişiklikler olmasına ve bunlara tez zamanda adapte olmaya yorumlanır. Çıkan karmaşalar ve hayal kırıklıkları kısa sürede atlatılır, aniden öfkelenseniz de sonradan bazı şeylere hak verebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. CANAN dedi ki:

  Merhaba rüyamda vefat etmiş babam annem ve erkek kardeşim arabaya binip biryere gidiyorlar ama ben evdeyim . Fırtına koptuğunu görüyorum ve onlara birşey olmasından endişelenip tlf.la ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. Sadece onlar için çok endişelendiğimi hatırlıyorum rüyamda. Tşk ederim

 2. nazli dedi ki:

  merba ben ruyamda anneannemin evindayiz ben annem kizkardeşim ve abim bir anda toz ruzgari kapida geliyo biz yerimizdan duruyoruz toz içinde kaldik ben kalkip kapiyi kapatim ve ortam sakin leşti

 3. nazli dedi ki:

  meraba ruyamda anneannemin eveindayiz ben annem kizkardeşim arkekkardeşim biran kapida toz ruzgari geliyo ve biz yerimizdan duruyoruz ve toz içinde kaldik ben kalktim kapi kapatim hemin ortam sakin leşti

 4. nazli dedi ki:

  meraba ruyamada anneannemin eveindayz biran kapida toz ruzgar geliyo ben annem arkek kardeşim ve kizkardeşim toz içinde kalidik ben kalktim kapi kapatim hemen ev sakin leşti

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda tekne ile denizde gidiyoruz, 3 kişiyiz. Fırtına çıkıyor, tekne su alıyor. Hepimiz ıslanıyoruz, tam alabora olacağız derken kıyıya yanaşıyoruz ve iniyoruz. Sonra ıslanan eşyalarımı topladım, kalem silgi bozuk para saat ve çanta gördüm Eşyalarımın arasında. Bizi karşılayanlar oldu.

 6. Busenur dedi ki:

  Rüyamda pazardaydım öyle dolaşıyordum ama satıcıydım satıcı olaraktan yani bi kıyafet satan adamın yanına gittim abi nabıyosun felan iş verse bana dedim sonra dediki şu askıdaki elbiseleri indir o zaman dedi tam aldım indircem pazar fırtınadan yerle bi oldu sağlık ocağı var yanında oraya doğru uçtum aklıma kardeşlerim geldi okuldan çıkıcak larrdı dua ediyorum Allahım onları koru inşallah bişi olmamıştır hemde ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş yükünün artmasına, daha fazla sorumluluk üslenmeye yorumlanır.

 7. Sena dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda çocuğumla yürürken birden kum fırtınası çıkıyor birbirimizi kaybetmeyelim diye elini tutuyorum. Yorumlarsanız mutlu olurum. İyi akşamlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve daha iyi günlere yorumlanır.

 8. Asel dedi ki:

  Rüyamda evdeyim pencereden büyük bir fırtınanın koptuğunu görüyorum rüzgarlı yağmurlu balkon kapısı biraz açık kalmış içeriye toz toprak giriyor zorla bütün gücümle kapıyı kapatıyorum. Daha sonra bira diniyor fırtına evin başka bir odasında ki penceresinde siyah yeni doğmuş bir kedi görüyorum. Camı açıp minik kediye eve alıyorum hemen ıslaklığı geçsin diye havluya sarıyorum o anda mayışıp uyuyor. Böyle bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kıran her kim varsa gelip özür dileyeceğine yorumlanır.

 9. Havva dedi ki:

  Merhaba rüyamda ben evin içerisindeyken fırtına çıkıyor ve bir kaç arabayı sürüklüyor. O sırada oğlumu da dışarı da görüyorum ve onu kurtarmaya çıkıyorum kurtarıyorum. Daha sonra yağmurlu şekilde fırtına esiyor ama evimize hiç bir zarar vermiyor. Daha sonra akşam üstü gulumseyerek eşime anlatıyorum bizim yaramaz evden kaçmış haberin yok diye rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir şeye vesile olmak ve evinizde huzurun gelmesine yorumlanır.

 10. Kübra dedi ki:

  Merhaba,Rüyamda çıkan fırtına da evlerin sallandığını gördüm. Bayağı şiddetliydi. Yağmurla karışık bir fırtınaydı. Olaylar sırasında dışarıdaydım evde değildim. Olaylara tanık oluyorum ama bana bir etkisi olmuyor.Bir zarar görmüyorum. Sadece olaylardan ötürü korkup tedirgin olduğumu hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında huzura ve sükunete, dertlerden arınmaya yorumlanır.

 11. Kaan dedi ki:

  Rüyamda evin içinde otururken bir anda fırtına çıkıyor,şimşekler çakıyor ve ev sanki deniz gibi geliyor bana ve tanımadığım insanlar var ve birşeyler onları deniz gibi derine çekiyor ben odadan cikiyorum ve gök gürülduyor iceri odada sevdiğim kızı görüyorum ve ona uzaktan bakıyorum tanıyınca yaklaşıyor ve sarılıyorum bana gülümsüyor sizce bunun yorumu nedir üstadım ağzınıza sağlık şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Aranızın açık olduğu insanlarla barışabilirsiniz, yeni dostlar hayatınzıa girebilir.

 12. Melike dedi ki:

  Evin içinde dolanırken aniden dışarıda çok şiddetli bir fırtına başlıyor.Karşımızdaki müstakil ev uçuyor ve bizim evin balkonuna çarpıyor bir kısmı.balkon kapısı açılıyor ve bişey olmadan hemen kapatıyorum ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında bir anlaşmazlık yaşanabilir, yüklü masraf yapılabilir.

 13. Ozan dedi ki:

  Rüyamda karay yolun ortasında arkadaşlarımla dururken birden rüzgar başlıyor ve arkamızdakı dağdan yolda seyreden arabaların önü taşlar düşmeye başlıyor biz biz olduğumuz yerde sabit bekliyoruz ve biz hiç zarar görmüyoruz sonra arkadaşımızın evine gidiyoruz ve fırtına dinene kadar orda bekliyoruz sonra fırtına dinince dışarıya çıkıyoruz heryer günlük güneşlik hayatımıza devam ediyoruz

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizle aranızdaki sorunların çözülmesine ve uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 14. Semira dedi ki:

  Merhabalar rüyamda değişik bir yerdeyim ve dışarı çıktım hava fırtınalı ve ben o havada endişeli bir şekilde kurtuluş yolunu arıyorum önüme kocaman bir engel çıktı gözümde o engel düşeğe benziyor çünkü beyaz ve pembe çiçekliydi hızlı bir şekilde koşup o engeli rahatlıkla geçtim ve birden içimi bir huzur kapladı ve yağmur yağmaya başladı ben tebessüm ettim. Engelin bir ucunda erkek kardeşimi gördüm bana seslendi abla beni de al yanına onu çağırdım gel ondan sonra ablamı gördüm oda katıldı bize daha sonra kapkaranlık bir yerde insan topluluğu gördüm beni görmelerini istiyorum fakat iki kadın beni görüp arkamdan dedikodumu yapıp gülüyorlar daha sonra o toplukluk içinde bir düğüne denk geldim oynuyorlar fakat çalgı sesini duymuyorum cevaplarsaniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde çıkan masraflar ve yapılan harcamalar yüzünden anlaşmazlığa, kırgınlığa yorumlanır. Ancak bu sıkıntılar tez vakitte aşılır.

 15. ayşe mine dedi ki:

  Rüyamda evimdeyim odama annemle oturuyorum. Babam dedemleri terminale götürmüş evde yok bir süre sonra pencereden bakıyorum havada gri bulutlar var. kısa süre sonra babam bir merdiveni araç gereç deposuna koyuyor. anneme birisi var diyorum. o sırada deponun büyük kapısı fırtına ile bana doğru geliyor erkek kardeşimin ismini bağırıyorum korkuyorum onu korumak istiyorum. öleceğimi anlıyorum. çünkü o fırtınada herşey yerle bir olur. kapı üstüme gelirken çok büyük bir korkuyla uyandım. 1 saate yakın uyuyamadım. tekrar uykuya daldım tıp okuyan kır kardeşimin yanına gitmişim ben geldim kardeşim diyorum. akşam saat 6 dersi varmış kalabalık bir sınıfta en son sıradayız arka dayız. hocası yanımıza geliyor beni soruyor bende misafirim diyorum. erkek kardeşimde hasta kız kardeşimde acaba onlara bir şey mi olacak çok korkuyorum.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmaya ve boşuna kuruntu yaptığınızı anlayacağınıza yorumlanır. Aile içerisinde mutluluk artar.

DMCA.com Protection Status