Rüyada Genç Bekar Erkek Görmek

Rüyada genç ve bekar bir erkek görmek, hırs ve azmin artmasına daha çok işler başarmaya yorumlanır. Daha fazla sorumluluk üstlenebilir, elinizdeki görevleri zamanından da erken bitirebilirsiniz. Sizden beklentisi olan kişilerin beklentileri boşa çıkmaz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız işlerinizi büyütme yoluna gidebilir, kazancınızı artırabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında uğraşlarınız olumlu sonuçlanır, güç ve kudret artar, sizi hırslandıran bir şeyler olabilir. Rüyada genç adam görmek, bazı yorumcular tarafından da ferahlık ve esenliğe yorumlanır. İç huzur artar ve artık kendinize güveniniz de çoğalır, kendinizi geri planda tutuyor olduğunuz şeylerde artık kendinizi ön plana atabilirsiniz.

Rüyada genç delikanlı görmek, geçmişte yarım kalan hayallerin peşinden koşmak ve bu hayalleri gerçekleştirmek anlamına gelir. Uzun süredir çok istediğiniz bir şeye sahip olabilirsiniz. Kendini şanssız hisseden kişilerin şansı açılır. Rüyada genç yakışıklı erkek görmek, bekar bir kız rüyasında görürse yakışıklı bir erkek ile evleneceğine yorumlanır. Bir erkek rüyasında görürse hayalleri için daha çok çabalar ve daha kısa sürede ulaşır.

Rüyada Genç Bekar Erkekle Evlenmek

Bekar olan kişiler için kısmetlerini açık olmasına ve eli yüzü düzgün çok hayırlı bir kısmet bulacaklarına yorumlanır. Hem yakışıklı hem de gönlü güzel biri karşınıza çıkabilir ve u kişi ile kısa sürede nikah masasına oturabilirsiniz. Rüyada evli birinin genç bekar erkekle evlenmesi ise, evliliğinde eşi ile arasındaki güven sorunlarının bitmesine yorumlanır. Eşinize güveniniz tam olur.

Rüyada Genç Bekar Erkek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, harcanan çaba ve gayretin artmasına, sizi hırslandıran bir şeyler yaşamaya yorumlanır. Artık başarı sizin için kaçınılmaz olur. Geç kalınmış ya da tembellik ettiğiniz konularda artık daha azimli olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ilknur dedi ki:

  Rüyamda kızkardeşimle beraber kavun tarlası gördüm kücük sarı kavunu aldık ama elimizle almadık ayagımızla sürükleyip getirdik ve sonra bir kadın topluluğu varmış ufak biz oraya rakx yapmaya gitcektik ve orada genc bir erkek vardı ve kızkardeşim bununla birlikte olayımmı dedi ben kesin hayır dedim ve orada kendimi rakxs ediyordum bu rüyanın anlamı nedir tsk

 2. Nermin dedi ki:

  Merhaba. Ben ruyamda bana alinan siyah kapsonlu komleyimi giyip babamin ayaginin altina almak istedigi iki guzel , sisman ve sicak ekmekleri kurtariyorum. Anlami bunun ne?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişmanlık duymasına yorumlanır.

 3. Nursen dedi ki:

  Evliyim 5 aydır rüyamda gelinlik giymişim yengem çatıdan bana bakıyo bende ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler getirecek birine yorumlanır.

 4. Rana dedi ki:

  Rüyamda eskiden benimle görüşmek isteyen erkek arkadaşla bı masada oturduk. Masada etliekmek ve pasta varmış.birsurude tabak.eger olumlu görürsem hemen pasta kesecekmisiz . Kafenin dışında da arkadaşlar ve bı hocamiz masada oturup bizi bekliyorlarmis.o hocamızla ordan çıkıp yanımda ailemle birlikte kınalik ve gelinlik almaya gitmişiz. Kinaligim çok güzel bir yesildi. Giyince çok yakıştı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha önce tanımadığınız birinin talip olmasına, arkadaşlarınızla haber göndermesine yorumlanır.

 5. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir adamla tatil beldesinde cafe gibi bir yerde oturup kağıda kara kalem resim çiziyorduk. Benim üzerimde bir örtü vardı ve bir göğüsüm tamamen açıktaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ortak bir iş yapmaya yorumlanır.

 6. Zeynepp dedi ki:

  Hem eski konuştuğum hem de akrabam olan çocuğu gördüm. ben köye geliyomuşum anneannemin yanında oturuyormuşum sonra o gelmiş benim yüzüme doğru eğilmiş naber deyip yanağımdan makas alıcak gibi oldu sonra anneanneme bakıp elini çekti ben de garipsemiş bir şekilde iyii seni sormalı dedim

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizden hoşlanan biri haber gönderebilir.

 7. Esra dedi ki:

  Rüyamda yeni bir işe başlamıştım. İş yerinin sahibi bizimle yani işçilerle konuşmak için yanımıza geldi. Onu görür görmez ona karşı inanılmaz derecede bir yakınlık hissettim. Yaşı 30’a yakın yakışıklı bir adamdı. Ondan hoşlanmıştım ve ona bakınca onun da bana kaçamak bakışlar attığını ve benden hoşlandığını gördüm. Konuşma bitiminde muhabbet edilirken oradan bir cihaz almak istediğimi ve bunu ancak taksit yoluyla almak istediğimi söyledim. Samimi bir şekilde gülümsedi ve isteğimi onayladı. Daha sonra benim yaşlarımda kumral genç bir çocukla muhabbet etmeye başladık ve gerçekten çok yakın bir arkadaşlık kurduk. Birlikte arkadaşça onun evine gittik ve evinin önündeki denizde kayık gibi bir şeyin üzerinde uzandık, güldük eğlendik. Ardından işe giderken yerde sıra sıra 4-5 tane ölü güvercin gördüm. Rüyada hava ya aşırı sıcak ya aşırı soğuk oluyordu. Üşürken bi anda sıcaktan terlemeye başlıyordum, net bir mevsim yoktu. Yol üzerinde tramvay gibi bir şeyin önünden geçerken ailemden bir erkekle (tam hatırlayamıyorum ya babam ya da abimdi) karşılaştım. Tramvayın karşısındaki bir bankta oturup konuşmaya başladık. O sırada arkadaşım olan kumral çocuk oraya geldi. Bizi görünce yanımdaki erkeğin -babam veya abimin- beni zorladığını ve sarkıntılık yaptığını düşündü ve yanımdakine (ailemden biri olduğunu bilmediği için) saldırmaya başladı. Bu arada rüyamda ben onu sadece arkadaşım olarak görüyordum ama o an onun bana karşı hiç de arkadaşça duygular hissetmediğini anladım, beni sevdiğini ve bu yüzden yanımdakinden kıskandığını hissettim. Ben onları durdurmaya çalışırken tramvayın içinde 5-6 sene önce arkadaşlığımı kestiğim eski arkadaşımın olduğunu gördüm. Sinirliydi ve haset dolu gözlerle bizi izliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bir başvuru varsa onaylanmasına ve iş hayatında bol kazançlı bir döneme girmeye yorumlanır.

   1. Esra dedi ki:

    İlginiz için çok teşekkür ederim, çok iyisiniz 🤗

 8. Zeynepp dedi ki:

  Rüyamda okuldaydım. Okuldaki bir arkadaşım beni koridora çağırdı. Ben de onun yanına gittim. Senden hoşlanan birisi var sence hangisi dedi ve seçenek verdi. Ben de bilmiyorum dedim. O da dedi ki ö… Senden hoşlanıyor diyip gitti. Ben de çok şaşırmıştım. Arkadaşımın yanına gitmek istedim. Babam beni arkadaşıma arabayla bırakacaktı. Yolda kaybolmuştuk ben de babama kızıyordum.

  1. admin dedi ki:

   İyi bir kariyer hayatına yorumlanır.

 9. Zeynepp dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşımı görüyordum.Bizim aile ortamında o da vardı. Lavaboya giriyordu bir alt kata inecektik. Ben de onu bekledim o da geldiğinde kapıyı kilitleyip evden çıktık ve beraber indik Alt katta ailecek bir sofraya oturduk.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve sizinle tanışmak isteyen birine yorumlanır.

 10. Zeynepp dedi ki:

  Rüyamda uzun süredir konuşmadığını bir çocuğu gördüm. Ben gitar çalıyor ve söylüyordum. O çocuk da benim yanıma gelip oturup o da bana eşlik ediyordu ve kalabalık önündeydik.

  1. admin dedi ki:

   Bu işi ile aynı ortamda karşılaşmaya yorumlanır.

 11. Kübra dedi ki:

  Bugün ise rüyamda ben birine evlenme teklifi yaptım. Suretini hatırlamıyorum ama sanki tanıyor gibiydim. Israrla onunla evlenmek istedim. Pek ses çıkarmadı başta, sonra elimden siyah yeni bir eşarbı/başörtüsünü aldı ve sallamaya başladı. Bu şekilde evleneceğimizi ilan ediyordu. Hayırdır inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri ile görüşmek konusunda kafanız karışabilir.

 12. Kübra dedi ki:

  Rüyamda benden yaşça küçük bir erkek bana çıkma teklifi yaptı. Bana 8 senedir aşık olduğunu söyledi. Bende önce yaş farkını göz önünde bulundurmasını söyledim ve onu gülerek içeriye davet ettim.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde aşk hayatında kafanızı karıştıracak haberler almaya yorumlanır.

  2. Zeynepp dedi ki:

   Rüyamda okulumdaki arkadaşımın ailesiyle benim ailem görüşüyormuş. Arkadaşım benim odamdaki yatağımda uyuyormuş. Ben de onu nazikçe uyandırıyormuşum. Benim ailem iyi kişiler diyormuş ve bunlara kız verilir diyormuş.

   1. admin dedi ki:

    Eğitim hayatından başarılarınızı aileniz ile paylaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status