Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümcesini görmek, hane içerisinde bir takım tartışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Bazı laflarınız ya da davranışlarınız başkaları tarafından eleştirilebilir. Özellikle akrabalarınız ile aranızdaki bazı sorunlar büyüyebilir, bir kıvılcım sorunun yeniden gündeme gelmesine neden olabilir. Geçmişte kalan bir şey için yeniden tartışma yaşanabilir ve eski defterler açılabilir. Belki size karşı haksızlık yapan biri yeniden canınızı sıkabilir. Maddi ya da manevi yönden menfaatçi bir insan sizden beklentisini alamayınca aranız bozulabilir ve hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz. Rüyada görümcemi görmek, aile içerisinde huzursuzluk çıkaracak ve eşinizle ya da anne babanızla aranızı bozacak birine de yorumlanır. Bu kişi sizi kışkırtmaya çalışabilir.

Rüyada eski görümceyi görmek, bir süredir sabır ettiğiniz ne varsa sonunda her şey sizin yararınıza olabilir. Tam da sizin istediğiniz gibi bazı olaylar çözülebilir. Endişelerinizden tamamen kurtulabilir, kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Kendinize inancınız artacak ve bir şeyi başararak kendinizi kanıtlayacaksınız.

Rüyada Görümce İle Konuşmak

Kafa karmaşıklığı son bulur ve artık bir şeyler netleşmeye başlar. Maddi endişeleriniz ya da manevi yönden bir takım endişeleriniz varsa bunlar eşinizin de desteği ile geride kalabilir. Borcu olan kişiler bu borçlarından temelli kurtulabilirler.

Rüyada Görümce Kızını Görmek

Karamsar ruh halinden kurtulmak ve yeni dostluklar edinmek, hayatınıza yeni bir renk katmak olarak yorumlanır. İçine kapanık olduğunuz bir konuda öz güveniniz artabilir. Çalışmayan kişiler bundan sonra çalışmak isteyebilirler, maddi yönden güçlenebilirsiniz.

Rüyada Görümce İle Barışmak

Size karşı yapılan haksızlıkların herkes tarafından öğrenilmesi ve size hak verilmesi olarak yorumlanır. Bir süredir çekilen sıkıntılar artık geride kalabilir ve herkes hakkı olanı alabilir. Size karşı haksızlık yapan kişiler de bundan dolayı çok pişman olabilirler.

Rüyada Görümce İle Yemek Yemek

Eşiniz ile aranızda güven sorunları yaşamak ya da kısıtlanmak olarak yorumlanır. Sizin çok istediğiniz bir şeye onay vermemesi yüzünden de kalbiniz kırılabilir. Boş yere günahınızın alınması yüzünden büyük bir haksızlığa uğrayabilir, aile içerisinde gerginlik yaşayabilirsiniz.

Rüyada Görümcenin Evlendiğini Görmek

Haneden birinin evlenmesi ve kendi yuvasını kurması olarak yorumlanır. Hatta bu konuda sizin de yardımınız olabilir ve sevap işleyebilirsiniz. Seven iki kişinin kavuşmasına vesile olabilirsiniz. Evlenmek isteyen bir aile ferdinin de karşısına hayırlı kısmet çıkabilir, hanede kutlama olabilir.

Rüyada Görümceyle Kavga Etmek

Üst üste gelen aksilikler yüzünden stresiniz artabilir, bir şeylerden bıkma ve bırakma noktasına gelebilirsiniz. Özellikle hane içerisinde sabrınızı zorlayan ve sürekli üstünüze gelen, hatta sizi kullanmaya çalışan birileri olabilir.

Rüyada Görümceyi Öpmek

Elinizden büyük bir miktar para çıkabilir, ciddi harcamalar yapabilirsiniz. Borçlarınızın artması da sizi endişelendirebilir. Hiç hesapta olmayan masraflar hem sizi hem de eşinizi tedirgin edebilir. Rüyada görümcenin öpmesi, asılsız sözler yüzünden ev huzurunun kaçması olarak da yorumlanır. Eşinizle aranızda küslük olabilir.

Rüyada Görümcenin Kocasını Görmek

Eşinden ya da çocuklarından yana çok şanslı olmak, onlarla gurur duymak ve başarılarına ortak olmak anlamına gelir. Onların mutluluğu ile övünebilirsiniz ve hane içerisinde hakkınızda çok güzel sözler işitebilirsiniz. Bazı akrabalarınız sizi güzel bir olay sonrasında tebrik edebilirler.

Rüyada Görümcenin Ağladığını Görmek

İç sıkıntıların son bulması ve aile içerisinde huzurun geri gelmesi anlamına gelir. Hem siz hem de eşiniz artık daha sakin ve ılımlı olabilir. Aranızdaki gerginlik son bulur ve ev içinde bundan sonra muhabbet artabilir.

Rüyada Görümcenin Evine Gitmek

Görümcenizden alacağınız bir haber ile birlikte birbirinize destek olabilirsiniz. Belki bir konuda size ihtiyacı olabilir, ona destek verebilirsiniz. Bir zamanlar dargın olduğunuz bir konu varsa da birbirinizi af edebilir ve daha iyi geçinmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Görümce ve Kaynana Görmek

Bir vesile ile eşinizin akrabaları ile bir araya gelmek olarak yorumlanır. Bu durum belki sizin hoşunuza gitmeyebilir, uzun süreli misafirlik de söz konusu olabilir. Özellikle sizinle sürekli kendini rakip gören biri huzurunuzu kaçırmak isteyebilir.

Rüyada Görümce Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile arasında bitmek bilmeyen anlaşmazlıklar yüzünden eşinizle zor günler atlatacağınıza yorumlanır. Belki bir insan sizinle uğraşabilir, görümcenizden de gelen bazı haberler canınızı sıkabilir. Onun hakkında bazı net düşüncelere sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Belemir dedi ki:

  Rüyamda görümcem düsmanlarımla kartonlarla eşya taşıyor yanında kocası ve eltiside var ben karşiki ewden onları seyrediyorum sonra bahce duvarı var yüksek ben onun üstün e oturup bakarken duvarın yanına kaynanam gelıyoğ seviniyom elini öpüyom uyandim

 2. Zehra dedi ki:

  Rüyamda görümcem bana iyi davranıyordu (kocam gurbettedir) kocan gelecek saç düzleştirici ile saçımı düzeltmeye çalışıyordu airiyetten bana çok iyi davranıyordu

 3. Elif dedi ki:

  Ruyamda gorumcem otobusten inip iş aramayA gidiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere seyahate yorumlanır.

 4. Emine dedi ki:

  Ben görümcemle saç başa giriyorum onun yüzünden eşimle ayrırılıyoruz kayanam ve kayınbabamgil Seviniyorlar eşim beni dur durmuyor çocuğumu alıp gidiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bir anlaşmazlığın bitmesine yorumlanır.

 5. Anonim dedi ki:

  Rüyamda gorumcemin gelmesini bekliyorum ben cok üzgünüm sessiz ağlıyorum surekli bide hamilleymişim ama aşırı zayıfım hamile gibi durmuyorum kaynanamda benim morelimi düzeltemeye uğraşıyor ama ben üzgünüm ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde kaygı ve dertten kurtulmaya yorumlanır.

 6. Emine dedi ki:

  Slm admin bende ruyamda gorumcemi goruyorum gorumcem bnle konusuyor oglumu gormek istiyor ozledigini soluyor bu nedemek aydinlatirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Ailede sizi üzen bir konuda iyi gelişmeler olmasına yorumlanır.

 7. Derya dedi ki:

  Rüyada görümcem ev süpuruyordu kızımla bende bulaşık yikiyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

 8. Hümeyra dedi ki:

  Selamun aleykum hayirdir inşALLAH rüyamda gercek hayatda küs oldugum kücük görümcem ve büyük görümcemin kiziyla görüsüyorum. Birseyler alirken karsilasdim kücük görümcem yanima geldi, diyorki biz size gelmek istiyoruz ama nasil olcak bilmiyorum diyor seni cok üzdük biliyorum diyor bende bizim kapimiz size herzaman acik öyle şeymi olur senin agbin evi gel tabii ki diyorum. Kücük görümcem bunu üzerine mutlu yüzü gülüyor seviniyor. Ama büyük görümcemin kizi boynu bükük üzgün yerden kafasini kaldiramiyor bile. Uyandim hayirdir insallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile hayatında kırgınlıkların bitmesine, maddi zararın son bulmasına yorumlanır.

 9. Tuba dedi ki:

  İyi günler esimin halasının kızının dügünü icin benim evimde yemek yapılıyormuş kücük görümcem de bir müddet sonra geliyor kayınvalidem de var ve kalabalık ortam görümcem bakıp yeni esyalarımı artık almam lazım diyorum sonra mutvak ta oluyoruz bir bey ve oglu var oglu cok acıktım ben diyince kahvaltılık birseyler hazırlayayım diyerek dolaba yöneliyorum sonra yalnızım esim bana gıda600 ben diyorum bak gıda masrafımız 6oo ü gecmez diyerek uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve hayırlı bir olaya aracılık etmeye yorumlanır.

 10. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda görümcelerimi kendi evimde gördüm. Ayrı yaşadığım kocamda vardı. Görümcelerimden biri kıvırcık uzun saçlı olmasına rağmen rüyamda küt ve düz saçlıydı. Çocuğumu aşağıya parka götürecekmiş biz de oturup konuşacakmışız. Bunları söylerken yüzüme hiç bakmadı. Bende olmaz götüremezsin bana birşey yapacaksınız dedim. Rüyam orada bitti. Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde küslük kırgınlık varsa biteceğine yorumlanır.

 11. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımla ailesini gördüm köyde bizim eve geliyorlardı görümcem kaynanamla oturuyorum odada onlarla konuşmuyorum eski görümcem kız kardeşimle konuşuyor sonrasında yastıkların yüzlerini çıkartıyorum eski nişanlım hemen yanıma gelip yardım ediyor sonra bana görüştüğün var mı diypr bende değerlendiriyorum diyorum o da benim görüştüğüm var diyor kızkardeşim de yalan söylüyor diyor bende içimden görüştüğü olsa yanımda ne işi var diyorum sonrasında eski nişanlımın mesaj attığını görüyorum ama mesajın içeriğini görmüyorum sadece numaranın sonunu görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir kısmete ve yakında hayatınzda sevindirici olayların olacağına yorumlanır.

 12. Hazal dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımla ailesini gördüm köyde bizim eve geliyorlardı görümcem kaynanamla oturuyorum odada onlarla konuşmuyorum eski görümcem kız kardeşimle konuşuyor sonrasında yastıkların yüzlerini çıkartıyorum eski nişanlım hemen yanıma gelip yardım ediyor sonra bana görüştüğün var mı diypr bende değerlendiriyorum diyorum o da benim görüştüğüm var diyor kızkardeşim de yalan söylüyor diyor bende içimden görüştüğü olsa yanımda ne işi var diyorum sonrasında eski nişanlımın mesaj attığını görüyorum ama mesajın içeriğini görmüyorum sadece numaranın sonunu görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşiniz tarafından küs biri varsa barışmaya ve eşiniz ile aranızdaki sorunları da çözmeye yorumlanır.

   1. Hazal dedi ki:

    Eşim yok kendisi eski nişanlım oluyor kimle sorunların çözümü acaba

 13. Reyyan dedi ki:

  Eşim ve ben eşimin ailesi ile konuşmuyoruz. Bize çok sıkıntı çektirdikleri için. Fakat son zamanlarda sürekli rüyamda görümcelerimi görüyorum. Rüyamda eşim konuşmadığımız görümcemi alnından öpüyordu ve ben buna çok öfkeleniyordum. Diğer görümcem de sürekli mesaj atıyordu bize. Anlamı nedir acaba bu rüyaların ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin ailesi ile aranızın daha iyi olmasına ve kırgınlığın bitmesine yorumlanır.

 14. Hazal dedi ki:

  Rüyamda nişan attığım kişinin evindeyiz eski kayınvalidem nişanlıma git konuş diyor benim için o da bana küs gelmiyor diğer odada duruyor görümcem bana destek oluyor üzülme bende boşandım diyor bana destek oluyor namaz kılmak için seccade seriyorum

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir habere ve sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

   1. Ümmü dedi ki:

    Rüyamda görümcemin bir oglu oldugunu görüyorm. Bebek kundaklanmıştı.eşide yanındaydı.kayın babamın gercek hayatta benm ogluma ceyrek altın takmayıp,rüyada kızının ogluna takmak istemesi canımı sıktı

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hanede berekete ve huzura yorumlanır.

    2. Zeynep dedi ki:

     Rüyamda ayrıldığım nişanlımın ablasını gördüm. Benimle konuşuyor bana diyor ki kardeşimin yakasını bırak artık diyor bende açıklama yapıyorum kardeşinin peşinde olmadığımı olsaydım daha farklı davranacağımı söylüyorum . İçimden de diyorum ki demek ki ben kardeşinin peşinden gitsem kardeşinin hala bende gönlü var diyorum bir ara görümcemle telefonda konuştuğumu hatırlıyorum bir şey oluyor telefonu kapatmak zorunda kalıyor sonra kapatmak zorunda kaldım gibisine mesaj atıyor numarasını falan inceliyorum en son olarak da görümcemin rüyamda vefat ettiğini gördüm diyorum ki inşallah gerçek değildir zaten bir acı yaşadılar bu da olmaz inşallah diyorum

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya aile içi kırgınlıkların bitmesine ev evinizde davet vermeye yorumlanır.

 15. Hazal dedi ki:

  Rüyamda uzanıyorum biriyle mesajlaşıp ağlıyorum o sırada kafamı kaldırıyorum eski görümcem bana bakıyor

  1. admin dedi ki:

   O kişi ile yollarınız kesişebilir.

 16. Hazal dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım nişanlımın ablasını görüyorum eski nişanlımın evindeyiz bana küs gelmiyor annesi git konuş diyor ama o diğer odada bakmıyor bana görümcem bana destek veriyor üzülme diyor bende boşandım beni destekleyeci konuşuyor sonra yere seccade seriyorum namaz kılmak için

  1. admin dedi ki:

   Ev içi bazı sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 17. Fatoş dedi ki:

  Selamün aleyküm bizim de gorumcemlerin de çocuğu yok rüyamda onlara gidiyoruz 2 yaşlarında kız çocukları varmış yaramazlik yapıyor yuzune boya sürüyor onlar ilgilenmiyorlar bizim cocugumuz yok ben de içten içe üzülüp imreniyorum bizim de olsa keşke diye görümcem hava atıyor sanki bize çok üzülüyorum.Bir de masada oturuyoruz yağlı bir makarna yapıyor ben yemiyorum közlenmiş sebze yiyorum.Ve masada kül tablası biriktiriyorlar.Ruyamda nasıl bir yorumu olabilir acaba.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bir kutlama olabilir, aranızdaki buzlar erir. Maddi destek de verebilirsiniz.

 18. Sevilay dedi ki:

  Ruyamda eski gorumcemi ve yaninda arkadasini gordum. Ikisi de sari bir dantelli kiyafet giymislerdi . Hepimiz bas ortusu takmistik.ve eski gorumcemin arkadasi eski esimin de sevgilisiymis. Benim gozlerim nemliydi guya aglamisim, cunku biraz oncesinde eski esim o kizin elini opmus. Ben de bunu gordum. Sonra o kiz birden kusmaya basliyor agiz dolusu, eski gorumcem telaslaniyor herkes yardim etmeye calisiyor kiza elimize falan azcik kusmuk degiyor. Oyle gordum.🤷‍♀️Ne demek sizce?

  1. admin dedi ki:

   Gün geçtikçe daha mutlu olmaya ve endişenin bitmesine yorumlanır.

   1. Gül dedi ki:

    Merhaba. Gorumcemin evine gidiyorum. Eşi de var ve evleri yağmurda su akıtıyor . İçerisi baya su oluyor. Gorumcemin arkadaslarida var evde 3 tane bayan. Bunlarin ikisi pencereden aşağı düşüyorlar. Amabisey olmuyor sağlam bir şekilde gidiyorlar. Gorumcemin eşi misafirleri geçirdikten sonra börek falan alıp geliyor . Gece saatinde biseyler yiyip içiyoruz. Eve hala su girmeye devam ediyor ve su içinde kaliyoruz

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşinizin gelirinin artmasına ve evinizde berekete, küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 19. Evin dedi ki:

  Rüyada görümcem iş yerime geliyo..kapı çaldığında hiç beklemiyordum görümcem geldi bende çalişcaö dedi .

  1. admin dedi ki:

   Aradaki buzlar erir, maddi sorunlar varsa çözülür.

   1. Ceyda dedi ki:

    Görümcemle yaklaşık 5 yıldır küsüz konuşmuyoruz süngerci rüyamda kavga ettiğimizi gördüm ve bu kavga sırasında bayıldı.yanında annesi yani kayınvalidem de vardı.benimde Yanımda annem ve Ablam vardı.teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Bir araya gelebilirsiniz, aynı ortamda bulunmanız gerekebilir.

   2. Nilgun dedi ki:

    Görümcemle konuşmuyoruz gerçekte evimde iş yapıyor ve hızlı bir şekilde oradan oraya koşup evimi topluyor bende içimden kızıyorum çok zayıf ve güzel giyimliydi sonra ev terliklerimi ayağından çıkarıp evden gidiyor sonra ben giyiyorum ayağıma birdaha giymesin diye 😊

    1. admin dedi ki:

     Evinize hayırlı misafir gelmesi ve maddi durumun artmasına yorumlanır.

 20. Anonyyymyy dedi ki:

  Rüyamda görümcemin izinsiz habersiz benim evimde yemek daveti verdiğini görüyorum. Üst kattan aşağı indiğimde bahçede kurulmuş sofra bir sürü başörtülü tanımadığım bayanlar görüyorum. Görümceme bu ne demek oluyo biz görüşmüyoruz ve sen hangi hakla benim evimde benden habersiz davet veriyorsun kendi dostlarına diyorum. Eşim bi ara geliyo ve görümcem eşi apar topar gitmiş oluyolar. Anlamadığım bir an beliriyo,iftar saati değil öğlen yemeği saatinde oluyo bu davet. Görümcemin çok kötülüğünü gördüm. Çocuklarıma yuvama çok zararı dokundu hepsinide bilerek yaptı. Kızıma büyü bile yaptı yuvamı dağıtmak için bana ve eşimede

  1. admin dedi ki:

   Habersiz bir para alışverişi olabilir, sonradan öğrenilebilir.

   1. Ananyyymyy dedi ki:

    Teşekkürler 🙂

 21. Makbule dedi ki:

  Rüyamda 4 yolun ağzında nişanlım gorumceme bir zarf uzatıyor oda alıp çantasına koyuyor bende karşıdan bunu görüp yanlarına gidiyorum bana ne olduğunu söylemiyorlar yürürken onlar sol tarafta dönüp yürüyor ben dümdüz gidiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evlilik yolunda sıkıntıların ortadan kalkmasına yorumlanır.

 22. Elif hatun ÖZDEMİR dedi ki:

  Rüyamda görumcem ben evde yokken bize gelmişti.Biz kayinvalideyle oturuyoruz bu arada evimiz ayrı değil gerçekte de.Bwn suan il dışındayım.Kendi aralarında eşim, görumcem ve kayinvalidem konuşuyorlardı.Hepsini hatirlayamamakla birlikte birkaç cümlesi benimle ilgiliydi.Normalde zamanlarda ben varken öyle akşam oturmalarına gelmez.

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizlenen bir şeye moraliniz bozulabilir.

 23. Şerison dedi ki:

  Ruyamda gorumcem bize geliyordu kucuk kızım var onu opmek istiyordu ama kızım yanına gıtmıyordu birde ayakkabısını cıkartıp oyun oynamaya baslayınca kızımda yanına gidiyordu sonra beraber oynamaya baslıyorlardı ardından gorumcem gitmek isteyince kızım avlamaya basladı bende o an kendi icinde görumceme kızıyorum yine kızı kendine alıstırp gidiyor dıye o gidince kızım arkasından gitmek istiyordu bunun anlamı ne olabilir acaba

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde kıskançlık yüzünden huzursuzluk çıkabilir.

 24. Adem dedi ki:

  Nişanlım rüyasında ablamı başı açık şekilde dışarıda görmüş gelinlik için konuşmuşlar sonra bize gitmişler. Annemle halam kete pişirmiş nişanlımda keteyi tabaklara pay edip annemlere vermiş kendide yememiş. Bende rüyamda körüklü otobüsle yolculuk yapıyorum durakta iniyorum. Karanlıkta yağmurun altında gecekondu mahallesini geçiyorum ondan sonra girdiğim sokakta yağmur yağmamış. Yokuşu çıkıyorum yokuşu kesen sokaklarda bir sürü ambulans görüyorum. Hastaneye hasta götürüyorlar. Ondan sonra bir sokağa dönüyorum belediye ekipleri yola gece saatinde toprak seriyorlar. O toprak yolda yürüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Önünüzde engel kalmamasına ve maddi manevi rahatlamaya, aile içinde sıkıntıların biteceğine yorumlanır.

 25. Emine Yılmaz dedi ki:

  Hastaneye gitmiş oluyorum eski görümcem kısmen ondan doktora ilaç yazdırmak için sıra kayıt numarası aldiriyorum sonra oturuyoz sohbet eder gibi geçmişten konuşuyoruz hasta bi oğlu vardı çocuğun nerde diyorum o bende deil diyo eşinin kendisinden ayrılıp başka biriyle evlendiğini soyluyo ben üzülüyorum agliyorum nerde kaliyosun diyorum evimde diyor.

  1. admin dedi ki:

   Görümceniz ile aranızdaki başkası yüzünden bir sorun olabilir.

 26. İlknur dedi ki:

  Baba evinin mutfağında yine dağınık birikmiş bir sürü bulaşığın içinde kıymalı patates yemeği pişiriyorum. Tencerede bir yemek daha yapıyorum ama hatırlamıyorum. İki görümcem gelmiş mutfakta yemek yapmaya yardım ediyoruz diye tencerede iki üç kaşıklık yemek kalıncaya kadar yemeği yemişler. Bende sinirleniyorum makarna pişiriyorum. Eşimi tuvalete giderken yakalıyorum. Kardeşlerini gönder yatılı kalmasınlar diyorum. O da gelecekler kalacaklar diyor. Sonra sofraya kendi evimde oturuyoruz. Makarnayı kıymalı yapmışım en çok kendime koyuyorum. Onlara servis bile yapmıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında hakkınız olanı almak, parasal anlamda rahata erişmeye yorumlanır.

 27. cigdem dedi ki:

  Rüyamda görümcemin kınası olacakmış. Üstünde bordo renkli bir kınalık var ve ben onun saçını yapıyorum. Acaba ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde dargın olduğunuz biri varsa barışmak, hayırlı işler yapmaya yorumlanır.

   1. Zeynep dedi ki:

    Rüyamda eski nişanlımın ablasını gördüm ben uzanıyorum ağlıyorum birine mesaj yazıyorum uzaktan bana üzgün üzgün bakıyor

    1. admin dedi ki:

     Sizi özlediği haberi gelebilir.

     1. Hazal dedi ki:

      Eski nişanlımın ablası bana uzaktan bakıyor kimin özlediği yani eski nişanlımın mı özlediği haberi mi gelir

     2. admin dedi ki:

      Hayırlı bir haber alınabilir.

 28. Figen dedi ki:

  Rüyamda eşimin ablası kocamın kucağında uzanmış yatıyor. Bir yandan da eşim ablasının saçlarını okşuyor. Tanımadığım bir evdeydik. Bunları böyle görünce çok öfkelendim ve hırsımı küçük kızımdan çıkarttım ama ne eşimle ne de görumcemle hiç konuşmadım.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle dertleşmek isteyebilir ve bir konuda sizden yardım isteyebilir.

   1. Leyla dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda görümcemi gördüm birisiyle konuşuyordu üstündede kot pantolon giymiş ve onun üzerine beyaz külot giymiş ben şaşırıyorum niye böyle giymiş diye kaynanamda kucağında bebekle duruyordu orda bu arada (eşimle ayrıyız şu an ama boşanmadık) yorumlarmısınız rüyamı.

    1. admin dedi ki:

     Sizinle konuşup aileden dertleşmek isteyen biri olabilir, özle hayatınızda sorunlar azalır.

 29. senem dedi ki:

  Rüyamda kaynanamın evi gidiyorum. Orada görümcem de var ve kilotla evin içinde geziyor.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde dayanışmaya ve anlaşmazlık varsa bitmesine yorumlanır.

 30. Figen dedi ki:

  Rüyamda görümcem bizde idi. Benim bir kaç gün giydiğim kırmızı kazağımı bulunduğu yerden alıp giymişti. Gördüğümde bana sormadan alıp giymiş diye düşündüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Onunla ilgili bir şeye alınmak ve ona kızmak anlamına gelir.

 31. Tugba dedi ki:

  Boşanma sürecinde olan görümcemi gördüm telefonda eşi ile konuşuyordu. Sordum siz görüşüyor musunuz diye. Biz uzun zamandır görüşüyoruz evet ama sizlere diyemedim dedi. Görümcem çok güzel konuşuyordu eşi ile biz tekrardan bir araya gelicez dedi. O sırada hem telefonla konuşuyor hemde benimle eşine soruyor naptın ne zaman geleceksin bizi almaya diye.

  1. admin dedi ki:

   Sizden yardım isteyebilir, bir konuda eşinizle ona destek verebilirsiniz.

 32. Esra yilmaz dedi ki:

  Rüyamda çok önce eski kaynanamla görümcemi gördüm. Bana gelmişlerdi, konuşuyorlardı, gülüyorlardı. Beni seviyorlardı, ben konuşmuyordum ve dün gördüm rüya. Eski görümcem bana gelmiş ilk eşimle durdum evin görüntüsü vardı ama odalar basık ve karanlıktı. Abisinden olan kızım vardı bu bebeğim olmuştu ikinci eşimden. Bir de yanlış hatırlamıyorsam karnımda bu bebek daha vardı. Bende süt yoktu emdi sonra yatırdım. görümce kucağına almış emzirmiş. Bırakınca da ağladı, ben yanlarına gittim. Kavga ettim sen nasıl emzirirsin bana sordun mu senin çocuğunu ben emzirdim mi diye. O da yardım etmek istedim gibisinden bir cümle kurdu. Nedir bu? Bir de bana gülüyordu, onca yaptıklarından sonra. Bu rüya daha görmüştüm bundan 2 3 yıl önce sürekli rüyamda çıkıyordu helallik istiyordu, evime geliyordu konuşuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir içinizde tuttuğunuz bazı sorunlara çözüm bulabilir ya da biri ile dert ortağı olabilirsiniz. Ancak gelen bazı laflara da kulak asmamanız gerekecek.

DMCA.com Protection Status