Rüyada Guguk Kuşu Görmek

Rüyada guguk kuşu görmek, duygularınıza karşılık bulamamak ve bu sebeple de çok üzüntü duymak anlamına gelir. Özel hayatınızda karşı taraftan beklediğiniz ilgi ve sevgiyi görmek isterken, tam tersi hareket edebilir. Sizi bu kişi davranışları ile üzebilir. Dengesiz hareketleri yüzünden de bir kişi canınızı sıkabilir. Şu günlerde sizin aklınızı karıştıran her kim varsa bu kişi ile biraz araya mesafe koymanız ikinizin de faydasına olabilir. Yoksa alacağınız tepki ya da duyacağınız şeyler yüzünden hayal kırıklığınız artabilir. Aileden biri de sizden uzaklaşmaya başlayabilir.

Rüyada gugukcuk kuşu görmek, bazı yorumcular tarafından da manevi yönden bazı sıkıntılar olsa da maddi olarak sıkıntısız günler geçirmek olarak yorumlanır. Kendiniz için en iyisi olan ne varsa o konuda doğru seçimler yapabilirsiniz. Gelecek günlerde kendiniz için en hayırlı neyse o gerçek olabilir.

Rüyada Evde Guguk Kuşu Görmek

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, aile içerisinde de sağlık problemleri olan hasta birinin iyileşmesine yorumlanır. Eğer bir süredir psikolojik olarak da kendinizi daralmış ve kötü hissediyorsanız, huzurunuz artabilir. Pek çok açıdan aileniz ile birlikte rahata erişebilirsiniz.

Rüyada Yavru Guguk Kuşu Görmek

Zeki ve erdem sahibi bir insan ile tanışmak, yeni kurulacak dostluk ile birlikte çok mutlu olmaya yorumlanır. Yeni başlayacak aşklar ve dostluklar yıllarca sürebilir, ruh ikizinizi bulabilirsiniz. Bu kişi sizi gerçekten anlayan biri olabilir.

Rüyada Guguk Kuşu Sesi Duymak

Başarılarınızın dilden dile dolaşması, tebrikler almak olarak yorumlanır. Başkaları ile hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olabilirsiniz. Sizi çok mutlu edecek konuşmalar olabilir. Özellikle yakın bir vadede yapılan görüşmeler büyük bir sevinç kaynağı olabilir.

Rüyada Guguk Kuşu Tutmak

Kısmetin açılmasına ve tez zamanda büyük bir şans elde etmeye yorumlanır. Bir şekilde kendi şansınız için kendiniz çaba göstererek hak ettiğiniz ve dilediğiniz şeye sahip olabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatlar konusunda daha dikkatli olmanız sizin şansınıza olacak.

Rüyada Guguk Kuşu Yakalamak

Yaptığınız işte şansın ve talihin açık olması, bununla birlikte kazancınızda da bir miktar artış yakalamak anlamına gelir. Eğer iş arıyorsanız, yakında bir geri dönüş olabilir. Bir iş fırsatı ya da başka bir olanak sayesinde mevcut bir sıkıntı çözülebilir.

Rüyada Guguk Kuşu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, başta sizin için hayırlı olduğunu sandığınız kişinin aslında tam tersi bir karaktere sahip olması ve bunu anlamaya yorumlanır. Aslında başka birinin sizin için daha hayırlı olacağının farkına varabilir, özel hayatınızda çalkantılı bir süreç geçirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bilge dedi ki:

  Rüyamda gugukcuk kuşunu köydeki pencereden perdeyi gagalayarak içeriye girdigini ve odadaki kurumuş çiçek yapraklarını yediğini gördüm

 2. İsmail dedi ki:

  Rüyamda (penceremin önünden seyrediyorum) mavi bir kuşun yerden biraz yukarı uçtuğunu ve bir başka kuşun(guguk kuşu olabilir) gelip mavi kuşu avladığını ardından penceremin altında yavru ölü bir kuş(guguk yavrusu olabilir) görüyorum.

 3. Hilal dedi ki:

  Rüyamda yatak odasında uyurken omzumda guguk kuşunu farkedediyor ve elime alıp yere koyuyorum sonrasında yatakta otururken sırtımdan bir sürü guguk kuşu çıkıyor.Bu kuşlar güvercin de olabilir.ne anlama geliyor? teşekkürler yorum icin.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, maddi rahata yorumlanır.

 4. Fırat dedi ki:

  Rüyamda şuan çalıştığım iş yerinde ki müdür ve ben bir yere gitmekte iken bir anda guguk kuşunun ötüşünü duyduk ve müdür agaca çıkıp yakalamaya çalışırken ben sadece elimi uzatıp çagırmamla birlikte guguk kuşu elime geldi ve ben yakaladım kuşu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 5. Emine dedi ki:

  Merhaba benim sevgilim gerçekten hapishanede ve onu rüyamda gördüm. Çıkmış bizim eve geliyordu bana sürpriz yapıyordu. Anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde sizi tedirgin edecek bir haber almaya yorumlanır.

 6. Merve dedi ki:

  Rüyamda bir insanın İstanbul Ortaköy’e benzeyen bir yerin hemen arka dar sokağına biberon ile beslenen balıklardan birini yakalayıp kaldırıma koyduğunu ve onu yemlediğini gördüm. Balık su dışında olmasına rağmen yemleri topladı. Yedi ama bir müddet sonra susuzluktan oldu sonra güvercinler geldi. Onlar balıktan gaga payı kadar alıyorlardı. Yukarıda yuva yapmış guguk kuşu benzeri 2 kuştan dişisi löp bir et alarak yuvasına götürdü. Sonra köpek sesi geldi. O arada güvercinler minicik yerlerken o yuva yapmış kuşlardan 2.si löp bir et alarak yuvasına götürmeyi başardı. Köpeği görmeden uyandım. Anlamı olan bir rüya olduğunu düşündüğüm için ilk defa paylaşıyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına, özellikle de iş hayatında beklenen bir yerden haber gelmesi ve önünüzün açılmasına yorumlanır.

 7. Şengül dedi ki:

  Selâm aleyküm, rüyamda düğün görüyorum devamlı yemek tabakları taşıyorum sofraya. O arada mutfakta guguk kuşları üzerime konuyor, kovuyorum ama gitmiyorlar. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin artmasına ve murada ermeye, maddi yönden güçlenmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status