Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek, yakın çevrenizde bazı insanlar tarafından hüsrana uğramak ve yalnız kalmaya yorumlanır. Sevdikleriniz tarafından yalan dolan ya da başka sebepler ile hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hiç de hak etmediğiniz haksızlıklar yapabilirler. Mesela aile hayatında bir konuda size destek olmayabilirler. Her işi kendiniz halletmeniz gerekebilir. Bu yüzden de moraliniz bozulabilir. Her türlü yaşanan olumsuz olay dargınlıklara sebep olabilir. Rüyada havuza girmek, manevi yönden yaşanacak olan bir problem yüzünden üzüntü olmasına da işaret eder. Sabrınızı zorlayan her türlü olaya karşı dikkatli olmanızda fayda var. İyiliğini istediğiniz insanların aslında sizin iyiliğinizi istememeleri kalbinizi kırabilir.

Rüyada havuzda yüzen insan görmek, aynı zamanda bazı problemler ile tek başına mücadele etmekte zorlanmak ama beklenen yardımın da gelmemesine yorumlanır. Bir zamanlar verilen sözler de tutulmayabilir. Bu yüzden maddi ya da manevi yönden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda yaşanacak sıkıntıları atlatmanız için zamana ihtiyacınız olabilir.

Rüyada Havuzda Yüzmek İstemek

Yakın zamanda alacağınız bazı kararların sizi pişman etmesine yorumlanır. Aslında çok hayırlı sandığınız bir şey sizin için pek de hayırlı olmayabilir. Bu yüzden de pişmanlık duyabilir ve kararlarınızdan geri dönebilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdekilerin uyarılarını da dikkate almanızda fayda var.

Rüyada Kalabalık Havuzda Yüzmek

Bir anda gelişecek tatsız bir olaya ve bunu herkesin duymasına yorumlanır. Bazı talihsiz olaylar başkalarının diline düşebilir. Hakkınızda çıkacak bir takım dedikodular yüzünden çevrenize kırılabilirsiniz. Sizinle ilgili yapılan konuşmalar ve eleştiriler olabilir.

Rüyada Havuzda Arkadaşlarla Yüzmek

Arkadaşlarınızdan gelecek bir takım haberlerin sizi üzmesine ve çok şaşırmaya yorumlanır. Duyacağınız bazı şeyler yüzünden kalbiniz kırılabilir. Mesela geçmişte kalan bir konu yeniden gündeme gelebilir. Ya da istemediğiniz konular hakkında sohbetler geçebilir.

Rüyada Havuzda Yüzmeyi Öğrenmek

Birinden gelecek yardım ile birlikte çok istediğiniz bir şeye kavuşmaya yorumlanır. Bir hayalinizi gerçekleştirmeniz için birinden gelecek yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sebeple de o kişiden yardım talep ederek isteğinizi gerçekleştirmeniz olasıdır.

Rüyada Havuzda Yunuslarla Yüzmek

Şansın ve talihin bir anda açılması ile birlikte elinizi attığınız bir işte çok büyük fırsat kapılarının açılmasına yorumlanır. Mesela bekar olan biri saf kalpli ve oldukça iyi biri ile evlilik yaparak mutlu bir yuva kurabilir. İşsiz olanlar da iş konusunda şanslarının açılması ile işe girebilirler.

Rüyada Havuzda Yüzmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, psikolojik olarak sizi zorlayan olaylar yaşamak ve bu yüzden de bir süre kendi kabuğunuza çekilmeye, insanların gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Bazı kişiler ile aranızı açabilirsiniz ya da yollarınızı ayırmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esma dedi ki:

  Rüyamda havuzda yüzdümü görüp suyun dibine normal gibi duruyorum sonra bogulocamı hissedince kafa mı çıkarmak için çırpınıyodum sonra Bi ara babamı görüyom havuz başında utanıyorum üsyümde mayo var diye havuzda toplanıyom

 2. Gülümser dedi ki:

  Büyük ve uzun bir havuz var havuzun üzeri tamamen pürüzlü ara ara yığınlaşmış kumla kaplı. Çok kalabalık ailem ve kardeşlerim var. Herkes yüzüyor o havuzda eşimde kumları içine atlıyor içinde su gözüküyor. Su bazende mavi oluyor. Bende yüzmeyi öğreniyorum ve kulaç atarak yüzüyorum

 3. Ayşen dedi ki:

  Rüyamda pencerenin önünden bahçedeki havuza bakıyorum. Havuz derin ve suyla dolu. Su ise çok temiz ve şeffaf mavi renkteydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye yorumlanır.

 4. Meltem dedi ki:

  Rüyamda siyah bir mayo giymişim sonra erkek olduğumu farkediyorum büyük bir havuza giriyorum. Fakat su az ve yüzecek kadar su yoktu. Havuzda bir iki kişi daha vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşaya birinden davet almaya yorumlanır.

 5. ahmet dedi ki:

  Ne kadar ters tabirler var abi bu nedir ya. Her yerde başka şeyler yazıyor burada resmen öldürmüssünüz ! Bence yanlış bu tabirler. Hiç temiz su kirli şu ayrımı da yapılmadan yazılmış.

 6. Metehan dedi ki:

  Merhabalar ben Metehan bir rüyamı anlatacam cevaplarsanız çok memnun kalırım.
  Rüyamda 2 havuz gördüm birisi büyükdü diğeri de normal büyüklükde ben normal büyüklükdeki havuzda yüzüyordum ve ara ara havuzdan çıkıp havuza atlama yapıyordum ve havuzdan çıktım diğer büyük olan havuza geçtim ama oraya girmedim havuz suyu boşaltılmışdı. Ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde karşınıza çıkan fırsatlara sevinmeye ve temiz haber almaya yorumlanır.

 7. Müge dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda oğlum arkadaşlarıyla karşılaşıyor oyun oynuyorlar yemek yiyorlar sonra havuza koşuyorlar tam havuza sokacakken dur mayon yok diyorum eve gidiyorum mayosunu arıyorum bir türlü bulamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluğa ve rahat geçime yorumlanır.

 8. Emel dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda oğlum arkadaşlarıyla karşılaşıyor oyun oynuyorlar yemek yiyorlar sonra havuza koşuyorlar tam havuza sokacakken dur mayon yok diyorum eve gidiyorum mayosunu arıyorum bir türlü bulamıyorum

  1. Emel dedi ki:

   Yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim

 9. Ozan dedi ki:

  Uzun zamandır beraber iş aradığım bir arkadaşımla temiz ve güzel bir havuzda yüzdük.

  1. admin dedi ki:

   Yeni kazanç kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status