Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek, yakın çevrenizde bazı insanlar tarafından hüsrana uğramak ve yalnız kalmaya yorumlanır. Sevdikleriniz tarafından yalan dolan ya da başka sebepler ile hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hiç de hak etmediğiniz haksızlıklar yapabilirler. Mesela aile hayatında bir konuda size destek olmayabilirler. Her işi kendiniz halletmeniz gerekebilir. Bu yüzden de moraliniz bozulabilir. Her türlü yaşanan olumsuz olay dargınlıklara sebep olabilir. Rüyada havuza girmek, manevi yönden yaşanacak olan bir problem yüzünden üzüntü olmasına da işaret eder. Sabrınızı zorlayan her türlü olaya karşı dikkatli olmanızda fayda var. İyiliğini istediğiniz insanların aslında sizin iyiliğinizi istememeleri kalbinizi kırabilir.

Rüyada havuzda yüzen insan görmek, aynı zamanda bazı problemler ile tek başına mücadele etmekte zorlanmak ama beklenen yardımın da gelmemesine yorumlanır. Bir zamanlar verilen sözler de tutulmayabilir. Bu yüzden maddi ya da manevi yönden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda yaşanacak sıkıntıları atlatmanız için zamana ihtiyacınız olabilir.

Rüyada Havuzda Yüzmek İstemek

Yakın zamanda alacağınız bazı kararların sizi pişman etmesine yorumlanır. Aslında çok hayırlı sandığınız bir şey sizin için pek de hayırlı olmayabilir. Bu yüzden de pişmanlık duyabilir ve kararlarınızdan geri dönebilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdekilerin uyarılarını da dikkate almanızda fayda var.

Rüyada Kalabalık Havuzda Yüzmek

Bir anda gelişecek tatsız bir olaya ve bunu herkesin duymasına yorumlanır. Bazı talihsiz olaylar başkalarının diline düşebilir. Hakkınızda çıkacak bir takım dedikodular yüzünden çevrenize kırılabilirsiniz. Sizinle ilgili yapılan konuşmalar ve eleştiriler olabilir.

Rüyada Havuzda Arkadaşlarla Yüzmek

Arkadaşlarınızdan gelecek bir takım haberlerin sizi üzmesine ve çok şaşırmaya yorumlanır. Duyacağınız bazı şeyler yüzünden kalbiniz kırılabilir. Mesela geçmişte kalan bir konu yeniden gündeme gelebilir. Ya da istemediğiniz konular hakkında sohbetler geçebilir.

Rüyada Havuzda Yüzmeyi Öğrenmek

Birinden gelecek yardım ile birlikte çok istediğiniz bir şeye kavuşmaya yorumlanır. Bir hayalinizi gerçekleştirmeniz için birinden gelecek yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sebeple de o kişiden yardım talep ederek isteğinizi gerçekleştirmeniz olasıdır.

Rüyada Havuzda Yunuslarla Yüzmek

Şansın ve talihin bir anda açılması ile birlikte elinizi attığınız bir işte çok büyük fırsat kapılarının açılmasına yorumlanır. Mesela bekar olan biri saf kalpli ve oldukça iyi biri ile evlilik yaparak mutlu bir yuva kurabilir. İşsiz olanlar da iş konusunda şanslarının açılması ile işe girebilirler.

Rüyada Havuzda Yüzmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, psikolojik olarak sizi zorlayan olaylar yaşamak ve bu yüzden de bir süre kendi kabuğunuza çekilmeye, insanların gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Bazı kişiler ile aranızı açabilirsiniz ya da yollarınızı ayırmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

15 Yorum

 1. Esma
 2. Gülümser
 3. Ayşen
  • admin
 4. Meltem
  • admin
 5. ahmet
 6. Metehan
  • admin
 7. Müge
  • admin
 8. Emel
  • Emel
 9. Ozan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status