Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak

Rüyada hüngür hüngür ağladığını görmek, çok meşakkatli olan bir işi başarmak ve sevinç göz yaşı dökmeye yorumlanır. Bir zamanlar kendinizi ispat etmek istediğiniz bir konuda artık bu özgüven ve hırsı bulacak, başkalarına kendinizi kanıtlayacaksınız. Özellikle de sizi küçük gören kişiler olabilir ve bu kişiler karşısında zafer elde edebilirsiniz. Eğer sizinle uğraşan kişiler varsa da son gülen siz olursunuz. Çekilen zahmet ve çileden sonra kalıcı başarılar ve düzen sağlanır. Rüyada sessiz hüngür hüngür ağlamak, içinizde ukte olan bir şey varsa sonunda yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Uzun süredir hayalini kurup da ulaşamadığınız bir şey varsa ulaşabilirsiniz. Bir dileğiniz kabul olabilir.

Rüyada hüngür hüngür ağlayan birini görmek, bu kişiden gelecek olan bir habere yorumlanır. Eğer tanıdığınız biriyse canınızı sıkacak bir haber gönderebilir. Eğer tanımıyorsanız da yeni tanışacağınız birinin size zararı dokunabilir. Bu kişi sizi kendine rakip görebilir ve üzecek şeyler yapabilir.

Rüyada Sevinçten Hüngür Hüngür Ağlamak

Uzun süredir verilen çabalar sonucunda başarıya bir şekilde ulaşmak ve güzel hatıralar biriktirmek, sevdiklerinizin çoğalmasına yorumlanır. Daha çok insan ile tanışabilir, daha çok insanın kalbini kazanabilirsiniz. Yalnız olan kişiler de hayatlarına renk katacak insanlarla tanışabilirler.

Rüyada İçli İçli Ağladığını Görmek

Bir süre önce çok kırıldığınız ve güveninizi sarsan birine yeniden kırılmak anlamına gelir. Bu kişiye güvenerek çok pişman olabilirsiniz. Tekrar güveninizi sarsan bir takım şeyler yapabilir. Ya da aynı şeyleri yaşama korkusundan ilişkiniz bozulabilir, kuruntu yapabilirsiniz.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, beklentilerin karşılığını almak ve sonrasında kendini güvende hissetmeye yorumlanır. Çekilen dert ve cefa sonu bulur, hayatınıza sizin yüzünüzü güldüren ve sizin iyiliğinizi isteyen insanlar girebilir. Tam tersi zararı dokunan kişiler uzaklaşır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

6 Yorum

  1. Hacer Nur
    • admin
  2. Erhan
    • admin
  3. Burcu
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status