Rüyada İftar Sofrası Görmek

Rüyada iftar sofrası görmek, kendi iç dünyanızda huzur arayışınızın sona ereceğine ve maneviyatınızın güçleneceğine yorumlanır. Hayır işleri yapabilirsiniz ya da birine çok büyük bir iyiliğiniz dokunabilir. Özellikle aile bireyleri ile dayanışma içerisinde olacak ve birbirinize destek vereceksiniz. Rüya sahibi yakın zamanda ailesi ya da sevdikleri ile birlikte bir araya gelebilir. Aynı zamanda günahtan kaçınacak, helal para kazanmaya devam edecek ve iyi yoldan şaşmayacaksınız. Kendi işini yapan kişiler de ticaret hayatında hayırlı işler yapabilirler. Çalışanlarınıza yardımınız dokunabilir. Kul hakkı yemekten kaçınarak, herkese hakkı olanı vermeye devam edeceksiniz.

Rüyada iftar yemeği görmek, yine benzer anlamlara gelir. Her türlü günahtan kaçınarak, iç huzurunuzu artıracak hayırlı işler yapmak sizi memnun ediyor. Özellikle aile büyükleriniz sizin için dua ediyor olabilirler. Yakın zamanda aile büyüklerinizin büyük bir desteğini görebilirsiniz.

Rüyada İftar Sofrası Hazırladığını Görmek

Sosyal çevrenizde çok büyük iyilikleriniz dokunacak ve dostlarınızın zor günlerinde yanında olacaksınız. Yakın zamanda bir arkadaş ya da akrabanız sizden bir konuda yardım ya da destek talebinde bulunabilir. Bunu geri çevirmeyerek, hayırlı işler peşinde koşarak insanların kalbini kazanabilirsiniz.

Rüyada Kalabalık İftar Sofrası Görmek

Herkes tarafından takdir toplamak, şan şöhret sahibi olmak, insanların sizinle ilgili güzel dileklerde bulunması gibi anlamlara gelir. Aileniz ve dostlarınız sizin iyiliğinizi istiyor ve gelecek planlarınızda size destek olabilirler. Düşmanlarınız azalacak. İnsanlar size karşı ön yargılarını kırmaya başlayacaklar.

Rüyada İftar Sofrasına Oturmak

Çok hayırlı bir rüyadır. Yakın zamanda bir iş fırsatı kapınızı çalabilir ya da ek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Eğer bir iş arayışında iseniz, yakında müjdeli haber gelebilir ve tekrar iş hayatında aktif rol oynayabilirsiniz. Kendi işini yapanlar bereketli kazanç sağlayacaklar. Evinizde sofranızın bolluğu ve bereketi artacak, hoş sohbetler olacak.

Rüyada İftar Sofrasında Yemek Yemek

Rüyada iftar yemeği yemek, genellikle gelecek günlerde herhangi bir problem ile karşılaşmamak ve hayatınızdaki sorunların yavaş yavaş azalmasına delalettir. Özellikle iç sıkıntısı olanların bu sıkıntıları azalacak. Rahat bir nefes alabileceğiniz olaylar olabilir. Önünüze çıkan engeller ve sorunları yılmadan, kısa sürede çözebilecek enerjiye sahip olacaksınız.

Rüyada İftar Sofrası Kurmak

Bir olay sonrasında şükür etmek ve bir belayı ucuz atlatmak gibi anlamlara gelir. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını bulacaksınız. Sağlık sıhhatiniz yerinde olacak ya da sağlık yönünde güzel haberler alabileceksiniz. Gelecek günlerde yüzünüzde tebessüm oluşturacak şeyler duyabilirsiniz.

Rüyada İftar Sofrası Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, pek çok problemin üzerinde kolay bir şekilde kalkabilecek, zorluklarla rahatça mücadele edeceksiniz. Zenginlik ve iç güzellik, bolluk berekete erişmek gibi anlamlara da gelir. Kazandığınız paranın bereketi ve sofranızın rızkı artıyor.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meliha beyaz dedi ki:

  Ramazan’ın son orucunu tutuyormuş ve iftar sofrası hazır sofrada bordürü yemek ve amcam yengem akrabalarım var özelikle yemekde dolması hatırlıyorum ve avucunda açma ekmeğin içine avucunu dolduracak kadar dolma sana ait ve onu evime götürecek misin ve iftar sofrasında oturuyorum

 2. Başaran dedi ki:

  Rûyamda yakın arkadaşımı ve aynı bahçe içinde oturduğum komşuları hazır iftar sofrasına davet ediyorum . Ama sofradaki yemekleri az buluyorlar ertesi günü tekrar nohutlu tavuklu pirinç pilavı yapıyorum tekrar aynı kişileri iftar yemeğine alıyorum. Sofra kalabalık çok tabak yek çeşidi var, Hatırladığım enginar yemeği pilav yer sofrası bir sürü yemek dolu tabak . İçlerindeki çoğu yemeği hatırlamıyorum.

 3. Aslı dedi ki:

  Rüyada boyuk bir binada tehsil ocağında arkadaşlarla bir arada idim,amma sonra kafam karisdi onlardan ayrı dusdum,gedeceyimiz otağı tapa bilmedim çox axtardim,çox nerdiven enib kalkdim,amma otağı bulamadım en sonunda bir arkadaşa rastladım ve onun sayesinde otağı bula bildim bunun menasi nedi yani rüyada ilk önce kayb olub cox axtardiqdan sonra cetinlikle yolu bulmaq ne anlamindadi?

 4. Medine dedi ki:

  Ben ruyamda okuldaydım.Ingilizce dersinde her kes ecden getirdiği yemekleri sırayla sofraya koyup,sofra hazırlıyorduk.Yani birimiz ekmek doğruyor birimiz yemekleri yerleşdiriyorduk.Sonra oturduk iftarı bekliyorduk,gün batdıktan sonra acdık iftarımızı.Lütfen yorumlarmısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi anlaşmazlık ve sorunların bitmesine yorumlanır.

 5. Ayse Hanim dedi ki:

  Ruyamda degisik bir yerdeyim. Burnuma guzel yemek kokulari geliyor. Bakiyorumki hoca hanim, iftar icin hamur aciyor ve cesit cesit guzel yemekler yapmis. Arasinda tatlida var. Caminin hayrina ordan alabiliyorsun. Annemi ariyorum, aksama yemek yaptin mi diye. Annemde yapmadim, madem oyle guzel ordan aliyim ozaman diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rya yeni bir sosyal çevreye girmeye, önemli dostluklara yorumlanır.

 6. Nurcan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda arefeden önceki gün ablam evinde iftar veriyor ailemize. Kalabalığız. Ben elimde güzel pişmiş kırmızı et kavurma ve güzel baldo pirinç pilavı tenceresi ile ikramda bulunuyorum. Servis yapan tek kişi benim ablamın evinde. Herşey bol bol var. Et ve pilav çok güzel gorunuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işsiz birinin işe girmesine ve berekete yorumlanır.

 7. Büşra karagöz dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım insanlar var kocaman bir okul koridorlarında upuzun iftar sofraları var sınıflardada iftar sofraları var ama yiyenler hep büyük insanlar çocuklar onlardan kalanları yiyecekmiş bense üzülüyorum onlara sonra ben kenarda duran bir çift var onların yanına gidiyorum sohbet etmeye sofralar hazır o ara yop patlıyor ezan okunuyor herkez oturuyor o çiftle ben ayakta kalıyoruz tek tek sınıflara bakıyoruz hep dolu iftar yapamıyoruz sonra bu yemeği veren bir kızmış onunla karşılaşıyorum oda diyoki yarın daha büyük iftar sofrası hazırlıcam taa dışarlara yollara kadar diyor orda uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye ve daha çok insan tanımaya yorumlanır.

 8. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Bi iftar softası gördüm çok kalabalıktı. Bütün tanıdıklarım vardı fakat ben yemiyordum ve kendimi yalnız hissediyordum. Sofra dolu doluydu pilav ve ette dağıtılıyordu ve pilavdan bana kalmıyordu hiç sorun yapmıyordum elime bi çöp torbası alarak artıkları topluyordum hayvanlar için. Çok etkilendim anlamını merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve evinizde bolluk berekete yorumlanır.

 9. Enise dedi ki:

  Rüyamda iftar açabilmek için yemek sırasında da olduğumu hatırlıyorum. Bu iki kez tekrarlanıyor. İkincisinde sıra bana geldiğinde birden aslında sıranın bende olmadığını düşünüyorum ve diyorum ki sıraya tekrar geçmeliyim kimseye haksızlık yapmamalıyım. Sıraya geçmek için sıraların çok karışık olduğunu fark ediyorum. Bana bi sıra gösteriyorlar ve oraya geçiyorum fakat tekrar sıraya geçtiğim için hiç kızmıyorum, söylenmiyorum. Zaten geçtiğim kuyrukta diğerlerine göre çok az kişi var. Sıra çabucak bana geliyor. Yemeği veren kişi bir tanıdık gibi hissediyorum fakat daha önce gördüğüm birisi değil… önce bana bakmıyor ona çok kibar davranıyorum. Kendim yemeğimi almaya çalışıyorum. Hemen bana Yardımcısı oluyor, tavuk , çorba ve cacık istiyorum ve çok hızlı bir şekilde yemeğimi alıyorum.. hayırlara vesile olsun inşallah…. teşekkür ederim 😊

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete, sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

 10. Enise dedi ki:

  Rüyam oldukça kısa uyanmak üzereyken gördüğüm bi rüya diyebilirim… oruç açmak için sırada olduğumu hatırlıyorum, iki kez oldu bu durum Yani rüyamda kalabalık bir yerde iki kere sıraya girip tabldot gibi bir şeye yemek alıyorum. Her ikisinde de oldu mu hatırlamamakla birlikte ikinci sıraya girişimde, bir anda sıra bana geldiğinde aslında sırada olmadığımı hissediyorum, kimsenin hakkını yemek istemiyorum, sıra bende olsada sıraya tekrar girmek istiyorum fakat bir bakıyorum ki sırada çok kişi olmamasına rağmen o kadar değişik bir sıraki farklı kollar var, şu yönde en arkaya geç diyorlar, geçiyorum. Geçtiğim yönde çok sıra yok. Hiç sinirlenmedim ama yeniden sıra beklediğime… sıra bana geliyo tavuk, çorba ve cacık istediğimi söylüyorum, yemeği verem kişiyi tanıyor gibiyim normalde de insanlara kibar davranırım ama çok iyi davranıyorum hatta yormak istemedim, ilk başta onun arkası dönük Ya da benimle ilgilenmiyordu yemeğimi kendim almaya çalıştım fakat sonra nazikçe bana verdi bende aldım. Hayırlara vesile olsun oldukça etkilendim nedense… yorum için çok teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına ve sevdiklerinizden iyi haberler almaya yorumlanır.

 11. Mehmet acar dedi ki:

  Hayirli gunler ben ruyamda koydeyim evimiz cok kalabalik iftar vakti geliyor sofra hazirlaniyor.soframizda olen insanlar var 2 sofra kuruluyor ama icimden yetmez diyorum .ama iftarin ilk iki aksami eski komsumuz bizde iftar ediyor.evide var ama neden burda diye dusunuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınızdan iyi haberler almak, gelirin artmasına yorumlanır.

 12. Ali dedi ki:

  Rüyamda bir yerde çalışıyorduk bir kandil günüydü herkes oruçtu iftara yakın 1-2 saat kala bize izin verdiler gidin gezin biraz iftarda burda olmak şartıyla bizde bir arkadaşla çarşı gibi bir yere gittik gezdik ben o sıra çok büyük bir kılıç aldım çarşıdan sonra iş yerine tekrar geldik, birde ne görelim işyerinin önüne mangal kurulmuş bir kebap ustası bana sordu Urfa mı Adana mı, patlıcanlı mı, çöp şiş mi ? Bende Urfa kıyma kebap istedim inşallah hayırlı olur

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya yorumlanır.

 13. Fatimetül Zehra şadi dedi ki:

  Rüyamda evimde iftar yemeği veriyorum ilk benim çağırdığım arkadaş ve akrabalarım var. Sonra kapı çalıyor ve içeriye öğrencimin akrabaları geliyor ama omlar davetli değiller biz sizi merak ettik tanışmak işedik diyorlar ellerinde bir sürü yemek var safra daki yemeklerin yine de yetmeyeceğini düşünüp yer sofrası kurup her şeyi ortaya koyuyoruz aslında fazlaca olduğunu anlıyorum ama bozmuyorum iki masa daha açıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir mal mülk edinmeye ve evinizde hayırlı misafir ağırlamaya yorumlanır.

 14. tuğba dedi ki:

  rüyamda annemle beraber kalabalık bir iftar sofrası hazırlıyorduk birden çeşmeden su akmaya başlayıp evi su basmaya başladı annem bir şey olmaz dedi sofrayı hazırlamaya devam ettik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin mal mülk edinmesine yorumlanır.

 15. Özge dedi ki:

  Rüyamda iftar yemeği yemek için dışarıdaydık, sipariş veriyorduk ancak saatler geçmesine rağmen yemeğimiz gelmiyordu. Kızıp kalktık. Sonra usta bunu duymuş, her yerde beni arıyordu. Ben de ondan kaçıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinize iyiliğiniz dokunabilir, hayır duası alınabilir.

 16. Yildiz dedi ki:

  Merhaba, Iki gun ust uste benzer bir ruya gordum. Ilk ruyamda hoslandigim kisi icin sofra hazirlamistik, benim evimde annemler fln da vardi, onun da yaninda arkadaslari vardi. Sonra bizim ailesel birseyler oldu kaybolan birilerini aramak icin evden ciktik daha yemege baslamamistik. Geri dondugumuzde onlar hala oradaydi ancak yemek yememisler ve bizim de gelmeyecegimizi dusunup sofrayi toplamislardi. Ikinci ruyamda ise yine bizim evde bir ziyafet vardi, eaki arkadaslarim akrabalar fln kalabalik bir sofra, hoslandigim cocuk da orada yemek yemege baslamis o. Ben de bir yere oturdum sonra orada bana yemek gelmedigi icin oturdugum yerden ayrilip baska bir yere gectim. Bu yerde ortadaki yemeklerden biraz yiyebildim ancak kendime ait tabaga yemek koymaya kalktigimda artik sofra toplanmaya baslamisti, yemek kazanlari kaldiriliyordu. Yemek yiyemedigime sinirlenip elimdeki tabagi firlattim. Ruyalarim bu sekilde, yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden rahatlamak ve hedeflerinize ulaşmak, aynı zamanda hoşlandığınız kişi ile görüşmeye yorumlanır.

 17. Mustafa dedi ki:

  Çok kalabalık olmayan bır sofrada yer sofrasında oturuyorum ablam enıstem felanda var yanımda bır adam bar ama tanımıyorum mısafır galıba ablam tavuk pılav corba felan yapmıs genıs bır menu var yemek yetmıcek gıbı yanımdakı kısı bız beraber yıyelım dıyor zıyan olmasın zaten cok fazla sey var bıtıremıyoruZ dıyor beraber onumuze alıyoruz yemegı ezanı beklıyoruz o ara kalktım tsk ederım şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz birinden davet alıp ziyarete gitmek ve işlerinizde daha çok para kazanmaya yorumlanır.

 18. Şerife dedi ki:

  Rüyamda küs olan kız kardeşim iftar yemegi gibi dış mekanda uzun bir sofra kuruyor bende yardim ediyorum cogu tanidik benim arkadaslarim. Ben oraya beyaz bir arabayla yokusu cikarak gidiyorum. Ama sofraya koydugumuz catal ve kasiklarin bazilari kirli. O sirada ezan okunuyor yetisemedik diyorum kimilerin onunde yemek var kimi insanlarin onlerinde yemekleri yok.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde kalabalık misafir ağırlamak ve bol rızık demektir.

 19. sade dedi ki:

  Rüyamda iş yerindeki üst düzey yöneticiler bugün toplantıyı sizde akşam iftar yemeğinde yapacağız diyor. Benim için ani bir sürpriz ama eve haber verilmiş. Ben de telaşla nasıl ağırlayacağımı düşünüyorum. Ama bir şekilde kolaylıkla evdeler. Sofra için hizmet ederken görüyorum kendimi. Biri sonradan dahil oluyor yemeğe, ben ona yemek koyarken, işim çıkıyor. Başkası devam ediyor yemek koyma işine ama bilerek yemekleri değiştiriyor. Ben de farkındayım uzaktan izliyorum ama bir şey yapamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve bereketin artmasına, iş hayatında da başarıya yorumlanır.

 20. Naznaz dedi ki:

  Akşamında bir dileğim içim çok fazla dua ettim yasinler okudum’, gece rüyamda bir akrabamızın evindeymişiz. Çok fazla insan var, iftar sofraları kurulu. Bende kendime bir yer bulup oturdum yemeğe. Ancak o evin gelini bana kızgınmış ama söylediği şeyler asılsız yere beni suçluyor. Bende sofrada kızgın bir şekilde söylendim. Bana haksızlık yapıyor diye. Sonra büyükçe bir banyoya girdim ve yıkanmaya başladım. Sonra o gelinin küçük kızını verdiler bana çocuğu da yıka diye. Çocuğu yıkarken çocuk uyudu. O sırada su kesimi be tekrar su akmaya başladı. Babamda banyoya doğru geliyordu. Bende babam gelmeden gusül abdesti aldım. Ayrıca börek yediğini hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabul olmasına ve sevdikleriniz ile hayırlı bir iş için bir araya gelmeye yorumlanır.

 21. Alper Tunga dedi ki:

  Son zamanlar gördüğüm rüyaları sık sık yorumlayın diye rica ettiğimin farkındayım. Ancak çok rüya görmeye başladım. Bu rüyamı da size yorumlatayım (izninizle). Bir daha rüya görürsem kısa zaman içerisinde psikolojik destek almayı düşünüyorum. Araba ile bir yerden geliyoruz eşim, ben ve çocuklar evde birilerinin olduğunu fark ediyoruz. Hırsız olabilir şüphesi ile çekmeceden büyük bıçağı alıyorum. Benden sonra eve giren bazı komşular yukarı çıkmama engel oluyor. Ardından yukarıdan hakaret vari sözler geliyor (anlamıyorum ancak hakaret olduğunun farkındayım). Sonra yukarıdaki kişi küs olduğum amcam olduğunu fark ediyorum. Sonra uyanıyorum. 1 / 2 saat sonra bir başka rüya görüyorum. Dışarıdan eve geliyoruz ailece, mutfak penceresinin açık olduğunu fark ediyorum (gece saatleri o an). Yukarıda biri olduğunu fark ediyorum, fakat ayağım bir türlü yukarı gitmek istemiyor. Pencereyi o nasıl açtı diye düşünürken, eşimin telefonunu saklamaya çalıştığını fark ediyorum. Telefonu ver dediğimde önce vermek istemiyor, aklıma beni aldatıyor mu şüphesi geliyor. Sonra mahcup bir bakış ile eşim; “bana facebook üzeri mesaj atmış, bende tehdit ettim. Üzerine kendine güveniyorsan gel diye adresimizi verdim” diyor. Sonra adam aşağı iniyor, boğmak istiyorum adamı fakat o gülüyor ve benim onu boğmaya çalışmam onu hiç etkilemiyor ve orada uyanıyorum. Not; rüyada eşimden şüphe duymuş olabilirim, ancak gerçek hayatta kendisine güvenim sonsuzdur. Bir ordunun içinde olsa namusuna laf getirmez. Kendisinden rüyada şüphe duymuş olmam bile psikolojik destek almam için bir sebep.

  1. admin dedi ki:

   Maddi endişelerin azalmasına, boşuna kuruntu yaptığınızı anlamaya yorumlanır. Aileniz sizi bazı seçimlerinizde destekleyebilir, parasal engeller varsa da aşılır.

 22. Alper Tunga dedi ki:

  Bugün size eski rüyamı anlattıktan sonra uyudum. Rüyamda rahmetli amcamı gördüm, yine rüyada olduğumun farkındayım. Bu defa baya uzun uzun kaldı. İlk anlattığım rüya sonrası yaklaşık 10 yıl görmemiştim. Daha sonra kısa kısa görmüştüm ve aramız iyidi. Bu defa sanki doya doya bakayım diye gitmiyordu. Yanına gittim ve neden gitmiyorsun, eskiden az görünün biraz gülümser, selamını verir giderdin demem üzerine doya doya bak diye gitmiyorum dedi. Biraz sarıldım sonra uyandım. Önceki rüyam ile bağlantısı var mı bilmiyorum, ancak bir şey anlatmak istiyor sanırım.

  1. admin dedi ki:

   Hanede mal mülk konusunda daha açık gözlü olmanız gerekebilir, mağdur olmamak için çaba harcanabilir.

   1. Alper Tunga dedi ki:

    Dediğiniz gibi, ailede bazı maddi (arsa, tarla ve ev gibi) konuların konuşulduğu günlerdeyiz. Yalnız beni böyle bir konuda neden uyarıyor olsun ki, sonuç olarak dünyevi şeylerin önemsendiği bir yerde değil. Yada rüyalar bilinç altı ile ilgisi varsa, ben acaba maddiyat konusunda kafamı yoruyorum da bunu kendime itiraf edemiyor muyum? Maddi konuda aslında duygusal olarak istemiyor olsam da, aklım / beynim istiyor mu? Kusura bakmayın belki size boş bir soru gibi gelebilir, ancak ben kendimi tanımıyor muyum diye merak ettiğim için sormak istedim. Yoksa sizin yorumunuzun yanlış olduğunu düşündüğüm için değil.

   2. Alper Tunga dedi ki:

    Derince eştiğim bir yere iz yapıyor ve daha sonra bir bariyer / duvar inşaa etmek için akıllı (cep) telefonlarını sıra sıra diziyorum. 5 altı telefonu sırası üzerine bariyer / duvar gibi dizdikten sonra uyanıyorum ( yalnız niyetim daha fazla telefon ile bariyeri / duvarı sağlamca yapmaktı). Umarım bu rüyamı da yorumlarsınız . Şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Çok fazla görev ve sorumluluk üstlenmeye yorumlanır.

 23. Alper Tunga dedi ki:

  Geçmişte gördüğüm bir rüyanın yorumunu sormak istiyorum. 15 yıl önce rüyamda 5 yıl önce ölen amcamı gördüm. Amca yaşarken beni çok severdi, bende onu halen çok severim. Ölümünden üç yıl sonra yaşayan amcalarım ölmüş amcama ihanet etti ve ben yaşayan amcalarıma, ölen amcamın hakkını sormak için hesap sormadım. Sanırım bununla ilgili bir durum. Rüyamda ben salonunda oturuyorum. Zil çalıyor ve birileri kapıyı açıyor. Gelen rahmetli amcam. Ben rüyada olmama rağmen onun aslında ölmüş olduğunun farkındayım ve özlediğim için yanına gitmek için sesleniyorum. Bana bakıyor ve hiçbir şey demeden diğer tarafa doğru, bana sırtını dönüp gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde hane içi bazı meseleler ile uğraşmak ve sıkıntılı günleri biraz mücadeleden sonra atlatmaya yorumlanır.

 24. Alper Tunga dedi ki:

  Rüyamda misafirler geliyor. Akrabalar iftara geliyor, hanım davet vermiş bende aile içinde iftar yapacağız zannediyorum. Yukarı kattan aşağı indiğimde misafirin arkası kesilmiyor. Önce bütün akrabalar, sonra bütün tanıdıklar yavaş yavaş kapıdan içeri giriyor. Tam dışarı çıkacağım, misafir beklediğimden çok geldi biraz fazladan alışveriş yapayım diye. Kapıdan çıkarken daha fazla misafir geliyor. Onlara da evimin bir normal ev değil, büyük bir konak olduğunu fark ediyorum. Daha sonra misafirin arkası kesilmiyor, daveti ben değilde babam vermiş gibi bir his uyanıyor içerimde. Yavaş yavaş içeri gelenlere oturacak yer ayarlıyorum. Misafir gurupları gittikçe büyüyor ve önce aşiret temsilcileri (biz Yozgatlıyız, bizde aşiret olmaz), daha sonra aşiretlerin tüm erkekleri geliyor. Tam herkese yer bulduk derken bir kargaşalık çıkıyor. Müdahale ediyorum ve rahatsızlık veren 3 /4 kişiyi hafiften pataklıyor ve aşiret temsilcisi ile birlikte konaktan dışarı atıyorum. Daha sonra rüyanın başında belirttiğim gibi alışverişe gidiyorum. Geri geldiğimde dışarı attığım aşiret elemanları davetlilerin yanında silahlı gibi ayakta dururken, ben yine olaya müdahale ediyor ve posta koyuyorum (birazda korkarak / merak içinde). Benim ardımdan sırayla bir kaç akrabam havaya ateş ederek bana desteğini açıklıyor ve güvenim geri yerine gelerek bütün o kavgacı aşireti dışarı atarak kalan erkekler ile alt katta, masaları da çekip yer sofrası kurmaya karar veriyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde bekar biri varsa evlenmesine ya da bebek müjdesine, hayırlı bir iş için ailece bir araya gelmeye yorumlanır.

 25. Sinan dedi ki:

  Ramazanda bulunuyoruz rüyamda. Annem oturuyor babamla, ben sofra kurmaya çalışıyoruz. Babam yemeklerle uğraşıyor gibi mutfak gibi bir yerde (ama hiç yemek görmedim), ben de masayı falan kuruyorum. Sonra kapıda üç yıl önce ölmüş dedemi gördüm. Annem Ramazan’da gelir ölüler dedi. Oturdu dedem yanımıza ama dedemi bir tek ben görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden bir süredir görmediğiniz akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Evinize toplu para girebilir.

 26. Gül dedi ki:

  Rüyamda yol kenarında yürüyordum ben ve 2 kişi ve hemen yanımda iftar sofrası kuruluydu. Örtüler beyaz ve temizdi bayağı masa vardı ve bizde oturup yiyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Yeni insanlarla tanışmak ve hayırlı haberler almak anlamına gelir

 27. Saadet dedi ki:

  Selam, rüyamda tanımadığım bir adamla yürüyorum. Bakıyorum ki caddede sofralar kurulmuş, insanlar da oturmuş yemek yiyorlar iftar yemeği.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız biri size şans getirebilir, yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz, kazancınız artabilir.

 28. Ümran dedi ki:

  Rüyamda bir iftar çadırındayız. Akrabalar var ve onlara karpuz doğruyorum. Onlar bir yandan yiyorlardı. Yeni doğum yapmış bir akrabamız yanıma oturuyor. Ben de rahat oturması için yardım ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir çok istediğiniz bir şeyin gerçek olması ve sevdiklerinizin de sizin adınıza mutlu olmasına, maddi yönden önemli kazanç sağlamaya yorumlanır.

 29. Filiz dedi ki:

  Rüyamda bir tanıdığımızın evine gidiyorduk ve o tanıdığımız özellikle engelli kızıma iftar sofrası hazırlıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelecek misafire yorumlanır. Uzakta yaşayan biri ziyaretinize gelebilir ve güzel haberler getirebilir.

 30. Rf dedi ki:

  Rüyamda bizim evde iftar daveti vardı. Askerdeki komutanlarım bize iftar davetine geliyorlardı. Bizimkiler onları çok hoş karşılıyordu. Daha sonra iftar sofrası kurulmaya başlandı evde. Ben başka bir komutanımın gelip gelmeyeceğini düşünürken, birden sofra doluverdi. Sonra sen şöyle geç falan derken öylece bitti.

  1. admin dedi ki:

   Evinize giren paranın miktarı artabilir ve paranızın beti bereketi artar. Daha kazançlı bir iş şansı da karşınıza çıkabilir.

 31. Fatime dedi ki:

  Rüyamda biri ölüyor fakat kim olduğunu bilmiyorum. Böyle tuhaf bir şey çak hatırlayamıyorum ama sanki tişört gibi bir şey var hava da bak onun ruhu bizim yanımızda diyordum. Ayrıca hoca ve kalabalık şekilde mezarlıkta iftar veriyorlardı. Hoca ölülere sesleniyordu. Kalkın, sizde bizimle yiyin falan diyordu. Ben de öylece onlara bakıyordum. Elimde de pide vardı.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile bir araya geleceğinize ve hayır duası almaya, eğitim ya da iş hayatında başarıya yorumlanır.

 32. hll dedi ki:

  Rüyamda baba tarafından akrabalarımın çoğunluğunun olduğu iftar sofrası gördüm ama o sofrada ben oturup yemek yiyemedim. Yer yoktu ve ben de üzgün bir şekilde amcamın evine gidip orada yemek yedim.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ya da başka biri yüzünden önünüze çıkan fırsatı geri tepeceğinize, üzerinizde baskı yapan ve sizi sürekli engellemeye çalışan kişilere yorumlanır.

 33. NAZKA dedi ki:

  Ve bugün birisi sürekli rüyamda hadi kalk imsaka az kaldı. Hadi kalk kalk diye sürekli konuştu ve nihayetimde kalktım imsaka. Hele dün rüyamda ekmek gördüm içinde un helvası vardı, yedim. Sonra bir tane kadın gördüm, kadın can veriyordu. Surat olarak asık ve mavi dizisindeki hasibeye benziyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların azalmasına ve çıkarcı insanların uzaklaşmasına, hayatınızın daha refah içerisinde geçmesine yorumlanır.

 34. NAZKA dedi ki:

  Selam rüyamda evde iftar sofrası açmıştık. Başta annem teyzelerim ve iş arkadaşlarım vardı. Dolma, köfte ve ıspanak, yumurta, çorba gibi yemekler vardı. Uzun ve bol masaydı. Herkes memnundu. İftardan dönerken teyzem yardım istedi.

  1. admin dedi ki:

   Ansızın bir yerden elinize toplu para geçebilir ya da kazancınızda artış olabilir. Evin rızkının artıp çoğalmasına da yorumlanır.

 35. Ali dedi ki:

  Rüyamda iftar sofrası gördüm. İftar sofrasında ezanın okunmasını bekledik ve okununca herkes ile sofradakileri yemeye başladık. Sofrada her çeşit yemek vardı ama köfte daha baskındı. Sadece onu hatırlıyorum. Kalabalıktık ve iftar sofrasında eski sevdiğim kızı gördüm. Sürekli göz göze geliyorduk. Yorum yaparsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Aranızda dargınlık olan biri ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Özellikle bir süredir aranızda mesafe olan biri ile samimi olmanız ve muhabbetin artmasına yorumlanır. Özel hayatınızda mutlu gelişmeler olabilir.

 36. Nureddin dedi ki:

  Selamün aleyküm! Rüyada amca oğluyla kalabalık iftar sofrasında oturuyorduk. Babamın gelmesini bekliyordum ve o arada ezan okundu! Sofrada yemek için çok yağlı kuzu kuşbaşı eti vardı et pişmişti.

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin geçim sıkıntısının sona ermesi, parasının çoğalması anlamına gelir. Kazancınızda artış olabilir ve sürpriz bir şekilde hayatınız daha bol bereket dolu hale gelebilir.

DMCA.com Protection Status