Rüyada İlluminati Görmek

Rüyada illuminati görmek, Başarı elde etmek, ancak bu başarının altında yatan sebeplerden dolayı rahatsızlık duymak demektir. Başkasının hakkını çiğneyebilir ya da haksızlık yolu ile bir şeyler elde edebilirsiniz. İç huzurunuzun rahat etmeyeceği bir takım olaylar gelişebilir. Yakın zamanda özellikle iş hayatında ve çalışma arkadaşlarına karşı yaptığınız haksızlıklardan dolayı pişman olabilirsiniz. Ancak özel hayatta mutlu olayların gerçekleşmesini müjdeler. Her ne kadar iş hayatında yanıltıcı ve kötü olaylarla başarı elde edilse de, özel hayatınızda ve evliliğinizde mutluluğunuz devam ediyor olacak. Fakat vicdani yönden rahatsız eden şeyler olabilir.

Rüyada illuminati görülmesi, bazı yorumcular tarafından yeni bir hayat kurmak, riskli işler peşinde koşmak ve risk alarak başarı elde etmek demektir. Güçlü olanın yanında durarak ve doğru strateji uygulayarak gerçek başarılar sağlamanız olasıdır. İş hayatınızda bazı konularda oyunu kuralına göre oymanız gerekecek. Bu sizi memnun etmese de mecbur kalabilirsiniz.

Rüyada İlluminati Sembolü Görmek

Rakipleri geride bırakmak, düşmana karşı galibiyet elde etmek ve zorlukları başkalarının yardımı ile aşmak demektir. Tam tersi tek başınıza bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışırsanız, çok zorlanacaksınız. Şu günlerde başkalarının yardım taleplerini geri çevirmemeli ve ortaklarınız ile iyi geçinmelisiniz.

Rüyada İlluminati İşareti Görmek

İş arayanların güzel bir iş fırsatı yakalaması ya da işinden memnun olmayan kişiler için iş değişikliği anlamına gelir. Şu anda mevcut çalışmalarınız değişebilir ve yeni projelere başlayabilirsiniz. Doğru strateji ile kazancınızı artırabilir ve büyük gelir sağlayabilirsiniz.

Rüyada İlluminati Olmak

Sizin hakkınızda yalan yanlış konuşan, sizi doğru yoldan çıkartmak isteyen ve kıskançlık yapan kişiler amaçlarına ulaşamayacaklar. Tam tersi olarak bu insanlara karşı galibiyet elde edeceksiniz. Sizin başarılarınızı kıskanan insanlar zarar veremeyecekler. Kendinizi kanıtlama fırsatı ele geçebilir.

Rüyada İlluminati Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayat ve kariyerde yükseliş, kolay yoldan zirveye ulaşmak, başarıların artması demektir. Bir anda hızlı bir kariyer yükselişi olabilir ve bu durum düşmanlarınızı kıskandırabilir. Doğru kişilerle anlaşma yapmaya gayret edin.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kullanici dedi ki:

  Rüyamda evime gelen fakir bir kadına yiyecek içecek veriyordum kadın gittikten sonra bende evden cikiyorum ve kadının yanında karacarsafli bir kadın ama eli dirsegine kadar açık ve elinde İlluminati sembolü dövmesi vardı bana bakıp kahkaha atıyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artmasına, maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

   1. Murat dedi ki:

    Eşim hamile ve gecen akşam kotkyuğunu söyledi çok bir rüya görmüş hatırladığı kısım sadece şu biri vardı karşımda kara çarşaflı ve tek gözlü sarı gözlü biriydi. Anlının rotasındaydı gözü bana bakıyordu sürekli dedi 🤔

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

  2. isimsiz dedi ki:

   ben rüyamda karanlık bir yerdeyim ve sonra her yerde göz belirdi daha sonra bayaa büyük bir üçgenin içinde göz belirdi be bana kahkaha atıyordu dünde bir pırlanta reklamında elin içinde göz felan olan kolya yüzük küpe takımı görmüştüm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sıkıntılı günleri geride bırakmaya yorumlanır.

  3. Oguz dedi ki:

   Ben ruyamda bir odaya giriyordum ve sarimsi kahverengi gibi renkli bir duvaf vardi ve uzerinde ise duvarin boyu kadar illuminati sembolu vardi bu ne anlama geliyor acaba

  4. Elif dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda ortaokul arkadaşlarımı ve ablamla alış veriş yapıyordum sonra ablam kaçmaya başladı Eve doğru eve gittiğimde uyumuş taklidi yapıyordu annaanem bizdeydi ablamla annem aynı odadaydi ve diğer odada köyümüzden 1 kadın 1erkek duvara doğru bakıyordu annenem ve ablamın yanına gittiğimde ablam bı anda uyandı ve yüzünde tek göz vardı annemdede tek göz vardı bana doğru yürüdüler ve dua sesleri geliyordu bende rüyamda dua okuyordum lütfen açıklarmısın?

 2. Özgül dedi ki:

  Rüyamda sevgilimden ayrıldığımı ve beyaz yüzünde üçgen içinde tek göz olan bir köpeğe sarılıp bağıra bağıra şarkı söylüyordum köpek bembeyaz yumuşacıkı ama yüzünde illüminati işareti vardı bu ne anlama geliyor acaba..?

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmeye ve karşınıza bir fırsat çıkacağına yorumlanır.

 3. Stefani dedi ki:

  Ben rüyamda karanlık bir ortamdaydım. Etrafımda tuhaf giyinimli insanlar duruyordu. Önümde ise bir bina büyüklüğünde illüminati sembolü. Bana eski dönemlerden kalma kaset getiriyorlardı. Ben bu kaseti illüminatiye, sonsuza kadar hizmet etme yeminiyle birlikte radyoda çalmaya başlıyordum. Bir anda etrafımdaki herkes eğilip, saygı gösterisinde bulunuyorlardı. Bir nevi tapmaya başlıyorlardı. Bunu anlattığımda ailem bir şeyden etkilendiğimi söylediler ama bu rüyadan sonra kişiliğim, hayatımın değiştiğini düşünüyorum. Ve bu tarz karanlık işlere ilgim arttı. Sizce bu neye yorumlanabilir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş veya eğitim ortamında bulunmak, önemli bir değişimin habercisidir.

 4. nezahat dedi ki:

  rüyamda bizim evin içinde salonun girişe doğru giden duvarında büyük bi üçgen vardı ve bu üçgende esrarengiz kasabadaki bill di [illüminati sembolü olan o üçgen].hafif belirgin sanki evimizde canlı ama duruyor bize bir zararı yok canlanmamış sadece çizimi var ve ben onun gözüne kalem sokuyodum yumruk felan atıyodum yani basbaya vuruyodum.ayrıca evin duvarlarına pröjektörle ışık vuruluyomuş gibi şirinler vardı yani animasyon şeklinde biz korkmayalım diye o ordaydı.ve sanırım bill annemden korkuyodu billin gözüne o kadar soktuktan sonra canlandı ve içeri birden üstüme doğru geldi.Hemen bağırdım annemi çağırdım,anneee annneee diye bağırıyodum annem gilde o sıra mutfaktaydılar ve duymuyordularr billi bi şekilde itip mutfağın önüne kadar geldim çığlık atarak çağırıyodum annemii ama bill tuttu beni çekiştiriyodu ve bağırdığım için birşey yapıp ağzımı kitledi resmen dudaklarım birbirine yapıştı sesimi çıkaramıyordum ama uyanınca bir baktım dudağımın üstünde sinek vardı o uyuşturup kaşındırıyormuş meğersem dudağımı.

  1. admin dedi ki:

   Aileden gizlenen bazı şeyler varsa ortaya çıkabilir, aile içinde ufak anlaşmazlıklar olabilir.

 5. X dedi ki:

  Ben rüyamda uyuyorum birden okulumuzdan sadece 1,2 kez gördüğümüz bir hoca geldi yatağının kenarında kanlı bir göz vardı beni sorgulamaya başladı ben de anlamiyomudum en son illuminati diye bağırdı bana ve sonra o ismi andığı için pişman oldu babaannem ve dedem yurda geldi(olay yurttaydı) ve babaannem yapacak bi şey olmadığını söyledi ve kafanın arkasında boynundan başlayarak büyük bir şişme meydana geldi ağlayıp duruyorum. Bi anlamı var mı acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında başarıya ve dostlarınızla aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

  2. Safiye dedi ki:

   Rüyamda sabah kalkıyorum ve annemin yanına gidiyorum.sonra elimin içine baktığımda elime bişey çizildiğini farkediyorum .ve ne olduğunu anlamıyorum .sonra onun illimunati sembolü olduğunu anlıyorum ve bağırmaya başlıyorum .sonra anneme anne bana büyü yapmışlar diye agliyorum

   1. admin dedi ki:

    Kafanızın karışık olduğu bir konuda hayırlı bir seçim yapmaya yorumlanır.

 6. İzge dedi ki:

  Rüyamda okul servisindeydim.Servisi eski şoförümüz sürüyordu.Garip hareketleri vardı. Arkadaşlarım yanımdaydı. Bir öğretmen sırasıyla arkadaşlarımı alıp geri getiriyordu. Gelen arkadaşlarım olduğundan çok garip davranıyorlardı. Birden birkaç arkadaşım,kardeşim ,ben ve şoför bir yere gittik. Önümde Kur’an vardı. İçini açtım ilk önce normal Kur’an ayetleri görüldü . Sayfayı çevirmeye devam ettiğinde İlluminatinin göz işaretini Kur’an ayetlerinin üstünde gördüm . Garip olan göz işaretinin bulunduğu sayfada yazılar siyah ve büyük , sayfa renksizdi. Sonra uyandım . Garip olan şey ben bu rüyayı önceden bir defa görmüş olmam.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve hataların telafisine, zorlukları aşmaya yorumlanır.

 7. Zeynep dedi ki:

  ruyamda ulkemizde savas ciktigini gordum arabayla bir yere giderken karsimiza terorist kilikli şalvarli elinde silah olan insanlar cikiyordu ates ediyolardi onlardan kacmaya calisiyorduk ve bizim gibi insanlarin oldugu yere gittik yalakandikmi bilmiyorum ama yerde korkarak oturup agliyorduk anneme korkuykum anne diyordum annemde korkma kizim demisti uun sure onun yuzune baktim yuzundeki korkuya sonra yanimiza biri geldi savaş cikaranlardan biri dusman yani bacaginda ucgen ve tek goz olan bi dovme gosterdi sonra size bu simge yakin gibi seyler soylemeye basladi dik kafalisiniz cimrisiniz bizim gibi dedi sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile başka bir yere taşınmanız gerekebilir.

 8. İlayda A. dedi ki:

  Rüyamda İlluminati kitabı okuduğumu ve abime anlattığımı gördüm. Bununla beraber kitabın içinde “Good Luck” yazıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

 9. Adem dedi ki:

  Rüyamda illümati sembolü ve o sembolün etrafında insan resimleri gördüm yardım istiyordun ve bana gelecek yardım için bir bayan resmini seçtim ve o bayan bana yardim edicekti ve uyandım gözümü açamadım yastıgıma birilerinin vurdugunu duydum ve salavat getirmeye başladım

  1. admin dedi ki:

   Bazı arkadaşlarınız ile araız açılabilir.

 10. Sabina dedi ki:

  Ruyada yagmur yagıyordu,ben dışarıda dolanıyordum,yolun kenarında tamamen ıslanmış bir erkek çocuğu dileniyordu,üstü tamamen ıslak ve çamurdu.Ben çocuğa yaklaşdım,bir kaç soru sordim,sonra çocuğu evlat edinmeyi karara aldım.Çocugu kuçagıma aldığımda çocuğun gözlerini gördüm,çocuğun yemyeşil üçgenin içerisinde gozleri vardı.Baktığımda çocuk gozlerime bakma gözlerime bakma diye bagırdı.O an uyandım..

  1. admin dedi ki:

   Borcunu ödemeyen biri varsa yakında öder, maddi yönden olanaklarınız artabilir.

 11. Zümrüt dedi ki:

  Rüyamda illuminati işaretlinin olduğu bir ev gördüm evin bir cephesini sadece o işaret kaplamıştı fotoğraf çekilirken farkettim bunu va tek gözümün o şekle girdiğini gördüm ona rağmen fotoğrafı çektim.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında çıkan sorunların sebebi dışarıdan biri olabilir, maddi külfet olan biri de olabilir.

 12. Canan dedi ki:

  Rüyamda anneme herşeyin kaybolduğunu fakat delirmedigimi benim gerçekten suçsuz olduğumu anlatmaya calisiyorum. Annem ise biliyorum sakin ol sana dua okuyicam diyo sakin ol diyor daha sonra benim tek gozumun fotoğrafını alip buzdolabinin ustune yapıştiriyor. Ardından kapi çalıyor ve biri giriyor içeri daha sonra annem degisiyor ne annesi falan diyo sanki baska biri gibi konusuyor orda ruyamdan firliyorum uyanarak.

  1. admin dedi ki:

   Harcama yapmak konusunda kararsız olmaya, bazı masrafların sizi zorlamasına yorumlanır.

 13. Takva dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın sağ baş parmağında İlluminati dövmesi vardı bu ne diyordum bir şey yapmıyor diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınız size bir derdini anlatabilir.

 14. Baysal dedi ki:

  Rüyamda birisi İlluminati dedi ve bende küçümsedim bir anda ne olduysa içimi bir korku kapladı. Yine uykuda iken sabah oluyor ve lavaboya doğru giderken bir arkadaşımı görüyorum ve bana İlluminati seni çağırıyor vb şeyler dedi.

  1. admin dedi ki:

   Birine söylediğiniz sözler yüzünden pişman olabilirsiniz.

 15. Barış dedi ki:

  3 gün önce göğüsünde göz olan birisi yüksekten bana bakıyordu. Yanına çağırdı. Dün gece de ıssız bir yerde maskeli insanlar ve yerde bir yıldız vardı yerlerde gözler vardı.

  1. admin dedi ki:

   Sizin aklınızı çelmek isteyen ve kendi çıkarına bir şeyler peşinde olan biri olabilir.

 16. huriye dedi ki:

  Rüyamda komşumun kızı beni evimizin biraz uzağında bir yere götürüyordu. Sonra üç tane üçgen vardı neon renkliydiler. Pembe yeşil bir rengi hatırlamıyorum biniyordum elimde 3 tanede kancalı iğne vardı ve o üçgenlerle uçuyordum. Uyumuşum ve iğneler düşmüş. Sonra teyzemgile gittim ve teyzem beni karşıladı. Bir anda sela okunmaya başlandı. Teyzem de kim öldüyse Allah rahmet eylesin dedi ve ben uyandım. Biraz saçma bir rüya ama korktum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi eleştiren veya dedikodunuzu yapan insanlar üzebilir, çevreden tepki alabilirsiniz.

 17. sry dedi ki:

  Rüyamda fal kapatmışım. Açmayı unutmuşum kurumuş. Açtığımda bardak elimde çatladı ve elimde kalan kısımlarda garip dini semboller vardı. Yakından baktıkça illüminatiye benzemeye başladı. Anneme gösterdim hemen ablanı çağır dedi ve ablam da büyü olabilme ihtimaline karşın evden en uzak çöpe attırdı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı isteklerinizin gerçekleşmemesi sizi üzebilir ancak ani kararlar almamakta fayda var.

 18. Melih dedi ki:

  Ben rüyamda gece arkadaşlarımla okuldaydım ve dolunaya baktığımda küçülüp illuminatiye dönüyordu ve yanımızdan birden küçük uzaylı koşarak geçti. Sonra ben annemle babamı aradım. Arabayla geldiklerinde onlarda uzaylıydı. Sonra beni arabaya aldılar. Bende uzaylı olmuşum. Sonra bir değişik tabancayla elektrik direklerine ışık saçıyordum patlatıyordum eve gittiğimizde de kendi halimize donmustuk sonrada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir ya da çeşitli sebepler ile arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar çıkabilir.

 19. isimsiz dedi ki:

  Ben kendi odamdaki duvarda illuminati gözü gördüm. Ben kendim oraya bakınca yanıyordu. Başkaları bakınca sönüyordu.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntıların artması ve yapılan bir hatadan pişman olmaya yorumlanır.

 20. Ali doğan dedi ki:

  Rüyamda görüyordum başka şehirdeydik. Benle arkadaşım büsbüyük bir yerde bir sürü otobüs vardı. Benle arkadaşım o otobüslerin yanına gidip bizi bir yere götürmesini istiyorduk. Hiç biri kabul etmiyordu. Sonra hepsi gitti. 2-3 tane otobüs kaldı. Yanlarına gittik ve bizi götürmelerini istedik benle arkadaşım ama ne söylediğimi hatırlamıyorum. Her neyse sonra 1 tane şoförü kandırdım indi arabadan arkadaşım arabaya bindi ve içeride 1 tane kapı vardı. Parlıyordu ve arkadaşım girdi ve farklı bir boyuta gitti galiba. Bende koşarak girdim ve kendimi farklı bir yerde buldum ve arkadaşım gözükmüyordu şoförün arabasında olan kapı orada da vardı. Açtım bu sefer bir şey olmadı. Sanki şoförün sesini duyar gibi oldum. Dedi ki, “Beni kandırdınız geçidi kapatıyorum”. Sonra içeride dolaşmaya başladım. Sonra koridora gittim ve arkadaşımı gördüm galiba. Çünkü sonra yanımdaydı her neyse sonra ne yaptığımızı hatırlamıyorum ama sonradan deccali görüyordum. Onunla savaşıyordum ama bilmiyordum niye savaşıyorum. Sonradan binalar filan ters oluyordu koşuyordum arkadaşım görünmüyordu. Sonra deccal saçma sapan konuşmaya başladı. Ben koşarken bir şeyler filan oldu işte sanki aklıma girmişti. Her neyse sonra kendimi gine en baştaki ev var ya geçiten geçtiğimde ışınlandığım orada buldum. Koridora çıktım ve arkadaşımı gördüm. Arkadaşımla evin damına doğru giderken 1 daireden birinin bağırdığını duyduk dama hızlıcana kaçtık. Sanki benim başka bir arkadaşım ve 1 tane adam farklı bir dil küfür edip peşimize veriyorlardı. Her neyse sonra dama vardık. Arkadaşım damın sağ tarafına ben ise sol tarafına kaçtım ve o adam ile sanki başka bir arkadaşım olan 2 kişi dama geldiler. Sonra arkadaşım kayboldu görmedim onu. Ben ise yerdeydim ilk önce o arkadaşım zan etiğim kişi geldi ve bir şeyler söyledi. Fazla anlamadım söylediklerinden ve baktım ki diyor hırsızlar filan. Sonra bir şeyler söyledim. Söylediklerimi hatırlamıyorum sonra baktım ağzımda sigara var elimi azıma yöneltip sigarayı gösterdim. Sonra adam geldi ve beni dövmeye çalıştı. Bir şeyler söyledim sonra gittiler. Arkadaşım gine kaybolmuştu her neyse sonra damda 5-6 saniye kaldım galiba. Sonra kendimi aşağıda buldum deccal saçma sapan şeyler yapıyor birileri ona bir şeyler yapıyordu ve diyordu ki galiba beni gösterip diyordu. Gülerek bunun arkadaşı neler yapıyormuş gibi şeyler diyordu. Sonra gine binalar ters filan oluyordu ve havada bir delik açılıyordu ve Deccal kayboluyordu ve havada 1-2 tane üçken görünüyordu. Bunların içi saydamdı ve uzay gözüküyordu içlerinden ve sonra diyordu dünyayı elemi geçiricem ben döndüm. Diyordu bana bakarak sonra deccalı gine gördüm. Sonra gine havada 2-3 tane üçken vardı. Ve sonra milyonlarca oluyorlardı ve sanki diyorlardı böylesi daha kolay olur. Her neyse sonra sanki savaşıyordum onlarla bir leyler oluyordu gine deccalı filan görüyordum. Sonrasını pek hatırlamıyorum ama sanki deccal ilimünati oluyordu ve arkadaşımı bir görüp bir görmüyordum daha bir oradan kayboluyordu ama bence bu rüyanın o arkadaşımla alakası yok. Daha başka şeyler var. Bu rüyada bide savaşırken kendimi görmüyordum ve sanki ben deccal mışım gibideccalı havadan görüyordum . Bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim admin.

  1. admin dedi ki:

   Kendi çıkarları için sizi kullanmak isteyen ya da menfaat ilişkisi kuran birileri olabilir. Kısa süreli dostluklar veya ortaklıklar kurulabilir. Ancak sizi strese sokan bir konuda net karar vermeniz gerekecek.

 21. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda pencereden bir çocuğun bana tükürdüğünü gördüm. Sonra ben çocuğa bir şey atıyorum ve çocuk pencereden yanıma atlıyor. O sırada bir kargaşa yaşanıyor ve ben elimdeki bıçakla vurmaya Çalışıyorum. Üstüme çöküyor ve o sırada itip kalkıyorum ayağa ve bana güldüğü yerde sol yanağında ateşten illuminati işareti vardı.

  1. admin dedi ki:

   yeni bir kazanç kapısı aralamak, maddi yönden elinizin rahatlamasına, ancak sosyal çevrede sıkıntılar yaşamak anlamına gelir.

 22. Aleyna yozlu dedi ki:

  Sınıfta arama yapılıyordu. Çantamı detaylıca aradılar ve bir tane siyah dosyamı incelemek için aldılar. Sonra başka bir okula gittik. Okulda küçüklük dans videolarımız vardı. Onları izledik. Bahçeye çıktık, benim en yakın arkadaşımla hep yan yanaydık. Daire olduk, bizim sınıf arkadaşı da tanımadığımız bizden ortalama 1-2 yaş büyükler daire oldu onların dairelerinin ortasına siyah bir demir üstüne de üçgen piramit vardı ama her yeri saydamdı. Üçgenin sonra bizim olduğumuz daire yere oturduk ve benim birazda uykum gelmişti. Arkamızdaki kişilerin ne yaptığını merak ediyordum. Kendi gurubumla ilgilenmiyordum bile, onlardan bir kişi üçgenin yanına gidip başını tam üçgenin izi çıkacak şekilde üçgene dayadı ve üçgen mavi ışık verdi öncesinde sarıydı. Ben şaşırdım tabi sonra bir kız daha gitti. O da başını aynı şekilde dayadı. Onda da mavi ışık yanmıştı. Bizim gurubun dikkatini çekmişlerdi. Bizim gurupta orayı izliyordu. Bizden bir tane kızı aldılar. Aynısını ona da yaptırdılar. Onda da mavi ışık yanmıştı. Beni ve yakın arkadaşımı almaya geldiklerinde biz asla böyle bir şeyi yapmayız dedik. Sonra iki gurupta dağılıp içeri geçti. Üçgen de ya kaybolmuştu ya götürmüşlerdi. Ben ve arkadaşım müdür yardımcısının yanına gittik. Yerleri daha yeni silmişti hademe biz fark etmeden basmıştık. Müdür yardımcısına olayı arkadaşım anlatmaya çalışıyordu. Biz illüminatiye tapmayız falan diyordu ama müdür yardımcısı hademeyle konuşuyordu ve bizi dinlemiyordu. Sonra bize döndü dedi ki gidin vanayı açın dedi. Gittik açtık, su içeriye geliyordu dışarıya gitmiyordu. Ben de gidiyordur belki deyip bekledim. Biraz daha sonra oradan çıkıp müdür yardımcısının yanına geri geçtik ve yerler temizdi müdürün yanına yanaştık. Biz bu olayı anlattık, müdür yardımcısı sürekli böyle bir olayın olmayacağını söylüyordu. Bizde inkar ediyorduk, bende bunu kanıtlamak için sekiz tane mum getirdim. Gurup olduğumuz yerden mumlar mavi yanıyordu. Ben hemen mumları alıp müdür yardımcısının olduğu odaya gittim. Mumlar bir ara kapıda sönecek gibi oldu. İçeri geçtim ve mumları hemen masaya koydum. Mumları ikişerli dizerken biri erimiş ve bitmişti. Ben diğer mumların akını alıp mum yapmaya çalışırken arkadaşımda bana “çok saçma şeyler yapıyoruz” gibi bir şey söyledi. Benimde kalbim kırıldı ve kızmıştım. Çünkü o müdür yardımcısının tarafına geçmişti. Ben öyle mi dedim arkadaşıma bakarak sonra müdür yardımcısına döndüm. Benim okulumu değiştirebilir misiniz dedim. Oda tabi dedi gülerek. Bende ağlayarak dışarı çıktım ve balkon gibi bir yerde koltuğun üstüne uzandım. Karşıda peri bacaları vardı. Onların önünde de evler vardı. Bir tane uçak geçiyordu ama evlerin çok yakınından ve sola doğru dönüp yere düşüyordu. Uçağın evlerin arkasında kaybolduğunu gördüm ama hiç düşme sesi falan gelmedi. Garipti o anda başka bir şey dikkatimi çekti. Babaannemle ben 3-4 yaşımdaki halim çarşıya doğru gidiyorduk. Sonra küçük ben arkasını döndü. Yüzüne iyice baktım ve tombik yanaklarım vardı. Benim yüzümde küçük bir tebessüm oldu. Küçük benin elinden babaannem tuttu ve çarsıya doğru ilerlediler, kayboldular.
  Lütfen bana bu rüyanın yorumunu ulaştırın. İlk defa böyle bir rüya görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında sevilen biri olmaya, özellikle küs olduğunuz kişiler ile barışmaya yorumlanır. Eğitim hayatında endişeler biter, bazı zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

  2. Ses dedi ki:

   Rüyamda tanıdıklarımın ilminatinin yardımcısı olduğunu ama benim bunun farkında olmadığımı duvarlarda gördüğüm gözlerin içinde beni korkutan şeyler olduğunu gördüm içinde korkunç bir hareket eden insan vardı ben koşuyordum her evin duvarında ilminati işareti vardı beni yakalamaya çalışıyordu arkadaşımın onun yardımcısı olduğunu öğrendiğimde beni yakalıyacaktı kaçtım kurtuldum askerlerin yanına sığındım ama içlerinden biriside onun yardımcısıydı bana kötü kötü bakıyordu sonra bende fark ettim ilminati işaretlerini parçaladım onu sinir etmek için

   1. admin dedi ki:

    Bazı sevdikleriniz ile aranızda laf taşıyan kimseler olabilir, gerçeği öğrenmeden yargılamamanızda fayda var.

 23. Öznur dedi ki:

  Rüyamda omzumun üzerinde illuminati sembolü gördüm. Bu üçgenin kenarına tutunan bir kadın o kadına tutunan da çocuk vardı ve çocuğun elinde de balon vardı. Daha sonra bacaklarımın acıdığını ağır yaralarım olduğunu gördüm. O anda yanmış gördüm bacağım sonra sırtıma sıçradığını gördüm. Bunları evimde gördüm. Anlamı ne olabilir? Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Gelen boş dedikodular yüzünden sevdiklerinizin kalbini kırmamaya gayret edin.

 24. Dayi dedi ki:

  Arkadaşımla kayalıkların arasında suyun dibinde oturuyoruz ama nefes alabiliyoruz. Sonra üstümüzden kayanın arasından bir yaratık geçiyor. Korkuyoruz, ben dalgayla karışık bu balık bizi yemesin diyorum komik bir şekilde. Sonra çocuk sesi geliyor. Solda beyaz bir kapı oraya koşuyoruz. Çocuk bizi görüyor. Merdivenden yukarı doğru çıkıyoruz önde arkadaşım. O sırada babamın öksürük sesi geliyor. En üstüne geliyoruz minare gibi bir yere ama minarenin içinde gibi orada duruyoruz. Görünmeyen bir cisim beni itiyor. Aşağıya bakıyorum, ilimunati gözü yere boyalı yanında da küçük şekiller.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında birinin ihaneti ile karşılaşmak anlamına gelir.

  2. Barış dedi ki:

   Rüyada şimdi zengin olmak istiyorum ve iliminati resmi sayfasına girip
   Anlaşmabyapmak istiyorum zengin ola bilmek için sonra rüyamda çok uzun süre bir uyudum

   1. admin dedi ki:

    Bir zamanlar kaçırdığınız bir fırsat varsa yeniden elinize geçebilir.

 25. Serkan dedi ki:

  Rüyamda okuldaydım öğretmenimle konuşuyordum sonra siyah bir illuminati belirdi sonra okulumuzun üstünde katlar olmuştu girilmez yazıyordu katların yanında da zeynep ve arkadaşları kumdan şato yapmışlardı sonra dolar gözüküyor

 26. Serkan dedi ki:

  Rüyamda okuldaydım, öğretmenimle konuşuyordum sonra siyah bir illuminati belirdi. Sonra okulumuzun üstünde katlar olmuştu girilmez yazıyordu. Katların yanında da zeynep ve arkadaşları kumdan şato yapmışlardı, sonra dolar gözüküyor.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınız ile aranızda dargınlık olabilir, derslerinize daha fazla çabalamanız gerekebilir.

 27. Şşşşş dedi ki:

  Rüyamda ben okuldaydım okulda hep üçgenin içinde göz vardı. Öğretmeni ile konuşurken birden illuminati beliriyor siyah.

 28. Misafir dedi ki:

  Rüyamda birileri yeni bir cami yaptırmış ve cuma namazı kılmak için tanıdığım herkes o camideyiz. Camide konuşan bir kedi ve duvarlarda göz işaretleri semboller var. Ben bunları görünce çıkıp gidiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak, birinden hayır duası almaya yorumlanır.

 29. Esma dedi ki:

  Ben rüyamda sürekli bizim evin kapısını çalan bir çocuk gördüm. Benimle ders çalışmaya gelmiş ve birdenbire ilimunatiye dönüşüp senin ruhunu alıcam diyor. Ben dua okuduğumda birdenbire yok oluyor. Okulumda matematik dersinde arkadaşından konuştuğumda yine birdenbire geliyor. Bizim evde elektrikler kesiliyor yine. Geliyor yine. Tekrar dua okuduğumda kayboluyor.

  1. admin dedi ki:

   Çok güvendiğiniz bir insan ile aranızda bir takım sorunlar olabilir, beklediğiniz yardım gelmeyebilir.

 30. enzo dedi ki:

  Açık mavi tüylü yüzü ve tek gözlü olan bir yaratık (insan gibi) gördüm. Aynı rüyada 3 gözlü bir kadın da gördüm.
  Bunlar bir şey ifade ediyor mu?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza temiz kalpli insanların girmesi ve iç huzurun artmasına yorumlanır.

 31. Rabişş dedi ki:

  Rüyamda okuldayım teneffüsteyiz. Dolaşıyorum, sevmediğimiz 2 kız ikisi de okuldan. Benim hakkımda bir şey diyorlar. Ben duyuyorum ama hatırlamıyorum. Sonra sınıfına girecem ama sınıfımız değişmiş, yan kapı sınıfımız olmuş. Sonra sınıfa girdim herkes sınıfta, orta sıranın ilk masasındayım önümde de hoca var. İllüminati ile ilgili bir şeyler konuşuyor. Bende katılıyorum, bana çok zekisin diyor. Bende seviniyorum, sınıftaki erkek kankama bak hoca neler diyor diyorum (kendisi sınıfının en çalışanlarından biri). Sonra birden evimdeyim, yanımda kız kankam var. Ben illuminati hakkında konuştuğumuz için korkuyorum falan. Sonra kankam yatıyor odada bende yanına gidip yatıyorum korkudan. Sonra uyanıyor, bulaşık yıkıyorum falan. Daha bir şeyler oldu ama hatırlamıyorum…
  NOT: 11.sınıfa geçtim, alan olarak eşit ağırlık seçtim. Bu 3 ay tatilde düşünüyorum değiştirsem mi diye. Kararsızım falan buraya bununla alakalı olabilir mi diye.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınız sizi kararsızlığınız konusunda yönlendirebilir. Ancak yapılan seçim mutluluk getirir ve dostlarınız yanınızda olur.

 32. yunus dedi ki:

  Rüyamda İlluminati işaretini gördüğümde yaşım 5-6 yaşındaydım. Anlamını bilmeden gördüm. Saç jölesi Kutusu gibi bir kutuya benzeyen bir şeyin içinde üçgen ve bir göz vardı. Beni takip ediyordu ama ben hep kaçıyordum. Şu an 17 yaşındayım ve o rüyayı 6 yaşımda gördüm. Mantıksız bir şekilde anlamını bilmediğim bir şeyi nasıl gördüm? Merak ediyorum.

 33. Beyaz dedi ki:

  Rüyamda birine gidiyoruz. Adamın elinde ayna gibi bir şey var. Bana sende büyü varsa bunu tavana tutacam. tavanda 3 tane piramit içinde göz görünecek diyor. sonra elindekini tavana tutuyor. 1 tane üstte 2 tane altında piramit ve her bir piramitin ortasında da birer adet göz olacak şekilde bir şekil ortaya çıkıyor. aşağıdaki şekle benzer gibi. Anlamı nedir acaba?
  /.\
  /.\/.\

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan kişilere karşı galip gelmek ve kimsenin beklemediği başarılar sergilemeye yorumlanır.

 34. Beyaz dedi ki:

  Rüyamda tavanda 1 adet üçgen içerisinde 3 adet piramit ve ortasında 3 tane göz gördüm. Ne anlama geliyor? Aşağıdaki şekle benziyor ama bütün piramitler bitişikti.

  /.\
  /.\/.\

  1. admin dedi ki:

   Haksız kazanç sağlamak ya da başkanın hakkı olan bir şeye sahip olmak anlamına gelir.

 35. Veli dedi ki:

  Rüyamda bir kağıt vardı ve o kağıtta illuminati sembolü vardı. O kağıdı yüzüme tuttum ve gözümün bir fotokopisini çekti. Bir tane değildi sembol ve 10-15 tane vardı. Ortadan çizgi çekilmiş ti kağıdın sol tarafında bir simge vardı T şeklinde diğer tarafta 10-15 tane illuminati sembolü.

  1. admin dedi ki:

   Sizi çekemeyen insanlara karşı galibiyet elde etmek, beklenmedik başarılar sergilemek demektir.

 36. Semihcan dedi ki:

  Rüyamda dedemin evinin çatısında uyuyakalıyorum 3.kattan aşağıya indiğimde bizim evin merdivenlerinden iniyorum. Annem karnımı açıyor ve karnımda kına ile çizgiler vardı. Sonra karnımın sol tarafında kına ile çizilmiş bir illuminati işareti var. Dışı baya nokta noktaydı ve noktaların ortamındaysa üçgen içinde de göz vardı.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kararsızlık yaşayabilirsiniz, önünüze çıkan fırsatlar karşısında hangisinin hayırlı olduğunu tahmin etmek zor olabilir.

 37. Normen dedi ki:

  Rüyamda 3 kişiydik ve sandalyede oturup sohbet ediyorduk. Birisiyle sohbet ederken yüzünde dikdörtgen ve içinde tek göz vardı. Cana yakın konuşuyordu ve ben de korkmuyordum. Anlamını söyler misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz biri yapacağı iyilik ile birlikte aslında iyi niyetli olduğunu size ispat edebilir.

 38. Yıldız dedi ki:

  Rüyamda insanların kopyalandığı bir merkeze gidiyoruz arkadaşımla. Arkadaşım bana kopyalanan insanları gösterip, birebir benzer olmasına şaşırıyor. Kopyalananlar bir süre konuşmadan ruh gibi toplu halde yürüyorlar o binada. Önlük giymiş başka insanlar kopyalanmayı bekliyor. Bir ses rüyada bu illuminati diye söylüyor bana.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle uğraşmak isteyen kişilerden uzaklaşabilir, hayatınızda önemli bir değişim olabilir. Bu iş değişikliği ya da yaşadığınız yeri değiştirme olabilir.

 39. Astronot dedi ki:

  Ben rüyamda evde oturuyordum. Ardından ağabeyimle konuşurken birden tartışmaya başladık. Sonra ben ayağa kalktım ve arkamda ki perdeyi açık gördüm. Ben normalde açık perdeden çok nefret ederim. Evde bu yüzden ne kadar perde varsa hepsini örterim. Zaten annemden de kaç kere azar iletişimdir bu yüzden. Her neyse her zaman olduğu gibi perdeye yöneldim örtmek için ama karşı binadaki komşunun camında da perde açıktı ve evin arka tarafta kalan camı gözüküyordu. Ben oraya bakarken birden Camda rengarenk hareket eden bir illuminati gördüm. Korkmaya başladım ve ağabeyim bakmasını söyledim fakat ağabeyim bakmasına rağmen orada bir şey olmadığını söyledi. Yani bir tek ben görebiliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ve istediğiniz bir şey arasında kalabilirsiniz. Onların onayını almak zor olabilir.

 40. Mert dedi ki:

  Ben rüyamda köyde kurt ya da sırtlan gibi hayvanı silahla vurdum. Sonra bir şey yaparken hayvanın kanı yüzümün yanağına geldi ve yanağımda aynı illuminati sembolü vardı kandan. Üçgen şekilde Ve evlilik gibi bazı tuhaf şeylerde gördüm sahte evlilik o tarz şeyler. Çevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında kalbiniz kırılabilir, çok güvendiğiniz biri yüzünden yarı yolda bırakılabilirsiniz.

 41. Eylül dedi ki:

  Ben rüyamda hiç bilmediğim bir yerde güya tanıdığım ama aslında hiç bilmediğim bir yerdeyim. Her yer yıkık harabe ve bazı evler tek sağlam annemle gece dışarı çıkıyoruz dolaşıyoruz. Yaşlı bir kadın görüyorum. Bir kaç saniye annen onunla konuşuyor ve geri dönüyoruz. Kaldığım kişilerin evine gitmek için sokak bomboş ve bir evin duvarında illuminati görüyorum. Annemle hızlı hızlı gidiyoruz ve eüzü besmele çekiyorum ben üst üste sonra kafamı kaldırıp harabe evin içinde azraili görüyorum. Evin içinde dolanıyor ve sonra birden biri ölüp çığlıklarla polisler gençleri öldürüyor. Ben de eve yaklaştım. kapıyı açan gencin kardeşi dışarı çıkıyor gece saatlerinde bende çıkmasın diyorum. Bir şey olmaz diyor ve sonra polisler birkaç tane serseriye emir veriyor. Onu unutun diye. Ben de görüyorum ve abisine söylüyorum. Hemen silahını çıkarıp kardeşinin peşine gidenleri vuruyor. Polis gelip bize ateş açıyor ve biz de onlara. Hepsi ölüyor ve bir tane kadın koruma kaskı elbisesinin altın giymiş. Vuruyoruz ölmüyor ve kapıyı kapatıyoruz, sonra uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek ile ilgili sizi sıkıntıya sokan ve sürekli aklınıza takılan şeyler olabilir, ancak kuruntu yapıyor olabilir. Sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınız size destek verebilirler.

 42. herhangi birisi dedi ki:

  Rüyamda eve fare geliyordu. Sonra ben onu peçeteyle tutup atıyordum ve sürekli bu devam etti. Sonra bir ara gelmedi aşağı indim. Baktığımda simsiyah korkunç bir tavşan vardı ve tavşanın üzerinde üçgen içinde göz işareti vardı. Anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Yaşanan olumsuzluklardan sonra elde edilen zafere, özellikle sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerin hüsrana uğrayacağına yorumlanır. Yakında sinsi bir insanın niyetleri ortaya çıkabilir.

 43. Ndlsdnss dedi ki:

  Ben rüyamda illuminati sembolü beni takip ettiğini ve peşimi bırakmadığını gördüm. Ben her zaman kaçmaya çalıştım ve bunu 5-6 yaşlarımda gördüm. Daha illuminati ne olduğunu bilmeden? Kare kutuda üçgendi ve saçımıza sürdüğümüz jöle zannettim takı illuminati diye bir şey duyana kadar.

  1. admin dedi ki:

   Azim ettiğiniz bir konuda başarı kaçınılmaz olacak. Uzun yıllar devam eden hayallerinize erişebilir, doğru yolda olduğunuzu anlayabilirsiniz.

 44. isimli dedi ki:

  Merhaba admin, rüyamda büyük bir kapı gördüm ve kapıda iki tane illuminati işareti vardı. O göz işaretlerinden galiba biri kapının arkasından o güzden bakmaya başladı. Yani o işarete insan gözü tamamlanmış olarak gördüm ama kimin o gözden baktığını göremedim. Çünkü kapının arkasında olduğu için.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden gelecek kısmete, birden karşınıza çıkacak büyük fırsatlara yorumlanır. Yaşanacak sürpriz gelişmelerin ardından hayallerinize yaklaşabilir, başarı yakalayabilirsiniz. Özellikle otoriter insanlar tarafından başarılarınız uzaktan fark edilebilir.

 45. ishak demirkıran dedi ki:

  Ben rüyamda alnımın tam ortasının bir şeyle yarıldığını ve yarıldığı yerde bir üçgen ve içinde tek göz var ki o göze birkaç kez dokundum, elimi soktum sonrada ona zarar vermeye yani kırmaya çalıştım. Sonra kafamdan içeri girdi ve anlıma baktığımda sanki bir mağara gibi bir yol vardı. Aradan bir zaman geçti ve oraya nasıl bilmiyorum ama biriyle girdim ve orada ilerlerken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Önünüze çok büyük engeller çıkacağına ve sabırlı olmanız gerektiğine yorumlanır. Hedeflerinizden sizi vazgeçirmeye çalışan kişiler olabilir. Ancak başkalarının sizi yanıltmasına karşın dikkatli olmalısınız.

 46. biri dedi ki:

  Ben rüyamda okuldaydım ama okul kıyafetleri yoktu. Serbestti dersimiz resimdi ve derste bir anda sağ bacağımın kaval kemiğimden alt tarafında bir acı hissettim. Bacağımı açtım bir baktım bacağımda kocaman bir illuminati simgesi kazınmış böyle bacağıma resmen kanıyordu. Sonra öğretmenin yanına gittim ve bacağımı gösterdim. Öğretmene hocam ben bir şey yapmadım. Bacağıma neden böyle oldu diyerek ağlamaya başladım. Öğretmen allah allah neden böyle oldu acaba diyerek bacağıma bakıyordu. Dedi bana bekle tenefüste bakarız sırana geç otur dedi. Geçtim oturdum ders bir türlü bitmedi. 2 saat flan ağladım.. Sonrasında alarma uyandım. Rüyam bu kadar (Ama o illuminati simgesinin olduğu yerde kaval kemiğimin içinde bir kist var haziranda ameliyat olucam ve ciddi bir ameliyat yani söyle diyim, hem tekrar yürüyememe gibi bir olasılığım var hem de İzmir’de yaşıyorum ve sadece ege bölgesinde bu hastalığa sadece 3 doktor bakıyor. Bakan doktorların ikisi yüksek miktarda para istiyor bu parayı karşılamaya ailem razı ama ameliyat sonrası sıkıntıların hiç birine bakmayı kabul etmiyorlar. O yüzden parasız olanda dokuz eylül üniversite hastanesi o hem ameliyat sonrasında bakacak orada ameliyat olacam.) Demek istediğim simgenin neden tam hastalıklı bölgenin üzerinde yani o yüzden anlattım bunları. Cevablarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çok fazla endişe yapıyor olabilirsiniz. Bazı korkularınız da olabilir. Ancak sağlığınız ile ilgili endişeleri bir kenara bırakarak daha umutlu olmanızda fayda var. Bu rüyanın anlamı da zor bir şeyi aşmak, zorlukların üstesinden gelmek demektir. Sağlığınız ile ilgili ileride güzel gelişmeler olabilir.

  2. Burçin dedi ki:

   Kok ruyamda yatak odamın tavanında yıldız gibi illuminati işareti gibi bir sürü sekiller belirdi ve aralarında Atatürk silüeti olustu bunları görürken evime gelen bi kız gri başörtülü turuncu giyimli beni cekiştirip bişeyler yapmak ister gibiydi ben de napıyorsunuz dedim eşimle bir olmuşlar bişeyı ortaya çıkartmak ister gibiydiler ve esim başıma tabanca tutuyordu o sırada tavanda bu şekilleri gördüm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi küçümseyen veya iyiliğinizi istemeyen kişilere rağmen bir şeyler başarmaya yorumlanır.

 47. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda sürekli birinden kaçıyordum ama kim olduğunu veya ne olduğunu bilmiyordum. Bir ara kurtulmak için suyun altına girdim. Fakat yine de beni takip ediyordu. Sonra sudan çıktım ve ellerim kanıyordu. Sağ elime baktım ve avucunun içinde İlluminati işaretinin kanayarak çıktığını gördüm. Tek başımaydım ve artık kimse beni takip etmiyordu. Ellerime bakıp ağlıyordum, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Maddi anlamda bir kayıp yaşanabilir, eğer beklenilen bir para varsa elinize ulaşmayabilir. Özellikle uğrayacağınız haksızlık ya da size külfet olan biri yüzünden para sıkıntısı çekebilirsiniz.

 48. İsmini vermek istemeyen kullanıcı dedi ki:

  Bu illuminati çok kötü bir şey olmasına rağmen neden bu kadar iyi sonuçlar çıkarabilsin ki? Rüyaların mantığı nedir? Benim rüyam şöyleydi cevaplarsanız sevinirim;
  Ben şimdi rüyamda kendimi hep oynadığım ama sonra hesabının çalındığı bir karakterle gördüm kendimi. Sanki telefonda mahsur kalmıştım. Sonra illuminatiye bir takım kendi hayatımda bilgi veriyordum. Sonrada bir geçit belirdi karşımda. Oradan geçtim. İlluminati ailemin isimlerini söyledi. Ama yanlış söyledi. İsimleri hatırlamıyorum ama NAZ diye bir isim vardı. Ama benim kız kardeşim yok. Sonra soy adımı falan söyledi. Bende korkup kaçtım. Zaten korktuğum için hep karnım ağrır resmen rüyamda karnım ağrıdı. Sonra bende kaçtım oradan. Sonra cesaretimi topladım arkadaşlarla konuştum. (Rüyamda) sonra tekrar gittim. Ama ben illuminati görmüyordum. İlluminatiyi çağırıyordum. Sanki cin çağırır gibi bazı süreler dualar okuyordum onu çağırmak beni görmek için.
  Bunların hepsini rüyamda gördüm. Cevabı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevreniz ya da çalışma arkadaşlarınız ile aranız açılabilir. Yeni tanışacağınız insanlar yüzünden de bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi dışlaması yüzünden yalnız kalıp, zor günler geçirebilirsiniz. Belki buna bir yanlış anlaşılma veya dedikodu sebep olabilir.

 49. İsimsiz dedi ki:

  Ama bir sürü illuminati

  1. admin dedi ki:

   Birkaç yerden birden fırsat ya da teklif gelmesi demektir. Bunları kabul etmeyebilirsiniz, ancak altında yatan nedenleri başkaları bilmediği için sizi yargılayabilirler. Fırsatları teptiğinizi düşünebilirler. Fakat birilerinin size yardım etme amaçlarının altında başka sebepler olabilir.

 50. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda bizim bahçemizde spor sahasında tenis oynuyorduk top tam merdivenlerin ucunda durdu az kalsin merdivenlerden dusecekti top esrarengiz kasabadaki bir tane sahnede göz vardi ona dönüştü ben tekrardan attım sonra bir sürü illuminati esrarengiz kasabadaki bill yani illuminati bizi kovalamaya başladı biz sonra uzun büyük taştan saksı larının olduğu yerden arkadaşlarımla kaçmaya başladık arkamızdan geldi biz 1. Katta oturan arkadaşımızın evine camdan girdik sonra girdigimiz yer mutfakti beni bogazlayarak bill öldürdü.

  1. admin dedi ki:

   Eğitim ya da iş hayatında bazı plan ve projeleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir. Ancak çok yakında doğru yolda olduğunuzu, doğru hedefler belirlediğinizi ve ailenize hayırlı bir evlat olduğunuzu herkes görecek. Hatta tanımadığınız ve yeni tanışacağınız birileri de size destek verebilirler, aracı olabilirler.

DMCA.com Protection Status