Rüyada İnsan Kılığında Şeytan Görmek

Rüyada insan kılığında şeytan görmek, sizi kandırmaya çalışan kötü niyetli ve aç gözlü insanlara karşı temkinli olmanız konusunda bir uyarı manası taşır. Sizi zor durumda bırakacak bazı planları olabilir. Hakkınızda olur olmaz laflar çıkarabilirler, ya da sizden aldıkları lafları başkalarına taşıyabilirler. Bu sebeple de size güven vermeyen kişiler ile bir şeyler paylaşmamaya ve herkese sırrınızı açmamaya gayret edin. Eğer sırlarınızı başkalarına açarsanız, buna pişman olabilirsiniz. Rüyada şeytanın insan kılığına girmesi, aynı zamanda çevrenizde dostunuz olduğu kadar düşmanınızın da olduğuna ve bu sebeple de herkese güvenmeden önce iki kere düşünmeniz yönünde bir uyarı anlamı taşır.

Rüyada insan suretinde şeytan görmek, korku ve endişe veren bazı insanlara yorumlanır. Bu kişiler arkadaş çevrenize giren birileri olabilir ve güvenmekte zorluk çekebilirsiniz. Rüyada insan şeklinde şeytan görmek, genelde hayra yorumlanmaz ve hayal kırıklığı yaşatacak bazı insanların varlığına işaret eder. Rüyada tanıdık birini şeytan olarak görmek, bu kişi ile aranızda tatsızlık olmasına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kılığında Şeytan Görmek

Bir erkeğe güvenmenin sonucu olarak o kişi ile aranızın bozulacağına ve buna pişmanlık duyulacağına yorumlanır. Bu erkek sizin duygularını zile oynayabilir ve ona başta nasıl güvendiğinizi anlamakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada Kadın Kılığında Şeytan Görmek

Bir kadının sizin huzurunuzu kaçıracak bazı hal ve hareketlerde bulunmasına ve bu kadının çevrenizden biri olduğuna yorumlanır. Bu kadın sizi kıskanan ve bazı olanaklarınızı kıskanan çekemeyen biri olabilir.

Rüyada İnsanın Şeytana Dönüşmesi

Pek de hayra yorumlanmaz ve dost olduğu kadar düşmanın da olduğuna, bu sebeple birinden gelecek darbeye yorumlanır. Eğer hayatınıza yeni giren biri varsa bu kişiden beklemediğiniz bir darbe görebilirsiniz. Bu kişiye karşı yakın çevrenizde sizi uyarabilir.

Rüyada İnsan Kılığında Şeytan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, manevi huzurun kaçmasına ve size gelecek bir kötülüğün yakın çevrenizden bir insandan olacağına yorumlanır. Sırlarınızı paylaşmamaya gayret edin yoksa buna pişman olabilirsiniz, iyi niyetiniz suistimal edilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Harika dedi ki:

  Selamun aleykum . Kadir gecesinden sonraki imsak vaktinden sonra uyuyunca sabaha karşı bi.r rüyadan zar zor uyandim . Rüyamda yan odadan annemin sesi geliyordu ama annem yanimda yatıyordu. Yasin okunuyor gibi duydum ama şeytan olduğunu biliyordum . Icimden kac defa besmele cektim . Hareket edemedim bir süre zor uyandim . Sonra besmele çekip tekrar uyudum . Bu sefer ruyamda anneme ruyami anlatiyirdum . Annem yapma kızım daha neler benim kiligima mi girmişti şeytan dedi birden baktim ablamin kiligina girdi arkadan bir şey yapacakti aynadan gördüm bismillah sözü ile uyandim . Cok korkunç ruyalardi . Yorumlayabilir misiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işlere vesile olmak e çevrenizden iyilik görmeye yorumlanır.

  2. Feride dedi ki:

   Rüyamda şeytanın yüzü görünmüyordu sadece siyah ve ateş vardı. Beni korkutmaya çalışıyordu , istemediğim şeyler yaptırmaya çalışıyordu, sonra birden ondan daha büyük bir cisim belirdi ve o babasıydı, daha büyük daha siyahlar içerisinde daha kor ateşliydi. Oğlunu öldürüp kafasını ayağıyla ezerek teneke kutu gibimsi birşey çıkardı. Sonra rüya bölündü ve babaannemlerin oturma odasında bir parkurda buldum kendim ile babamı. Oda da yer yoktu ve dibi görünmüyordu, sadece ateşler beliriyordu, kenarlarda tahta basamaklı iplerle örülü merdivenler vardı. Bizimle konuşuyordu emirler veriyordu, o odadan çıkar çıkmaz babamla kaçış için ayrılığa girdik en sonunda babam balkondan kaçtı bense pencereden asma demirliklerine tutunarak kaçtım. Baba şeytan arkamızdan gelmeye başladı yol ikiye ayrıldı ve her iki taraftan da yoğun öldüresiye gri duman yaklaşıyordu. Yolda insanlar yerlere yatmış yarısı ölüydü birkaçı da ölmek üzereydi, bizden yardım ister gibiydiler. Sonra büyük bir baş ağrısıyla uyandım.

  3. Nagehan dedi ki:

   Bugün rüyamda siyahi insan şeklinde şeytan gördüm. Ama başta camı yaktı fakat onu sadece ben görüyordum.Ama meger hiç yanmıyormuş.Sonra giydigim sırt bir taneydi.Bir anda 7-8 sırt oldu.Ne kadar çıkartsamda aynı göründü.Sonra o insanın şeytan olduğunu anladım.Ve duaları okumaya başladım.Daha sonra odadan Kur’an-ı Kerim’i elime aldım.Ve duaları hâlâ okudum.Komşumuz asla duaları okumayı bırakma dedi.İnsan kılığındaki şeytan dedi ki.”Bak seni şimdi nasıl utandıracagım dedi.Yere bir harf çizdi.Sonra ise uyandım. Rüyamın anlamı nedir?

  4. Yusuf dedi ki:

   Ruyamda koyun odasında iki arkadaşız benim uzerimde tabanca oluyor onu saklıyorum sonra polis geliyor polislerden birisi benim cüzdanımı çalıyor sonra yanımdaki arkadaşımın olgunun çocugunu beşikte yatıtor ve vucudu ters donmuş şekilde bu şeytan çocugun üzerine yatmış diyorum bacaklarından tutup oçekiyorum ve okumaya başladım bana sureleri okumakta zorlatıyordu zor okuyordum beni sıkmaya başladı kafamı sıkıyorsun ve ben okumakta direndim zorla okudum kayboldu

 2. Nurlah dedi ki:

  Rüyam çok kıysaydı hafif sakalı çirkin bir şeytan gürdüm benim uyuduğum odanın kapısın da duruyordu sonra onun la konisyodum ne konuştuğunu bilmiyom sonra birden uyan dim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin söylediği yalanın ortaya çıkmasına yorumlanır.

 3. Mehmet 3546 dedi ki:

  Rüyada bir asker bana bir kagıt verdi ve dediki güldallarına dolanmış balık tuttum dedi ve bana kağıdı verdi bir hafta sonra benden alacağını söyledi. Bende o kağıdıtdaki yazanı belki hazine dir diye düşü düm sonrs o kağıdı küçük bir kuş kafesine koydum ve kagıt yanmaya başladı bir anda iki göz şeklini aldı ve gülerek yandı sonra bende o kafesi alıp bana kağıdı veren askerin yanına gittim asker yoktu sordum dışarı gitti dediler ve iki dakika sonra geldi ve ben ona kafesi verince birden değişti ve içindeki şeytan benimle konuştu ve benim sesim kısıldı ove bende kısık sesle ayetel kürsü ve ihlas surelerini okudum ben okurken o acı çekiyordu sonra kevser suresini okudum bana bir şey olmaz dedi işlemiyor dedi sonra tekrar ihlas suresini okudum ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya karamsarlıktan kurtulmaya ve birinin sırlarını öğrenmeye yorumlanır.

 4. Ezgi dedi ki:

  Rüyamdaa burun estetiği yaptıracaktım yengem ve kuzenim geldi onlar sormak için çarşıya gitmişlerdi sonra geldiler dayın izin vermiyor dediler bende ama ya felan demeye başladım ısrar ettim sonra kontrol ettirmek için eğer onaylanırsa estetik yapmak için estetisyenin yanına doğru gidiyorduk sonra yolda dayım yengem kuzenim ve bi kaç kişi daha vardı bizde şeytanı konuşuyorduk diyorduk ki şeytan insanlar onu görmesin diye kendini küçültüyor felan sonra o an ben ve yengem şeytanı görüyorduk öbürleri görmüyordu yengem çok takmadı şeytandır bu dedi ama ben baya arkama bakmaya devam ettim göz göze geldik tükürüyorum onaa lanet gelsin şeytana diyorum baya nefret ediyorum ondan sonra şeytan sarışındı saçı omzuna kadar uzundu köpek dişleri büyüktü aslanınki gibiydi gözlerine kan girmiş gibiydi kıpkırmızı kıyafetleri şapşaldı yani dilenci gibiydi sonra dayımın yanından geçip dayıma baktı bakarap yazık yazık dedi dayım onu görmüyordu farketmiyordu işte yengemle ona şeytan bu dedik sonra ben bi arkama bakıp tükürdüm baya tükürüyordum lanet okuyordum öyle sonra uyandım uyanır uyanmaz besmele okudum etkisinden çıkabilmiş değilim vallahi şuan her an önüme çıkacakmış gibi korkuyorum ama rüyamda korkmuyordum yani

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kandıran veya yalan söyleyen birinin foyasının ortaya çıkmasına, borçların bitmesine yorumlanır.

 5. Serap dedi ki:

  Ruyamda şeytan kadın kılığına giriyor yanında başka bir kadın daha var ve kol kola yürüyorlar. Yanlarından geçen kadına hergun aynı saatte laf atıyor fakat ses değiştirerek yapıyor bunu. Laf atılan kadın hamile ve kadın etrafina bakıyor erkek yok fakat erkek sesiyle laf atıyor şeytan kadın kılığında. Şeytanı kadın kılığında gülerken görünce uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size ön yargılı birinin ön yargısının kırılmasına yorumlanır.

 6. Hanife dedi ki:

  Merhaba ben ilk olarak annemi iki tane görüyorum sonea koşarak abimi çağırıyorum annemden iki tane bak diye birden bi odaya babamdan iki tane oluyor annem tek düşüyorum babam geliyor kaldırıyor dier babam kılığındki kişi saçma sapan hareketler yapıyor sonra anlıyorım kovuyorum onu soyunmaya başlıyor gözlerimi kapatıp dua etmeye başlıyorum adam küçülüyor sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi dargınlıkların bitmesine yorumlanır.

 7. Angel dedi ki:

  Iki kişi bir sokakta beni yakalıyor elimi ve kolumu tutup bıçakla tehdit ediyor beni o arada ben arkama dönüp bakıyorum tanıdığım bir kadın mermer taşı gibi bir tasin üstünde yatıyor ve kalkarken ben onu tanıyorum yüzü birden içine şeytan girmiş gibi hal alıyor gözleri parlıyor sana ne oldu diyorum o ara uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki kişinin hakkınızda gıybet yaptığını öğrenmeye yorumlanır.

 8. Melek dedi ki:

  Ben rüyamda tanıdık bir kadını yüzünün birden içine şeytan girmiş gibi kötü yüzlü gördüm ne oldu sana dedim o hic konuşmadı ama gözleri içine şeytan girmiş gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadınla konuşmak, destek almaya yorumlanır.

 9. Deniz dedi ki:

  Rüyamda kendimi gelinlikle görüyorum. Düğün salonunda çok kalabalık var akrabalarım falan hepsini tanıyorum ama damat yok, geç kalmışlar geleceklermiş. Kimse sıkıntı yapmıyo bunu. Neyse ben lavobaya gidip saçımla uğraşıyorum bi tane toka takmışlar zaten onu çıkarıyorum gelinliğimi çıkarıyorum , ıçimde günlük hayatta giydiğim kıyafetlerim var sonra kendimi evimde buluyorum. Dışarıdayım annem kılığında şeytan ben farketmiyorum başta. Evimin anahtarını falan saklıyo eve giremiyorum, telefonumu alıyo vermiyo fiziken değil ama oraya bağlandığımı hissediyorum sanki bi yere gidemiyorum. Bir yanda düğün devam ediyo işte onu söylüyorum gitmem lazım diye falan. Bu bana kendini acındırıyo ağlıyo falan ben üzülüyorum ama sanki biraz da kandırmaya çalışıyorum onu sonra yok oluyo anahtarları buluyorum eve geliyorum odamda annem ve kardeşim kılığında şeytan namaz kılıyorlar. Sonra gerçekten annem kardeşim kapıdan giriyolar. Hemen anlatıyorum annem dua okumaya başlıyo ben şeytani sımsıkı tutmaya çalışıyorum bi yandan dua okuyorum sonra uyanıyorum ama şeytanın gittiğini görmüyorum. Çok daha detaylı bi rüyaydı aslında ve çok huzursuz edici, düşündükçe ürperiyorum. Nasıl bir anlamı var bunun rica etsem cevap yazarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haber almak, iç huzurun artmasına, sizi üzen konularda hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

 10. hayalperest dedi ki:

  ruyamda platonik sevdigim bakistigim bir cocuk var ve onu okul kantininde goruyordum bana bakislari hani sinsice olurya yada sinsice bir gulumseme seklinde keskin bir sekilde bakiyor ve ben bunun uzerine diyorum ki bu kisi şeytan o degil dedikten sonra uyaniyorum rica etsem tabir edermisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle konuşmak isteyeceğine yorumlanır.

 11. Simla dedi ki:

  Rüyamda kocamın tırnakları yatakta keserken birden eşimin gözleri komple beyaza dönüyor ve eşim içine şeytan kaçmış oluyor.bana bağrarak kızımın ismini söyleyerek sen onun annesisin diyor ???

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 12. Gokhan dedi ki:

  merhaba ben bi ruya gordum disardaydim ve normal bildigin disarda bi wc ye gidecektim orda bitane kizda disarda vardi wc nin onunde ben iceriye dogru giderken oda pesimden geldi iceri girdi ve kapiyi kapatti kafasini bana dogru cevirdi gozleri kip kirmizi seytan gibiydi cok tuhafti ve ben o esnada cok korktum uyandim sonra hocam yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişmanlık duyacağına yorumlanır.

 13. Abdulsamed dedi ki:

  Ruyada seytanin annemin kılığına girdiğini gördüm beni kandırıp odama girmeye çalışıyordu ben ise onun şeytan olduğunu biliyordum, izin vermiyordum girmesine sonunda kavga ettik ve ben onu yere koyarak dövdüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zamanında sizi üzen birinin gelip özür dilemesine yorumlanır.

 14. Gazi dedi ki:

  Gece evde tekim koltuğun önünde TV ye bakıyorum yanımda biri var ama sadece sesini duyuyorum konuşuyor benim le bana normal gibi geliyor sonra bir şey oluyor kalkıyorum tam dış kapıyı açarken salonda iki tane kadın bana bakıyor üç harfliler oldugunu biliyorum o an hemen leilehe illallah diyorum biri kayboluyor leilehe illallah dedikçe kadınlar kaybaluyot sonra bir dört yaşlarında oğlan çocuğu na leilehe illallah demesini öğretiyorum üç harfli lerin mallesinden geçiyor uz oğlan çocuğu na sürekli leilehe illallah okutuyorum bize kimse yaklaşamıyor böyle de am ediyor en sonunda aynı yaşta bir kız çocuğu na rastlıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya izi sevdiklerinize karşı dolduruşa getiren birinin maskesinin düşmesine, evinizde huzura yorumlanır.

   1. Sümbül dedi ki:

    Rüyada kızım dan ikitane olması ve gerçek olmasını hayırt etmetmye çalışıyorum sonra şeytan diyeti şeytan olank jaybolsun diye kelimeye saadet getirdim ve sonra eşim gelince diyeti kayboldu manası nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ailede küs olduğunuz birileri varsa barışmaya yorumlanır.

 15. kübra dedi ki:

  bir rüya gördüm bugün . kocam ile bir meyvelikte meyve yiyoruz kadın kılığına girmiş şeytan onu yoldan çıkartmaya çalışıyor . ben kuran kurslarına gidiyor oluyorum . bana bir sürü arapça kelimeler veriyor seçiyorum birisini kul hüvallahü ahad . yani deki o Allah birdir. bana çok sinirleniyor hepsinin arasından nasıl onu seçersin diye. sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize toplu para girmesine, yeni iş imkanlarına yorumlanır.

 16. Gül dedi ki:

  Ruyamda küs olduğum arkadaşı şeytan olarak gördüm fatiha süresini okuyarak uzaklaştım medivenlerden inerken de selavat çekiyordum sesli sonra eşimle konuşurken eşimdede şeytan vardı ona korkma selavat çek diyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya görüşmediğiniz birinin size haber göndermesine yorumlanır.

 17. Gül dedi ki:

  Ben rüyamda insan kılıklı kişlerden kaçıyordum ve beni takip ediyorlardı nereye gitsem sonra sklıma ayetel kürsi duğasını okumaya başladım onlar ise bu duğayı duyduklarında istemiyorlardı onları kurtarıyom gibi oluyordu yanlız tek bir kişiye olmadı duğayı okusamda ona işlemiyordu kaçmaya başladım ama hep ayetel kürsiyi okudum kaçareken o kişi ise bana zarar veremiyo okudumda sadece bekliyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye, çok fazla insanla tanışmaya yorumlanır.

 18. Murat dedi ki:

  Rüyamda küçük bir dükkandan 4 adet kazak alıp yoksullara vermeye çalışıyor ve dükkan sahibine tembihliyordum bunu 4 ihtiyaç sahibine ver diye erkek kılığına da şeytan sürekli engel oluyordu. Ne kadar da besmele çeksemde dükkanda çıkartamıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanına ve hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 19. Betul dedi ki:

  rüyamda kalabalık bir ortamda oturup muhabbet ediyoruz eş dost. sonra karşımda oturan kişinin şeytan olduğunu anlıyorum ve kadınmış gibi hatırlıyorum. bana diyor ki ben siz şu günahı işlerken şöyle mutlu oluyorum, siz bu günahı işlerken şöyle mutlu oluyorum diye anlatıyor ben de sürekli estafurullah estafurullah diyorum ve o şekilde uyandım. ama o anlatırken içimden kendime daha da dikkatli olmalıyım yaşantımda diye bir his geliyor. yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin gelip özür dilemesine yorumlanır.

  2. Nuriza dedi ki:

   Rüyamda şeytan tipinde bir erkek gördüm ben sunun yanında suya bakarak arkadaşlarım ile oturuyordum birden sudan şeytan tipinde birisi çıkıp elimi sımsıkı tutup bırakmadı yanımdaki arkadaşlarım da benim yanımdan uzaklaştı bende elerimi onun elinden çıkarmaya çalıştım ama hiç bırakmadı ve sunun rengi de baya sıyahtı ve arkamdan köpeklerin sesleri geliyordu ama ben ordan uzaklaşmaya çalışıyordum ama beni hiç bırakmadım bu rüyayı üç gün sürekli gördüm acaba bu rüya hakkında bilgi yaza bilir mısız kaç gündür kendime geliyorum.bu rüyadan dolayı.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi üzen ve moralinizi bozan insanlardan uzak durmaya ve hatadan kaçınacağınıza yorumlanır.

    1. Kenan dedi ki:

     Rüyamda şeytan beni pencereden insan kılığında gözetliyordu ve yanındakileri görmüyordu sadece bana bakıyordu daha sonra ben gösterdim ve yanımıza geldi ü beş filim karakteri oluyor yanımızda ve şeytan olan insan diyor şimdi hepinize çeşitli yemekler servis yapacağım diyor hardal yemeği servis yaptığım cehennemlik diğerleri maydonoz yeşillik olanlar cennetlik diyor ve herkese yemek servisi yapıyor ama yemeklerin hepsi et ama diyor şu salata şu başka yeşil bir yemek diyor en son babada hardal servis yemeği yapıyor ama oda etten bişey bende o arada korku ve heyacanla utanıyorum.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinin gerçek yüzünü görmeye ve hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır.

 20. Burak dedi ki:

  Rüyamda dini bir evdeyiz cemaat gibi ama tam hatırlamıyorum. Arkadaşlarım ve iki yabancı adam var ve ben onlara bir kadın vardı o öldü çok üzüldük falan gibisinden bir şeyler anlatıyorum. Aradan zaman geçtikten sonra adam bana “özlemişsindir” diyip çarmıha gerilmiş bir kadını çözüp getiriyor. Kadın hepimize sarılıp öpüyor. Bir tuhaflık olduğunu anlayınca adama Tam üç kez “ bu o değil“. Kadının şeytan olduğunu hissedip biliyorum ve kadını köşeye fırlatıyoruz kadın küçülmüş bir şekilde bana bakıp gülüyor. O sırada kadını kapı dışarı edecekken kadının her yeri kopuyor ve eli benim elimde kalıyor diğer vücut parçaları odaya dağılıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü niyetli kişilerden uzak durmaya ve büyük bir hatadan kaçınmaya yorumlanır.

 21. Hebun dedi ki:

  Arkadaşlarla çalışıyorduk bir markette ama adamın gözlerinin içi kırmızıydı anladım bir gariplik olduğunu. Sonra mola verdiğimizde koluma dokunarak arapça bişeyler söyledi bende anlamadım. Korkarak euzu besmele getirdim. Adam daha çok sinirlendi yine arapça bişeyler söyleyerek üstüme yürüdü bende gözlerinin içine bakarak tekrar euzu besmele getirdim. Daha sonra adam yüzünü önüne eğerek gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanların gerçek yüzünü görmeye yorumlanır.

  2. Yağmur dedi ki:

   Rüyamda ailecek orturduğumuz bir yerde yaşlı kadın dudağında gördüm dinsel şeyleri sürekli yalanlayıp işte namaz kılmayın iyilik yapmayın tarzında muhabbetlere dahil oluyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya size kötülüğü dokunan birinin çok pişman olmasına yorumlanır.

 22. Osman dedi ki:

  Rüyamda evimizde hiç tanımadığım 5-6 kız 5-6 erkek vardı kızlar çok açık kıyafetliydi bi nevi sex partisi gibiydi hepsinin yüz şekilleri ve fizikleri çok değişikti sonra erkeklerle oturup konuşurken baya hiperaktiftim çok konuşkandım sonra içlerinden biri beni sevdiğini söyledi ve bana iş teklif etti ilk başta normal bi iş gibi tanıtmaya çalıştı ben sorgulayınca iş gitgide illegal yasal olmayan haram işlerdi kabul ettim teklifini sonra gözlerine bakarken bi gözünün bembeyaz olduğunu gördüm korktum uyandım sonra.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve sizi kıskanan çekemeyen kişilerin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

 23. Ozlem dedi ki:

  Rüyamda kadin kılığında bir şeytan gördüm. evin çatısından 1 veya 2 kişiyi aşağı atıyordu. sonra oda yere atlayıp bana bakıp göz kırpıyordu. bende dua okumaya çalışıyordum ama zorlaniyordum. hatırladığım detay sadece bu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıskanan ve üzen kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır.

   1. İlayda dedi ki:

    Rüyamda anneannemin kılığına girdiğini gördüm ama anneannem ölmüştü ve ben rüyamda şeytan olduğu bana denene dek ağladım onu görünce bunun anlamı nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aile içinde küs birileri varsa barışmasına yorumlanır.

  2. Saliha dedi ki:

   Rüyamda insan kılığında şeytanı gördüm ve benden sevgilisine pantolon aldırdı ve bunu arkadaşıma anlattım sonra bana kızdı senin şeytanla ne işin var dedi küfür ettim sonra şeytana arkadaşımda seni öldürür de bu seferde çok korktum ne yapacağımı şaşırdım sonra uyandım

 24. Dilhan dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bi evdeyim ve 4-5 kişi o evde oturuyoruz yemek falan yiyoruz. Sonra ben biraz huzursuz oluyorum. Rüyamdaki ana karakterlerde 1 tane 4-5 yaşlarında çocuk var ve 1 tane de hamile bir kadın var ama hamile kadın çok güçlü. Çocuk bir şeye sinirleniyor ve ben yanına gidip kafasını ellerimin arasına alacağım esnada bana dönerken gözlerinin simsiyah olduğunu görüyorum bana tam döndüğünde gözleri düzeliyor. Korkuyorum ama belli etmiyorum sonra iyi misin diye çocuğun üstüne gidiyorum ilgileniyorum. İlgilenirkem bana diyor ki” benim seninle konuşmamam lazım “ ve beni itiyor. Sonra mutfağa gidiyorum. Ben giderken çocuk da peşimden geliyor hamile kadın mutfaktan çocuğu zorla kovuyor ve sinirleniyor , sinirlendiğind onunda gözleri simsiyah oluyo ve o çocuk şeytanı gönderdikten sonra bana dönüp “efendimizle tanıştın mı?” Diye soruyor. Bende diyorum ki. Ne efendisi.? Hala bilmezden geliyorum . Sonra biz hamile kadınla dans etmeye başlıyoruz.( Kadın erkek düğün dansı ) Bana bir şeyler anlatmak istiyor efendimiz dediği aslında şeytanın en başı gibi hissediyorum rüyamda. Sonra hem korkarak onu dimliyorum hemde yavaş yavaş tedirgin dams ediyorım.dans ederken beni çok sıkı tutuyo bi türlü ayrılamıyorum elinden . Böyle korkunç bi rüya gördüm..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya Çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine ve küs olduğunuz birileri varsa barışmaya yorumlanır.

   1. Gülcan kelle dedi ki:

    Rüyamda halimeydim ve bebeğimin odasına girerken insan görünümlü şeytanla karşılaştım bebeğimin yanına girmemeye engellemeye çalıştı ama ben girdim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde huzursuzluk ve derdin kederin bitmesine yorumlanır.

   2. Emre dedi ki:

    Rüyamda annem ve kardesim birilerini bana öldürtmeye calisiyordu bende istemiyerek yapmaya karrar verdim sonra tam yapcakken vaz geçtim ve annemi zorla yere yatırdım gözlerini açtım ve gozleri kırmızıydı seytan oldugunu anladim yorumlarsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aile içi sorunlarınız varsa çözülmesine ve iyi geçime yorumlanır.

 25. Gülşah dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kızımın içine şeytan girmiş gördüm. Ayrıca bir kadın vardı ve ona kızım değişti bu o değil diyorum birşey var bu işte sen bi bak böyle durumları biliyosun içinde birşey varsa çıkart diyorum. Etrafımda insanlar var iki katlı eski bir mustakil evdeyiz. O kadınla özel konuşmama izin vermiyorlar. Kadınla bir odaya giriyorum. Tahta pencereyi bir kız çocuğu açıyor. Bizi dinleme git diyorum. Odanın kapısınıda o insanlar açıp duruyor. Merak etmeyin o konuyu konuşmayacağım diyorum. Pencerede asılı dövme figürleri var yaprak şekilleri var kelebek şekli var. Teyzeye diyorum ki bunlardan birini sana yapabiliriz senin ilgilendiğin şekiller diyorum. Sonra yine bi çocuk pencereyi acıp bizim konuşmamızı engellemek istiyor. Bende kovalıyor ve direk insanların olduğu odaya gidiyorum camdan bakıyorum. 3 çocuk bana bakıyor çirkin suratlı ve bunlar çocuk değil diyorum . Lailahe illallah diye okumaya başlıyorum çocuklar çirkin çirkin bakıp kayboluyorlar. Kızımın yanına gidiyorum hala aynı ve beni istemiyor beni sevmiyormuş bana güvenmiyormuş. Teyzeye yalvarıyorum yardım et diye. Oda bana tamam sus diyo ve camiye gitmek için çıkıyoruz kızım kucağımda. Yolda nas felak okuya okuya gidiyoruz. Teyze birine kendi dili getir diyo camiye. Kedi dilide uzun sivri sert bir yaprakmış. Nas felak okuya okuya yürüyoruz kızım kucağımdayken ve kızım kasılmaya başlıyo ben okudukça şeytanı çıkartıyomuşuz yani. Zor tutuyorum kucağında. Sonra bi anda tek başıma kalıyorum bi adamı izliyorum adam sinirlenip bıçakla yanıma geliyo ve okadar güçlüyüm ki adamı ben o bıçakla bıçaklamaya başlıyorum . Şeytan benim içime girmiş artık. Adamı bıçaklarken rüya bitti. Lütfen yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü niyetli kimselerden uzaklaşmak, evinizde huzurun artmasına yorumlanır.

  2. Hacer dedi ki:

   Merhaba. Gece bi kadın kılıgında şeytanı gördum.Yanımda baska ınsanlar vardı. Onalara bu seytan dedım. Bana kızar gıbı oldu ve yan odaya bı gelsene dedı baskalarının yanında bana bısey yapmadı. Ama sen bı gel dedı kapı kapatacaktı ben farkettım bana bısey yapcak dıye kapıyı tuttum ve onun bana bısey yapmamasını sagladım. Korkumla uyandım.yorumlarınızı beklıyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizinle uğraşana ve rakip gören kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır.

 26. Ecem1980 dedi ki:

  Biraz önce gördüğüm rüya bi evin içindeyim sonra bu ev sanki fabrika gibi tavanları yüksek bi depoya dönüşüyor oda da normal insanlar var ama bi süre sonra 5-6 kişi oluyor ve bunların şeytan olduğunu anlıyorum odadan çıkıp sanki fabrika gibi tavanları yüksek bi depo gibi yere geçiyorum tanımadığım 2-3 insan var birini kadın olan şeytan kandırıyor birin de tüfek var alıyorum Şeytan olan kadını vurmaya çalışıyorum tüfeği doğrultuyorum boş atıyor saçmayı takıyorum tam vuracam boşa gidiyor sonra etrafa bakıyorum kandırılmış insanlar yatıyor yanların da İnsan görünümlü şeytanlar Tüfeği aldığım erkekle tam kapıya doğru geliyoruz yerde yatan 2 insan görünüm de şeytan kalkıp bize doğru yanımıza geliyor biri böyle komiser Şerif gibi bize bişeyler söylüyor ama anlamıyorum o arada diğeri tüfeği alıyor ve uyanmışım rica etsem yorumlar mısınız gördüğüm saat 20:00-22:00 2 saat bi uyku içerisin de gördüm teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kandıran ve iki yüzlü bir insanın gerçek yüzünü öğrenmeye yorumlanır.

 27. Sena dedi ki:

  Eski sımıfımla bir geziye gidiyorum ve bir mola veriyoruz sonra ben ve hocam olduğnu bildiğim biriyle kır bir alana gidiyoruz ve bize bir erkek cinsiyetli insan saldırıyor ve çok zor gayretler altında biz bu insaı öldürüyoruz ve öldürdüğümüzde bu insan bir kurana benzer bir kitaba dönüşüyo ve biz arkadaşlarımızı toplayıp rutubet bir evde oturuyoruz sonra ben o kurana benzer kitabı okuyorum ilk sayfasında fatiha yazıyodu ikinci sayfasında şöyle yazıyodu şeytanlar artık insanlara vidyo gönderecek şeytanlar artık insanlara gözükecek filan yazıyodu ve bizde baya korktuk ve bize saldıran insanın şeytan olduğunu anladık baya korktuk ve evin yanından arabalar geçerken bazıları çok garip bize baktılar ve sonra hava karardı diyerek otobüse gitmeye karar verdik herkedi saydık ve sınıf tamdı sonra tam otobüse gidicekken bir köpek sürekli havlıyıdu ve korktuğmuz için güvrnliktrn yardım istedik ama yardım edemiyeceğni söyledi ve orada kalktım.lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

 28. Sena dedi ki:

  Eski sımıfımla bir geziye gidiyorum ve bir mola veriyoruz sonra ben ve hocam olduğnu bildiğim biriyle kır bir alana gidiyoruz ve bize bir erkek cinsiyetli insan saldırıyor ve çok zor gayretler altında biz bu insaı öldürüyoruz ve öldürdüğümüzde bu insan bir kurana benzer bir kitaba dönüşüyo ve biz arkadaşlarımızı toplayıp rutubet bir evde oturuyoruz sonra ben o kurana benzer kitabı okuyorum ilk sayfasında fatiha yazıyodu ikinci sayfasında şöyle yazıyodu şeytanlar artık insanlara vidyo gönderecek şeytanlar artık insanlara gözükecek filan yazıyodu ve bizde baya korktuk ve bize saldıran insanın şeytan olduğunu anladık baya korktuk ve evin yanından arabalar geçerken bazıları çok garip bize baktılar ve sonra hava karardı diyerek otobüse gitmeye karar verdik herkedi saydık ve sınıf tamdı sonra tam otobüse gidicekken bir köpek sürekli havlıyıdu ve korktuğmuz için güvrnliktrn yardım istedik ama yardım edemiyeceğni söyledi ve orada kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı dostlarınız ile aranızdaki kırgınlıkların bitmesi ve sosyal çevrenizde sevilen biri olmaya yorumlanır.

 29. Esin dedi ki:

  Merhabalar öncelikle kolay gelsin. Bu sabah gördüğüm rüyamda şeytan bir erkek kılığında takım elbise giymiş karşımda yerde oturarak kendisinden bahsediyordu. Hatırladığım kadarıyla ona soru sordum o da sorunun cevabı olarak şeytanlar insanların arka tarafında durur diye cevap verdi. Gözleri normal bir insanın gözleriydi ancak bakışlarıyla ve gülümsemesiyle tüm mahremiyetimi bildiğini hissedebiliyordum. Kendimi çok tedirgin hissediyordum. Bu rüyanın yorumunu çok merak ediyorum rica etsem çabucak dönüş yapar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlar ile aranızda maddi manevi sorunlar varsa sizin lehinize sonuçlanmasına yorumlanır.

 30. Zr15 dedi ki:

  Merhaba rüyamda eşimle tartışıyorum ne dersem tepkisiz naparsan yap şeklinde davranışlar sergiliyor sofra kurulu sinirden onu fırlatıyorum yerlere sacılıyor sorduğum her soruda verdigi tepkilere iyice sinirlenip her tarafı dağıtıyorum en son annemi arıyorum ayrılmak istediğimi söylemek için o esnada benimle konuşmaya başlıyor annem diyoki patladınmı en sonu kapat diyorum ben semi arıyorum eşime yaşadıgımız sıkıntıların gececegini onun yanında oldugumu anlatıyorum başka şekillere giriyor uzanıyor ne zamandan beri böylesin diyorum bilmiyorum diyo fatiha okuyorum sonra kapıta biri vuruyor dan dan diye bir ses eşim ayaga kalkıp gidiyor kolundan tutuyorum gözleri ve yüzü yeşile döner gibi kanepeye yatırıp iki elini ellerimle tutup üzerine cıkıp durmadan fatiha okudum o esnada korkuyla uyandım eşimi kanepe yatırıp tuttugum şekilde ben yatıyordum ayaklarım ellerim uyuşuk hareket edemedim 1 2 dk uyandığımda hala okuyordum fatihayi nedir acaba suan uyanalı 10dk oluyor cok korktum teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşiniz ile birlikte mutlu olmak ve ev içi maddi manevi sıkıntıları çözmeye yorumlanır.

 31. Admin dedi ki:

  Rüyamda şeytanla konuştum kendini şeytan tanıtı ve dua okumama izin vermedi agzımdan biseyler cikdi ve bir insan kılıgında bişey daha girdi ve tipi garipti cok uzundu ayaga kalkamadim hep yataktaydim

  1. admin dedi ki:

   Sizi yanıltmak veya üzmek isteyen kimseler emellerine erişemezler.

 32. Demet dedi ki:

  Merhabalar. Şehirdışında üniversite okuyorum ve yurdumu değiştireceğim. Annem yurdumu değiştirmem konusunda olumsuz düşünceye sahip. Bunun konuşulduğu günün akşamına gideceğim yeni yurtta yeni oda arkadaşımın odanın içindeyken bana bakışlarını gördüm. Fakat bakışları şeytani ve ürkütücüydü. Gözlerini net bir şekilde hatırlıyorum keskin bakışları direk olarak banaydı ve sanki şeytana kesmişti ya da şeytan insan kılığına girmişti anlam veremedim. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlar ile aranızda güven sorunları çıkabiir.

 33. Sümeyra dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda gece karanlığında zemheri adında büyükçe bir siyah kuyruklu kelebek gördüm ve 2 defa benim başıma çarptı ve gitii anlamını çok nerak ettim

  1. admin dedi ki:

   Bir dileğin kabulüne yorumlanır.

 34. Menekse dedi ki:

  Rüyamda etraftaki butun insanlarin icine seytan girmisti ve icine cin girmis yasli kadin gelip seytanin bana asik oldugunu soyledi bende duallar okumaya basladim sesim cikmiyodu dua okumaya baslsdigimda sesim daha gur cikmaya basladi

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır küs olduğunuz kimseler ile barışmaya yorumlanır.

   1. Aydun dedi ki:

    Mrb ben rüyamda kızımla oglumu iki tane gördüm ama ben nasıl dua ediyom kızımın kılıgına giren şeytan ben dua ederken yok oluyor sonra yine kızımın kılıgına girmiş şeytan beni bogmaya şalışıyor bende hem dua ediyom hemde onun boğazını sıkıyom gözleri kıpkırmızı oluyor sonra hayvan kılıgına girmiş ler beni kovalıyorlar ben yine dua ediyom bani yakalayamıyorlar oglum geliyor ada ikitane olmuş allahım bunun biri şeytan dedim çünkü birinin sesi farklıydı çok korktum

    1. admin dedi ki:

     Size söylenen yalanları öğrenmek ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 35. Rukiye dedi ki:

  Rüyam da erkek kılığında şeytan ile yakinlasiyordum . Tam hatırlamıyorum ama bikac arkadaştık onunla oturuyoruz gülüyoruz samimi oluyoruz ama şeytan olduğunu biliyorum hâlâ da devam ediyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelen haberler güveninizi sarsabilir.

 36. Seda dedi ki:

  Merhabala ben rüyamda sanırım eski evinizde idim ailemle. Bisiler ne olduklarını bilmiyorum ailemin kılığına burunurek ver karşıma çıkıyorlardı ben onların ailem olamdiginj giyindikleri elbiselerin aynı olmadığından anlıyordum korkuyorum. Annem babam bişi yapamiyorladi pek benim için bir tek bana oluyor ben görüyordum ölücegımi düşünüyordum ve annemle abdest alıp namaz kılmaya başlıyorum ama ölüm korkusundan kıldığını düşünüyorum ruyamda etkisinde kaldım rüyanın!

  1. admin dedi ki:

   Gelen bazı dedikodular yalan çıkabilir ve sizi dolduruşa getirmeye çalışan kimseler olabilir.

  2. Sena dedi ki:

   Eski sımıfımla bir geziye gidiyorum ve bir mola veriyoruz sonra ben ve hocam olduğnu bildiğim biriyle kır bir alana gidiyoruz ve bize bir erkek cinsiyetli insan saldırıyor ve çok zor gayretler altında biz bu insaı öldürüyoruz ve öldürdüğümüzde bu insan bir kurana benzer bir kitaba dönüşüyo ve biz arkadaşlarımızı toplayıp rutubet bir evde oturuyoruz sonra ben o kurana benzer kitabı okuyorum ilk sayfasında fatiha yazıyodu ikinci sayfasında şöyle yazıyodu şeytanlar artık insanlara vidyo gönderecek şeytanlar artık insanlara gözükecek filan yazıyodu ve bizde baya korktuk ve bize saldıran insanın şeytan olduğunu anladık baya korktuk ve evin yanından arabalar geçerken bazıları çok garip bize baktılar ve sonra hava karardı diyerek otobüse gitmeye karar verdik herkedi saydık ve sınıf tamdı sonra tam otobüse gidicekken bir köpek sürekli havlıyıdu ve korktuğmuz için güvrnliktrn yardım istedik ama yardım edemiyeceğni söyledi ve orada kalktım.

 37. Zeynep dedi ki:

  Ruyamda yatak odasinda yerde yuz ustu uyudugum anda bi agirlik hiss ettim ve kalkmaya konusmaya calistim cok zordu kafami kaldirib etrafa bakdigimda abimin beni kenardan elinde telefonla cektigini gordum ablama baktim şok bi haldeydi ve cabalayarak kalktim bi notbukun uzerinde uyumusum ve o notbuk kayibdi kendimi hirsiz gibi hiss ettim yerimden kalkib ayakta durdum ablam geldi yanima ve yattigim yerde kac tane poset dolusu marixuana oldugunu gordum ve bi anlik ablamin elinde ici cok garib biseyle dolu kavanoza baktim ablam dediki seytan yemis sanirim, kardesim seytan seninle ilgileniyor ve rahatsiz edici bi sekilde. Yatak odasina gecib isigi acmak istedim olmadi annemde arkamdan odaya geldi gulumseyerek dolabina taraf kiyafetlerine felan bakti gibi biseydi. Ben misafir odasina gecib isigi acmak istedim, cok az oda aydinlanmaya basladi ama aniden sondu ve koltugun kenarinda yerde arkasi Kıbleye dogru hizlica namaz kilan birisini gordum urktum seytan oldugunu anladim kolidorda mutfaga dogru getmek isterken kendimi yerde ayaklarim tutmaz suruklenerek gordum ablam mutfaktaydi ondan “abla bana yardim et” der gibi bi cumlede bulundum seytan hep gulumsuyordu ve ben bi anlik ablamin yanina gittim ablam “arkandan gecti, onu bende gordum” dedi korkmustum kacmak planliyordum ve cesaretimi toplayib Ayetel-Kursi’ni okuyarak yanina gittigimde guluyordu sesim degisik sekilde azmaz kisiliyordu dua’ni bi anlik karistirdim ama genede ben yendim kapali bi kadinin bogazindan bi elimle bogarak ve okudugum Surelerle yendim RUYAM BU KADARDI. 1Hizlica namaz kilanı bir erkek gibi gordum. 2Bogarak Surelerle yendigim de kapali birkadindi. Cok garib bi ruyaydi korkarak endiseyle kalktim yerimden o kapali kadini yendigim kolidora gittigimde cok kotu oldum bi anlik yanimda birinin oldugunu hiss ettim ve Ayetel kursini okumak istedim hatirlayamadim telefondan acib hatirladim evi gezerek okudum evde seytan gibi kotu varliklari def etmek icin.

  1. admin dedi ki:

   Başkaları yüzünden zor durumda bırakılabilir, ikilemde kalabilirsiniz. Aileden de bir konuda destek gelmeyebilir.

 38. Esra dedi ki:

  Rüyamda kendi evimdeyim ve bir kadim ile konuşuyorum Kadın bana yanımızdaki başka bir Ladin’in şeytan olduğunu söylüyor ama kadim insana benziyor kendi mutfağımızda köşede dikilirken ben şeytan olan Ladin’in fotoğrafının çekiyorum ve fotoğrafta kırmızı gözlü şeytana benzeyen bişey görüyorum şeytan olan kadın açi çekermişçesine kıvranıyor ve öteki kadın bunu yapmamamı söylüyor rüyanın sonraki bolümlerimde hala bu olay dam tedirgin ve korkuyorum. Lütfen yardımcımı olun

  1. admin dedi ki:

   Bir kadın ile aranızda kıskançlık ve rekabet olabilir.

 39. Arzu dedi ki:

  Rüyamda bana harf söylüyor ablam daha sonra babam kuran okuyarak eşin parasını kendi annesine ve kardeşlerine yediriyor diyor üzülüyorum ordan çıkıyorum yürürken şeytan bi kadın bana bakma diyor sonra elinde bir kağıt çektiriyor senin 2 oğlun bi kızın olacak diyor bende 3 oğlum var diyorum oradan gidiyorum karanlık yollar

  1. admin dedi ki:

   Sizinle uğraşan kimseler artık uzaklaşırlar.

 40. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda eski evimizdeyiz. Kapıyı açmaları için zile basıyorum o anda binanın dış kapısında Bi kadın beliriyo ve Arapça bişeyler söylüyo ben yere doğru düşüyorum elim ayağım tutmuyo zile basmaya uğraşıyorum. Ailen sana yardım edemez diyo sonra tekrar Arapça bişeyler söylüyo bana. O anda besmele çekiyorum ve şeytan kılığına giren kadın acı çekmeye başlıyo sonra uyanıyorum. Aynı rüyayı arka arkaya 2 kere gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında daha mutlu olmak ve huzur bozan insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır.

 41. Zeytin dedi ki:

  Rüyamda banyodaydım. Banyo yapıyordum küvetteydim. Kovanin dolup taştığını küveti de doldurdugunu gördüm suyu kapattım su berraktı. Suyun gitmesi için giderle uğraştım su hızlı bir şekilde boşaldı. Su boşaldıktan sonra kova kaybolmuştu ve küvetin tabanında sarı bir leke oluşmuştu. Kovayı bulmak için sağa sola baktim ama yoktu. Icimi bir korku kapladı. Birden karşımda ayna olduğunu farkettim kafami kaldırıp aynaya baktığımda aynada arkamda babamı gördüm gözleri kırmızı ya da siyahtı tam hatirlamiyorum tam gözlerimin içine bakıyordu. Korktum. Gözlerimi kapattim açtığımda baska bir yerdeydim kalabalik bir yerdi. Bazi adamlar gördüm gözgöze gelmiyorduk ama gozlerini yandan görüyordum ve onlarin cin ya da şeytan olduğunu farketmiştim. Bu adamları tanımıyordum hayatimda hiç gormedigim kişilerdi birilerine benzetmistim ama kim olduğunu bilmiyorum belki de ünlü birilerine benzetmiştim ama tanımıyordum. Rüyayı gece gördüm fakat tam saatini hatırlamıyorum sabah namazindan önceydi yanlış hatirlamiyorsam. Korkmuştum evdeki rüya tabirlerine baktim ama tam anlamini bulamadım. Int den baktim ama hepsine ayrı ayri baksam da tam bir anlam çıkaramadım. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim. Anlatmaya da cekiniyordum ama uzun zamandır ilk defa böyle bir rüya görüyorum ve bir tabiri olduğunu hissediyorum bilinç altimdan kaynaklandığını düşünmüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların bitmesi, bol kazanç ve sevdikleriniz ile birliğinizi kimsenin bozamayacağına yorumlanır.

   1. Zeytin dedi ki:

    Çok teşekkür ederim sayfalarda çok karışık ve kötü yorumlar yapıyorlardı 🙂

 42. Songul dedi ki:

  Rüyamda kaynanamı karabasan gibi üzerümde gördüm iki bilegimden tutmuş kötü çirkin bir şekilde gülüyor bagırıyor ben hiç bir yerimi kımıldatamıyorum sureleri okudukça bıraz hafifliyorum ama onun içinde konuşan bagıranın şeytan oldugunu biliyorum lütfen yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile aranızda yaşanan bir sorun çözülür, eşiniz sizi mutlu eder.

 43. Melek dedi ki:

  Rüyamda yatağımda ters yatmisin başımda birinin olduğunu hiss ediyorum kendi yerime geçiyorum ve bı varlık beni biraz havaya kaldiriyo Allahu Ekber bismillahir rehmanid rahim diyorum birakiyo ve küçük kardeşimin karısını görüyorum odamin kapısında seytan mi yoksa cinmi bilmem ama onun kılığında sanki pis pis guluyo çok hatırlamıyorum ama sanki ikide boynuzu var ve çok ürkütücü duruyo besmele çekince uyanıyorum yorumlar mısınız lutfen

  1. admin dedi ki:

   Bir süreliğine evinizde ayrı kalmanız gerekebilir, kazancınıza göz koyan kimseler olabilir.

 44. Elvan dedi ki:

  Merhaba ben kendi evimdeymisim.Birden siddetli bi firtina kopuo camlar sallanio sonra kadin kiliginda seytan belirip beni yoldan cikarmaya calisio bende kaciyorum halamin oglunun evine gitmek istiyorum iceri almak istemio sonrada biri en iyisi mezarda saklanin dio dort kisi bizi gommek istio diri diri.Ben gomulmek istemiyorum.Sonrada unlu birileri sarki soyluyodu.Iki tanesi benim tanidigim ailemdendi..

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde küslüklerin bitmesi ve yuvanızda mutluluğa yorumlanır.

 45. ipek dedi ki:

  Rüyamda annemin kılığına girmiş bir şeytan gördüm..sürekli eşim çocuklarım ve ben uzaklaşması icin dualar okuduk yasin-i şerifi ayet-el kürsü ve daha bir çok dua amma o ilk duamızda kaçtı ikinci dualarımızda korktu ama uzaklasmadi vurduk gitmesi icin çocuklarımı korumaya çalışıyordum ondan öylelikle uyandım

  1. admin dedi ki:

   Günahlardan tövbeye ve kötü kişilerden uzak durmaya yorumlanır.

 46. İsim dedi ki:

  Rüyamı sahurdan sonra gördüm rüyamdada gerçekten yattığım yatağımda yatıyorum ayak ucumda arkadaşım değil ama kendisini tanıdığım bir kişi ismimle seslenip beni uyandırdı ve yanıma oturdu bende bu saatte ne işin var burda dedim çamaşırhane gibi bişey söyledi oraya giderken küçük küçük beyaz adamlar gördüm korktum dedi ama yüzünde sinsi bir gülümseme vardı amacının beni korkutmak olduğunu anladım ve nas suresini okudukça sinirlenip küçülüp yok olmaya başladı Felak suresi okudum ve en sonda ayetel kürsi okudum yattım rüyamda gözlerimi kapattığım anda yattığım yerde gerçekten gözlerimi açtım o şekilde uyandım ve sure okuyordum yorumlarmısınız Allah hayırlara çıkarsın inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Sizin kötülüğünüzü isteyen kimseler olabilir ve asıl niyetleri ortaya çıkabilir.

 47. Bahar dedi ki:

  Ruyamda hastaneye gidiyoruz.. Hastanedeki yakisikli biri hosuma da gitti bi Dr bana asiliyor.. Bana sarilmaya geliyor.. Benimde hosuma gidiyor.. Bende izin veriyom.. Tmm Öpecek beni biranda seytan kiligina giriyo cok korkuyom kaciyom ondan..

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizden hoşlanan biri varsa duygularını dile getirebilir.

 48. Arzu dedi ki:

  Ben rüyamda şeytanı gördüm iki kadın vardı orda şeytan ikisinde içine girip insanlara zarar veriyordu evde olanları öldürüyordu sırayla o kadınların içine girerek ama tuhaf tarafı ben biliyordum o şeytan ama sesimi etmiyordum

  1. admin dedi ki:

   İki kadından haksızlığa uğrayabilirsiniz, sizinle ilgili dedikodu yapan kimseler olabilir.

 49. mesutgamze zorluoglu dedi ki:

  Ruyamda hamile aoldugumu ogreniyodum aksam oluyo yatiyoruz sabah oluyo kocami işe saliyorum ben geri biraz uyuyodum seytanda bebek kiliginda suratima su dokuyo agzima zordan su giryodu bana kalk orucunu boz diyodu bende hayir bozmuycam Allah kabul ediyo senin inadina bozmuycam diyodum sonra benim kardesim kiligina giriyo biliyorum kendisinin olduğunu kiz basimin ucunda duryo bana sesleniyo bende kizi cekiyorum kiz kaybolu ellimden sonra baska kardesimde aynaya bakıyor bende napiyosun nisa ablacim diyorum kizi cekiyorum kiz kayboluyo sonra kocami görüyorum yikanmis bornozu giymis koltugun uzerine oturmus ama kocamin olmadigini biliyorum icimden o an soyle diyorum ben kocami işe gonderdim bu kocam degil diyorum hemen anahtarimi telefonumu alayimda kaynanam gile cikim diyorum o an bana vurmays calisiyo bende sen ne hakla bana vurmaya calisirsin diyorum geri vuramiyo sonra yuzene euzi seytaniracim bismillahirahmeni rahim diyorum yok oluyo sonra kalktim evde tektim kocam ise hep gidince hep benim ruyama giriyo artik rahatsiz olmaya basladim neden giriyo acaba bana soyleye bilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında huzur bozan bir sorunun çözülmesi, fesat kimselerin ailenizden uzak durmasına yorumlanır.

 50. Senanur dedi ki:

  Ruyami tam hatirlamsamda bir arkadasin dugunu vardi ve evlendigi kisinin yuzu kipkirmisi puturlu ve uzuncaydi bn gozlerine bakinca adamin seytan oldugunu anladim. Arkadaslarima deyince nereden anladin dediler bende o beni hep kandiriyo ondan biliyorum dedim. bn ona deim niye boyle yapiyosun diye oda bn cennetten kovuldum Allah beni affetmez dedi ve bir ayet gibi bisey dedi pişman gorunuyodu Allah verdiği sözden dönmez dedi. Bn ruyamin bukadarini hatirlayabildim

  1. admin dedi ki:

   Güvendiğiniz bazı insanlar ile aranız bozulabilir, ummadığınız birinden kötülük görülebilir.

DMCA.com Protection Status