Rüyada İnsanlardan Kaçmak

Rüyada insanlardan kaçtığını görmek, hayal taciri olan biri tarafından zor durumda bırakılmaya yorumlanır. Bu kişi size vicdan yaptırarak en kötüsüne sizi mecbur bırakabilir. Hayaller kurdurup sonrasında sizi yarı yolda bırakan kişiler de olabilir. Bu sebeple zor zamanlar geçirebilir, aynı zamanda başka insanlara güvenmekte zorluk yaşayabilirsiniz. İnsanlara karşı inancınız azalır. Rüyada insanlardan kaçmaya çalışmak, kimin dost ya da düşman olup olmadığını ayırt etmekte zorluk çekmeye, bu sebeple de herkes aranıza mesafe koymaya yorumlanır. Bazı dedikodular kulağınıza gelebilir ve bunu kimin yaydığını öğrenmeye çalışabilirsiniz.

Rüyada insanlardan korkup kaçmak, tek başınıza bir şeyler başarmak ve başkasına muhtaç kalmamaya yorumlanır. Zamanında yapılan hatalardan ders alarak bundan sonra başkasına güvenmek yerine kendi başınıza bir şeyler başarabilirsiniz.  Rüyada birilerinden kaçmak, korkularınızla yüzleşmek ve aranızda husumet olan biri ile konuşmak anlamına gelir. Bir süredir içinizde biriktirdiğiniz şeyler varsa artık sabrınız taşabilir.

Rüyada Silahlı İnsanlardan Kaçmak

Geçmişte yapılan yanlışlardan ders alarak artık size zararı dokunan insanları kendinizden uzak tutmaya yorumlanır. Size maddi külfet olmaya çalışan kişiler varsa, bu insanlar ile de mücadele edebilirsiniz. Paranızda gözü olan kişiler sizi zorlayabilir. Rüyada tehlikeli insanlardan kaçmak, endişelerden uzaklaşmak ve rahata etmek, kafanızın dinç olmasına yorumlanır. Artık kimse kafasına göre sizi yarı yolda bırakmaz, güvenilir insanlar hayatınızda olur.

Rüyada İnsanlardan Koşarak Kaçmak

Yaşadığınız yerden başka bir yere taşınarak düzeninizi tamamen değiştirmek ve yeni bir arkadaş ortamına girmek olarak yorumlanır. Sosyal hayatınız da tamamen değişebilir. Taşınma planı olmayan kişiler ise bir süre başka birinin yanında misafir olabilirler.

Rüyada İnsanlardan Kaçmak ve Saklanmak

Bazı sırların ortaya çıkması konusunda çok büyük bir endişeye kapılmak anlamına gelir. Örneğin söylenen bir takım yalanlar sebebi ile mağdur olmaktan ve yanlış anlaşılmaktan korkabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızın açılması sizi endişelendirebilir.

Rüyada İnsanlardan Kaçmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi zor durumda bırakmaya çalışan ve hayalleriniz ile oynayan kişilerden kaçmak anlamına gelir. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler olabilir ve bu kişiler ile mücadele etmeniz gerekebilir. Bazı düşmanları hayatınızdan çıkarmak zor olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Eda dedi ki:

    Meraba,rüyamda bir kız öğrenci yurdundayım ve yatakhanede uyuduğumu gördüm , yurttaki kızlarla iyi anlaşıyordum sonra bir yere gidiyoruz bu kızlarla ve gittiğimiz yer de kalabalık bir yer. Bu kalabalığın içinde orta yaşlarda bir adamın beni takip ettiğini gördüm ,endişelendim yanına gittim adamın o da benden çekindi aslında. Sonra ondan kaçmaya başladım, beni kovalamıyordu halbuki. Sonrasında başka bir genç adamın beni takip ettiğini gördüm bu adamın hapishaneden çıkmış eli silahı biri olduğunu duyuyorum bir yerden ve içinde bulunduğum topluluk yaygara çıkarıyor bu adam yüzünden ve bu sırada ben de kaçıyorum,adam şok geçiriyor ne yapacağını şaşırıyor ama beni takip etmeye ben de kaçmaya devam ediyorum. Sonunda bu adam ölüyordu galiba,çamaşır makinası gördüm annem makinadan çıkan örtülere bakıyordu ve o örtülere sarılı hayvan ölüsüne benzer bir şey çıkıyordu.

    1. admin dedi ki:

      İyi bir kariyer hayatına ve zor günleri geride bırakmaya, başvuruların kabulüne yorumlanır.

DMCA.com Protection Status