Rüyada İş Yeri Görmek

Rüyada işyeri görmek, rüyayı güzel ya da kötü görmenize bağlı olarak yorumlanır ve iş hayatına yönelik yorumlar içerir. Mesela güzel bir rüyaysa ve uyandığınızda mutluysanız, iş hayatında çok mutlu olmaya ve sıkıntıların sona ermesine, büyük zorlukları aşmaya yorumlanır. İşlerinize yönelik belirsizlikler de ortadan kalkar. Eğer uyandığınızda bu rüya sizi huzursuz ediyorsa, iş hayatında çok fazla sorun ile uğraşmak ve aşılması zor engellere yorumlanır. Rüyada kendi iş yerini görmek, sizi mutlu edecek bir ilerleme kaydetmek ve maddi yönden rahata erişmek, kendi işinizde başarıya ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada eski işyerini görmek, sizin daha başarılı olmanızı sağlayacak fırsatlar elde etmeye ve parasal engellerin de teker teker ortadan kalkmasına yorumlanır. Kendi işiniz için yapacağınız yatırım şu günlerde çok önemli olabilir. Yeniliklere açık bir süreçte olabilirsiniz.

Rüyada İş Yeri Açılışı Görmek

İşsiz olan kişiler için yeni bir iş fırsatı elde etmek ve bu sayede kariyeriniz için güzel bir işe girmeye yorumlanır. Bir süredir hayal ettiğiniz iş koşullarına sahip olabilirsiniz. Kendi işini yapmak isteyen kişiler için de çok hayırlıdır, doğru bir girişim yapmaya yorumlanır.

Rüyada İş Yeri Anahtarı Görmek

İşlerinin açılmasına ve daha çok müşteriye yorumlanır. İşlerinizde ilerleme olur, işinize yönelik dileğiniz kabul olur. Üzerinizdeki tüm sorumlulukları tam da beklenen zamanda yerine getirerek kimseyi mağdur etmemiş olursunuz.

Rüyada İş Yeri Arkadaşlarını Görmek

Çalıştığınız iş yerindeki arkadaşlarınız ile aranızda problem varsa her şey yoluna girer. Size karşı ön yargılı olan kişilerle aranızdaki gerginlik ortadan kalkar, hatta yardım da görebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla sohbet muhabbet artar.

Rüyada İş Yerini Kalabalık Görmek

Yeni müşteriler ve yeni işler almak, yoğun bir döneme girmek olarak yorumlanır. Sorumluluklarınız daha da artabilir ve aynı zamanda pek çok iş ile birden ilgilenmeniz gerekebilir. İşleriniz zamanınızın çoğunu alabilir.

Rüyada İş Yeri Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çalışma ortamındaki güçlüklere karşı güçlü durmaya ve işlerinizin yoluna girmesine, beklenen para ya da işlerin gelmesine yorumlanır. Çalışmayan kişiler için de yeni bir işe girmek ve yeni gelir sağlamak olarak yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rovshan dedi ki:

  Salam. Ruyada muhafiza olunan su anbarinda silahi olan muhafizaci kimi islediyimi gordum. Ve bir de hemin is yeri sahesinde canavarlardan korunmak icin nerdivanla ruyada gorduyum esim ve ovlatimla pillekenle su hovzasina enib yardimin gelmesini bekledik. Hakiki hayatda ovlatim yok, ozum de hala tam evli deyilim, gorduyum gercek esim deyildi. Sonunda gozlediyimiz yardim geldi

 2. Buse dedi ki:

  Ruyamda is yerim buromun cam masamin kirildigini,televizyonumun kirildigini goruyorum..bu isi kim yapmis diye soruyorum..ama kımse gormedıgını soyluyor..

 3. Resad dedi ki:

  Selam ruyada hem is yerimi hem is arkadaslarimi calisirken hem de uzun zamandir bulusmadigim sinif arkadasimi ayni mekanda ayni zamanda gordum Rica etsem epostama yollaya bilermisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni fırsatlara yorumlanır.

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda isyerini gördüm. Isyerindekiler fotoğraf çekiliyordu ve duzgun giyinmislerdi. Sanırım siyah renk ağırlıktaydı. Fakat ben uzaktan görüyorum. Fotoğrafta ben yoktum. Sonra o fotoğrafta fabrika müdürünün olup olmadığını hatırlamaya çalışıyorum. Acaba fotoğrafta varmıydı diye düşünüyorum

 5. Esra dedi ki:

  Bir de arkadaşım rüyasında benim yurt dışına çalışmaya gittigimi görmüş, kendisi yanıma gelmiş bir odada kalıyormuşuz sabah ben işe giderken çalıştığım yere bakmış odanın camından. Mükemmel bir yerdi diyor. Sonra o artık turkiyeye evine geri dönmüş ve çalıştığı yerim yani yurt dışındaki yerin onlara bir kaç sokak uzakta olduğu görmüş. Benimle yurtdışında kaldığında onunla hiç ilgilenmediğimi, birine aşık kör kütük aşık olduğumu görmüş ve hayatımda gerçek ask-i buldum diyor musun. Işe giderken mutlu uyanıyormuşum. Ikimizi de görmüş is yerine gelirken, yada geldiğinde. Cocukla sohbet etmis.Saçlarımı çok uzun ve çok güzel görmüş. Bir de yurt dışında kaldığımız yan odada benim ofisten arkadaşım varmış

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında önemli fırsatlar edinmek ve dostlarınızdan iyi haberler almaya yorumlanır.

 6. Esra dedi ki:

  Merhabalar rüyamda isyerindekiler fotoğraf çekiliyordu. Üstleri düzgün giyimiydi. Ama ben onlardan ayrı duruyordum. Uzaktan gördüm fotoğraf cektirdiklerini. Bir de fabrika müdürümüz var, o resimde varmıydı yokmuydu onu hatırlayamadım ve onun olup olmadığını düşünüyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizinle tanışmak istemesine yorumlanır.

 7. Erkan dedi ki:

  Dükkanım malum coronavirüsten dolayı 2 aydır kapalı Rüyamda dükkanımda kendimi çalışırken gördüm ve müşteriler vardı ve gelmeyede devam ediyordu Ayrıca rüyamda mutlu ve huzurlu bir his içerisindeydim ? Ne anlama geliyor olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında hayırlı haberlerin alınmasına yorumlanır.

 8. Erdoğan dedi ki:

  Rüyada yazlık Bir yere gittiğim görüyorum bu ara sohbet etmediğim bir arkadaşımı görüyorum onunla giderken sahilde yazlık güzel böyle iş yeri tarzı üstü ev gibi bir yer görüyoruz satılık da ben onu al güzel burası falan diyorum sen alırsın diyorum sonra ben gidiyorum öğreniyorum ki almış orayı yine işyerinden arkadaşlar görüyorum onlarla beraber oraya giderken yolda karşılaşıyoruz iş yerinden arkadaşlarla hayırlı olsun diyoruz sonra bana sadaka vereyim nasıl vereyim işyerinde bedava çay dağıtıyorum ama işte sadaka vereyim diye soruyor ben onu anlatırken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayal edilen bir yere seyahate, sevdiklerinizden iş haberi almaya yorumlanır.

 9. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda kendi dükkanım da işlerin iyi olduğunu ve içinde çok müşteri olduğunu para kazandığımı gördüm. Not: Gerçek hayatta işlerim çok ta iyi değil ve müşterim az oluyor normalde..

 10. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda kendi dükkanım da işlerin iyi olduğunu ve içinde çok müşteri olduğunu para kazandığımı gördüm.
  Not: Gerçek hayatta işlerim çok ta iyi değil ve müşterim az oluyor normalde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında gelirin artmasına, iyi bir iş hayatına yorumlanır.

 11. Bensu dedi ki:

  Merhaba rüyamda iş yerimin kapılarının çocuklar tarafından açıldığını evimizin penceresinden görüyorum.is yerine gidiyorum çocuğun birini tutuyorum niye böyle yapıyorsunuz diyorum onu tutarken de patronunu arıyorum durumu anlatiyorum.gelmesini anahtarımi almadigimi ve kaplar aciken eve gidip alamiycami söylüyorum.iceri giriyorum içerde eski antika eşyalar kitaplar falan vs var.gramofon var ve müzik çalıyor kapatıyorum onu.eski bir tablo buluyor erkek kardeşim paketini açıyor oda müzik çalıyor onu da kapatiyorum. Eski vitrinin izeinde Kur’an’ı Kerimler var 6-7 tane sonra uyanıyorum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz kişilerin sizi ziyarete geleceklerine yorumlanır.

 12. Haruneee dedi ki:

  Ruyamda çalıştığım fabrikanın buz tuttugunu gördüm ne alma geliyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz kişiler ile barışmaya yorumlanır.

 13. Ozgur danis dedi ki:

  S.a hayirli gunler. Dun gece ruyamda küçük ölçekli fabrikamdaki mallarin.tamamini fabrikanin dışında olduğunu.gördüm..fabrikamin satilmasi gereken.mallarin yeri bombostu. Saygilar hurmetler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında hayırlı kazanca yorumlanır.

 14. zyuruten dedi ki:

  Merhaba ben emekliyim ve eşimle 3 aydır ayrı yaşıyorum. Rüyamda bir işyerindeyim ve büyük ve kalabalık bir masada oturuyorum. Yaşlı bir adam aynıı zamanda işyerinin sahibiymiş benimle ilgilenilmesi için talimat veriyor yanında oturan şişman bir bayana . O bayan da ayağa kalkıp elimi sıkıyor. Daha sonra bu patronun odasına misafir götürmek için muhteşem bir koridorda yürüyorum o kadar güzelki anlatamam. Kapılar ve duvarlar bembeyaz ve pırıltılı sanki pamukların içinden yürüyor gibiyim ve patronun kapısını açıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber almak ve şansın açılmasına, maddi imkana yorumlanır.

 15. Talha dedi ki:

  Rüyamda hep almak istediğim hayalimdeki restoranı gercekte de olan bir restorantı gördüm ve orada cok müsteri gördüm bende müşterilere hoşgeldiniz diyordum

  1. admin dedi ki:

   Sizi mutlu edecek bir habere ve rıkzın artmasına yorumlanır.

 16. Kevser dedi ki:

  Rüyamda evdeyiz insanlar var oturuyoruz dayım içeri giriyor yanında insanlarla elini öpüyorum beni balkano çırakıyor diyor ki işe başlayacaksın diyor ben nerde filan diye soruyorum çok mutlu olduğumu hissediyorım o an

  1. admin dedi ki:

   İş için aileden biri size yardım edebilir.

 17. Tülay dedi ki:

  Rüyamda eski iş arkadaşların olduğu bir isyerindeyim sanki. Fakat o işyerinden ayrılacakmış gibiyim fakat isyerimdekiler vazgeçiyor benim ayrilmamdan ve kalmamin daha hayırlı olacağı hakkında fikir birliği yapmışlar. O arada da bana havlayan beyaz bir köpek görüyorum, bende onun olduğu kapıyı kapatıyorum. Sonra baklava gibi şerbetli güzel bir tatlı ikramı başlıyordu işyerinde. Yorumlarsanız sevinirim.tesekkurler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş olanağı elde etmek ve gelirinizde artış yaşanması, iş arkadaşlarından güzel haberlere yorumlanır.

 18. Tülay dedi ki:

  Rüyamda çalışmıyorum fakat kendi eski iş arkadaşlarımın yanında görüyorum kendimi ve işyerinden çıkarılacakken bir anda çıkarılmaktan vazgeçildiği haberi geliyor bana. Sonra da benim cikmamâmin daha iyi olduğu söyleniyor. Ve orada çok güzel baklava tarzında tatlı ikramı yapılıyordu. Ve orada beyaz zararsız bir köpek varmis . O beyaz köpegide bir odaya kapatmıştım.ne demek acaba? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden davet almak, hoş sohbet ve muhabbete, yeni kurulacak dostluklara yorumlanır.

 19. Songul dedi ki:

  Rüyamda sürekli iş yerimi görüyorum. İşten çıkan arkadaşlarımı görüyorum. Kulağımın kanadığını da gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bir iyiliği gizli tutmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status