Rüyada İstanbul’a Taşınmak

Rüyada İstanbul’a taşındığını görmek, yeni bir iş fırsatı yakalamak ve daha iyi mevki konumda çalışmaya başlamak olarak yorumlanır. Başkasının yanında çalışan kişiler mevki yükselmesi ya da terfi alabilirler. İş hayatında daha çok sorumluluk verilebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız da ticari hayatta başarılı bir süreç söz konusu olabilir. Başarılarınızın artacağı önemli görevler üstlenebilirsiniz. Kendi kararlarınızda sizi pişman etmeyecek sonuçlar alınabilir. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa da güzel bir kariyer çizilebilir, yeni hedefler belirleyerek daha parlak bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz. Eğer başka bir şehirde ya da yurtdışında yaşamak istiyorsanız da gelecek günlerde önünüze çıkan imkanlar sayesinde başka yerde çalışma söz konusu olabilir.

Rüyada İstanbul’da yaşamaya başlamak, hayatınızda bir takım yeniliklerin meydana gelmesi ile birlikte çok mutlu olmaya yorumlanır. Evlilik ya da başka sebepler ile hayatınızda değişim söz konusu olabilir. Eşiniz ya da başka birinin öncü olması ile daha iyi bir yerde iş olanağı ve yaşama imkanı sağlanabilir.

Rüyada İstanbul’a Ev Taşımak

Sosyal hayatınızda yeni dostluklar edinmek, yeni insanlar ile tanışarak yeni iş bağlantıları kurmak anlamına gelir. Bazı girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Gurbette çalışmak da söz konusu olabilir. Her ne kadar sevdiklerinizden ayrı kalmanız gerekse de her şey tam da sizin gönlünüze göre olur. Arkadaşlarınız da bir şeye vesile olabilir. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği için önemli bir fırsatı kaçırmamanız gerekecek.

Rüyada İstanbul’a Taşınıp Kaybolmak

Bir süredir karar veremediğiniz bir konuda artık bir neticeye ulaşmak, yine de benzer kararsızlıkları yaşamak anlamına gelir. Mesela gerçek hayatta da İstanbul’da yaşamak istiyorsanız ve bunun için bir adım attıysanız, yine de bir takım endişeler içerisine düşebilirsiniz. Geçim sıkıntısı çekme ya da başka sorunlar yüzünden yanlış mı yaptım diye düşünmeniz olasıdır.

Rüyada İstanbul’a Taşınmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ailenizden uzak kalmak, ancak iş hayatında güzel fırsatlar değerlendirmek, yeni bir ortama girmek, yeni iş ortamı ya da eğitim ortamında bulunmak anlamına gelir. Hayatınızın düzeni tamamen değişebilir ama bu sizi korkutmaz. Tam tersi heyecan ve mutluluk duyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

12 Yorum

 1. Gizem
 2. Hakime
 3. okay
  • admin
 4. Pınar
  • admin
 5. salih
  • admin
 6. serap
  • admin
   • Ayşe gul
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status