Rüyada İstanbul’a Taşınmak

Rüyada İstanbul’a taşındığını görmek, yeni bir iş fırsatı yakalamak ve daha iyi mevki konumda çalışmaya başlamak olarak yorumlanır. Başkasının yanında çalışan kişiler mevki yükselmesi ya da terfi alabilirler. İş hayatında daha çok sorumluluk verilebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız da ticari hayatta başarılı bir süreç söz konusu olabilir. Başarılarınızın artacağı önemli görevler üstlenebilirsiniz. Kendi kararlarınızda sizi pişman etmeyecek sonuçlar alınabilir. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa da güzel bir kariyer çizilebilir, yeni hedefler belirleyerek daha parlak bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz. Eğer başka bir şehirde ya da yurtdışında yaşamak istiyorsanız da gelecek günlerde önünüze çıkan imkanlar sayesinde başka yerde çalışma söz konusu olabilir.

Rüyada İstanbul’da yaşamaya başlamak, hayatınızda bir takım yeniliklerin meydana gelmesi ile birlikte çok mutlu olmaya yorumlanır. Evlilik ya da başka sebepler ile hayatınızda değişim söz konusu olabilir. Eşiniz ya da başka birinin öncü olması ile daha iyi bir yerde iş olanağı ve yaşama imkanı sağlanabilir.

Rüyada İstanbul’a Ev Taşımak

Sosyal hayatınızda yeni dostluklar edinmek, yeni insanlar ile tanışarak yeni iş bağlantıları kurmak anlamına gelir. Bazı girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Gurbette çalışmak da söz konusu olabilir. Her ne kadar sevdiklerinizden ayrı kalmanız gerekse de her şey tam da sizin gönlünüze göre olur. Arkadaşlarınız da bir şeye vesile olabilir. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği için önemli bir fırsatı kaçırmamanız gerekecek.

Rüyada İstanbul’a Taşınıp Kaybolmak

Bir süredir karar veremediğiniz bir konuda artık bir neticeye ulaşmak, yine de benzer kararsızlıkları yaşamak anlamına gelir. Mesela gerçek hayatta da İstanbul’da yaşamak istiyorsanız ve bunun için bir adım attıysanız, yine de bir takım endişeler içerisine düşebilirsiniz. Geçim sıkıntısı çekme ya da başka sorunlar yüzünden yanlış mı yaptım diye düşünmeniz olasıdır.

Rüyada İstanbul’a Taşınmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ailenizden uzak kalmak, ancak iş hayatında güzel fırsatlar değerlendirmek, yeni bir ortama girmek, yeni iş ortamı ya da eğitim ortamında bulunmak anlamına gelir. Hayatınızın düzeni tamamen değişebilir ama bu sizi korkutmaz. Tam tersi heyecan ve mutluluk duyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayten dedi ki:

  Tek başıma uçakla istanbul a gidiyodum ve şuanda yaşadığım hayattan daha mutluydum orda çok güzeldi ama uyandım 🙂

 2. Gizem dedi ki:

  Rüyamda ailece istanbula taşınıyorduk evmizin manzarası cennet gibi göl ve orman biarada ama böyle bi manzara yok çok mutluydum uyanana kadar tabii

 3. Hakime dedi ki:

  Rüyamda istanbul a taşınıyormuşuz eniştem kiralık ev bulmuş ama olmamış orası başka bir ev bakıyorlar bukadar gördüm

 4. okay dedi ki:

  rüyamda istanbulda bahceli bir eve taşındın bahcede su ve birkaç evcil hayvan var dı kendimi mutlu hissediyordum bikaç akrabam ve köylümde taşınmamı sevinmişler yardım etmiş lerdi bu rüyanın benzerini bikaçkez gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifine yorumlanır.

 5. Pınar dedi ki:

  Rüyamda ailecek önce İstanbul’a gidip sonra Ankara’ya dönecekmişiz havalimanı gibi bir yerdeyim. Valizimi açıyorum içinde üç adet anahtarlık ve anahtar buluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz her kim varsa buluşmak ve ziyarete gitmek demektir.

 6. salih dedi ki:

  ben ruyamda istanbul a taşınıyor ve amcamın bir dukkanı vardı onu kiralayip kırathane açıyordum ve kapısında da meyve sebze satıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatına yorumlanır.

 7. serap dedi ki:

  Rüyamda eşimle İstanbul’a gitmişiz. Lacivert bir jiple. İçinden lacivert bir valiz indirip otele giriyoruz sonra çocuğumu okulda olduğunu hatırlıyorum okuldan almaya gitmek için yürüyerek yola çıkıyoruz. Ertesi gün yine İstanbul da olduğumu bir mekanın büyük pencerelerinden denize baktığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile ortak isteklerinize kavuşmak ve evinizde sevince yorumlanır.

   1. Ayşe gul dedi ki:

    Rüyamda İstanbul’a tasindigimi gördüm rüyamda ben japon tarafından robot olarak yapilmisim elektrik alıp kablodan yanıyorum japon sonra beni bir yere kapatmaya çalışıyor ben kaçmaya clsyrum yorunlarsaniz sevinirim

    1. admin dedi ki:

     İş veya başka sebepler ile yer değişikliği olabilir.

DMCA.com Protection Status