Rüyada Kabarık Elbise Görmek

Rüyada kabarık elbise görmek, maddi yönden rahata erişmek ve para sıkıntılarını çözecek bir yol bulmak, ek gelir sağlamak, borçlardan kurtulmak demektir. Rüya sahibi yakında maddi yönden refaha erişir. Ek kazanç hayalleri gerçek olabilir. Eğer bir yerden beklenen toplu para varsa, yakında o elinize geçebilir. Kendinizi parasal yönden artık güvende hissedebileceksiniz. Geliriniz sizi rahatça geçindirecek. Hatta kazandığınız paralardan birikim yapma ve zenginliğin kapılarını aralama şansınız olabilir. Gelecek zamanda aile için bereket bolluk artar.

Rüyada kabarık elbise giydiğini görmek, eli açık bir insandan gelecek yardımı, aile içi saadetin artmasına yorumlanır. Özellikle eşiniz ya da aile fertleriniz ile yaşadığınız problemler sona erebilir. Karşılıklı anlayışla bazı sorunları çözebilirsiniz. Eğer güven problemler varsa, yakında son bulabilir. Aşk hayatında mutluluk sizden yana olacak. Yüzünüzü güldürecek şeylere şahitlik edebilirsiniz.

Rüyada Kabarık Elbise Giymek

Bekar olanlar için hayırlı bir eş demektir. Eğer genç ve bekar bir kız rüyasında kabarık elbise giydiğini görürse evleneceği adam ile tanışabilir. Evlilik yolunda sevdiğiniz insan ile önemli bir adım atabilirsiniz. Belki söz nişan gibi yüzük takma törenleri olabilir. Sevenlerin birbirine kavuşacağı, kutlama olacağının habercisidir. Bekar bir erkek rüyasında kabarık elbiseli kız görürse, sevdiği kadın ile yakında evleneceğine, kısmetlerin artmasına, dünya evine girmesine yorumlanır. Hayatınızın aşkı yakında karşınıza çıkabilir. Rüyada birinin kabarık elbise giymesi, başkasından yardım almak, maddi manevi destek görmek demektir.

Rüyada Pembe Kabarık Elbise Görmek

Çok sevineceğiniz olayları müjdeler. Rüyada pembe kabarık elbise giymek, çok hayırlı işlerin yakında vuku bulması bekarların evlenmesi, evlilerin çocuk sahibi olması anlamına gelir. Aile içerisinde çok müjdeli ve hayırlı haberler dolaşmaya başlayabilir. Talihiniz açılacak ve bazı şeyler tam da gönlünüze göre olacak.

Rüyada Beyaz Kabarık Elbise Görmek

Çok hayırlı temiz haber almak, sevinmek demektir. Rüyada beyaz kabarık elbise giymek, yeni girişimlerinizin beklediği gibi sonuç vermesi, projelerinizden başarı elde etmeniz, doğru yatırım yapmanız, aldığınız kararlardan pişman olmamak demektir. Yeni kararlarınızda şans sizden yana olacak.

Rüyada Kırmızı Kabarık Elbise Görmek

Hayatınızda bazı önemli değişikliklerin olması demektir. Bu değişiklikler özel hayatınızda ya da iş hayatında olabilir. İş değişikliği yapabilirsiniz, hayatınıza yeni biri girebilir ya da ev değişikliği yapmak gündeme gelebilir. Rüyada kırmızı kabarık elbise giymek, manevi duyguların artması ve iyiliklerin yerini bulması demektir. Hak ettiğiniz güzelliklere nail olacaksınız.

Rüyada Yeşil Kabarık Elbise Görmek

Çevreniz sizi takdir edecek ve sizin ne kadar sağlam karakterli ve başarılı, idealist bir insan olduğunuzu konuşacaklar. Hayatınızdaki bazı zorlukları aşmanız insanlara örnek olabilir. Örnek davranışlarınız sayesinde sosyal çevreniz ve sevenleriniz artabilir. Rüyada yeşil kabarık elbise giymek, doğru yoldan şaşmamak ve düşmanları gazaba uğratmak, hayırlı bir evlat olmak demektir. Herkesin sizinle gurur duyacağı olaylar olabilir.

Rüyada Mavi Kabarık Elbise Görmek

İş ya da eğitim hayatında alacağınız riskler size başarı sağlayacak. Yakın zamanda adınız çok önemli işler ya da projelerde geçebilir. Ya da kaçırılmaz fırsatlar elinize geçebilir. Rüyada mavi kabarık elbise giymek, zirveye ulaşmak ve aklınızda herkesi büyüleyeceğinize, zekanızı çok iyi kullanacağınıza ve herkesi kendinize hayran bırakacağınıza yorumlanır.

Rüyada Mor Kabarık Elbise Görmek

Geçmişte yaşadığınız üzüntü ve kederin etkisinin geçmeye başlayacağına, artık daha aydınlık günler yaşayacağınıza yorumlanır. Zor elde edilen şeylerin kıymetini bilecek, zor yoldan bir şeylere sahip olacaksınız. Rüyada mor kabarık elbise giymek, çekilen cefa sonrası rahat nefes almak, hak edilen saygınlık ve itibarı kazanmak, bolluk ve bereketin gelmesi demektir.

Rüyada Sarı Kabarık Elbise Görmek

Geçici sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz ya da özel hayatınızda bazı hayal kırıklıkları olabilir. Sevdiğiniz bir insan ile kısa süreli ayrılık yaşayabilirsiniz. Sarı renk genelde ayrılık ve hastalığın habercisidir. Rüyada sarı kabarık elbise giymek ise, haneye gelecek bir insanın ailenizi üzmesi, hasetlik yapması demektir. Bazı dedikodular yüzünden zor günler atlatabilirsiniz.

Rüyada Kabarık Elbise Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, haneye gelin girmesi ya da rüya sahibinin evlenmesi demektir. Bu rüya aynı zamanda hayırlı işler yapmak, geçim sıkıntının bitmesi ve saadet dolu bir yuva kurmak demektir. Tüm çabalar ve gayretlerin olumlu sonuç vermeye başlaması hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hilal dedi ki:

  Rüyamda mavi kabarık çok güzel bir elbise giymişim çok güzel canlı bir rengi vardı

 2. Melek dedi ki:

  Rüyamda farklı büyük bir evde, üzerimde kabarık çok güzel lacivert bir elbise var, diyorum ki kınamda mor giydim düğün de gelinliğim çok ağırdı bakın bu çok hafif eteklerimi kaldırıp sallıyorum.(kiloluyum normalde ve kendimi zayıf görüyorum) Annem ve büyük ablam mutfakda hazırlık yapıyor. diğer ablam da aynı şekilde üzerinde pembe kabarık Nişanında giydiği elbisesi var. Bir hazırlık içerisindeyiz. Kına gecesi gibi bişey yapacaklar bize, ama tam olarak ne belli değil kuran okunsa diyor birileri birileri de kına da yakalım diyor. Evde tüm akrabalar tanımadığım insanlar bile var. Konuşmadığımız akrabalarımız da geliyor. Camdan görüyorum alaycı şekilde gülerek geliyorlar. Ve çok sinirleniyorum neden bu salaklar geldi diye bağırıyorum onlar da alaycı şekilde gelip oturuyorlar etrafı inceliyorlar. Sonra başımı bağlamak için arıyorum şalımı bulamıyorum keşke aynı renk şal alsaydık dyrum kaynanamın çeyizime yaptığı kırmızı çemberi başıma atsam diyorum sarı renk alıyorum bu olmaz diyorum sonra. Sinirleniyorum bunalıyorum uygun bişey bulamadığım için. Aramız soğuk olan kuzenlerime bakıyorum ve o konuşmadığımız akrabalara onalr da konuşmak ister gibi bakıyor. başımı bağlamama yardım ederler mi diye. Ama yardım istemiyorum en son kırmızı çemberi başıma atıyorum ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve sevdikleriniz ile bir davete katılmaya, iyi haberler almaya yorumlanır.

 3. Yaren dedi ki:

  Rüyamda ünlü birinin bende gönlü varmış. Bende hemen elini tutuyorum.bana bir çiçek veriyor. O an bir kutlama oluyor. Nisanlandığımı hissettim.sonra nişan elbisemi görüyorum daha giymemisim.gri renkli pamuklu ince kışlık bir kumaş.kardesimin nişanlığını görüyorum.pembe taşlı kabarık.çok güzel. Bu rüya neyi anlatıyor.özellikle elbiseler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde başarı ve şan şöhrete yorumlanır.

 4. merve dedi ki:

  Rüymada bir düğüne giderim üzerimde krem rengi gelinlige benzer krem bir elbise vardı ve gelini yanıma çağırırım fam fotoğraf çekilirken gelinle karşımda eski sevgilim damat gibi olmuş meğer düğünde onun abisinin düğünüymüş gerçekte abisi yok ama. Gelinede sırf düğüne bi onun için bide senin için geldin derim sonra tam çıkacakken düğünden akrabalarım gelir ve beni durdurur

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizin gözünde değerinizin artması, saygınlık kazanmaya yorumlanır.

 5. Ezgi dedi ki:

  Normalde beğendiğim inşaat halinde olan bir site var. Rüyamda babamla o inşaat halinde olan sitenin dışından gezip inceliyoruz. Üzerimde mavi beyaz çizgili bir elbise, kırmızı bir çanta ve hasır bir şapka var. Saçlarımda olduğundan kısa gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi destek görmeye ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

 6. Arzu dedi ki:

  Rüyamda kabarık mor kuyruklu bir elbise giyiyordum. Çok kalabalıktı okul gibi bir yerdeydik. Eski erkek arkadaşım ve esi denk geliyordu. Çok sevdiğim bir amcada ondan uzak tutuyordu. Sonra ben pencereden aşağı sahile atlıcak oldum. Beyaz dantel elbiseli bir kız arkadaşım kollarını açarak inmeme yardımcı oluyordu. Sahile indim kalabalıktı yine top oynamaya başladık. O kabarık elbiseyle koşuyordum ben top kactıkca getiriyordum. Bu rüyanın anlamını bir türlü çözemedim.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin ve şansın açık olmasına, özellikle kariyer hayatında mutlu olmaya yorumlanır.

  2. Dilek dedi ki:

   Rüyamda eski masallardaki balo elbisesi. Gibi bi elbise giydim elbise beyaz kenarları açık pembe sanki evlilik programı gibi ama değil birilerinin begenmesini bekliyo gibi duruyodum normalde saçlarım çok kısa uzun gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya iş hayatında yükselmek ve sevdiklerinizden övgü almaya yorumlanır.

 7. Melis dedi ki:

  Kuzenim şu anda nişanlı, rüyamda düğünü vardi. Düğüne gittiğimde kısa beyaz elbise giymese miydim acaba diye düşünüyorum. Kuzenim kısa beyaz elbise giymiş. Onun ablası da beyaz elbise giymiş. Düğünü kapıdan görüyorum. Kuzenim mutsuz bir şekilde düğün bitmiş, alışverişe gitmiş eve dönerken görüyorum. Kuzenim ablası ben halam annem bir dükkana giriyoruz. Çok küçük ve bakımsız bir dükkan duvarları griye boyanmış boyalar sökülmeye başlamış. Kuzenim hadi gidelim diyor. Kapıdan çıkıyor, o sırada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde örnek gösterilecek bir davranışa veya başarıya yorumlanır.

 8. Hülya dedi ki:

  Selam. Rüyamda kardeşim evlenecekmiş ve ona nikahta giyeceği kıyafeti seçiyoruz. Ben ona neden gelinlik giymiyorsun diyorum fakat o ısrarla gelinlik sevmediğini farklı bir şey giymek istediğini söylüyor ve kabarık yeşil bir abiye elbise deniyor. Onu giymek istediğini söylüyor. Bende diyorum ki çok tuhaf ben olsam beyaz güzel bir gelinlik giyerdim. Ve o ara gözümde kabarık güzel bir gelinlik canlanıyor.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak be hayır duası almaya, özel hayatınızda sorunları atlatmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status