Rüyada Kanatlı Hayvan Görmek

Rüyada kanatlı hayvan görmek, size zarar vermek isteyen insanların bu emellerine ulaşamaması demektir. Özellikle de sizin gücünüzü baskılamak isteyen, üzerinize baskı kuran, özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan kişiler varsa artık bu durum ortadan kalkar. Üzerinize korku salmak isteyen kişiler hayatınızdan çıkabilirler. Örneğin ilerleyen günlerde artık kendi istekleriniz ve özgürlüğünüz önceliğiniz olabilir. Artık bazı insanlara karşı sabrınız azalır ve inceldiği yerden kopar. Size hiçbir faydası dokunmayan ve sadece zararı dokunan kişiler hayatınızdan çıkmasına, daha güçlenmeye ve kendi gücünün farkına varmaya yorumlanır.

Rüyada kanatlı hayvanlar görmek, birden fazla başarı sergilemek ve bir anda başarılarınız ile herkesin sizden bahsetmesine yorumlanır. Eğer beklenen haberler varsa bu haberler tez zamanda size ulaşır. Belge ve evrak işleri olan kişilerin bu işleri sorunsuz hallolur. Eğer mahkeme ve davalarınız varsa ilerleyen günlerde adalet yerini bulur ve üstesinden gelirsiniz. Sizi cesaretlendiren kişiler olabilir. Size kol kanat gereken kişiler sayesinde kötülükler sizden uzak durur.

Rüyada Uçan Hayvan Görmek

İş ya da eğitim hayatında yükselişe geçmek, makam mevki sahibi insanlar ile görüşmek ve bu insanlar ile bir arada bulunmaya yorumlanır. Size öncülük eden kişiler olabilir. Hak ettiğiniz şeyler sırası ile gerçek olur. Özellikle de harcadığınız emekler başkaları tarafından da kabul görür ve size yardım eli uzatan, yükselmenizi sağlayan kişiler olabilir.

Rüyada Kanatlı Hayvan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan hayal kırıklığının ve umutsuzluğun sona ermesine yorumlanır. Öz güven ve cesaretinizin artması ile birlikte daha fazla şey yapıp daha başarılı olmak arzusu artar. Kendi yeteneklerinizden hayırlı kazançlar sağlayabilir, size engel olmaya çalışan kişileri hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Yasemin efe
  • admin
 2. Ademm
  • admin
 3. Ali
  • admin
 4. Zeliş uçar
  • admin
 5. Hasan Ali
  • admin
 6. Sevinç
  • admin
   • Mehmet
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status