Rüyada Kanatlı Hayvan Görmek

Rüyada kanatlı hayvan görmek, size zarar vermek isteyen insanların bu emellerine ulaşamaması demektir. Özellikle de sizin gücünüzü baskılamak isteyen, üzerinize baskı kuran, özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan kişiler varsa artık bu durum ortadan kalkar. Üzerinize korku salmak isteyen kişiler hayatınızdan çıkabilirler. Örneğin ilerleyen günlerde artık kendi istekleriniz ve özgürlüğünüz önceliğiniz olabilir. Artık bazı insanlara karşı sabrınız azalır ve inceldiği yerden kopar. Size hiçbir faydası dokunmayan ve sadece zararı dokunan kişiler hayatınızdan çıkmasına, daha güçlenmeye ve kendi gücünün farkına varmaya yorumlanır.

Rüyada kanatlı hayvanlar görmek, birden fazla başarı sergilemek ve bir anda başarılarınız ile herkesin sizden bahsetmesine yorumlanır. Eğer beklenen haberler varsa bu haberler tez zamanda size ulaşır. Belge ve evrak işleri olan kişilerin bu işleri sorunsuz hallolur. Eğer mahkeme ve davalarınız varsa ilerleyen günlerde adalet yerini bulur ve üstesinden gelirsiniz. Sizi cesaretlendiren kişiler olabilir. Size kol kanat gereken kişiler sayesinde kötülükler sizden uzak durur.

Rüyada Uçan Hayvan Görmek

İş ya da eğitim hayatında yükselişe geçmek, makam mevki sahibi insanlar ile görüşmek ve bu insanlar ile bir arada bulunmaya yorumlanır. Size öncülük eden kişiler olabilir. Hak ettiğiniz şeyler sırası ile gerçek olur. Özellikle de harcadığınız emekler başkaları tarafından da kabul görür ve size yardım eli uzatan, yükselmenizi sağlayan kişiler olabilir.

Rüyada Kanatlı Hayvan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan hayal kırıklığının ve umutsuzluğun sona ermesine yorumlanır. Öz güven ve cesaretinizin artması ile birlikte daha fazla şey yapıp daha başarılı olmak arzusu artar. Kendi yeteneklerinizden hayırlı kazançlar sağlayabilir, size engel olmaya çalışan kişileri hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Eda dedi ki:

  Ruyamda camın önüne kanatlı bir hayvan geldi içeriye girerken camı kapattım ayağı sıkıştı diye açıp eve aldım ayakları bebek ayağı oldu altını açtım kan lı idrarını yaptı

 2. Yasemin efe dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda tren yolu eski evler tavuk horoz civciv yavruları gördüm.sonra onları evsiz kalmasın diye eski ayrıldıgım eşime teslim ettim.civcivi elime aldım sevdim ve civciv yavrularını kaybolmasınlar diye tek tek lendim topladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir eyre seyahat etmek, işş fırsatlarına yorumlanır.

 3. Ademm dedi ki:

  Merhaba rüyamda uçan ördek kaz ve normal hindi kaz gördüm Allah hayırlara çıkarsın inşallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılması, hayırlı kazanç demektir.

 4. Ali dedi ki:

  Rüyamda kantlı uçabilen ne olduğunu bilmediğim yarasayada benziyen bi haywan gördüm ama zararsız bi hayvandı bizim evin bahçesine konup giti bi süre sonra gene geldi bahceye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir isteğin yakında gerçek olmasına yorumlanır.

   1. erhan Akgül dedi ki:

    merhabalar rüyamda kanatli ve kanatsiz hayvanlarin gokyuzunde gördüm. bir tanesi geyik dallari olan kosuyordu biri kus sanki melek gibiydi biride balik hepsi bir anda gözümün onuyndeydi. Bende evleniyordum esimle tekrar

 5. Zeliş uçar dedi ki:

  Ruyamda gökteki yıldızları net görüyorum 2 yıldız sürekli diğer yıldızların yanına gidip kovalıyor ve rahatsız ediyordu.bide balkonddayım ben önümde kocaman yuvarlak ve gökyüzüne kadar kanatları hayalet gibi uçan bir sürü inek türü hayvanlar gördüm. Bide gemideyiz ve şeytan sürekli rahatsız ediyordu, tak tak ses çıkarıyor Bi ahtopot şeklinde bide küçük kız şeklinde Bi yerlerde görüyordum sürekli ayetel kürsi okuyordum gitsinler Dİe. Ama gitmiyorlar ve gece hep tak tak ses çıkarıyolardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallere kavuşmak, iyi fırsatların elinize geçmesine yorumlanır.

 6. Hasan Ali dedi ki:

  Rüyamda bir çok çeşitli kanatlı hayvanların üstüme gelip konması benim onları üstümden alıp tekrar tekrar üstüme konmaları ne anlama gelir.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatlar edinmeye, güzel haberler almaya yorumlanır.

 7. Sevinç dedi ki:

  Rüyamda evimizin önünde bir tane inek oluyor inek cok şişman ve büyük bir inekti

  1. admin dedi ki:

   Maddi imkanların artmasına ve berekete yorumlanır.

   1. Mehmet dedi ki:

    Rüyamda bir köpek boğazımı ısırmış gibi ama zarar vermemiş ve bir aslan gördüm sonra bir hayvan daha gördüm aslana ve ya köpeğe benziyordu başında boynuz vardı sırtında iki çift kanat vardı. Rüyamın ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizden laf almaya çalışan biirne yorumlanır.

DMCA.com Protection Status