Rüyada Kapıyı Kilitlemek

Rüyada kapıyı kilitlediğini görmek, aile içerisinde maddi sorunu olan birine yardım etmek ve aile arasında bu sorunu çözmek anlamına gelir. Aile içi problemleri başkası bilmeden kendi aranızda çözebilirsiniz. Evli olanların eşlerine de yardım etmeleri gerekebilir. Eşiniz zor bir süreçten geçebilir ve ona karşı anlayışlı olmanız gerekebilir. Rüyada kapıyı kilitlemeye çalışmak, kötülüklerden uzak durmak demektir. Sizin aile içi huzurunuzu kaçıran kişiler varsa bunların emellerine ulaşmaması için dikkatli olmalısınız. Ev içi huzurun kaçmaması sizin elinizde olur. Rüyada oda kapısını kilitlemek, kendi gizli sırlarınızın başkası tarafında öğrenilmemesi, kendi sorunlarınızı tek başınıza tez zamanda çözeceğinize yorumlanır. Bazı problemleri aile de dahil kimse öğrenmeden hemen çözebilirsiniz.

Rüyada başkasının kapıyı kilitlemesi, sizden bir yardım isteyen ya da dertleşmek isteyen birine yorumlanır. Size içini açarak kendi içinde bulunduğu durumu anlatmaya çalışan biri olabilir. Bu kişi aileden biri de olabilir ve onun sorununu çözmeniz gerekebilir.

Rüyada Kilitli Kapı Görmek

Şansın ve talihin açık olmasına ve aile içerisinde büyük bir mutluluk yaşamaya yorumlanır. Hiç kimsenin bilmediği ve bir süre de başkalarının öğrenmeyeceği bir mutlu olay olabilir. Mesela evlilik ya da çocuk gibi müjdeli haberler bir süre aile içerisinde kalabilir.

Rüyada Kapıyı Kilitlemeyi Unutmak

Birine yapılan iyiliğin unutulması ve karşılığını görememek, zamanında çok yardımcı olduğunuz biri varsa bu kişiden beklediğiniz bir iyiliği görmemek kalbinizi kırabilir. Özellikle çok güvendiğiniz biri ile aranız açılabilir.

Rüyada Kapıyı İçeriden Kilitlemek

Aile arasında önemli bir sorunu çözmek, ancak aile ve çalışma hayatı arasında kalmaya yorumlanır. Nereye yetişeceğinizi şaşırabilir, hatta izin alabilirsiniz. Aile içerisinde acil çözmeniz gereken bir takım sorunlar ortaya çıkabilir.

Rüyada Birinden Kaçarak Kapıyı Kilitlemek

Sizi endişelendiren veya engel olmaya çalışan kıskanç kişilerin kendi yoluna gitmesi ve hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Rüyada birinin üzerine kapı kilitlemek, bir süredir konuşmak istediğiniz biri varsa bu kişi ile karşılıklı oturup konuşmak ve bir şeyleri netliğe kavuşturmaya yorumlanır. Rüyada korkudan kapı kilitlemek, boşuna kuruntu yapmak ve aslında her şeyin düzene girmesine yorumlanır. Endişelerinizden bir anda kurtulabilirsiniz.

Rüyada Kapıyı Kilitleyememek

Mesafeli ya da ön yargılı davrandığınız insanlarla arkadaş olmaya ve bu kişiler ile aranızın düzelmesine yorumlanır. Rüyada kapıyı kilitlemeye çalışmak ama kilitleyememek, aranıza mesafe koymak istediğiniz insanlar ile sık sık bir araya gelmek, aynı ortamda bulunmaya yorumlanır. Bu kişilerle sürekli görüşmeniz gerekebilir.

Rüyada Kapıyı Kilitlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hane içerisinde birlik ve dayanışmaya, aile içinde huzur ve bol sohbete yorumlanır. Aile içi huzurunuz artar, kendi aile içi sorunlarınız birlikte çözebilirsiniz. Özellikle parasal anlamda birbirinize kol kanat germeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

28 Yorum

 1. Gülşen
 2. Sudenaz
 3. Dilek
  • admin
 4. Dilek
 5. rumi
  • admin
 6. leyla
  • admin
 7. Gizem
  • admin
 8. Aysel Güneş
  • admin
 9. Damla
  • admin
 10. Nimet
  • admin
 11. Demet
  • admin
   • Demet
 12. Mine
  • admin
 13. 120919
  • admin
 14. 123
  • admin
 15. 41_ Nisanur
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status