Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek, başkaları tarafından beğeni toplamak ve iltifat işitme anlamına gelir. Bekar olanlar için taliplerinin artmasına yorumlanır. Karşı cinsten iltifat dolu sözler duyabilirsiniz ancak kafanız da karışabilir. Sizinle görüşmek isteyen ve flört etmeye çalışan birileri olabilir. İlişkisi olan kişiler için de sevdiğiniz insanın size karşı ilgisinin bir anda artacağına ve aranızda uyumun sağlanmasına, evlenmek istemeye yorumlanır. Evliliğe karşı bakış açınız değişebilir ve kendinizi hazır hissetmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada kaplumbağa sürüsü görmek, birden fazla talibin olmasına ve muradına ermeye yorumlanır. Gönlü boş olanların tam da gönüllerine göre biri karşılarına çıkar. Aşk hayatında umutsuzluk biter ve ilgi odağı olabilirsiniz.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Çok vefalı dostlar edinmeye yorumlanır. Dostlarınız sizin zor zamanınızda yanınızda olur. Özellikle şu günlerde size dert ortağı olan bir arkadaşınız olabilir. Derdinizi kendi derdi bilir. Rüyada suyun içinde kaplumbağa görmek, rızkın artmasına ve maddi olanakların gün geçtikçe çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada Büyük Kaplumbağa Görmek

Çok büyük bir kısmet haberi almak olarak yorumlanır. Bekar olan kişiler için zengin ve dış görünüşüne önem veren bir insan ile evlenmek demektir. Evli olanlar için de daha da güzelleşmek ve eşlerinden iltifat almaya yorumlanır.

Rüyada Küçük Kaplumbağa Görmek

Tez zamanda gelen iyi bir habere yorumlanır. Aynı zamanda ilişkisi olanlar için kısa vadede nikah masasına oturacaklarına işaret eder. Hayatınızda hızlı ilerleyen bir takım önemli olaylar olabilir ve sizi şaşırtabilir.

Rüyada Yavru Kaplumbağa Görmek

Hane içerisinden birinin bebek sahibi olacağını öğrenmek ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, evli olanlar için evlatlarından yana yüzlerini güldürecek olaylar yaşamak ve gurur duymak demektir.

Rüyada Kaplumbağa Yumurtası Görmek

Zamanında yapılan hatalardan dolayı af dilemek ve tövbe etmek anlamına gelir. Hatalarınızı bir an önce telafi etmek isteyebilirsiniz. Size kırgın olan bir insan varsa, bu kişi de sizi affeder ve yeniden dostluklar devam eder.

Rüyada Kaplumbağa Kabuğu Görmek

Çok görmek istediğiniz bir yere gitmek ya da bu yere yerleşmek anlamına gelir. Yeni bir eve taşınabilir, yeni yerler görüp bu yerlerde hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Ev hayatınızda güzel değişimler olur.

Rüyada Kaplumbağa Isırması

Size borcu olan bir insan varsa bu kişinin borcunu söz verdiği zamanda ödememesi anlamına gelir. Bu yüzden bu kişi ile aranız açılabilir. Rüyada kaplumbağa tarafından ısırılmak, yüklü miktarda para kaybetmek demektir. Rüyada kaplumbağa saldırısına uğramak, maddi külfet olan kişilere yorumlanır. Bu yüzden keyfiniz kaçabilir.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Sizinle rekabet içerisinde olan kişiler varsa bu kişilerden üstünlük sağlamaya yorumlanır. İş hayatında da daha başarılı olabilirsiniz. Rüyada kaplumbağa ölüsü görmek, bir zamanlar başarısız olduğunuz bir işte şimdi başarılı olunacağına yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Pişirmek

Para sıkıntısı çekenler için rahatlama olacağına, borçları olanların da borçlarının azalacağına yorumlanır. Rüyada kaplumbağa eti yemek, ev hayatında rahat geçime ve bolluk bereket içerisinde yaşamak, misafir ağırlamak demektir.

Rüyada Kaplumbağadan Kaçmak

Ev geçiminde sizin daha fazla sorumluluk üstleneceğinize, paranızın büyük kısmının evinize harcanacağına yorumlanır. Evinize yeni bir şey alınabilir ve borca girilebilir. Bu yüzden kendi isteklerinizi erteleyebilirsiniz.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Kısmetlerinin açık olacağına ve yeni fırsatlar yakalamaya, karşınıza çıkacak çok güzel olanaklara yorumlanır. Yepyeni iş ve gelir olanakları ile karşılaşabilirsiniz. Sizi mutlu edecek haberler yakında ulaşır.

Rüyada Kaplumbağa Doğurmak

Bekar olanların yeni bir ilişkiye başlamalarına ve bu ilişkide de aradıkları mutluluğu yakalayacaklarına yorumlanır. Evli olanlar içinde çocuk sahibi olmak demektir. Yeni bir evlat müjdesi gelebilir, evde sevinç hakim olur.

Rüyada Siyah Kaplumbağa Görmek

Başkalarının derdine koşmaktan kendi dertlerine derman bulamamak anlamına gelir. Sürekli sizden bir beklenti içerisinde olan kişiler olabilir. Başkalarının sorunları ile ilgilenmek yorucu bir hal alabilir.

Rüyada Kaplumbağanın Uçması

Başka bir yere taşınmak ve bu yerde düzen kurmak demektir. İş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile geçici ya da kalıcı olarak başka bir yere evinizi taşıyabilirsiniz. Ev değiştirmek isteyenler de iyi bir olanak yakalarlar.

Rüyada Kaplumbağa Sevmek

İyi niyet ile yaklaştığınız insanlardan aynı iyi niyeti görmek ve vefalı dostlar edinmek anlamına gelir. Rüyada kaplumbağa beslemek, yine benzer bir anlama gelir. Sizi seven insanlardan bir jest gelebilir ve çok mutlu edebilirler.

Rüyada Kaplumbağa İle Konuşmak

Başkaları için bir şeyler yapmak yerine kendiniz için bir şey yapmaya karar vermeye yorumlanır. Kendi isteklerinizi sürekli erteliyorsanız, sizi bu konuda uyaran biri olabilir. Size fikir veren biri bir şeylerin farkına varmanızı sağlar.

Rüyada Kaplumbağa Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüya olmak ile birlikte hem kendiniz hem de aileniz için hayal ettiğiniz şeylerin tez zamanda gerçekleşmesi anlamına gelir. Olumlu gelişmeler olur, geç de olsa isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fulya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yavru bir kara kaplumbağası gördüm. Oğlum gidip üzerine dokundu ve kaplumbağa çok hızlı kaçmaya başladı sonrada odanın içinde uçmaya başladı. Endişelendim oğluma dokunmamasını söyledim.

 2. Taner dedi ki:

  Rüyamda kendimi beyaz bir kaplumbağaya dönüşmüş olarak gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelediğiniz bir hayali gerçekleştirmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status