Rüyada Karabatak Görmek

Rüyada karabatak görmek, evinizde bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Borcu olan kişiler için borçlarını kapatmalarını sağlayacak miktarda ellerine para geçebilir. Eğer bir süredir beklediğiniz ödemeler varsa ve sizi parasal anlamda mağdur eden insanlar varsa, sonunda beklenen para gelir. Bu sayede daha rahat edebilir, maddi endişelerden tez zamanda kurtulabilirsiniz. İşi olmayan kişiler için de yeni bir işe girmelerine ve kazançları ile rahat bir geçim sağlayacaklarına yorumlanır. Aile içerisinde para sıkıntısı çeken biri varsa ona da maddi destek olabilirsiniz. Aile içi parasal sorunlar tez zamanda çözülür.

Rüyada suda karabatak görmek, rızkın bol olmasına ve sofranızda bol rızka yorumlanır. Evli olan kişiler için eşlerinin kazançları artabilir ve düzenli bir gelir eve girmeye başlar. Ya da mal mülk edinmek ve yatırım yapmak için para biriktiren kişiler için de karlı yatırım olanakları çıkabilir. İlerleyen günlerde gelen haberler ile birlikte parasal endişelerden bir anda arınabilirsiniz. Bekar olan kişiler için zengin biri ile evlenmeleri demektir.

Rüyada Karabatak Avlamak

Mesleki hayatta büyük fırsat yakalamak ve bu fırsatı kaçırmadığınız takdirde çok mutlu olmaya yorumlanır. İş veya kariyer hayatında beklenmedik bir anda karşınıza çıkan bir fırsat sizi çok şaşırtabilir. Özellikle de hayallerinize yönelik bir fırsat olabilir ve çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Karabatak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, helal yoldan bol kazanç sağlamak ve ailenizi rahat geçindirmek, aile içerisinde birlik beraberlik ile birlikte borçları kapatmaya yorumlanır. Eğer bazı parasal engeller yüzünden ertelediğiniz hayalleriniz varsa ilerleyen günlerde bu son bulur. Artık bu istekleriniz için kenara para ayırabilir, daha rahat bir harcama yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Göl tarzı veya daha büyük olabilir bir suyun içindeyim henüz çözemediğim ama baktığımda daha çok karabatak kuşuna benzeyen bir cins siyah kuşlar görüyorum suda ilerlemeye çalışyorum ama suyun üstünde karabataklar var kıyıya ulaştığımda ölen bir karabatağı ayaklarımla sürükledigimi fark ediyorum

 2. Gul dedi ki:

  Ruyamda ben annem teyzem ablam ve 2 kuzenim mezarlığa gitmek için yola çıktık ben ve kuzenim geride kaldık sürekli aksilikler oluyordu gidemiyorduk teyzem diyordu ” bu 3 harfliler bizi durdurmaya çalışıyorlar ” dedi sonra birden kendimi çok yüksek bi yerde buldum inşaat gibiydi ordan inmek için demirlerin üzerine basa basa indim ve en sonunda ulaştığımızda mezarlık alanı yoktu deniz vardı

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda işe gtcem ama bir basamak var o basamağı çıkamıyorum çok uğraşıyom olmuyor arada 20cm var nerden baksan ama kapıya bir türlü ulaşamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında hayırlı bir haber almak, gelirin artmasına yorumlanır.

 4. Nur dedi ki:

  Rüyamda okula gitmek istiyordum ama uyanamadim geç kaldım sonra birden kendimi annemle okulda buldum sınıfa girdim sınıfta çok iyi anlaştığım arkadaşlarım yoktu bu yüzden anneme pencereden sen git diye el hareketi yaptım sonra sınıftan çıktım okulun içi ve merdivenleri gerçekle aynı değildi. Sonra okulun bitmesine 15 dk kala istemeden eve varmışiz ama tekrar gitmek istiyorum bunun için 10 km lik yolu annem küçük kardeşim ve ben koşarak gidiyoruz ama okula varamadik ardından bana bir telefon geldi bana benim hiç yapmadığım şeylerden derece aldığımı söylediler . Biz ailemle bir eve gitmiştik pencereden okulu görüyordum tören vardı ve törende birçok ünlü insan vardı törende amcam gördüm konuşmaya anlatmaya çalıştım ama o hiç bir şey söylemedi ve sonra da hiç bir şey istediğim gibi olmadan uyandım .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında yeni fırsatlara yorumlanır.

DMCA.com Protection Status