Rüyada Karaca Görmek

Rüyada karaca görmek, kimlerin sizi gerçekten sevip saydığına, değer verdiğine kanaat vereceksiniz. Özellikle yakın zamanda yaşanan bazı sıkıntıları aşmanızda dostlarınız maddi ya da manevi desteklerini esirgemeyerek size öncelik verebilirler. Kurduğunuz dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtınız yere gelmez. Hatta bazı işlerinizin yoluna girmesinde de faydaları dokunabilir. Belki iş arayanlar için arkadaşları destek olup iş bulmalarında aracı olabilirler. Ya da maddi destek verebilirler.

Rüyada karaca görülmesi, aynı zamanda kurnaz birine yorumlanır. Çevrenizde kurnaz ve hiçbir şeye kanmaya, yalan söyleseniz de inandıramayacağınız biri olabilir. Bu yüzden de bazı konuları gizlemek sizin için zor olabilir. Belki sırlarınızın gün yüzüne çıkması endişesi yaşayabilirsiniz. Birinin çok kurnaz olması sizi endişelendirebilir.

Rüyada Karaca Yavrusu Görmek

Gelecek haberler sonrasında hayatınızda bazı sürpriz gelişmeler ve değişiklikler yaşanacağına yorumlanır. Bir yerden beklenen cevap ya da haber gelebilir. Belki bu bir sınav sonucu ya da iş başvurusu olabilir. Ancak gelecek haberler keyfinizi yerine getirecek.

Rüyada Karaca Yakalamak

Bazı sırlarınız ortaya çıkabilir ve başkalarına karşı çok mahcup bir duruma düşebilir, utanç duyabilirsiniz. Özellikle sizi çekemeyen kişiler bire bin katara k hakkınızda yaptıkları dedikodular yüzünden sizi çevrenize karşı küçük düşürmeye çalışabilirler.

Rüyada Karaca Öldürmek

Hiç beklenmedik masrafların ortaya çıkması ve borca girmek olarak yorumlanır. Bir süre sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hiç hesapta yokken hayatınızda bazı aksilikler yaşanabilir. Özellikle yakın zamanda sizi mutsuz edecek haberler almanız olasıdır.

Rüyada Karaca Erik Görmek

Mevsiminde görülürse bolluk ve bereket, zenginliğe erişmek olarak yorumlanır. Bir yerden uzun süredir beklenen bir para da elinize geçebilir ya da hakkınız olan kazancı elde edebilirsiniz. Mevsiminde görülmezse, daha fazla çaba harcamak ve emeklerin karşılığını almak için bir süre daha beklemek olarak yorumlanır.

Rüyada Karaca Otu Görmek

Sofranızın rızkınızın artması ve elinizin bereketinin çoğalması olarak yorumlanır. Eve giren para miktarında önemli bir miktar artış olabilir ve bolluk bereket çoğalabilir. Özellikle kendi işini yapan kişilerin ticari hayatta başarıları gün geçtikçe artabilir.

Rüyada Karaca Eti Görmek

Evinize gelecek hoş sohbetli misafirlere yorumlanır. Ya da evinizde bir davet verebilir ve sevdiğiniz insanları ağırlayabilirsiniz. Belki söz ve nişan gibi vesilelerle de kutlama telaşı olabilir. Rüyada karaca eti yemek, çevrenizde sizi seven ve sayan insanların sayısının artmasına ve takdir görmeye yorumlanır. Sizin iyi niyetiniz sayesinde başkaları gözü kapalı güvenebilirler.

Rüyada Erkek Karaca Görmek

Yeni biri ile tanışmak ve bir erkekten maddi anlamda önemli bir destek almak olarak yorumlanır. Yeni tanışacağınız bir erkek işe girmeniz ya da başka bir konuda size önemli bir yardımda bulunabilir. Size bir konuda yeni fırsat kapıları da açabilir.

Rüyada Karaca Kesmek

Size güven veren biri ile birlikte olmaya ve bir insandan destek almaya yorumlanır. Bekar olan kişiler kendilerine güven veren ve gelecek hayalleri kuracakları biri ile dünya evine girerek daha mutlu olabilirler. Evli olanlar da bir hayallerini gerçekleştirmek için eşlerinden bekledikleri yardımı görebilirler.

Rüyada Karaca Avladığını Görmek

Geçmişte yapılan hataların tekrar edilmesi ve aynı hataya düşmek olarak yorumlanır. Belki eskiden sizi üzen birini yeniden hayatınıza alarak yine aynı üzüntüleri yaşayabilirsiniz. Özellikle dost çevresinde sizi kullanmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada Karaca Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size destek veren kişilerin gelecek günlerde de yardımınıza koşması olarak yorumlanır. Seven ve sayan insanların çevrenizde fazla olması ile her işiniz rast gider. Sevildiğinizi bilmek sizi mutlu edecektir. Özellikle aile içerisinde dargın olduğunuz biri ile yine eskisi gibi samimi olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Emin can dedi ki:

  Rüyamda kocaman bir bahcedeyim heryer yeşillik ve heryerde boynuzlu karaca yavrusu var. Kaçıyorlar bir tanesi yanıma geldi ve sürekli sevdim elime aldım sürekli sevdirdi sonra engellli bir adam gördüm onları sevmeye çalışıyordu ama yakalyamjyordu ona verdim sevsin diye başka bir yere götürdü ve bıraktı yavru kaçmaya başladı sonra benim olduğ bahçeye geri geldi ve usaklasti teşekkürler yorumunuz icin

 2. Seren dedi ki:

  Rüyamda yanimda bir tane kiz cocugu vardi 2-3 yaslarinda onunla beraber bir kopruden gectik karsimiza gri renklerde bir geyik cikti boynuzlu falan sonra bir eve gittik orda yine evin icinde gri geyik cikti karsima yorumunuz icin teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya seyahat etmeye ve yeni yerler görmeye yorumlanır.

 3. kerim elcan dedi ki:

  Rüyamda iki tane karaca yakaladım 4tanede yavruları vardı yavrular kaçtı yakalayamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tat,le çıkmak, bol kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status