Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek, hayalini kurduğunuz şeyler için bir müddet daha sabretmeniz ve beklemeniz gerekiyor. Acelesi olmak ve hayal kırıklığına uğramak yerine bir şeyleri zamana bırakmanız ve bir yandan da çabayı elden bırakmamanız en hayırlısı olacak. Ancak her şeyi hemen anında olsun isterseniz, sonunda hüsrana uğrayacaksınız. Daha sakin olmalı ve gelecek hayallerinizden vazgeçmemelisiniz. Zaten çaba gösterdiğiniz şeylerde başarının sinyallerini almaya başlayacaksınız. Hatta sizi ümitsizliğe sürükleyen ve hevesinizi kaçıran kişilerden bir süre uzak durmanız gerekebilir.

Rüyada kardan adam görülmesi, aynı zamanda dostlarınız ile fikir ayrılığı yaşamanız ve bir sebeple aranızda soğuk rüzgarlar esmesi olarak yorumlanır. Bir süre dostlarınız ile aranız açılabilir ve sosyal yaşantıdan uzak durmak isteyebilirsiniz. Belki yanlış anlaşılmalar ya da bir süredir canınızı sıkan başka sebeplerden dolayı da arkadaşlarınızla ilişkinizde sarsılma olabilir.

Rüyada Kardan Adam Yapmak

Bazı sırların açığa çıkması ile birlikte ikili ilişkilerde zor durumda kalmak ve birinin gönlünü almakta zorlanmak olarak yorumlanır. Kendinizi affettirmek zor olabilir. Rüyada kardan adam yaptığını görmek, aynı zamanda söylenilen yalanların öğrenilmesi ve rezil olmak demektir. Bazı yalanlarınız bir şekilde öğrenilebilir ve kendinizi ifade etmek zorlaşabilir. Hatta haklıyken haksız duruma düşmeniz de olasıdır.

Rüyada Kardan Adam Yapan Çocuklar Görmek

Her ne kadar saf ve iyi niyetli olsanız da karşılığını almanız zor olabilir. Sizin çok iyi niyetle yaklaştığınız birinden kötülük görebilirsiniz. Ya da sizin bu iyimser yanınızı kullanmaya kalkabilir. Sizinle sırf çıkar ilişkisi için görüşen biri yüzünden de zorluk yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kardan Adam Yapmaya Çalışmak

İmkansız bir hayalin peşinde koşmak olarak yorumlanır. Her ne kadar sonuç alamamış ya da gelecek vaat etmese de bir türlü peşini bırakmadığınız şeyler olabilir. Ancak artık bir şeyleri daha net görmeli ve neyin sizin için faydalı olduğunu anlayarak bir şeylerden vazgeçip size getiri olan şeyler peşinde koşmaya gayret etmelisiniz. Çevreniz sizi bu konuda uyarıyor olabilir.

Rüyada Kardan Adam Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayal kırıklığı yaşamak ve beklentilerin boşa gitmesi, geç gelen mutluluk ya da hayallere geç ulaşmak olarak yorumlanır. İkili ilişkilerde de ayrılık ya da dargınlıklar yaşanabilir. Özellikle söylenen yalanlar ve güven problemleri yüzünden insan ilişkileriniz çıkmaza girebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. OGUZHAN dedi ki:

  rüyadam da gördüğümü yorumlarmısınız

 2. Oğuzhan dedi ki:

  Rüyamda iş arkadaşımla gezerken birden karşımıza kardan adamlar çıkıyor.Üçgen şeklinde üst üste gelmiş birden çok kardan adam var ve onlara şöyle aşağıdan yukarı doğru bakıyorum.Sonra eve geçiorum.Eşimin kucağında yeni doğmuş 2 3 günlük güzel bir erkek bebek var .Üzerinde mavi bir tulum var Hafif siyah saçları var Ve benim çocuğummuş onu kucağıma alıp seviyorum..??

 3. OGUZHAN dedi ki:

  Rüyamda iş arkadaşımla gezerken birden yol kenarında üst üste yapılmış birden fazla kardan adam görüoruz.Üçgen şeklinde ve üst üste gelmiş bir vaziyette birden çok kardan adam var onaşöyle aşağıdan yukarı doğru bakıorum..daha sonra eve geldiğimde eşimin kucağında yeni doğmuş 2 3 günlük bir erkek bebek var güzel bir yüzü var.Üzerinde mavi bir tulum var .Benim çocuğummuş Onu kucağıma alıp seviorum…??

  1. admin dedi ki:

   Temiz haber almak ve maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 4. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda gece uykum kacmisti kalkmistim sonra balkona çıktım bi baktım ki her yer kar bizim balkonun disinda bi adam kardan adamlar yapiyo cesit cesit ondan sonra bizim karsi binadaki bi cocukda binalarinin onunde yapiyodu sonra babam asagiya inmisti karin icine.

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı haberler almak, sınavlarda başarıya yorumlanır.

 5. Özlem dedi ki:

  Rüyamda evin için kar doluydu. Bembeyaz her yeri resmen yüzüyordum karlar içinde. Sonra kardan adam yapayım dedim. Biraz kar biriktirdim ama karlar yumuşacık birleşmiyor. Sonra yavaş yavaş eridi evde ki karlar hep su oldu.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve iyilik görmek, sevdiklerinizin size yardımcı olmasına yorumlanır.

 6. Rüya sahibi dedi ki:

  Rüyamda annem, ablam ve iki tane komşumuz kardan adam yapıyordu ve ben de onlara yardım etmek için dışarı çıkıyordum. Kardan adamı yıkılmasın daha dik dursun diye başka bir yere taşıyorduk. Kardan adamı daha şirin olsun diye şişman değil zayıf yapmaya karar veriyorduk ve kardan adamın gülüşü çok büyüktü.

  1. admin dedi ki:

   Evinize bolluk ve bereket gelmesine, ev gelirinin artmasına yorumlanır. Eğer ertelediğiniz ihtiyaçlarınız varsa gerekli para da elinize geçebilir.

 7. Adsız dedi ki:

  Rüyamda eski bir kız dostum ile birlikte biraz muhabbet edip bizim buradaki bir caminin oraya gidip küçük boylarda yeşil bir kardan adam yapıyorduk. Kardan adamı cami duvarında yapıyorduk. Ondan sonra o kız ile bir yere gidip uygunsuz şeyler oluyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevrenizde sizden hoşlanan biri varsa haber gönderebilir ya da sürpriz bir şekilde yeni bir aşka yelken açabilir, özel hayatınızda aradığınız mutluluğa erişebilirsiniz.

 8. SEDA dedi ki:

  Rüyamda devasal bir kardan adam gördüm. Dağların boyuna yakındı neredeyse. Ates yakıyoruz. Kardeşim var yanımda ve komşularımız kardan adam bir adımda yanımızdan geçerek ilerliyor. Biz de ateş yakiyoruz. Ancak duman çıkmıyor. Sonra kardan adam eriyor birden yok oluyor. Bu şekilde.

  1. admin dedi ki:

   Paranızı hiç hesapta olmayan masraflar yüzünden harcayabilir ya da borçlanarak ödeyebilirsiniz. Birikimlerde azalma olabilir.

DMCA.com Protection Status