Rüyada Kardelen Çiçeği Görmek

Rüyada kardelen çiçeği görmek, verdiğiniz sözleri tutmaya ve kimseyi mağdur etmemeye yorumlanır. Sizden beklenti içerisinde olan insanlar olabilir. Bu insanlara verilen sözleri yerine getirerek hayır duası alabilirsiniz. Size ihtiyacı olan kişiler de olabilir. Özellikle aile içerisinde yardımınızı bekleyen aile fertlerine yapacağınız yardım ile birlikte en kısa zamanda sorunlar geride kalır. Aile içinde konfor ve refah artar. Rüya sahibi gönül açıcı haberler alır ve sevdikleri ile güzel işler yapar. Sizi seven ve sayan insanların da el birliği ile her işin üstesinden gelebilirsiniz. Aileniz için yapacağınız yararlı işler ile başkaları da sizden övgü ile bahsedebilirler, örnek davranışlarınız ile çevrenizden takdir görürsünüz.

Rüyada kardelen çiçeği toplamak, bazı isteklerinizin geç de olsa gerçek olmasına, bu sebeple de ümitsizliğe kapılmamaya yorumlanır. Çünkü hiç de ummadığınız bir anda her şey yoluna girebilir. Özellikle ilişkinize dair istekleriniz yakında gerçekleşir, eğer aranızda sorunlar varsa bunlar çözülür. Ya da bazı engeller yüzünden ilişkisinde evlilik hayalleri yarım kalan kişiler için bu engeller aşılır. Sevdiğiniz insan sizden daha fazla çaba göstererek size sevgisini kanıtlar.

Rüyada Kardelen Çiçeği Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmak, aile içerisinde birlik ve beraberliğe, aşılması zor engelleri aşmaya ve özel hayatınızda mutlu olmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile iyi sohbet muhabbet içerisinde olup, aynı zamanda beklentilerini yerine getirebilirsiniz. Eğer zor durumda biri varsa da sizin el uzatmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Mikail Varol dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda bir tarlaya buğday tohumu ekiyorum ama sabah geldiğimde tarla buğday yerine Papatya tarlasına dönüşmüş şaşkınlıkla Papatya niye çıktı diye çiçekleri temizlemeye çalışırken hiç görmediğim bir bayan yanıma geliyor bana hayır sabırlı ol sökme o çiçekleri bekle dedi ve elindeki kardelen çiçeği dolu olan sepeti uzattı burada rüya bitiyor ama işin garip durumu birkaç gün sonra işten evime geldiğimde rüyada gördüğüm hiç tanımadığım bayanı evimize ailesi ile misafir olarak geldiğini gördüm çok garip ve şaşkınım bu rüya neye işarettir yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla

    1. admin dedi ki:

      Emeklerin karşılığını alarak bol kazanç sağlamaya, gelirin artmasına ve evinizde berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status