Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırdığını görmek, dert ortağı olacak bir arkadaş edineceğinize ve sizin derdinize derman olacağına yorumlanır. Sevdiklerinizden destek olmaları için beklenti içerisinde iseniz, bu destek gelir. Sizi seven kişiler ile tek yürek olarak aşamayacağınız engel kalmaz. Eğer bir süredir özel hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız ya da ayrılığın eşiğinde iseniz, bu duruma ir çözüm bulunur. Araya giren kişiler sayesinde ilişkilerde sorunlar çözülür. Sizden ayrılan kişi ile yeniden bir araya gelebilir, ilişkinizdeki sorunları geride bırakabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanan sorunlar varsa da bu sorunları çözmenizde birinden gelen manevi destek sizin için çok önemli olabilir.

Rüyada kaş almak, sizi neşelendirecek ve mutlu edecek şeyler yapmak ve dertlere çare bulmak anlamına gelir. Sürekli istediğiniz ancak bir türlü de ulaşamadığınız bir şey varsa, sonunda bu isteğinize ulaşmanız olasıdır. Artık hak edilen bir şeye sahip olunur.

Rüyada Kaş Aldırmak İçin Kuaföre Gitmek

Sosyal çevrede itibar görmek ve yeni insanlar ile tanışmak anlamına gelir. Sizden tavsiyeler isteyen ve sizinle dertleşmek, dertlerini açmak isteyen kişiler olabilir. Vefalı dostlar kazanırsınız. Rüyada kuaförde kaş aldırmak, tek başınıza üstesinden gelemediğiniz şeyler için çevrenizden destek görebilirsiniz. Yapılan iyiliklerin de karşılığı gelir ve dostlarınız ile dayanışma içerisinde olursunuz.

Rüyada İple Kaş Aldırmak

Riskli bir işe girişmek ve çok stres yapmak anlamına gelir. Belki de ortak bir işe girişebilir ve sonucunu merak edebilirsiniz. Özellikle de size güven vermeyen bir takım şeyler olabilir. Güven sorunları yüzünden stresli bir süreç atlatabilirsiniz.

Rüyada Cımbızla Kaş Aldırmak

Hataya düşmek ve yanlış seçimler yapmak anlamına gelir. Sizi uyaran kişiler olsa da dinlemeyerek gaflete düşebilir, sonradan her şeyin farkına varabilirsiniz. Sizi tesiri altına almak isteyen kişilere karşı da temkinli olun.

Rüyada Kaş Kesmek

Elinden bir miktar para çıkmasına ve bu sebeple de maddi zarara düşmesine yorumlanır. Şu günlerde harcamalarınızı yaparken daha dikkatli olmanız faydalı olacaktır. Rüyada makasla kaş kesmek, size iftira atmak isteyen kişiler olabilir demektir. Sizden laf alıp başkaları ile aranızı açabilirler. Ağzında bakla ıslanmayan kişilere sırlarınızı paylaşmamaya dikkat edin.

Rüyada Kaş Aldırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sosyal çevrede mutlu olmak ve sevdiklerinizle birlik beraberliğe yorumlanır. Arkadaş ortamınızda sizi seven ve değer veren insanlar çoğalır, dostlarınızdan gelen yardımla özel hayatınızdaki sorunları çözebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuğba dedi ki:

  Kaşlarımı incecik neredeyse cogunun alındığını gördüm incecik tek sıra halinde alınmıştı

 2. Kbr dedi ki:

  Rüyamda erkek kuzenim kaşımı alayımmı dedi bende al dedim zaten birbirinden farklı oda kaşımı alıyordu bir cetvel gibi birşey ölçüp bende aynadan bakıp begeniyordum

 3. Papatya dedi ki:

  Rüyamda akşam üstü esimle yürüyordum. Kuaförün yanından geçerken içeri girdik. Sac diplerimi boyatacaktım. İçerde bir kişi vardı. Bir müddet bekledim. Onun işi bitince kuaför bana geç olduğunu dükkanı kapatacağını, esinin onu beklediğini söyledi. Ben de en azından kaş bıyık alalım o uzun sürmez dedim. Tamam dedi. İnce yapmaması çok almaması hafifce toplamasını söyledim yine de ona bıraktım.

  En son baktığımda cok cirkin olmustum. Kaslarımın ucları asagı sarkıyordu. Kadın bana bilerek böyle saskın görünüm yaptığını benim yüz tipime bunun gideceğini söyledi. Tesekkür edip oradan ayrıldım. Birkaç gün sonra insanların yanına bu kaslarla nasıl giderim diye utanıyordum.

  Tesekkürler

 4. Leyla dedi ki:

  Rüyamda en yakın arkadaşım kaşımı alıyodu fakat yanlış alıyodu ben ona kötü sözler söyleyiğ ağlıyodım sonra düzeltiyo ama eskisi gibi olmadığı için ağlıyodum bu seferde

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda başka bir iş için kuaföre gidiyorum. Sonra kaş da aldırmak istiyorum. Normalde kendim aldığım için kıza nasıl istediğimi anlatıyorum. Sonra o inceltiyor. Ben de cımbızı alıp kaşı ordan alma diye anlatıp gösteriyorum. Yorumlar mısınız? İyi günler

 6. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda kaşımı aldırırken eski sevgilim annesiyle beraber yanıma geliyor beni çağırıyorlar eski sevgilimin kuzeni bi kutlama yapacakmış onun için bende biz ayrıldık diyorum ama yinede beraber gidiyoruz tekrar konuşmaya başlıyoruz eski sevgilimle

 7. Hande dedi ki:

  Merhaba rüyamda kuaförde tam kaş aldıracaktım kaşımı alma arasını al sadece dedım bunu deyıp aynaya baktıgımda kalım alınmıştı ve kuafore neden aldın dedıgımde ben kaşını almadım dedı bunun üzerinede bana kirpik takmaya basladı boyle garip bir rüyaydı

 8. Gülizar dedi ki:

  Rüyamda annemle beraber kuafördeydim. Kaşlarımı aldıracaktım. Kaş alma ücreti 4 TL ydi. Sonra aklıma kaş almanın caiz olmadığı sadece kaşın ortasının alınmasına cevaz verildiği geldi. Sadece ortasını aldırdım. Kadın da sadece bir kaç tel aldı. Kaş aldırmak pek de acımıyormuş diye geçiriyordum içimden. Kadın kaşın tamamını yapmadığı için 1 TL vermemin yeterli olacağını söyledi. (Normalde kaş alan biri değilim bunu da belirtmek isterim. Rüyanın doğru yorumlanabilmesi için bazı şeylerin tam ifade edilmesi gerekiyor sanırım söyleyebileceklerim bu kadar hayra yorarsanız memnun olurum)

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır istediğiniz bir şeyi almak, sevdiklerinizle özlem gidermeye yorumlanır.

 9. Halise michael dedi ki:

  Ruyamda kuaforde lazerle kasimi aldiriyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir işi tamamlamaya yorumlanır.

 10. Pınar dedi ki:

  Rüyamda kaşımı alıyordu bir kadın ama aynaya baktığımda kaşımın yarısından fazlası yoktu bu ne demektir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine karşı öfkenin bitmesine yorumlanır.

 11. Fatma dedi ki:

  Rüyamda erkek kaşımı aldığı gördüm üst tarafı çıplaktı alt tarafında şort giymişti erkek topluluğu gördüm Yürüyerek gidiyordum iki kız spor yapıyordu

 12. Fatma dedi ki:

  Rüyamda erkek kaşımı aldı bir yerdede erkek topluluğu gördüm yürüyerek gidiyordum iki kız spor yapıyordu aydınlıktı ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bir erkekten gelecek habere sevinmeye yorumlanir.

 13. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem kaşlarımı alıyordu. Aynaya baktığımda sağ kaşım normal ama sol kaşım çok kavisliydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek bir habere yorumlanır.

 14. Ahmet dedi ki:

  Merhablar rüyamda kaşlarımın çok uzun olduğunu farketmiştim, ayrıca karın kaslarımda çok şekillenmişti. Yaş34 Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güç edinmeye yorumlanır.

 15. Fatma dedi ki:

  Rüyamda galiba aynaya bakıyordum, kendi yüzümü gördüm. Sol kaşımın seyreldiğini gördüm, kalemle boyamayı düşünüyordum o seyrelmiş yerin kapanması için. Sağ kaşım normaldi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sözünüzü dinlemeyen biri varsa sonunda dinlemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status