Rüyada Kaynana ve Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınvalide ve kayınpeder görmek, eşiniz size güzel bir haber getirebilir ve ailece çok mutlu olabilirsiniz. Aile büyüklerinizden de alacağınız maddi ya da manevi destek aile içi bazı problemleri aşmanıza yardımcı olabilir. Özellikle bir süredir içinizi sıkan dertlerden arınabilir, eşinizle birlikte yeniden mutlu mesut geçim sürmeye başlayabilirsiniz. Eğer haneden birine borcunuz varsa, onu kapatabilirsiniz. Bu rüya genelde hayra yorumlanır ve aile içi dayanışmayı simgeler. Size huzursuzluk veren ve evliliğinizde sorunlara sebep olan kişiler ailenizden uzak dururlar. Bazı kişilerin kötü emelleri gerçek olmaz, eşinizle aranıza girmeye çalışan kişiler de buna fırsat bulamazlar.

Rüyada kaynana kayınbaba görmek, aynı zamanda aile içi mutlulukların artması, sizin adınıza aile büyüklerinizin çok sevinmesine yorumlanır. Eğer sağlık sorunları varsa yakında güzel haberler alınabilir. Bazı sorunları hep birlikte aşabilir, eski neşeniz yerine gelebilir. Hoş sohbet ve muhabbet içerisinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Kaynana ve Kayınpeder Görmek

Bazı haberler canınızı sıkabilir ve birileri size külfet olmaya başlayabilir. Sizi kullanmaya çalışan ya da kendi çıkarları için kandırmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun. Eşiniz ile aranızı bozmaya çalışabilirler. Aile içerisinde saadetinizi kaçıracak haberler alabilirsiniz. Eşiniz sizi bir süredir ihmal ediyor olabilir ve onunla aranızda tartışma yaşanabilir.

Rüyada Kaynana ve Kayınpeder Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dert ve kederden arınarak yuvanızın eski neşesine kavuşmasına, eşinizle bir arada olmaktan keyif almaya yorumlanır. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızdan hayırlı haberler alabilirsiniz. Kalbinizi kıran ya da size karışan kişiler de bu huylarından vazgeçebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sevgi dedi ki:

  Eşimi ablamla evlendiriyorlardi bende bu olamaz diye çok ağladım rahmetli kayın validem ve rahmetli kayinpederim yanıma geldiler kayınpederin bana sabret bana dua edeceksin dedi ve gitti bu arada eşim biraz uzağında bana bakıyordu gözgöze geldik ikimizde ağladık yanımda annem vardı ve bana sarıldı ikimizde ağladık iki çocuğum olmasına rağmen üçüncü bir bebeğim olduğunu onun çok küçük olduğunu çocuklarından ayrılamayacağını söyleyerek sürekli ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ve eşiniz arasında gerginlik barsa biter ve küs kimseleri barıştırabilirsiniz.

   1. Halime dedi ki:

    Rüyamda kayınpeder im kayınvalideme gazeteye sarılı bilezik veriyordu bana çaktırmadan ama içindeki altın bilezikmiş hissi vardı ruyada

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yüklü bir gelir ve iş imkanına yorumlanır.

 2. Ersin343434 dedi ki:

  Merhaba eşimle 1 aydır ayrızyız boşanma davası açıldı ama eşimi çok seviyorum oda gönlümü al diyor boşanmak istemiyor bende istemiyorum son 5 gündür aramıyor eşimin babası ve annesi ile aram çok bozuk rüyamda kayınpederimi ve annesini gördüm kayınpedirime bişey gösterdim msj gibi telefon da bak öyle değil gerçek böyle gibi tebessüm etti bunu yorumu nedir admin???

  1. admin dedi ki:

   Her şeyin düzelmesine ve hayırlı bir habere yorumlanır.

 3. HASAN dedi ki:

  Mrb rüyamda kayınvalidem ile kayınpederim var kayınçoda yanımda hiç kimsenin konuştuğunu anlamadım sadece kayınvalide oğluna sana şu marka araba alıcam dedi .

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumunuzun güçlenmesine yorumlanır.

   1. Fatma dedi ki:

    Ruyamda arkadasimi, kaynanasini ve kayinpederi ve kocasini gordum. Kocasi kaynanasi ve kayinpederi mutfakta masada oturmus yemek yiyorlardi gelin hakkinda konusuyorlardi, gelince salonda oturmus onlari dinliyor ve guluyordu bende o arada yorgana sarilmis gelinin yanina girdim ve elbiselerimi ariyordum elbiselerim nerde dedim gelin koltugun minderini kaldirip bana verdi ve ben kaynata konusurken ben konusamiyurdum agzimdan kelimeler cikmiyordu ve agliyordum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde hayırlı misafirler ağırlamaya ve ev içinde sevince yorumlanır.

 4. Özge dedi ki:

  Mrb rüyamda erkek arkadaşımın babasını gördüm ona sofra kuruyodum sofraya çok özen gösteriyodum hurma koyyodum sofraya yorumlarmısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Evlilik yolunda önemli bir adım atmaya yorumlanır.

 5. Yonca dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda ölmüş kayinpederimi gördüm rüyamda yaşıyordu vefat etti hastaneye kaldirdik ve orda belli bi süre durduktan sonra geri dirildi yaşadı yani uyandı kalktı yanıma geldi sarıldı öptü çok sevindik yaşadığına rüyamda öyle yaşadı ölmedi yani ve kendisinin öldüğünü eşime söylememi istiyordu bende söylemedim bana defalarca aferin sana kızım dedi ruyamin yorumu sizlerde inşallah biran önce sabırsızlıkla bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile aranızda yalan dolan kalmaması ve evinizde berekete yorumlanır.

  2. Cevriye kalkan dedi ki:

   Rüyamda kayınvalide ve kayın peder adayım yani sevgilimin annesi ve babası size ev almaya geldik diyorlardı.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yakında ailelerin tanışmasına yorumlanır.

 6. Cemal dedi ki:

  Merhabalar şu an eşimle 3 haftadır ayrıyız bana karşı eşim ve ailesi büyük haksızlıklar yapmakta. Rüyamda kayınbabayı ve kayınbiraderleri gördüm masada yemek yiyorduk galiba ufaktan tartıştık. ne anlama gelir yardımcı olur musunuz.

  1. admin dedi ki:

   Araya giren kişiler sayesinde barışmaya yorumlanır.

 7. Dilek dedi ki:

  Yorumumu yolladıktan sonra okudum şunu düzeltmek istiyorum vefat etmiş derken rüyamda vefat etmiyorlar gerçek hayatta vefat ettiler

 8. Dilek dedi ki:

  Merhaba,rüyamda vefat etmiş kayınpederini sağ olan kayınvalide ve görümcem bize geliyormuş kayınpederim k.validem ve görümcemden sonra geliyor sebebide hediye almaya gitmiş elinde büyük bir paketle geliyor açıyorum nevresim takımı kavuniçi renginde desenli bir kaç çeşit çarşaf var değişik desenlerde kayınpederim bana hep gülüyor tebessüm ediyor k.pederiminde üstünde lacivert bir tarafı desenli bir kıyafet var bu arada benim vefat etmiş kendi babam da içerde oturuyormus ama ben yüzünü kendisini görmüyorum sadece k.pederimle uzun zamandır birbirlerini gormuyorlardi iyi oldu sohbet ederler diyorum rüyamın yorumu nedir? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile aranızdaki sorunların çözülmesine, size sıkıntı veren bir konuda rahatlığa yorumlanır.

 9. İbrahim krtş dedi ki:

  Öncelikle selamın aleyküm ben eşim daha doğrusu nişanlım ama dini ve resmi Nikahimiz var eşim sinir hastası ve sorunlar yaşadık sadece benle değil ailesi ilede sorunlar yaşadı şu anda kadın sığınma evinde ve ben her gün dönsün huyu güzelleşsin diye allaha dua ediyorum…… GÖRDÜĞÜM RÜYA İSE ŞU bu gece sabaha karşı rüyamda kayin pederimin evinde cekyata oturuyordum baktim bir odadan kayin pederimin ağlama sesi geliyor diğer oda da ise kayin validem dışarı çıkmak için temiz elbiseler giymiş oda ağlıyordu bu rüyanın yorumu nedir

 10. İbrahim dedi ki:

  Öncelikle selamın aleyküm benim eşim daha doğrusu nişanlım ama dini ve resmi Nikahimiz var eşim sinir hastası ve sorunlar yaşadık sadece benle değil ailesi ilede sorunlar yaşadı şu anda kadın sığınma evinde ve ben her gün dönsün huyu güzelleşsin diye allaha dua ediyorum. Bu gece sabaha karşı rüyamda kayin pederimin evinde cekyata oturuyordum baktim bir odadan kayin pederimin ağlama sesi geliyor diğer oda da ise kayin validem dışarı çıkmak için temiz elbiseler giymiş oda ağlıyor. Bunun yorumu nedir

 11. İbrahim dedi ki:

  Öncelikle selamın aleyküm. Ben eşim daha doğrusu nişanlım ama dini ve resmi nikahımız var. Eşim sinir hastası ve sorunlar yaşadık. Sadece benle değil ailesi ile de sorunlar yaşadı. Şu anda kadın sığınma evinde ve ben her gün dönsün huyu güzelleşsin diye allaha dua ediyorum. Bu gece sabaha karşı rüyamda kayın pederimin evinde çekyata oturuyordum. Baktım bir odadan kayın pederimin ağlama sesi geliyor. Diğer oda da ise kayın validem dışarı çıkmak için temiz elbiseler giymiş o da ağlıyor. Acaba bunun yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Ailevi bir takım problemler yüzünden daha sabırlı olmanız gerekebilir.

 12. Melike dedi ki:

  Rüyada eşim başka bir bayanı sevdiğini ve beni sevmediğini söylüyordu ve kadınla hayat kuracagini beni bırakacağını ve sırtını dönüp tam giderken kayın peder im izin vermiyordu ve başka odaya geciyordum ve bende cok sinirlenir ve aglıyordum ve ben evi terk edecektim yine kayın peder ve kaynanam elimden tutup gitmeme izin vermiyordular bende cok aglıyordum aglayarak uyandım ve aglamaya devam ettim

 13. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem ile oturduğumuz eski evdeyiz ve ev harabe halde yıkık dökük ve oturma odası sağlam eşimle ben o odada oturuyoruz ve kayınvalidem odaya geliyor. Orada yatıyor, bende niye babamı bırakıp geldin diyorum. O da bir şey söylüyor. Sonra kayınbab m odaya geliyor ve eşini çağırıyor. Bende git adam üşümüş tür bu oda sıcak orası soğuk yıkık dökük diyorum ve kayınvalidem kalkıp gidiyor ama evimiz bir oda hariç yıkık.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında her şeyin daha iyi olmaya başlaması, maddi yönden de sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 14. Ahmet dedi ki:

  Mrb ben eşimden ayrıyız boşanmadık rüyamda kayınbaba arabasını binerken gördüm. Uzaktan eve geldiğimde kaynanamı evinde gördüm. Eşyayı götürmeye mi geldin dedim. Elinde battaniye vardı, eşyayı götürmüceğini söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki sorunlar yeniden gündeme gelebilir, biri sorunları tetikleyebilir.

 15. gegriog dedi ki:

  Ölmüş kayınbabam rüyamda bana para vermek istiyor. Bende utandığım için parayı almıyorum. O da daha bir şey demiyor. Onu da iyi gördüm rüyamda yaşarkanki gibi güler yüzlü iyiydi.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi para sorunların çözülmesi ve eşinizle rahat geçime yorumlanır.

 16. Hicran dedi ki:

  Ben ölmüş kayınpederini gördüm rüyamda ve kayınvalidemide gördüm. Tabi kayınvalidem hayatta ama ne garip şey ben kayınpederimi hiç tanımadım görmedim. Ben eşimle evlenmeden çok önce ölmüştü. Ben rüyada soruyorum siz ölmemiş miydiniz. Bana yok ölmedim aşağı mahallede ev tuttum orada kalıyorum dedi ve oğlumu aldı sevdi. İlk defa gördüm kendini acaba neyin işareti bu?

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde hayırlı bir olay için pek çok akraba ile bir araya gelmeye yorumlanır.

 17. Seyma dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem ve kayınbabamı gördüm. Kayınbabam oturmuş yemek yiyor ve kimseyle konuşmuyor. Kayınvalideme soruyorum babam neden susuyor diyorum. Bu böyle kimseyle konuşmuyor diyor.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde parasal anlaşmazlıkların bitmesi, rızkın çoğalmasına yorumlanır.

 18. Hayriye dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem kendine ev almak istiyordu. Ev bakıyordu, ben de ona bir ev gösterdim. Çatı katıydı, ona bu eve bak ben önceden görmüştüm. Arkadaş bu binayı temizliyordu. Ona yardıma geldiğimde görüyordum. Biraz eski ama çok kullanışlı dedim. Eve çıktı bakmaya. Bende sonradan çıktım bakıyorum ev baya eskimiş yerler kırık dökük. Bakıyorum ama yinede kayın valideme biraz eski masraf ister ama çok kullanışlı bence al yavaş yavaş yaptırırsın tamam alıcam sevdim bende dedi. O ara eltim geldi onuda hiç sevmiyorum gelişinden rahatsız oldum. Bir şeyler konuşuyor ama ben hiç anlamıyordum ne dediğini. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Hanede parasal anlamda rahatlama, evinizde bolluk ve berekete yorumlanır.

   1. Gülşen.mutlu dedi ki:

    Rüyamda ölmüş kayın ederim ve kaynana bize gelirken görüyorum. Eşime ananla babam geliyor deyip gizlenerek başımda örtü olmadığı için mutfağa geçiyorum. O sırada küçük torunum geliyor yanıma tuvalete gitmek istediğini söylüyor. O sırada parmaklarım birbirine kenetleniyor. Çocuğa yardımcı olamıyorum, parmaklarımı birbirinden ayıramıyorum. Canım çok yanıyor. Ağlayarak kayın validen kayın babama eşime parmaklarını kurtaramıyorum diyorum. Çok zorlayarak kurtardım sonunda fakat orta parmağım çok morarmıştı ağrıyordu, uyandım. Parmaklarım halen ağrıyor ve azda olsa lordu. Ne anlama geliyor? Tabir ederseniz memnun olurum.

    1. admin dedi ki:

     Ev hayatında zorlukların aşılmasına ve çekilen dertlerin bitmesine yorumlanır.

 19. gulnihal dedi ki:

  Rüyamda kayınvalide kayınpeder annelerle köyde tarhana yapıyorlar. Malzemeleri kaynana getiriyor. Annemle beraber yapıyorlar. Kayınpeder olmadan tarhana yiyor. Ben telefonla arıyorum kaynana ile görüşüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içi sıkıntıların bitmesi, parasal anlamda da rahatlamaya yorumlanır.

 20. Medine dedi ki:

  Selamlar Ayni gün 3 rüya ilki mutfakta birsürü balik hepsi buyuk ve canlı ben tutmusum ustune su serpiyorum seperken icinde küçük bi balık pencereden atlıyor evin dışarısı deniz kaybolup gidiyor 2 rüya kızımın diskisini pisirip yiyorum sonra midem.bulaniyor kusuyorum 3 ruyamda ölmüş eski kayinpederimi kaynanam ve eski esimle.mutfakta torunlarini severken görüyorum norrmalde kızım var ama.ruyamda kızım erkek görüyorum. Gerçek hayatta eşim barismak istedi kabul ettim kızım için tam gidecegim vakit benimle ilgili hain planlari olduğunu öğrendim vazgectim yerel.mahkeme bizi bosadi suan karar temyizde simdiden tesekkurler

 21. Medine dedi ki:

  Rüyamda eski ölmüş kayınpederimi gördüm. Kayınvalidem ve eski eşimle mutfakta ellerinde bir erkek bebeğimiz var, seviyorlar benim bebeğim. Ama normalde benim bir kızım var ve eşimden boşandım. Şu an karar temyizde aynı gün ikinci gördüğüm rüyada ben kızımın büyük abdestini yiyorum. Sonra kusuyorum. Annem ne yapıyorsun diyor ama sanki gerçek hayatta yemişim gibi ağzım kokuyor. Sonra evimize kuran okumak için kadınlar geliyor. Aynı gün 3 gördüğüm rüyada mutfakta balıklar var. Hepsini ben tutmuşum ama o kadar çok ve büyük içinde küçük bir balık var kaçıyor. Evin dışı da deniz, balık denize atlıyor kayboluyor. Bu gördüğüm bütün rüyalarda mutfakta geçiyor ayrıca. Eşim barışmak istedi gerçek hayatta bende kızım için barışacaktım ama benimle ilgili hain planlarını öğrendim vazgeçtim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sorunların bitmesine öncülük etmeye ya da ailede küs olan kişileri barıştırmaya, sevap kazanmaya yorumlanır.

 22. Esra dedi ki:

  Merhaba. Ben 3 aylık hamileyim ve baya sıkıntılı geçiyor hamileliğim. Rüyamda hastanede yatıyorum. 1,5 ay önce rahmetine ermiş olan kayınpederim (kendisi beni bende onu çok severdim) hastane odamda benle sohbet ederken, duvarda yukarıdan kafama doğru gelen bir beyaz fare görüyorum ve çığlıklar atıyorum. Peder çok sakin “korkma kızım bağırma kızım” diyor ama ben yattığım yerde deliriyorum! Sonra kan ter içinde uyandım. Ne anlama geliyor sizce?

  1. admin dedi ki:

   Bazı iç sıkıntılardan kurtulmak ve tez zamanda ev içerisinde daha huzurlu olmak, korkulardan arınmak demektir.

 23. UĞUR dedi ki:

  Rüyamda ailemle beraber kayın pederin evine gittik. Kayınpeder kaynana kayınbirader ve nişanlım bizi hiç hoş karşılamadılar. Onlara gitmemizi istemiyor gibiydiler. Tartışma yoktu ama bir değişik ve sert konuşuyorlardı. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aileler arası bir anlaşmazlık yüzünden zor günler atlatmaya yorumlanır.

 24. gökhan dedi ki:

  Çok acilll rüyamda eşimin ailesi kayınvalidem ve kayınpeder görüntülü eşimi arıyorlar. Oğluma dua ederken bir anda kendilerini yerden yere atıyorlar, çarpılıyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile aranızda bir tartışma geçmesine, tez zamanda hatalarını kabul etmelerine yorumlanır.

 25. Ayşe kaya dedi ki:

  Rüyamda kaynanam ve kayınpederimin oraya gidiyoruz ve onlarda bostanları sulanmamış onun başında oturuyorlar. Bizden de arabanın suyuyla bostanı sulamamızı istiyorlar. Eşim sinirleniyor neden sulayalım falan diye. Neyse eşimi ikna ettim sularken su bitiyor ve eşim sinirleniyor. Biz neden düşünmüyorsunuz, su bitti biz nasıl eve gidecez diye. Neyse kaynım geliyor, oradan daha arabaya bağlı olan hortumu yukarı doğru kaldırıyor ki hortumdaki su bostana aksın diye öylece bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Maddi zorlukların aşılmasına ve kazancın artmasına yorumlanır.

 26. Serra dedi ki:

  Rüyamda evliydim, bebeğim vardı iftiraya uğramıştım ve bir yere kapatılmıştım. Kaynanam beni kurtarıyordu. Sonra eve gidiyorduk, bana çok iyi davranıyordu. Rüyamdaki eşimle bana sofra hazırlıyordu. Sonra bana para verip ihtiyacım olduğunu söyleyip gidiyordu. Ardından lavaboya gidiyordum yüzümü yıkamak için rüyamdaki görümcem lavabodan çıkıp bana vuruyordu. Bir şeyler söylüyordu söylediklerini unuttum. Burnumu çok olmasa da kanıyordu ve üzerimdeki montun küçük bir kısmı yanıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sorunların artmasına ve huzursuzluk çıkmasına yorumlanır.

 27. Hasret Arakiz dedi ki:

  Rüyamda kayınpeder, kaynanam, eşim kahvaltı yapıyoruz. Eşimin benimle hiç paylaşmadan almış olduğu kararı eleştiriyordum. Kayın babam karşımda oturuyor dinliyor. Eşim sağ tarafımda ve kaynanam sol tarafımda oturuyor. Bize “ağzınızın tadı kaçmasın diye öğütler veriyordu”. Kahvaltı bitti kapı önüne çıktık. Kayınpeder üzerinde şık uzun bir ceket sinek kaydı tıraş tebessüm ederek bana bakıyordu. Onları yolcu edecekmişiz orada, hatta büyük bir bakır leğende bir baharat çeşidi vardı. Eşim bir limon hakkında bilgi verip nasıl sulu olduğunu göstermek için sıkıyordu ve bu sıkma işi baharatın üstüne geldi. Babam dur dur baharat gitti deyip baharatı limondan korumaya çalıştı.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile şu günlerde bir anlaşmazlık yaşamaya ve arada kalmaya yorumlanır.

 28. Ispampu dedi ki:

  Biz kayınvalidemle hiç görüşmüyoruz. Rüyamda onu siyah elbiseli ve kırmızı kışlık çorapla eski bir evin önünde gördüm fakat olduğundan daha gençti. Daha sonra kayınpederime bir şeyler anlatmaya başladı. Sanki biz de eşimle karşıdan bakıyorduk. İkimizde kırmızı çoraplara takılmıştık oysa hep kayınpederime ısrarla bir şeyler anlatıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Gelen bazı haberler karşısında çok sinirlenebilirsiniz, aile içinde sizi zorlayan bir şey olabilir.

 29. Nafiye dedi ki:

  Rüyamda iki erkek çocuğum vardı. Onların bir tanesini emzirdim göğüslerimden de süt akıyordu. Ölmüş kayınvalidem, kayınpederim ve görümcem üçü de evime gelmiş ve onlara çocuklarımı bırakıp pazara gitmeye kalkıyorum. Dışarı çıktığımda giydiğim beyaz pijamamı sürekli paçaları kaydığı için düzeltiyorum. Ayağımda lastikler var. Bunlarla nasıl gideceğim diye kendi kendime konuşuyorum. Ayrıca ölmüş olan görümcemle konuşuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde huzur ve bereketin artmasına, bazı sorunları rafa kaldırmaya yorumlanır.

 30. İrem dedi ki:

  Rüyamda kayınannemi gördüm gülüyordu. Kayınbabamı da gördüm. Benimle konuşmuyordu. Biz onun evine taşınmışız.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk alım satımına dair karışıklık olabilir ya da sizin istemediğiniz bir şeyi eşinizin istemesi anlaşmazlığa yol açabilir.

 31. Bilgi dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem ve kayinpederim evimin önünde dışarıda çimlerin üstünde uyuyorlar idi. Ben de pencereden bakıp gördüm onları eşim gösterdi. (bu arada eşimle aramız çok bozuk ve de ailesinden hiç kimseyle görüşmüyor ve konuşmuyorum)

  1. admin dedi ki:

   Sizin huzurunuzu kaçıran bir konuda eşinizle anlaşmaya, aranızdaki buzların erimesine yorumlanır.

 32. Isimsiz dedi ki:

  Rüyamda kaynanamı ve kayınpederimi gördüm. İkisinle de küsüm ve 3 ay oldu eşimden evi ayıralı. Kayınpeder kanser oldu ama rüyamda hasta değildi. Ben sulu köfte yapmışım. Beraber yiyorduk kaynana kayınpeder ve koca. Kayınpederim bana babamı sordu baban nasıl dedi. Bende iyi dedim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak anlamına gelir, size biri haber getirebilir.

 33. Sebahat dedi ki:

  Rüyamda kayınpeder ve kaynanamı gördüm. Kaynanam benden cevizli baklava istiyordu. Bende içten içten sinirlenip söyleniyorum evde malzeme yok nasıl yapayım diye.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sohbet ve neşeye, dargınlıkların bitmesine yorumlanır.

 34. Ümmügülsüm dedi ki:

  Rüyamda kaynanamın evindeyiz ve annemin bebeğimin için aldığı şeylere bakıyorlardı (bu arada hamileyim, ilk gebeliğim annem beşik hazırlığı yapıyor, bizim kız annesi yapar beşik hazırlığı adetimizde var). Kalkıp anneme haksızlık yapıyorlardı. Kesin o bir şey yapmamış her şeyi yine sen bizim paralarımızla onun adına almışsındır. Ne kaynım ne de görümcem ses çıkarıyordu. Her şey bir an üstüme geldi. Haksızlığa tahammül edemedim. Bağırıp çağırıp eşimle çıktım. Sözlü tartışmaya girdik, kayınpederime şok oluyordum. Çünkü normalde aramız iyi hatta kaynanamın yanında kala kala sende ona benzemişsin diyordum. Yolda arkadaşımı görüyordum, sarılıp ağlıyordum. Eşimle eve gidiyorduk. Ona sen çok gurursuzsun diyordum. Bu olayın üstüne onlarla bir daha konuşmam diyordum. Etkisinde kaldım. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Çok enterrçesam gelişmeler olabilir ve duyacağınız şeyler sonrasında karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Bir süre önce alınmış kararlar değişmiş olabilir. Aynı zamanda bir sebeple siz de fikirlerinizi değiştirebilirsiniz.

 35. Nigar dedi ki:

  Selam ben kaynanam ve kayıinpederimle kavga ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Alacağınız güzel haberlerin eşinizi ve sizi mutlu etmesine yorumlanır.

 36. Gulcan dedi ki:

  Rüyamda kaynanam ve kayınpeder bize gelmiş ve çocuklarımı kaciriyormus bende bir tanesini kurtardım diğer kızımı kaçırdılar eşimden sürekli gülüyor ben çok agladim

 37. Gulcan dedi ki:

  Rüyamda kaynanam ve kayınpeder bize gelmiş ve çocuklarımı kaçırıyormuş. Bende bir tanesini kurtardım. Diğer kızımı kaçırdılar eşimden sürekli gülüyor. Ben çok ağladım.

  1. admin dedi ki:

   Alacağınız bazı haberlerin aile içerisinde tadınızı kaçırmasına yorumlanır.

 38. Serap dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda ölmüş kayınpederim ve kayınvalidem tek tek yanıma geliyorlar. Kayınvalidem hiç konuşmadan gidiyor. Kayınpederim geliyor ona kayınvalidenin geldiğini ve gittiğini söylüyorum. O da onu çok özlediğini, onsuz yaşayamayacağını ve onun yanına gitmek istediğini söylüyor ve gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ve aileniz ile birlikte aranızda sevgi ve saygının artması, birlikte zaman geçirmekten daha çok keyif alacağınıza, kırgınlıkların son bulmasına yorumlanır.

 39. Elif dedi ki:

  Merhaba. Ben normalde evli değilim ama rüyamda kayınvalide ve kayınpederimi görüyorum sözde. Bunlar çok üzerime düşüp beni darlayabilen insanlar olarak görüyorum. 2 yakın arkadaşımla kayınvalidemlerde sözde otururken oradan beni çıkarıyorlar ve kendi evime götürücem sözde arkadaşlarımı ama kayınvalidemle kayınpederim gitmeme gönülleri razı değil ama yinede gidiyoruz sözde. Sonrasında benim sözde evimin elektriği kesilmiş ve bunu onlarda biliyormuş. Biz arkadaşlarımla eve girince elektrik geliyor ama biz beni rahat bıraksınlar diye elektrik gelmedi hayır filan diye yalan söylüyoruz. Dakika başı arıyorlar çünkü telefonla. Ve sözde kayınpederim normalde çok ılımlı çok sıcakmış bana karşı beni sıkmasına rağmen onu seviyormuşum. Kayınvalidem biraz daha cazgır biri olduğu için seviyormuşum ama çok değil. Devamlı diplerinde olmamı istiyorlarmış sözde.

  1. admin dedi ki:

   Yakında eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım ile birlikte rahata ereceğine ve arkadaşlarınızın hayırlı bir işe vesile olmasına yorumlanır.

 40. Şehnaz dedi ki:

  Şu anda hayatta olmayan ölmüş kayınvalidem ve kayınpederimi uzanmış yatarak ve dinç görüyorum. Kayınpederimi ben hayattayken hiç görmedim. Resimlerden normalde tanıyorum. Ama rüyamda çok yakışıklı ve genç görüyorum. Rüyamda da eşime babasını benzetiyorum. Rüyamda aynı eşim diyorum. Rüyada bana gülümsüyor.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin bir konuda gönlünüzü almasına, ondan gelecek iyiliğe ve bu sayede iç sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

   1. Gül dedi ki:

    Ruyamda göruşmediğim kayınbabam ve kayınvalidem gördüm yanında kaynımda var onu lada görüşmüyoruz onlar balkonda ben asagidayım karsılarında duruyorum arkadaşlarım var yanımda arkadaşımla birlikte asagıdan uzanmışım uzerımızde açık renk örtüde var kayınvalidem telefonla konuşuyor

    1. admin dedi ki:

     Aranızdaki maddi manevi sorunlar çözülebilir, sorunlar biter.

 41. Serpil dedi ki:

  Benim kayınvalidem vefat etti 3 ay önce. Rüyamda kayınpederim tekrar evleniyor ve başka bir kadınla ve eşimin bundan mutsuz olduğunu gördüm. Ne anlama geliyor bu sizce? Bu arada eşimle de ayrıyız şu an.

  1. admin dedi ki:

   Eski eşinizden bir haber almak, ancak bu haberin sizi şaşırtması anlamına gelir. Uzun süredir beklenen bir haber ve destek de olabilir.

 42. Hatıce dedi ki:

  Merhabalar, kayınvalidem ve kayınpederim aniden ölmüşler. Kaynımın evinde bir kalabalık var ve küs oldukları amcaları bizim başımızda yol gösteriyordu.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde aile içerisinde bir kutlama ya da başka vesileler ile birlikte küs olanların barışmasına, neşenin hakim olmasına yorumlanır.

 43. Haydi dedi ki:

  Merhaba, kayınvalidem ve kayinpederimle uzun zamandır görüşmüyorum, hemen hemen 10 yıldır evliyim bir de evladım var. Arada geçen tartışma sonucu bana yapılan hakaret ve haksızlıklardan dolayı görüşmüyoruz. Eşim de bu konuda beni destekliyor. Ben yine de senin annen babandır, sen görüş yarın bir gün bir şey olursa üzülürsün diyorum. Her neyse rüyamda kayınpederim yanımda konuşuyoruz beni dinliyor, bana yapılan hakaretlerden dolayı her ikinizi affedemiyorum sizi diyerek ağlıyorum, sen diyorum evlatların olmadan nasıl düğün yaptın diye söyleniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda aile içi problemlerin aşılmasına, özellikle eşiniz ile aranızda huzursuzluk yaratan bir sorunun çözümüne, birlikte sorunları aşmaya yorumlanır.

 44. Leyla dedi ki:

  Rüyamda kayınpederimi turşu bidonundan iki tane turşu alıp anne babama veriyormuşum. Ne demek ondan habersiz ama?

  1. admin dedi ki:

   Size verilen bir sözün tutulmaması ya da beklenilen desteği görememek yüzünden zor durumda kalmak, maddi yönden de sıkıntıya yorumlanır.

 45. sevim yıldız dedi ki:

  Rüyamda ayrılmış olduğum kayınpeder ve kayınvalideyi görüyorum kayınpederim benim yurt dışına gitmiş. Benim genç kızlık kıyafetlerimi getirmiş ve ben açıp bakıyorum. İçinde mantolar çıkıyor ve onları anımsıyorum. Bir manto siyah ve içinde simler var. İçlerinde bir tanesini giyindim, kolsuz uzun yelek tipinde ve çok beğendim. Diğer tarafta kayınvalidem sana ait kıyafetlerini sakladım diyor. Bir koli içinde veriyor ve açıyorum. Yine içinde yelek ilk yelek çıkıyor, aa bak diyorum bu da benim kürküm beyaz ve bakmaya devam ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eski mutlu günlere geri dönmeye, endişelerden kurtulmaya ve özellikle maddi anlamda her şeyin yoluna girmesine yorumlanır.

 46. Hulya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kaynanamı ve kayınpederimi gördüm. Birlikte soba kuruyoruz ve onu yakıyoruz ama kayınpederim kendi kendine bize söyleniyor. Sonra bir ara çay demliyorum. Bir de oğluma da elinde ağaç kesme motoru görüyorum. Kızımla oğlumu yüksekse bir balkonda görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sıkıntılara çözüm bulmaya ve özellikle kafanızı karıştıran bir konuda artık karara varmaya yorumlanır. Bu çocuklarınızın eğitimine dair de olabilir.

 47. BURAK OĞUZ dedi ki:

  Merhaba değerli dostlar! Rüyamda hayırdır inşallah kayınpeder ve kayınvalidemi havaalanında karşılıyor, sevinçle ellerinden öpüyor ve sarılıyor şekilde gördüm. Değer yorumlarınız bekler, iyi çalışmalar dileriz!

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz size müjdeli bir haber verebilir ve şu günlerde evde bir kutlama telaşı da olabilir.

 48. Hamdi karasu dedi ki:

  Rüyada ölmüş kayınpederimi gördüm. Bahçede oğlunla oturuyordu. Oğlu hayatta, kayınpeder 8 yıl oluyor öleli.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde gelen bir haber sizi üzebilir, biri borç para isteyerek de zor durumda bırakabilir.

 49. Aysun dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tavuğun derisini yüzdüm ve siyah danalar vardı. Kaynanam ve kayınpederimden de saklanıyor gibiydim.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı yapılan haksızlıklardan dolayı biri af dileyebilir ya da iyi niyetinizi kullanmak isteyen biri emeline ulaşamaz.

 50. Gül dedi ki:

  Merhaba rüyamda kayınvalidemlere gidiyoruz. Annemlerle oturuyoruz ama hiç bir konuşma yapılmıyor (eşimle ayrıyız şu an).

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde önemli bir konuşma yapılabilir ve bir süredir dile getirilmeyen şeyler açığa çıkabilir.

   1. Dinar dedi ki:

    Rüyamda eşim ve oğlumla birlikte öyle akşam bir tur atalım arabayla dedik ir süre sonra eve dönüş yoluna girdik sonra yolun kenarında bir düğün gördük İkimiz de o düğüne bakalım derken bir an ters yola girdik daha sonra eşim kaldırımın üstünden gitmeye başladı Karşıdan gelen arabalar bize çarpmasın diye çok hızlı gidiyordu ve Yollar çok virajlı ydı bu Rüyamda çok kaza atlattık sonra durdu nereye geldik diye Köy gibi bir yere gelmiştik her taraf karanlıktı Tıp korku filmi gibi bir süre sonra benimle kavga etmeye başladı Seninle olmuyor seninle yürümüyor seninle sonumuz yok diye böyle giderse Babam da sana gelecek dedi bana Ben de kızdım ona ne demek istiyorsun diye Arabadan indim ve ileride bir tane kadın balkonda bana eliyle gel işareti yapıyordu Ben eşime söylenmeye devam ediyordum Neden böyle düşünüyorsun böyle konuşuyorsun diye Sonra Oğlumu da aldım indim arabadan yürümeye başladım O da gitti Ama sokaklar’a bakıyorum Hala Bir Umudum Var Belki şaka yapıyor gelip bizi alır diye sokaklarda yürürken 2 tane kız Hiç Konuşmadan bizim üzerimize su döktü Benim oğlumun üstüne dökmeyin hava soğuk hasta olur dedim onlara Ondan sonra bir araba geçti önümüzden kırmızı kaza yapmıştı önünü vurmuş Sonra bizi sokağa girdik oğlumla Sokakta bir sürü adamlar vardı arkamı dönüp baktığımda o kaza yapan araçta Durmuş bize bakıyordu Ben yanına gittim adamlardan yardım istedim telefonunuzu vereyim polisi arayayım diye polisi aradılar konuşmak istiyorum Eşim beni bırakıp gitti diye yardım edin demek istiyorum ama sesin bir türlü çıkmıyor nefesim kesilmiş ağlamaktan konuşamıyorum Rüyam Biraz uzun oldu Kusura bakmayın yorumlarsanız sevinirim Teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine, iki yerden gelire yorumlanır.

    2. Zi dedi ki:

     Biz koyden batmana gidecektik kapının onunde ben kaynanam ve kayınpederim arabaya bindik eşimde dişarida pencereden arabayı nasıl surucegimizi anlatıyordu bende dedimki ne ben ne annen nede baban araba kullanmayı biliyoruz nasıl surucez dedi eşimde dediki sen frene bas babamda gaza basın sende direksiyonu tut gidersiniz zaten tmm diyip arabayı surduk daha Sonra kaza yaptık kaza yaptığımız yerde sag ve sol tarafımız kaş vardı yuksek boyle yolun tam ortasındada demir var biz o demire carpıyorduk bunun anlamı nedir admin

DMCA.com Protection Status