Rüyada Kazıklanmak

Rüyada kazıklandığını görmek, uyanık olursanız sizi dolandırmak üzere olan birini önlemeye yorumlanır. Bu kişi güvendiğiniz biri olabilir ve sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışabilir. Özellikle de içinize şüphe düşen biri varsa bu kişiye karşı dikkatli olun. Borç para vermeden önce iki defa düşünün, sizi mağdur etmeye kalkabilir. Rüyada kazık yemek, stres veren bir durumdan kurtulmak demektir. Sizi sürekli baskılayan biri varsa bu kişi yakanızdan düşer, maddi külfet olmaz. Rüyada kazıklanmaya çalışmak, kazancınızda gözü olan birine işaret eder. Bu kişi size masraf çıkarabilir, onun yüzünden yüklü masrafa da girebilirsiniz.

Rüyada başkası tarafından kazıklanmak, rakiplerinize üstün gelmek ve arkanızdan konuşmalarına yorumlanır. Sizin başarınızı kıskanan birileri olabilir, arkanızdan olur olmaz laf yapabilirler. Rüyada birini kazıklamak, biri ile tartışmak ve bir şeyi paylaşamamak demektir. Bu kişi sizin hayallerinize göz koyabilir, kıskançlık yüzünden sizinle uğraşabilir.

Rüyada Alışverişte Kazıklanmak

Yeni bir iş için girişimde bulunmak, para kazanmaya yönelik yeni plan projeler içerisinde olmaya yorumlanır. Yeni kararlar vermeniz ve artık kendinize yeni bir kariyer yolu çizmeniz gerekebilir, ortak olanlar ortaklarından ayrılırlar.

Rüyada Restoranda Kazıklanmak

Daha çok borca girmek ve harcamalardan sonra pişmanlık yaşamaya yorumlanır. Zamanında girilen borçlar şimdi yük olmaya başlayabilir. Rüyada lokantada kazıklanmak, rızkın azalmasına ve geçim sıkıntısı çekmeye de yorumlanır.

Rüyada Dosttan Kazık Yemek

Rüyada dost kazığı yemek, dert ve kederden kurtulmaya yorumlanır. Hiç kimseye minnet etmeden bazı engelleri tek başınıza aşabilirsiniz. Hiç kimseye muhtaç olunmaz. Rüyada arkadaştan kazık yemek, aynı zamanda kazancın artışına ve kimseden beklentiye girmemeye yorumlanır.

Rüyada Dolandırılmak

Rüyada dolandırıldığını görmek, rızkın artmasına ve helal lokmaya yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır ve kişi maddi gücü eline alır, herkesin özeneceği bir konuma erişebilir, kimseye minnet eylemeden tek başınıza güç ve kudret sahibi olabilirsiniz.

Rüyada Kazıklanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hiç kimseye ihtiyaç duymamaya ve tek başınıza ekonomik yönden güçlenmeye yorumlanır. Artık kendinizi maddi anlamda daha güvende hissedebilirsiniz. Sözlerine güceneceğiniz biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ilay dedi ki:

  Merhaba, Ruyamda arabamizi satiyorduk esimle Alan o genc iki kisi kiz ve erkek bize bos zarf verdiler icinde para yok. Ne anlama geliyor?

 2. Mesut dedi ki:

  Ruyamda esimin babasina parasal konuda yardimci olduk ama bizden parayı alınca siz zaten bana borclusunuz aramızda alacak verecek kalmadı diyerek tartışma konusu yarattı ve biz o parayı vermedik eşimle beraber kaçtı o kovaladı ve bende dedimki ne kadar alacağı varsa alsın birdaha konuşmayalım böyle bir insanla dedik(bu arada para dediğim eşinin takıları)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizle para sıkıntısı ve anlaşmazlıkların biteceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status