Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, çok istediğiniz bir şeyin hemen gerçekleşmesi ya da geçte olsa gerçek olması anlamına gelir. Ancak biraz daha sabır etmeniz gerekiyor. Aceleci davranırsınız bazı şeyler sizin istediğiniz gibi olmayabilir. Bu yüzden daha sabırlı olursanız her şey tam da sizin gönlünüzden geçtiği gibi olacak. Özellikle bekar olanlar evlenmek istiyorlarsa çok aceleci davranmamalı, ailelerinin de sözlerine dikkat etmeliler. Bazı şeyler de tek başınıza karar vermek yerine sevdiklerinizle birlikte ortak kararlar vermeniz çok da hayırlı olacak. İş hayatında da yükselmek isteyen kişiler biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor ya da yeni bir iş kurmak istiyorsanız bunun için her şey planlı bir şekilde yapmanız ve tam vaktini beklemeniz gerekecek.

Rüyada küçük kedi görmek, kısa vadeli hayallerin gerçek olması anlamına gelir. Çok istediğiniz şeyler dilekleriniz kabul olabilir. Özellikle sevdiklerinize karşı iyi niyetli davranışlarınız takdir görür. Size sürprizler yapabilirler. Rüyada büyük kedi görmek ise büyük bir haber almak ve çok sevinmek anlamına gelir. Bu haber sonrasında sevdiklerinizle paylaşmanız sizi mutlu edecektir. İş arayanlar da iş başvurusundan geri dönüş alabilirler.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Yepyeni hayaller kurmak ve geleceğe dair çok güzel hedefler belirlemek anlamına gelir. Bu hayalleriniz sevdikleriniz tarafından da takdir görür ve sizinle birlikte adeta kendi istekleri gibi çabalarlar. Kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz ve emek harcadığınız konularda sevdiklerinizden de destek göreceksiniz. Özellikle evli olan kişiler eşlerinden büyük bir destek görebilirler. Rüyada yavru kedi görmek, evli olan kişiler için çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada Ev Kedisi Görmek

Evinizin huzurunu kaçırmak isteyen bir kadına yorumlanır. Bu kadın laf taşıyarak ya da sözleriyle sizin kalbinizi kırabilir. Rüyada evcil kedi görmek, aynı zamanda dost sandığınız bir insandan duyacağınız sözlere çok üzülmek, belki de bir yalanını yakalamak anlamına gelir. Bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada Sokak Kedisi Görmek

Önyargılı olduğunuz bir insanla sonradan dost olmak anlamına gelir. Bu kişiye karşı düşünceleriniz tamamen değişebilir ve aslında ne kadar iyi bir insan olduğunu görebilirsiniz. Sizi çok şaşırtacak. Belki de zor bir gününüzde yanınızda olarak size vereceği destek sizi şaşırtabilir ve güzel bir dostluk demektir. Rüyada vahşi kedi görmek, aynı zamanda birinin gönlünü almak anlamına da gelir. Size dargın olan biri varsa o kişi ile aranız düzelir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

İçinize dert olan bir şeye derman bulmak anlamına gelir. Sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz ve artık bir şeyler yoluna girmeye başlayabilir. Belki de birilerinden duyacağınız sözler sizi umutlandırabilir. Geçmişte yapılan hataları çok fazla kafanıza takıyorsanız, bundan sonra hepsi geride kalacaktır. Gelecek günlerde karşınıza çıkacak güzel olanaklar ve fırsatlar sizi mutlu edebilir ve tüm dertlerinizi unutmayı sağlayabilir. Rüyada siyah kedi görmek, aynı zamanda ticari hayatta başarılı olmak ve kazancın artış göstermesi anlamına gelir. Maddi yönden kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Sabır edilen bir konuda selamete erişmek ve hayırlı haberler almak anlamına gelir. Eğer sizden uzakta yaşayan ve çok özlediğiniz biri varsa, o kişiyle yakında görüşebilirsiniz. Özlemler sona erer. Kavuşamayan kişiler de yakında birbirlerine kavuşurlar. Bekar olanlar için hayırlı bir evlilik yapmak anlamına gelir.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, kendinizi daha mutlu ve dinç hissetmeye yorumlanır. Özellikle ruhsal anlamda da kendinizi daha mutlu ve enerjik hissedebilirsiniz. Stres sizden uzak durur. Üzerinizde baskı varsa bundan da kurtulabilirsiniz Kısacası üzerinizden büyük bir yük kalkar.

Rüyada Gri Kedi Görmek

Borcu olanların borçlarından kurtulması ve maddi yönden çok rahat etmeleri anlamına gelir. Elinize beklediğinizden daha fazla para kalmaya başlayabilir. Eğer size maddi bir külfet olan bir şey varsa da bundan kurtulabilirsiniz. Evde bolluk ve bereket daha çok olur. Mal mülk satın almak isteyenler için de hayırlıdır. Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

Rüyada Kedi Kesmek

Mal mülkünüzde ya da huzurunuzda gözü olan kişilerin kendi emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Hane içerisinde size karşı düşmanca davranan kişiler varsa bu kişiler size zarar veremezler. Ailenizin huzurunu kaçırmak isteyenler huzurunuzu bozamaz. Ancak huzurunuzu bozmak için yapacakları şeyler sizi şaşırtabilir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Size zararı dokunacak kişilerin ya da durumların farkına son dakika varmak anlamına gelir. Mesela bazı insanların aslında kötü niyetli olduğunu anlayıp hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz ya da aldığınız bazı kararlar aslında sizin için pek de hayırlı olmayacağını anlayıp son dakika vazgeçebilirsiniz. Her şey tam da sizin gönlünüze göre olur. Son dakika bazı tehlikeler önlenir.

Rüyada Kedi Sevmek

Hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya, sosyal çevrenizde çok sevilmeye yorumlanır. Dostlarınız artabilir. Belki yeni tanışacağınız insanlar da olabilir. Hayatınızda yeni kişiler girebilir. Rüyada kedi okşamak, aynı zamanda dargınlıkların son bulması, özellikle aile içerisinde küs olduğunuz kişiler varsa onlarla barışmak anlamına gelir. Küslükler uzatılmaz ve kısa sürede eski dostluklar geri gelir.

Rüyada Kedi Isırması

Kulağınıza gelen bazı haberlerden sonra keyfiniz kaçabilir. Belki de bazı şeyler yolunda gitmeyebilir ya da insanların sizin hakkında düşündükleri şeyler canınızı sıkabilir. Ancak bunlar geçici şeyler olacaktır. Çok büyük üzüntüler yaşamayacaksınız. Sadece kısa süreli mutsuzluklar olacak.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Size karşı yapılan bir haksızlığa karşı savaşmak anlamına gelir. Emekleriniz boşa gitmez, emeklerinizin boşa gitmesini isteyen kişiler de bu emellerine ulaşamazlar. Hakkınız olan bir şeyi er ya da geç alırsınız. Mücadeleniz boşa gitmez. Sizin ne kadar hırslı ve azimli bir insan olduğunuzu da gösterir.

Rüyada Kedi Sahiplenmek

Aşk hayatında çok mutlu olmak, çok sevilmek anlamına gelir. Mesela bekar olan biri hoşlandığı kişiden cevap alabilir ya da ilişkiniz varsa evlilik ile sonuçlanabilir. Evli olan kişiler ise eşlerinden yana çok şanslı olurlar. Yuvanızda mutluluk daimi olur. Yaptığınız seçimlerden dolayı pişman olmazsınız. Hayatınızı paylaşacağınız kişi size mutluluk ve şans getirir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Bir zamanlar karşınıza çıkan ve kabul etmemiş olduğunuz fırsatın yeniden karşınıza çıkması anlamına gelir. Belki de bunun için çok pişman olmuş olabilirsiniz. Ancak bu fırsat ile yeniden karşılaşmak sizi mutlu edecek. Bazı yarım kalan hayalleriniz varsa da onlar için yeniden çaba göstermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Kedi Beslemek

Bolluk ve berekete, aynı zamanda ailenize de yardım etmeye yorumlanır. Kazancınız artabilir ve ekonomik yönden özgürlük sizi ve ailenizi mutlu eder. Başkasına muhtaç olmazsınız. Aynı zamanda aile fertlerine de maddi yönden yardımınız dokunur. Eğer bir zamanlar size iyilik yapan kişiler varsa da onlara iyiliğiniz dokunabilir.

Rüyada Kedinin Üstüne Atlaması

Bir süredir görmediğiniz ve dargın olduğunuz bir insan size haber gönderebilir ve gönlünüzü almak isteyebilir. Bu kişi eski sevgiliniz de olabilir. Sizinle ayrı olmak onu üzmeye başlayabilir ve yeniden sizden af dileyebilir. Hayatınızdan çıkan birinin yeniden hayatınızı girmek istemesi sizi mutlu edecektir.

Rüyada Eve Kedi Girmesi

Huzurunuzu ve tadınızı kaçırmak isteyen kişilerin bu emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Ancak sizden laf almak isteyen kişiler olabilir. Şu günlerde sırlarınızı paylaşırken çok dikkatli olun. Hemen herkese güvenmeyin. Çünkü sonrasında moraliniz bozulabilir ve size güven veren kişilerden ihanet görebilirsiniz. Rüyada ev içinde kedi görmek, aile saadetinizi kıskanan kişilere yorumlanır. Bu kişiler haneden birileri de olabilir ve sizin aile huzurunuzu bozmak istiyor olabilirler.

Rüyada Kedi Görmek Dini Yorumu

İslami ruya tabirlerine göre, rüyada kedi görmek biraz daha bekledikten sonra dileklerin kabul olması anlamına gelir. Çok yakın zamanda çok mutlu olabilirsiniz. Bir süredir sabrettiğiniz konularda da artık güzel gelişmeler olabilir. Mesela mahkeme sonucu bekliyorsanız sizin lehinize sonuçlanır ya da bir yerden başka bir haber bekleniyorsa bu haber gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

34 Yorum

 1. Gökhan
 2. Zümrüdüanka
  • admin
 3. Eftelya
  • admin
 4. Melek
  • admin
 5. Ezgi
  • admin
 6. Elcan
  • admin
 7. Emin
  • admin
 8. Meyra
 9. Gül
  • admin
 10. gamze
  • admin
 11. Büşra
  • admin
 12. Admin
  • admin
 13. Yelda
  • admin
 14. Damla
  • admin
 15. Rky
  • admin
 16. Haznedar
  • admin
 17. Suzan
  • admin
 18. Neslihan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status