Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, çok istediğiniz bir şeyin hemen gerçekleşmesi ya da geçte olsa gerçek olması anlamına gelir. Ancak biraz daha sabır etmeniz gerekiyor. Aceleci davranırsınız bazı şeyler sizin istediğiniz gibi olmayabilir. Bu yüzden daha sabırlı olursanız her şey tam da sizin gönlünüzden geçtiği gibi olacak. Özellikle bekar olanlar evlenmek istiyorlarsa çok aceleci davranmamalı, ailelerinin de sözlerine dikkat etmeliler. Bazı şeyler de tek başınıza karar vermek yerine sevdiklerinizle birlikte ortak kararlar vermeniz çok da hayırlı olacak. İş hayatında da yükselmek isteyen kişiler biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor ya da yeni bir iş kurmak istiyorsanız bunun için her şey planlı bir şekilde yapmanız ve tam vaktini beklemeniz gerekecek.

Rüyada küçük kedi görmek, kısa vadeli hayallerin gerçek olması anlamına gelir. Çok istediğiniz şeyler dilekleriniz kabul olabilir. Özellikle sevdiklerinize karşı iyi niyetli davranışlarınız takdir görür. Size sürprizler yapabilirler. Rüyada büyük kedi görmek ise büyük bir haber almak ve çok sevinmek anlamına gelir. Bu haber sonrasında sevdiklerinizle paylaşmanız sizi mutlu edecektir. İş arayanlar da iş başvurusundan geri dönüş alabilirler.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Yepyeni hayaller kurmak ve geleceğe dair çok güzel hedefler belirlemek anlamına gelir. Bu hayalleriniz sevdikleriniz tarafından da takdir görür ve sizinle birlikte adeta kendi istekleri gibi çabalarlar. Kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz ve emek harcadığınız konularda sevdiklerinizden de destek göreceksiniz. Özellikle evli olan kişiler eşlerinden büyük bir destek görebilirler. Rüyada yavru kedi görmek, evli olan kişiler için çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada Ev Kedisi Görmek

Evinizin huzurunu kaçırmak isteyen bir kadına yorumlanır. Bu kadın laf taşıyarak ya da sözleriyle sizin kalbinizi kırabilir. Rüyada evcil kedi görmek, aynı zamanda dost sandığınız bir insandan duyacağınız sözlere çok üzülmek, belki de bir yalanını yakalamak anlamına gelir. Bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada Sokak Kedisi Görmek

Önyargılı olduğunuz bir insanla sonradan dost olmak anlamına gelir. Bu kişiye karşı düşünceleriniz tamamen değişebilir ve aslında ne kadar iyi bir insan olduğunu görebilirsiniz. Sizi çok şaşırtacak. Belki de zor bir gününüzde yanınızda olarak size vereceği destek sizi şaşırtabilir ve güzel bir dostluk demektir. Rüyada vahşi kedi görmek, aynı zamanda birinin gönlünü almak anlamına da gelir. Size dargın olan biri varsa o kişi ile aranız düzelir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

İçinize dert olan bir şeye derman bulmak anlamına gelir. Sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz ve artık bir şeyler yoluna girmeye başlayabilir. Belki de birilerinden duyacağınız sözler sizi umutlandırabilir. Geçmişte yapılan hataları çok fazla kafanıza takıyorsanız, bundan sonra hepsi geride kalacaktır. Gelecek günlerde karşınıza çıkacak güzel olanaklar ve fırsatlar sizi mutlu edebilir ve tüm dertlerinizi unutmayı sağlayabilir. Rüyada siyah kedi görmek, aynı zamanda ticari hayatta başarılı olmak ve kazancın artış göstermesi anlamına gelir. Maddi yönden kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Sabır edilen bir konuda selamete erişmek ve hayırlı haberler almak anlamına gelir. Eğer sizden uzakta yaşayan ve çok özlediğiniz biri varsa, o kişiyle yakında görüşebilirsiniz. Özlemler sona erer. Kavuşamayan kişiler de yakında birbirlerine kavuşurlar. Bekar olanlar için hayırlı bir evlilik yapmak anlamına gelir.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, kendinizi daha mutlu ve dinç hissetmeye yorumlanır. Özellikle ruhsal anlamda da kendinizi daha mutlu ve enerjik hissedebilirsiniz. Stres sizden uzak durur. Üzerinizde baskı varsa bundan da kurtulabilirsiniz Kısacası üzerinizden büyük bir yük kalkar.

Rüyada Gri Kedi Görmek

Borcu olanların borçlarından kurtulması ve maddi yönden çok rahat etmeleri anlamına gelir. Elinize beklediğinizden daha fazla para kalmaya başlayabilir. Eğer size maddi bir külfet olan bir şey varsa da bundan kurtulabilirsiniz. Evde bolluk ve bereket daha çok olur. Mal mülk satın almak isteyenler için de hayırlıdır. Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

Rüyada Kedi Kesmek

Mal mülkünüzde ya da huzurunuzda gözü olan kişilerin kendi emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Hane içerisinde size karşı düşmanca davranan kişiler varsa bu kişiler size zarar veremezler. Ailenizin huzurunu kaçırmak isteyenler huzurunuzu bozamaz. Ancak huzurunuzu bozmak için yapacakları şeyler sizi şaşırtabilir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Size zararı dokunacak kişilerin ya da durumların farkına son dakika varmak anlamına gelir. Mesela bazı insanların aslında kötü niyetli olduğunu anlayıp hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz ya da aldığınız bazı kararlar aslında sizin için pek de hayırlı olmayacağını anlayıp son dakika vazgeçebilirsiniz. Her şey tam da sizin gönlünüze göre olur. Son dakika bazı tehlikeler önlenir.

Rüyada Kedi Sevmek

Hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya, sosyal çevrenizde çok sevilmeye yorumlanır. Dostlarınız artabilir. Belki yeni tanışacağınız insanlar da olabilir. Hayatınızda yeni kişiler girebilir. Rüyada kedi okşamak, aynı zamanda dargınlıkların son bulması, özellikle aile içerisinde küs olduğunuz kişiler varsa onlarla barışmak anlamına gelir. Küslükler uzatılmaz ve kısa sürede eski dostluklar geri gelir.

Rüyada Kedi Isırması

Kulağınıza gelen bazı haberlerden sonra keyfiniz kaçabilir. Belki de bazı şeyler yolunda gitmeyebilir ya da insanların sizin hakkında düşündükleri şeyler canınızı sıkabilir. Ancak bunlar geçici şeyler olacaktır. Çok büyük üzüntüler yaşamayacaksınız. Sadece kısa süreli mutsuzluklar olacak.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Size karşı yapılan bir haksızlığa karşı savaşmak anlamına gelir. Emekleriniz boşa gitmez, emeklerinizin boşa gitmesini isteyen kişiler de bu emellerine ulaşamazlar. Hakkınız olan bir şeyi er ya da geç alırsınız. Mücadeleniz boşa gitmez. Sizin ne kadar hırslı ve azimli bir insan olduğunuzu da gösterir.

Rüyada Kedi Sahiplenmek

Aşk hayatında çok mutlu olmak, çok sevilmek anlamına gelir. Mesela bekar olan biri hoşlandığı kişiden cevap alabilir ya da ilişkiniz varsa evlilik ile sonuçlanabilir. Evli olan kişiler ise eşlerinden yana çok şanslı olurlar. Yuvanızda mutluluk daimi olur. Yaptığınız seçimlerden dolayı pişman olmazsınız. Hayatınızı paylaşacağınız kişi size mutluluk ve şans getirir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Bir zamanlar karşınıza çıkan ve kabul etmemiş olduğunuz fırsatın yeniden karşınıza çıkması anlamına gelir. Belki de bunun için çok pişman olmuş olabilirsiniz. Ancak bu fırsat ile yeniden karşılaşmak sizi mutlu edecek. Bazı yarım kalan hayalleriniz varsa da onlar için yeniden çaba göstermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Kedi Beslemek

Bolluk ve berekete, aynı zamanda ailenize de yardım etmeye yorumlanır. Kazancınız artabilir ve ekonomik yönden özgürlük sizi ve ailenizi mutlu eder. Başkasına muhtaç olmazsınız. Aynı zamanda aile fertlerine de maddi yönden yardımınız dokunur. Eğer bir zamanlar size iyilik yapan kişiler varsa da onlara iyiliğiniz dokunabilir.

Rüyada Kedinin Üstüne Atlaması

Bir süredir görmediğiniz ve dargın olduğunuz bir insan size haber gönderebilir ve gönlünüzü almak isteyebilir. Bu kişi eski sevgiliniz de olabilir. Sizinle ayrı olmak onu üzmeye başlayabilir ve yeniden sizden af dileyebilir. Hayatınızdan çıkan birinin yeniden hayatınızı girmek istemesi sizi mutlu edecektir.

Rüyada Eve Kedi Girmesi

Huzurunuzu ve tadınızı kaçırmak isteyen kişilerin bu emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Ancak sizden laf almak isteyen kişiler olabilir. Şu günlerde sırlarınızı paylaşırken çok dikkatli olun. Hemen herkese güvenmeyin. Çünkü sonrasında moraliniz bozulabilir ve size güven veren kişilerden ihanet görebilirsiniz. Rüyada ev içinde kedi görmek, aile saadetinizi kıskanan kişilere yorumlanır. Bu kişiler haneden birileri de olabilir ve sizin aile huzurunuzu bozmak istiyor olabilirler.

Rüyada Kedi Görmek Dini Yorumu

İslami ruya tabirlerine göre, rüyada kedi görmek biraz daha bekledikten sonra dileklerin kabul olması anlamına gelir. Çok yakın zamanda çok mutlu olabilirsiniz. Bir süredir sabrettiğiniz konularda da artık güzel gelişmeler olabilir. Mesela mahkeme sonucu bekliyorsanız sizin lehinize sonuçlanır ya da bir yerden başka bir haber bekleniyorsa bu haber gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gökhan dedi ki:

  Rüyamda , camdan baktığımda karşı balkonda siyah beyaz kedi duruyor. Ben onu görünce en üst kattan aşağıya atlıyor, sahibine haber verip vermemek konusunda düşünürken bakıyorum bir anda karşıdaki ev bir anda ana cadde kenarında oluyor, kedi de caddede yürüyor

 2. Zümrüdüanka dedi ki:

  Rüyamda yavru bir sokak kedisi görüp onu sevmeye başlıyorum sevdikçe sevesim geliyor evime alıp yıkıyorum ve yanımdan hiç ayrılmıyor sürekli onu seviyorum ama diyorum ki bi ay sonra zaten işten çıkıcam memlekete döncem kediyide bırakırım yine burda dışarıya.. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir dost kazanmaya yorumlanır.

 3. Eftelya dedi ki:

  Rüyamda evimde beslediğim gri kedim merdiven boşluğuna atlıyor ve iki kat aşağı düşüyordu ardından kardeşim atlıyordu o da bir kat aşağı düşüyordu. Annem kardeşin çok düşmedi en fazla yaralanmıştır ama kedin ölmuştur diyordu. Yorumlarsanız sevinirim 💕

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya size kus olan birinin barismak isteyecegine yorumlanir.

 4. Melek dedi ki:

  Rüyamda koydeki evimizdeyiz bir tane kedi görüyorum ama bu kedi bir şeyin üstüne yazı yazıyor. Ve sanki yazarkende zorlaniyor bve ağlıyor gibi gözüküyor. Yorumu nedir aceba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iş haberi almaya yorumlanır.

 5. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda kuzenimin gri erkek kedisini sahipleniyordum. Kedi dışardaki kedileri görünce evden kaçmaya çalışıyor ve ben onu son anda kapıda yakalıyorum, yakaladığım anda beni tırmalıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş edinmeye, iyilik görmeye yorumlanır.

 6. Elcan dedi ki:

  Ruyamda 2tane kedi gordum. Sanki ,yagisdan islanmis,soyukdan donmis gibi idiler. Zorla eve girmeye calisiyordular. Eve giribde yorganda yatmak. Katiyyen kendi yatagimda yatmaya izin vermiyorum. Ama baska yorganda yatiyorlar. Sorada kendi kendime diyiyorum ahhh yazik soguk olmus. Sanki kedi gibi yokda insan gibi isina yatiyordular. Ruyamin anlami ne?onceden tesekkurler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve güven duymadığınız insanlara görüşün değişmesine yorumlanır.

 7. Emin dedi ki:

  Rüyamda yanımda iki tane kedi ile bir arabaya yetişmeye çalışıyorum sorma arkamda küçücük bir kedi görüyorum peşimden gelmesi için elimi ona uzatıp gel pisi pisi diyorum sonra koşmayı bırakıp kediyi elime almaya çalışırken kedi üstüme atlayıp yüzümü defalarca tırmalıyor sonra birden kendimi arkadaşımın evinde buluyorum o kediyi besleyici büyütmüş evime götürmek için kediyi geri alıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatları elde etmek, yolculuk yapmaya yorumlanır.

 8. Meyra dedi ki:

  Rüyamda babannemin odasındaydım pencereye uzanan bi dal vardı üstünde siyahla gri arası bi renk kedi bekliyodu içeri girmesin diye pencereyi sıkıca kapatmaya çalışıyodum sanki her an saldıracak gibi

 9. Gül dedi ki:

  Rüya da köydeydim bi adam geliyordu arkasından da traktör adam traktörden rahatsız oldu bende adama kızdım traktördeki adam yaşlıydı traktöre bayılmış kafasınıdireksiyonuna koymuş bende gördüm hemen kalk dedim traktör hareket halindeydi arkasında da eşşek bağlıydı adamı yere attım kendim bindim adam durdur geri dön dedi bende sğrmeyi bilmiyorum dedim oda solda fren dedi frene bastım durdu durduğu yer yokuştu aşşağı doğru kayacaktı ve 3 tane at arabasının tam yanına durdum eziyodum onları traktörü döndürürken eşşekle burun buruna geldik tam tekme atıyordu bana çevirdim traktörün eşşeğin sırtına konulan çanta da yavru kedi ve 2 tane büyük kedi vardı adamın yanına getirdim traktörü kedileri gösterdim kedileri yere koydum mağara gibi bi yerin önüne koydum mağara da aynı cins kedi daha vardı ama mağaradan çıkmadı o kedilerle kavga edecekti sonra 2 tane yavru kediyi aldım ve ikisini de yola hızlıca attım

  1. admin dedi ki:

   Çekilen dert ve cefanın sona ermesine, bolluk ve berekete yorumlanır.

 10. gamze dedi ki:

  Rüyamda halam yavru bir kedi seviyordu yavru bir kedi bende tam karşısında bir koltukta oturuyordum sonra kedi halamdan bana doğru geldi üstümde bol bir tişört vardı arkadan onu kovmaya çalışırken tişörtün içine girdi çıkarmak için ayağa kaktım düşsün diye bir kaç kere zıpladım sol kolumun oradan tam çıkacakken korkudan tekrar tişörtümün içinde sırtıma geçti onu çıkarmaya devam erken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde misafir ağırlamaya ve bolluk berekete yorumlanır.

 11. Büşra dedi ki:

  Merhaba rüyamda yavru çok tatlı ve guzel bir kedi buluyorum. Yemyeşil gözleri var ancak 3 tane. Burun yerine de gözü var. Çok sasırıp çok yasayamayacagını düşünüyorum. Elime alıp seviyorum eve götürip bakmak için. Yolda yeni kaybettiğimiz ve çok sevdiğim aile büyüğümüz rahmetli hacı amcamı görüyorum. Elimden alıp o sahipleniyor. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   yeni dostlar kazanmak ve sevilen sayılan biri olmaya yorumlanır.

 12. Admin dedi ki:

  Slm hamile bayanların rüyasında birsürü kedi görmesi ne anlama geliyor acaba..

  1. admin dedi ki:

   Evinize çok misafir gelmesine yorumlanır.

 13. Yelda dedi ki:

  Merhaba, ben normalde hiç kedi sevemem çok korkarım. Rüyamda da ben uyuyorken kedi sesi geliyordu uyanıyordum. Pencerenin dışında kedi miyavlıyor, içeri girmek istiyordu. Ben kediyi içeri almadım o sırada pencere sağlam değildi kedi içeri girdi. Ben anneme haber verdim, dışarı çıkarması için salonun penceresine koyduk geri gitsin diye. Fakat kedi iki büklüm oldu çok üzüldü pencereye yapıştı. Biz de o kadar üzüldük ki eve alıp beslemeye başladık ve kedi sevmeyen ben adeta onu çocuğum gibi sevmeye başladım. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Eğer küs olduğunuz biri varsa bu kişi ile barışmak isteyebilirsiniz, kendini size affettirmek isteyen biri de olabilir.

 14. Damla dedi ki:

  Merhaba, ben bugün rüyamda geçen yıl doğum günü kutlamamdan dönerken gördüğüm gri kediyi gördüm. Kedi beni takip etti ve evime girdi annem ve abim kedileri hiç sevmemelerine rağmen kediyi sahiplenmem için bana hiçbir şey söylemediler ve ne olduysa oldu hiç para harcamadan bütün kedi araç gereçlerini almıştım. O yavru kedi ile oynarken birden turuncu tüylü annesi geldi kedinin beni de sahiplen diyormuşçasına miyavlıyordu. Ben onu sahiplenmeye çalıştıkça yavrusunu da alıp benden uzaklaştı ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar görüştüğünüz biri ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

 15. Rky dedi ki:

  Merhaba rüyamda kediyi güzelce giydiriyorum ve yanıma alıp besliyorum. Ondan korkmuyorum ve çocuk sever gibi sevip ilgi gösteriyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz bir insan ile şimdi dost olabilirsiniz.

 16. Haznedar dedi ki:

  Mrb ben rüyamda sarı yavru bir kedi gördüm, sokakta bulmuş eve getirmiştim. Kediyi tıka basa doyuruyorduk. Ertesi gün kedinin biraz şişip büyüdüğünü görüyordum. Ama kafası hala küçüktü sadece arka. Bende yemek çok yedi ondan mı şişmanladı acaba diyordum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaşlık kurmak ve ortak dertleriniz olan bu kişi ile birbirinize destek olmak demektir.

 17. Suzan dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir çok hayvan gördüm. Sokakta yolun ortasında bir kaç tane hemstır vardı ve bir tanede sarı kedi onların yanındaydı. Bir tane sarı kamyon geliyordu ve bende hemstırlar ezilmesin diye tek tek yoldan alıp kaldırıma bırakıyordum ama elime minik ısırıklar bırakıyorlardı. Sonra kediyi alıp onların yanına koyup tam dönerken kedi peşimden gelip ayağıma saldırıyor ve bırakmıyordu. Zorla ayağımı ondan kurtarıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında ve yakın çevrede sizi rahatsız eden insanlar olmasına ve bazı dedikodulara canınızın sıkılmasına yorumlanır.

 18. Neslihan dedi ki:

  Annemle alışverişten eve dönmüştük. Her zamanki kaldığımız yer değildi. Dublex bir evdi ve içeriye bir sürü kedinin girmiş olduğunu gördük. Çok rahatsızlık duymadık ikimiz de ama garipsedik durumu. Ellerimizdeki poşetleri mutfağa bırakırken orada da bir sürü kedi olduğunu gördük. Şaşırarak kapıyı pencereyi açtık gitsinler diye ve kendi hallerine bıraktık. Rüya biraz sıktı beni. Annemle aram iyidir çok şükür ve birkaç gündür yavru kedi besliyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde kalabalık misafir ağırlamaya ve maddi yönden güçlenmeye, evinizin bereketinin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status