Rüyada Kemoterapi Görmek

Rüyada kemoterapi görmek, sizi sürekli strese sokan bir konuda yavaş yavaş rahatlamaya yorumlanır. İlerleyen günlerde üzerinizdeki büyük bir baskıdan kurtulabilirsiniz. Eğer sizin her işinize karışan ve sıkıntı yaşatan biri varsa da bu kişi hayatınızdan çıkabilir. Bundan sonra kafanız daha dinç olur, iç huzur ve rahatlık artar. Rüyada kemoterapi duymak, ilerleyen günlerde bir yakınınızın sağlığı ile ilgili gelecek olan bir habere yorumlanır. Eğer çevrenizde hasta olan biri varsa, bu kişinin yakın zamanda sağlığına kavuştuğuna dair çok güzel haberler alabilirsiniz. Ondan gelecek haberler sizi ve ailenizi mutlu edebilir.

Rüyada kanser tedavisi olmak, bazı sıkıntı ve zorlukları aşmak, artık sonuca ulaşmak demektir. Bir süredir devam eden zorluklar yavaş yavaş bitmeye başlar. Büyük bir beladan kurtulabilirsiniz. Eğer sizi yoran bir şey varsa da sonunda biter.

Rüyada Kemoterapi Olmak

Rüyada kemoterapi olduğunu görmek, sağlık ve sıhhate, özellikle de psikolojik açıdan kendini çok iyi ve zinde hissetmeye yorumlanır. Şu günlerde psikolojik açıdan büyük bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Size manevi yönden yardımcı olan birileri olabilir. Bu kişilerden gelen manevi destekle zorluklar aşılır. Rüyada kemoterapi almak, hasta olan birinden hayırlı haberler gelmesi demektir. Kafanızdaki sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Rüyada kemoterapiye girmek, hasta olan kişiler için umutlarının artmasına ve aile içinden gelen desteğe, maddi manevi yardıma dokunur.

Rüyada Kemoterapi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, duygusal olarak zor bir süreç atlattıktan sonra rahata ermeye, bazı endişeleri tamamen geçmişte bırakmaya yorumlanır. Büyük bir stresten kurtulabilirsiniz. Büyük engeller ilerleyen günlerde ortadan kalkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda kemoterapi alacağım için saçlarım kazınıyor. Ve ben saçlarımı kazıyan doktora “Sorun değil istediğiniz kadar kazıyabilirsiniz. ” diyorum. Daha sonra da kemoterapi için başıma bir cihaz koyuluyor.

 2. Sinem dedi ki:

  Ruyadasa kahvaltıya veteriner geliyor ve idrar istiyor. İdrar eriyorum yere saçları m dökülüyor kusura bakmasın kemoterapi aldgim için dökülüyor dedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir fırsat elinize geçmesine yorumlanır.

 3. Esra dedi ki:

  Rüyamda annem rahatsiz ve tekrar bir ilaç alması gerekiyor ve abim bana kemoterapi alicak diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler gelmesine yorumlanır.

 4. Öznur kont dedi ki:

  Rüyamda işaret parmağın kesiliyor kopacak gibi sonra annem arıyor ve kemoterapi alacağımı söylüyor sinir krizi geçirip ölücem diye ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 5. AYLA dedi ki:

  Rüyamda kemoterapi alıyorum makinaya bağlıyım. Başım öne düşmüş, masa gibi bir şey var önümde işim bittiğinde çok halsizim kıpırdayamıyorum. Biri beni uyandırmaya çalışırken önüm bütün karınca oluyor. Karıncalardan bir an korkuyorum ancak öyle hareket ediyorum. Sonrasını hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden bazı sıkıntılarınız varsa çözülür ve iyi haberler gelir.

DMCA.com Protection Status